اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

عبور کاردانو از یک دلار!

salamcrypto

کاردانو افزایش قیمت داشت تا برای دومین بار در تاریخ خود به یک دلار برسد و نقطه عطف دیگری را لمس کند. آخرین باری که کاردانو این کار را کرد در هفته اول ژانویه 2018 بود که به بالاترین ارزش خود یعنی 1.40 دلار رسید. با این حال، از ابتدای فوریه این ارز دیجیتال رشدی 200 درصدی داشته است تا در بازاری صعودی دارایی دیجیتال این ارز هم از قافله جا نماند.
در زمان نوشتن این مقاله کاردانو 1.04 دلار قیمت گذاری می‌شود این ارز دیجیتال در دو ساعت گذشته 15.5 درصد افزایش داشته تا به یک دلار برسد.
در اینجا لازم به ذکر است که روند صعودی کاردانو بی دلیل نیست و دلیل رشد قیمت اقدام بنیان‌گذاران این ارز دیجیتال به ارائه بروزرسانی برای اکوسیستم کاردانو بوده است.
پس از اعلام خبر به روزرسانی هارد فورک ” mary ” برای کاردانو، بازار این ارز دچار حرکت صعودی شد.
پس از اجرای این هارد فورک، توسعه دهندگان می‌توانند توکن های بومی تعریف شده توسط کاربر را ایجاد کنند که در شبکه کاردانو مورد استفاده قرار خواهد گرفت. علاوه بر این، سایر پروژه ها نیز قادر به مهاجرت به بلاکچین کاردانو نیز خواهند بود و این امر قابلیت همکاری بین چندین زنجیره را ایجاد خواهد کرد.
با توجه به علاقه و افزایش قیمت کاردانو، صرافی بایننس همچنین سرویس های cardano staking را در پلتفرم خود راه اندازی کرد.
علاقه به کاردانو در حال افزایش است و آزمایشگاه Santo Blockchain و DNA Brands INC قصد دارند از شبکه اتریوم به کاردانو مهاجرت کنند. در 9 فوریه این شرکت اعلام کرد که به دلیل مزایای اقتصادی و فنی بهتر به کاردانو مهاجرت خواهد کرد.سیگنال های زیادی مبنی بر حرکت صعودی بازار کاردانو وجود دارند.
دارندگان فعال کاردانو به کسب سود از این ارز ادامه می‌دهند، طبق پلتفرم Crypto-analytics تمامی دارندگان این ارز دیجیتال در حال سود هستند.
علی رغم تمام سیگنال های روند صعودی کاردانو، این ارز همچنان ارتباط معناداری با بیت کوین دارد که به این معناست که اگر بیت کوین دچار اصلاح قیمت شود، کاردانو نیز دچار اصلاح قیمت خواهد شد.
در زمان شروع 2021 کاردانو قیمتی در حدود 0.20 دلار داشت و الان به یک دلار رسیده است که این پیشرفتی شگفت انگیز است. با این حال به نظر می‌رسد که افزایش قیمت این ارز ادامه خواهد یافت و رکورد های جدیدی توسط این ارز ثبت خواهند شد.
منبع: ambcrypto

بیشتر بخوانید:  توضیحات وزیر نیرو درباره خاموشی های اخیر

گزیده اخبار

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا