اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

برنامه کاردانو برای روز های آتی

به گزارش زوم ارز، شرکت Input Output HK (شرکت مادر کاردانو) هدف بعدی تیم توسعه دهنده این رمز ارز قبل از عرضه هاردفورک آلونزو را نام برد.

سلام کریپتو

آنها نوشتند که پس از راه اندازی قابلیت قرارداد های هوشمند پلوتوس در 1 سپتامبر، آنها قصد دارند روی آزمایش نهایی اجزای شبکه و ادغام آلونزو با صرافی های دیجیتال متمرکز تمرکز کنند.

تاکنون، چندین صرافی بزرگ رمزنگاری در حال آماده سازی برای ادغام شدن با هاردفورک کاردانو هستند و از جمله آنها می‌توان به کوین بیس، بیت پوینت، کوین بیس پرو و بیترکس و … اشاره کرد.

این توییت تأکید می‌کند که هاردفورک آلونزو در تاریخ 12 سپتامبر راه اندازی خواهد شد.

همانطور که تیم خبری زوم ارز برای شما همراهان خود گزارش داد، در اواسط ماه آگست مشخص شد که در تاریخ 12 سپتامبر قرارداد های هوشمند به واسطه هاردفورک آلونزو بر روی شبکه کاردانو به ارمغان خواهند آمد.

صرافی ایرانی کارت

در اوایل دیروز، سومین ارز برتر بازار ارز های دیجیتال یعنی کاردانو برای اولین در تاریخ خود از سطح قیمت 3 دلار عبور کرد و پس از سولانا به بزرگترین ارز سود دهنده در بازار ارز های دیجیتال تبدیل شد.

در سال 2021 کاردانو افزایش قیمت 1567 درصدی را تجربه کرده که این موضوع شگفت انگیز بوده و موفقیت بزرگی برای تیم توسعه دهنده و تیم بازرگانی و تمامی تیم های این شبکه محسوب می‌شود.

بیشتر بخوانید:  گری اسکیل به دنبال گسترش صندوق های تراست خود

در زمان نگارش این خبر کاردانو کاهش قیمت 3.6 درصدی را تجربه شبانه روز اخیر تجربه کرده و هم اکنون در سطح قیمت 2.97 دلار قرار دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا