صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

راه اندازی شبکه آزمایشی هاردفورک جدید کاردانو

بنا به اعلامیه ی شرکت IOHK که شرکت مادر کاردانو نیز می‌باشد، این بلاکچین با موفقیت اولین شبکه آزمایشی هاردفورک آلونزو را راه اندازی کرد.
چهارمین بلاکچین بزرگ در زمینه راه اندازی قرارداد های هوشمند  Plutusپیشرفت چشمگیری داشته است و با راه اندازی این هاردفورک، امکان ایجاد طیف گسترده ای از برنامه های مالی غیرمتمرکز فراهم خواهد شد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

این مرحله از هاردفورک آلونزو که Alonzo Blue نام دارد در ابتدا برای تعداد محدودی از اپراتور های استخر استیک، اعضای پیشگام برنامه Plutus و همچنین برای شرکای این بلاکچین در دسترس خواهد بود.
همانطور که توسط U.Today گزارش شد، مدیرعامل این شرکت یعنی چارلز هاسکینسون که یکی از افراد مشهور در حوزه ارز های دیجیتال است مدعی شد که این هاردفورک تا تقریباً 90 روز دیگر در شبکه ی اصلی فعال خواهد شد اما همچنین جامعه را ترغیب کرد که انتظارات خود را مدیریت کنند.

سپتامبر، ماه پیشرفت کاردانو

تصویر از یوتیوب کاردانو
تصویر از یوتیوب کاردانو

طبق برنامه ی که در جدیدترین رویداد Cardano 360 ارائه شد، قرارداد های هوشمند به صورت کامل بر روی این بلاکچین تا ماه سپتامبر راه اندازی خواهند شد؛ قبل از راه اندازی کامل این هاردفورک، چندین مرحله وجود دارد و به عنوان مثال در مرحله ی  Alonzo White شرکای بیشتری به این شبکه اضافه خواهند شد و بنچمارک هایی را از این شبکه بدست می‌آورند.
به محض اینکه از مرحله ی سفید وارد مرحله بنفش بشویم آزمایش ها به صورت عمومی انجام خواهند شد که به معنای این است که همه ی افراد می‌توانند در آن شرکت کنند.
به نظر شما هاردفورک جدید کاردانو بدون تأخیر در ماه سپتامبر (حدوداً شهریور) ارائه خواهد شد؟

بیشتر بخوانید:  جایگاه اجرایی جدید در دیزنی برای متاورس

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا