صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در ایران

کاندید انتخابات: رمزارز ها از حوزه های مهم اقتصاد آینده هستند

عبدالناصر همتی رییس پیشین بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و نامزد سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران، ساعاتی قبل در یک پیام توییتری رمز ارز ها را از حوزه های مهم و پیچیده دنیای اقتصاد توصیف کرد و گفت که برای موفقیت و پیشرو بودن در این حوزه باید گرفتار رفتار های سلبی شد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال
کاندید انتخابات: رمزارز ها از حوزه های مهم اقتصاد آینده هستند
کاندید انتخابات: رمزارز ها از حوزه های مهم اقتصاد آینده هستند

همتی تاکنون نظر مثبتی نسبت به ارز های دیجیتال داشته و پیش تر نیز در مورد مزایای ارز های دیجیتال برای توسعه کشور صحبت کرده بود و حالا نیز در مورد چارچوب گذاری های صحیح در این حوزه و تجارت موفق جهانی صحبت کرده بود.

بنا به گزارشی که دادیم، به طرز عجیبی فعالیت مهم ترین نهاد بلاکچینی ایران یعنی انجمن بلاکچین ایران به پایان رسید که همین موضوع می‌تواند توسعه ی ارز های دیجیتال در کشور ما را به خطر بیندازد و منجر به رخ دادن برخی نگرانی ها در این حوزه نیز شده است.

همتی چندی پیش هم در اظهار نظری در مورد ممنوعیت معاملات ارز های دیجیتال در کشور گفت که بانک مرکزی هیچ گونه اقدام شتاب زده ای در این حوزه انجام نخواهد داد و حال باید دید با برکنار شدن عبدالناصر همتی از پست خود، بانک مرکزی سیاست سابق خود را در پیش می‎‌گیرد؟

بیشتر بخوانید:  آیا ماسک این هفته توییتر را خریداری می‌کند؟

باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا با انتخاب شدن آقای عبدالناصر همتی یا فرد دیگری، تکلیف رمز ارز ها در کشور ما چه می‌شود.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: ZoomARZ


گزیده اخبار :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا