اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

رکورد 700000 کاربر در یک قدمی کاردانو

رکورد 700000 کاربر در یک قدمی کاردانو

به گزارش زوم ارز و بنا به حساب توییتری Cardano Insights، از آنجایی که تعداد کیف پول‌های باز شده روی شبکه‌ی کاردانو از عدد 3.6 میلیون عبور کرد، پروژه‌ی کاردانو نزدیک به رسیدن به رکورد تعداد 700 هزار کاربر در سابردیت خود است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

انتظار می‌رود که تا حدودا دو هفته‌ی دیگر، جامعه‌ی کاردانو اضافه شدن هفتصد هزارمین کاربر به سابردیت خود را ببیند. این تعداد، شبکه‌ی کاردانو را به یکی از بزرگترین جوامع رمز ارزی در این وبسایت تبدیل می‌کند.

همچنین، این حساب توییتری افزود که بیشتر کاربران علاقه‌مند به بلاکچین، از کیف پول‌های قدیمی که از اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز پشتیبانی نمی‌کنند، استفاده می‌کنند. این در حالی است که اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز، به یک فاکتور برجسته برای توسعه‌ی بیشتر شبکه تبدیل شده‌اند.

کوین کده

در حالی که شاید افزایش تعداد کاربران ردیت، نشانگر احساسات مثبت تریدرها یا سرمایه گذاران کاردانو نباشد، با این حال باز هم یک فاکتور فاندامنتال برجسته که از رشد و توسعه‌ی سریع شبکه صحبت می‌کند، به شمار می‌رود.

علی‌رغم رشد فاندامنتال این پروژه، کاردانو هنوز در ایجاد عملکرد مثبت در بازار ناتوان است؛ از ماه سپتامبر، رمز ارز زیرمجموعه‌ی این شبکه، حدود 80 درصد از ارزش خود را از دست داده است و هنوز قادر به ورود به یک روند ریکاوری نشده است.

بیشتر بخوانید:  کاهش آدرس های فعال اتریوم ،خبر خوبی برای قیمت Gas است!

در دوره‌ی زمانی میان ماه دسامبر و مارچ، کاردانو حداقل سه تلاش برای شکست روند نزولی چشم‌گیر خود داشت و در این تلاش‌ها، به روندهایی کوتاه مدت با رشد 20-40 درصدی که قرار بود به کاتالیزگر تبدیل شوند، وارد شد. هرچند، این اتفاق، به دلیل فشار فروش هنگفت ناشی از سوددهی پایین این دارایی، رخ نداد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا