اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

کاردانو، پاداشی فراتر از آنچه کاربران تصور می کردند، می دهد! 😲

salamcrypto

کاردانو پاداشی بالاتر ازآنچه انتظار می رفت، به کاربران  می دهد!

ماه گذشته ، کاردانو پس از مهاجرت به روش اثبات سهام (pos (proof-of-stake اقدام به افزایش پاداش کاربران خود کرده است.

در پایان ماه گذشته ، Cardano شبکه اصلی پیش بینی شده اش ،  Shelleyرا در کنار قابلیت های شبکه های ذخیره سازی، ایجاد کرد. روز یکشنبه ، کاربران اولین طعم آنچه که از طریق Cardano نگه می دارد را چشیدند.

در 23 اوت ، روز اول پاداش ها ، 7 میلیون ADA (831،000 دلار) اهدا شد. در 28 اوت ، IOHK انتظار دارد 12 میلیون ADA اهدا شود.

طبق محاسبه ماشین حساب کاردانو Cardano ، جوایز در حال حاضر با بازده سالانه تقریباً 5.1 درصد است. این بالاتر از تخمین 4.6٪ است که قبل از راه اندازی  Shelley مطرح شده بود.

خانم اپارنا جویی،Aparna Jue،مدیر محصول Cardano در IOHKگفت:

“ما  بهترین جواب را از جامعه دریافت کردیم. کسانی که میخواهند به استخرهای ذخیره سازی (stack pool)با  قابلیت  اطمینان  بیشتر برای ساختن بلوک، رجوع کنند. این نشانگر  این است که  1،138 استخر (stack pool)موجود در حال حاضر فعال است و تعادل مورد نظر برای شبکه برقرار  است.”

اخبار کاردانو
رویداد های کاردانو

ایشان افزودند: در حال حاضر 40.221 آدرس وجود دارد که در کل 13.6 میلیارد ADA را در اختیار دارند.

انتقال به یک بلاکچین با  اثبات سهام با برخی مزایای ذاتی برای اعتبار دهندگان شبکه همراه است ، یعنی دریافت پاداش! کاربران با در اختیار داشتن وجوه خود ، به خاطر نقش خود در تأمین اعتبار و اعتبار معاملات شبکه ، از نشانه بومی Cardano ، ADA پاداش می گیرند.

بیشتر بخوانید:  مدیرعامل بایننس: آینده صرافی های دیجیتال غیرمتمرکز خواهد بود

یکی از سهام داران  کاردانو گفت:”اولين پاداش هاي كاردانو پرداخت شده است!”

او همچنین  اضافه کرد ، ” اکنون هر 5 روز یک معیار است. خیلی خوب است.تقریبا هر استخر سهام5.5٪± ساخته شده است (بلوک ایجاد می کند). “

قبل از تهیه اولیه گزارش روز یکشنبه ، مجموعاً 13.8 بیلیون ADA (تقریبا 1.6 میلیارد دلار) وجود داشته است كه به عنوان مشوق های لازم برای مشاركت كنندگان در شبكه اختصاص داده شده است. 0.3٪ از این ذخیره کل هر پنج روز یا در اصطلاحات کاردانو،Epoch،   در حدود 41 میلیون ADA (4.7 میلیون دلار) بین کلیه سهامداران فعال توزیع می شود.

بنیانگذار کاردانو ، هوسکینسون ،Hoskinson، ، یکشنبه شب برای اطمینان از اینکه همه چیز مطابق برنامه برای پرداخت اولین صدور پاداش خیره کننده باشاد، به پریسکوپ رفت.

هوسکینسون ،Hoskinson، گفت: “من می خواهم اطمینان حاصل کنم که همه آنچه را که انتظار داشتند ، بدست آورند. اگر مشکلی وجود داشته باشد ، یا اگر همه چیز خوب به نظر می رسید، ماشین حساب ذخیره سازی بسیار  دقیق است.”

بروزرسانی: این مقاله با نظرات و اطلاعاتی از IOHK به روز شده است ، بعلاوه ارزش دلار پاداش های پس انداز نیز ثابت شده است.، در حدود 41 میلیون ADA (4.7 میلیون دلار) بین کلیه سهامداران فعال توزیع می شود.


اخبار بیشتر 

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا