اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افزایش حجم سرمایه ورودی به کاردانو

علی‌‌رغم کاهش تمایل سرمایه گذاری شرکت ها در بیت کوین و اتر بخاطر کاهش قیمت شدید در چند روز اخیر، علاقه ی موسسه ها به سرمایه گذاری در کاردانو بشدت افزایش یافته است، طی بازار ریزشی اخیر رمزارز هایی که از الگوریتم  PoS استفاده می‌کنند توجه زیادی را به خود جلب کردند و کاردانو یکی از آنها بود.
بنا به شرکت مدیریت دارایی CoinShares موسسه های در هفته ی منتهی به 24 می، 10 میلیون دلار کاردانو خریداری کردند و صندوق سرمایه گذارای این رمزارز بیشتر از سایر رمزارز ها سرمایه جذب کرد.
برای مقایسه، جالب است که بدانید در همین هفته موسسه ها 110.9 میلیون دلار سرمایه ی خود را از صندوق سرمایه گذاری بیت کوین شرکت کوین شیر خارج کردند و این میزان برای اتر در کل 12.6 میلیون دلار بود.
بنا به اعلامیه  کوین شیر، سرمایه گذاران 5.5 میلیون دلار در صندوق سرمایه گذاری پولکادات این شرکت سرمایه گذاری کردند و سایر دارایی ها نیز 7.1 میلیون دلار سرمایه جذب کردند.
در حال حاضر، صندوق کاردانوی این شرکت 24 میلیون دلار سرمایه جذب کرده است که این رقم برای بیت کوین حدوداً 4.13 میلیارد دلار است و برای اتر 924 میلیون دلار است.
مدیر شرکت کوین شیر توضیح داد که چرا موسسه ها به سرمایه گذاری در رمزارز هایی که از الگوریتم PoS استفاده می‌کنند علاقه مند شده اند.
وی افزود:
کاردانو در هفته ی گذشته بیشترین ورودی سرمایه را مشاهده کرد که ممکن است بخاطر آلودگی های زیست محیطی الگوریتم PoW و ملاحظات زیست محیطی باشد.
در هفته گذشته ایلان ماسک اعلام کرد که تسلا بخاطر آلودگی های زیست محیطی شدید بیت کوین، این رمزارز را پذیرش نخواهد کرد و در پی این توییت بیت کوین دچار کاهش قیمت شدید شد و رمزارز هایی که از الگوریتم PoS استفاده می‌کردند عملکرد بهتری داشتند.
در زمان نگارش این خبر، کاردانو با 11.7 درصد افزایش قیمت در شبانه روز اخیر، در سطح قیمتی 1.53 دلار معامله می‌شود.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

بیشتر بخوانید:  تمایل آمریکایی‌ها به رمز ارز 80 درصد کاهش یافته است

منبع: CoinTelegraph

کوین کده

گزیده اخبار :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا