اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نظر بنیان گذار کاردانو در مورد استخراج بیت کوین

salamcrypto

چارلز هاسکینسون مدیرعامل شرکت IOHK یعنی شرکت مادر اکوسیستم کاردانو، خاطرنشان کرد رمزارز هایی که از الگوریتم PoS استفاده می‌کنند قابلیت استفاده در هر نقطه از جهان را دارند.
آقای هاسکینسون در آخرین توییت خود دو الگوریتم PoS و PoW را با یکدیگر مقایسه کردو این در حالی است که ماینر های مستقر در چین، روز های سختی را پشت سر می‌گذارنند و به دنبال فرصتی برای جا به جایی ریگ های ماینینگ خود به خارج از کشور هستند.
آقای هاسکینسون تأکید کرد که سیستم های PoS به اپراتور های اجازه دسترسی به سرور ها در هر جای جهان را می‌دهند و در نتیجه، هیچوقت سرکوب ها و وضع قوانین سختگیرانه تر و مشکلات دیگر برای بلاکچین هایی که از الگوریتم  PoS استفاده می‌کنند بوجود نخواهد آمد.
شایان ذکر است که بدانید کاردانو از این الگوریتم استفاده می‌کند.
همانطور که دیروز به طور مفصل گزارش دادیم، فرایند انتقال ریگ های ماینینگ به جایی خارج از چین آغاز شده است و چارلز هاسکینسون آروزی بهترین موفقیت ها را در راه انتقال ریگ های
قزاقستان و پاکستان از جمله گزینه های مناسب برای استقرار ریگ های ماینینگ چینی هستند و همچنین برخی از تحلیلگران حدس می‌زنند که ریگ های چینی به آفریقا، مغولستان و افغانستان و یا حتی ایران سفر کنند.
با این حال برخی مطمئن هستند که تاثیرات این فاجعه به شدت زیاد نیست و نباید اغراق کرد و به عنوان مثال مدیرعامل استخر استخراج  BTC.TOP اظهار داشت که ماینینگ رمزارز ها هیچ‌گاه در چین ممنوع نخواهد شد.
یکی دیگر از رمزارز هایی که از الگوریتم PoW استفاده می‌کند اتر است و به نظر می‌رسد که در اواخر سه ماهه چهار سال 2021 به الگوریتم PoS مهاجرت خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:  بیت کوین در لحظه ای تعیین کننده

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار :

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا