ریپورتاژ آگهی

راهنمای خرید و فروش کاردانو

معرفی کامل ارز کاردانو

کاردانو یک منبع باز است که در آن قرارداد های هوشمند بسته می شوند. از زمانی که ساتوشی ناکاموتی سیستم بلاک چین را در سال 2009 وارد جهان کرد، با استقبال بی نظیر مردم رو به رو شد. چون این فناوری هوشمند برای اولین بار در جهان ارائه می شد. کاردانو نیز توسط یکی از موسسین اتریوم معرفی گردید. این سیستم توسط متخصصین دانشگاهی بار ها بازیابی شده و به صورت حرفه ای تنظیم شده است. کاردانو نام موسس این سیستم است. این فرد با یکی از همکاران قدیمی خود جری وود، با دیدی متفاوت سیستم کاردانو را طراحی کرد و این سیستم را به نام خود ثبت نمود. ارز کاردانو از همان ابتدا با دیگر ارز های موجود متفاوت بود. این سیستم به عنوان یک پروژه بدون حق انحصاری معرفی می شود. به همین خاطر توسعه و پیشرفت چشم گیری در سال های اخیر داشته است. کاردانو از نظر معماری بلاک چین به دو لایه تقسیم بندی می شود. اول لایه تصفیه کاردانو و دوم لایه محاسباتی کاردانو که هر یک از آن ها نقش به سزایی در برتری این ارز بر اتریم دارند. در اتریم یک لایه وجود دارد و همین امر کارمزد های موجود در آن را بیش تر می کند. کاردانو، رسیدگی به مسائلی مانند سرعت تراکنش ها، کارمزد های تعیین شده برای هر تراکنش و تراکم تراکنش ها را در زیر لایه های محاسباتی و تصفیه ای خود انجام می دهد. لایه تصفیه ای کاردانو برای انجام تراکنش های همتا به همتا به کار می رود و لایه محاسباتی این سیستم برتری و تمایز های آن را بر دیگر ارز های جهانی نشان می دهد!

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

تیم حامی کاردانو و آینده آن

کاردانو دارای تیم های حمایتی وسیعی است و همین مسئله آینده آن را تضمین می کند. اولین تیم در این خصوص، IOHK است که یک سازمان انتفاعی است که حمایت از کاردانو را بر عهده گرفته؛ این تیم قرارداد هایی با تیم بلاک چین امورگو نیز بسته که شمول مالی بهتری در این زمینه ایجاد می کند. این تیم برای بهبود وضعیت اقتصادی در جهان و از بین بردن فقر جهانی فعالیت می کند. کاردانو از یک حامی سوئیسی نیز برخوردار است. موسسه کاردانو نام این مرکز غیر انتفاعی مستقل می باشد که با هدف استانداردسازی در صنعت ارز و رمز بلاک چین فعالیت می کند. این حامی کاردانو برای حفاظت از سرمایه و منابع این سیستم نیز تلاش می کند و در راستای ارتقای آن فعالیت گسترده ای دارد. این مجموعه با شرکت های دیگری نیز در این زمینه همکاری می کند و در پی کمک به وضع قانونی این ارز ها است. امورگو نیز در زمینه پشتیبانی و حمایت از این ارز نقش موثری دارد. این شرکت، شریک تجاری این ارز محسوب می شود. ریسک پذیری این ارز در شرکت امورگو به انجام می رسد و این شرکت حکم بازوی بازرگانی را برای این مجموعه دارد! در رابطه با آینده این ارز تجاری، مطالب بسیاری وجود دارند. یکی از مواردی که آینده ای خوش برای این ارز می آفریند، تلاش برای کاهش کارمزد ها در پروژه های مختلف این شرکت و حامیان آن است. مسئولان ارزکاردانو با ارتقای ماری در تلاش برای کاهش کارمزد ها هستند. توسعه دهندگان و سازندگان این ارز، پروژه های جدیدی را به سیستم این رمز بلاک چین وارد می کنند و نشان های جدیدی در این زمینه می سازند.

استکینگ یعنی چه و روش های استکینگ کاردانو

خرید کاردانو  مزایای قابل توجهی برای مشتریان دارد. یکی از مهم ترین مزایایی که با خرید این ارز دیجیتالی به دست می آورید، استکینگ نام دارد. این امتیاز برای کسانی است که رمز ارزکاردانو را تهیه می کنند. در رابطه با معنای استکینگ از یک مثال ساده استفاده می کنیم. فرض کنید که سرمایه خود را به صورت سپرده در بانکی سرمایه گذاری کرده اید، در چنین وضعیتی بانک سودی برای سپرده شما در نظر می گیرد و ماه به ماه سود را به حساب شما واریز می کند و شما از این طریق سود به دست می آورید. استکنیگ نیز چنین روالی را طی می کند. در این ارز می توانید از سپرده خود سود به دست آورید و به همین خاطر بسیاری از سرمایه گذاران، این ارز دیجیتالی را یک راه مناسب برای سودآوری در عرصه دیجیتال معرفی می کنند. استکینگ در عرصه دیجیتال یک روش استاندارد برای سود دهی معرفی می شود. برای نرخ و میزان سوددهی استکینگ نیز موارد بسیاری ذکر می شود. در صورتی که توکن های خود را در این سیستم سرمایه گذاری قرار دهید و مدتی آن ها را نفروشید، به شما توکن جایزه داده می شود. به این ترتیب سود به دست می آورید. در بسیاری از ارز های دیجیتالی سیستم استکنیگ وجود دارد. اما خرید کاردانو مزایای بیش تری شامل حال شما می کند! چرا که دریافت استکینگ و سود در ارز های دیگر مشروط به عدم فروش آن است. یعنی سیستم در یک بازه زمانی به شما اجازه فروش نمی دهد. حال آن که با استفاده از ارزکاردانو امکان فروش توکن ها در هر بازه زمانی برای شما وجود دارد و در این خصوص با محدودیتی رو به رو نمی شوید.

کوین کده

خدمات و فعالیت های صرافی کیف پول من

کیف پول من پس از خرید یا فروش کاردانو، خدمات قابل توجهی به شما ارائه می دهد. از جمله آن ها می توان به سرعت عمل بالای این کیف پول اشاره کرد که راندمان کاری شما را به طرز قابل توجهی افزایش می دهد. در این کیف پول به یک سیستم بسیار قدرتمند متصل می شوید و از طریق آن می توانید با روش هایی امن و سریع، رمز ارز های خود را منتقل کنید. سهولت در انتقال و دریافت ارز های دیجیتالی نیز از جمله مزایای مهم کیف پول من است. در زمینه فروش کاردانو نیز کیف پول من کاربرد دارد و می توانید با قابلیت های این سیستم، خرید و فروش این ارز را ساده تر کنید. شما بدون هیچ دانشی قادر به استفاده از خدمات کیف پول من خواهید بود. توجه داشته باشید که برای خرید کاردانو یا هر ارز دیجیتالی، در دسترس داشتن یک کیف پول با امنیت صد در صدی اهمیت دارد. افزون بر این مسئله جامعیت استفاده از کیف پول من از مهم ترین مزایای آن به شمار می رود. به گونه ای که هیچ محدودیتی در استفاده از آن برای اشخاص حقیقی و حقوقی وجود ندارد و همه رده های سنی قادر به استفاده از آن هستند. یکی از خدمات مهم کیف پول من، امکان ایجاد یک کیف پول شخصی در آن است. به این ترتیب هر کس با استفاده از این کیف پول می تواند، زیر مجموعه های جدیدی به نام خود در این سیستم ایجاد کند. به این ترتیب مدیریت خرید ارز دیجیتال مورد نظر نیز ساده تر می شود.

بیشتر بخوانید:  مانتو فرم اداری و ویژگی‌های آن
خدمات و فعالیت های صرافی کیف پول من
خدمات و فعالیت های صرافی کیف پول من

مراحل خرید و نگهداری کاردانو

رمز ارزکاردانو انعطاف پذیر تر از ارز های دیگر است. چرا که شما هر زمان که اراده کنید می توانید ارز و توکن های خود را از سیستم خارج کنید و یا آن را منتقل سازید. کاردانو برای این که امتیاز خروج توکن ها را به مشتریان خود بدهد از کلید های مختلفی استفاده  می کند. در حال حاضر ارز کاردانو با سرمایه 31.4 دلار در عرصه ارز های دیجیتالی، یکی از راه های مطمئن برای سرمایه گذاری شناخته می شود و خرید آن سود بالایی در آینده به همراه دارد.

 برای خرید این ارز باید چهار گام اساسی را پشت سر بگذارید:

  • انتخاب صرافی مناسب

برای خرید هر یک از ارز های دیجیتالی و حتی خرید بیت کوین از صرافی معتبری استفاده می شود تا روند خرید ارز را با امنیت بیش تری همراه کنند. ارز کاردانو نیز از این ویژگی پیروی می کند. . این روز ها اغلب افراد از صرافی های خارجی برای خرید این ارز استفاده می کنند. همچنین اگر در خارج از کشور زندگی می کنید، مراحل خرید ارز های دیجیتالی برای شما ساده تر است و می توانید با استفاده از انواع مستر کارت، ویزاکارت و… این کار را انجام دهید. برای خرید این ارز باید عبارت مورد نظر را در گوگل سرچ کنید و صرافی هایی پیدا کنید که خرید در آن ها با استفاده از ریال میسر باشد.

  • انتخاب کیف پول مناسب

فروش کاردانو و خرید آن بدون در دسترس داشتن یک کیف پول مطمئن مقدور نیست. شما می توانید از کیف پول من در این زمینه استفاده کنید.  استفاده از نرم افزار های کیف پول امن و مطمئن برای خرید ارز کاردانو نیز ضرورت دارد. در این بین کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری معرفی می شوند. در صورتی که برای خرید و نگهداری از  ارز کاردانو  از کیف پول های سخت افزاری استفاده کنید، امنیت داده های شما مورد تایید تر است! کیف پول انتخابی شما باید از ارز های مورد نظر شما به خوبی پشتیبانی کند. این کیف پول نیز این ویژگی را دارد.

ثبت نام و احراز هویت

برای خرید باید هویت خود را مشخص کنید. ثبت نام در صرافی ها کار بسیار ساده ای است؛ برای انجام این کار ابتدا باید صرافی خود را مشخص کنید. سپس در این صرافی نام و نام خانوادگی و اطلاعات هویتی خود را مشخص می کنید. برخی از صرافی ها در رابطه با آدرس محل زندگی شما نیز فیلد هایی طراحی کرده اند که باید پر شوند. ثبت نام در صرافی در 24 ساعت شبانه روز انجام می شود. پس از ثبت نام در این سیستم می توانید خرید داده هایی که در فرایند استخراج ارز دیجیتال به دست آمده اند را انجام دهید.

خرید کاردانو

برای خرید این رمز ارز، باید وارد حساب کاربردی خود در سیستم مورد نظر شوید. سپس در این سیستم از بخش خرید و فروش، نوع کوین مورد نظر را انتخاب کنید. مبلغ ریالی آن را در بخش بعدی وارد می کنید و سپس آدرس ارزکاردانوی مورد نظر مشخص می شود. در نهایت باید این ارز ها را به کیف پول مورد نظر خود انتقال دهید.

استخراج ارز دیجیتال دنیای اقتصاد را متحول کرده است. همه کسانی که می گفتند ما هرگز از بیت کوین و ارز های دیجیتالی استفاده نمی کنیم، امروزه خود در این عرصه سرمایه گذاری کرده اند. از این رو خرید انواع ارز دیجیتال متداول شده است. استخراج ارز دیجیتال توسط ماینر ها در سیستم بلاک چین ها انجام می شود و سپس این داده ها برای فروش در صرافی ها ارائه می شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا