اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

مسیر کاردانو برای رسیدن به اوج قیمت

به گزارش زوم ارز کاردانو سرانجام پس از حرکت گسترده از سطح مقاومت کلیدی 1.38 تا 1.40 دلار عبور کرد و این شکست در زمان نگارش این خبر طی شبانه روز اخیر افزایش قیمت 3.1 درصدی را تجربه کرده و در سطح قیمتی 1.47 دلار قرار دارد و حالا چشم انداز بلند مدت آن نیز روشن تر بنظر می‌رسد و سرعت شتاب آن بستگی به گاو ها دارد.

سلام کریپتو

شکست قیمت کاردانو بالاتر از سطح قیمتی 1.40 دلار باعث شد تا از فیبوناچی 50 درصد برای اولین بار طی یک ماه گذشته عبور کند و بسته شدن موفقیت آمیز بالای این منطقه اهداف بعدی را با فیبوناچی های 61.8 درصد یعنی 1.74 دلار و 78.5 درصد یعنی 1.94 دلار برجسته کند و جالب اینجاست که بدانید Visible Range نیز اعلام کرد که بیشترین علاقه به کاردانو در بالای 1.94 دلار قرار داشته اما اوج قیمت کاردانو در سطوح قیمتی بالاتر ثبت شده است.

این بدان معناست که تنها مناطق مقاومت ضعیف در مسیر کاردانو در راه رسیدن به اوج قیمت خود قرار دارد و در صورت هرگونه عقب نشینی گاو ها، سطوح فیبوناچی به عنوان مناطق پشتیبانی بالقوه عمل خواهند کرد.

با وجود ادغام کاردانو شاخص RSI این رمز ارز همچنان به بالای 50 افزایش یافته است و این موضوع نشان دهنده تقویت بازار است و با این حال هجوم آنها به منطقه خرید بیش از حد می‌تواند از کاهش قیمت ناگهانی کاردانو جلوگیری کرده و منجر به افزایش قیمت آن شود و در چنین مواردی خریداران باید از کاهش قیمت و رسیدن آن به زیر 1.35 دلار خودداری کنند چرا که این موضوع منجر به تضعیف روند صعودی این رمز ارز خواهد شد.

بیشتر بخوانید:  اتریوم 2.0 آماده تر از هر زمان

در حالی که RSI برخی از علائم هشدار دهنده را از خود بروز می‌دهد، DMI نشان داد که روند صعودی کاردانو در حال استحکام است و اندیکاتور Squeeze Momentum نیز بیانگر فشار فروش قوی بود که شانس افزایش فوری به دلیل نوسانات بیشتر را نشان می‌دهد.

صرافی ایرانی کارت

کاردانو مسیر طویلی برای رسیدن به اوج قیمت خود دارد اما صعود از مقاومت 1.40 دلار و رد شدن از آن گام بسیار مهمی محسوب می‌شد و اکنون اهداف بعدی این رمز ارز در فیبوناچی 61.8 درصد یعنی 1.74 دلار و فیبوناچی 78.6 درصد یعنی 1.94 دلار قرار دارد و در صورت عبور گاو ها از این دو سطح قیمت می‌توان انتظار داشت که کاردانو به سطح قیمتی بسیار مهم 2.46 دلار برسد.

با این حال ممکن است قبل از صعود بعدی یک افت قیمت جزئی نصیب کاردانو شود و اینجا معامله گران بیشتری به این رمز ارز معطوف خواهند شد چرا که در کف قیمتی خود قرار خواهد گرفت.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: AMBcrypto


بیشتر بخوانید:

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا