اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

خبر جدید: کاردانو 4 ساله شد

خبر جدید: کاردانو 4 ساله شد

به گزارش زوم ارز، چهارمین رمز ارز بزرگ بازار که به تازگی جایگاه سوم را به تتر باخته است، چهارمین سالگرد تأسیس خود را جشن می‌گیرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

شبکه اصلی یکی از موفق ترین پروژه های بلاکچین تا به امروز در 29 سپتامبر 2017 راه اندازی شد و در آن زمان در اولین فاز خود یعنی بایرون قرار داشت.

چارلز هاسکینسون ریاضیدان بزرگ پس از درگیری شدید با سایر بنیانگذاران اتریوم کار بر روی کاردانو را آغاز کرد.

کوین کده

جالب توجه است که بدانید اتریوم 8 بنیانگذار داشت که چارلز هاسکینسون نیز یکی از آنها بود ولی تاکنون 7 نفر از این 8 نفر جدا شده و فقط ویتالیک بوترین به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

در آن زمان سه شرکت Emurgo ،IOHK و بنیاد کاردانو که سه نهاد مستقل هستند فروش جمعی ای را در ژانویه 2017 ترتیب دادند و 62 میلیون دلار سرمایه جمع آوری کردند و شهروندان ایالات متحده بخاطر قوانین سختگیرانه کمیسیون بورس و اوراق بهادار این کشور قادر به شرکت در عرضه اولیه این رمز ارز نبودند.

یکی از اولین صرافی های بزرگی که کاردانو را لیست کرد صرافی Bittrex بود که در آن زمان کاردانو پس از لیست شدن دچار افزایش شدید تعداد کاربران خود شد.

یکی از القاب کاردانو، اتریوم ژاپنی است و در سال 2018 به دنبال هیجانات پیرامون عرضه اولیه رمز ارز ها این ارز دیجیتال نیز به سطح قیمت 1.10 دلار رسید و اوج قیمتی را در آن سطح ثبت کرد.

بیشتر بخوانید:  مانگر: بیت کوین به صفر سقوط خواهد کرد

پس از اینکه در سال 2018 وارد بازار خرسی شدیم، کاردانو یکی از بدترین عملکرد های ممکن را ثبت کرد و دچار 97.5 درصد کاهش قیمت نسبت به اوج خود شده بود.

بیش از سه سال طول کشید تا سرانجام در اواخر فوریه دوباره این رمز ارز به اوج قیمت قبلی خود رسید.

کاردانو در ماه قبل عملکرد بسیار خوبی داشت و حتی در اوایل سپتامبر موفق شد از سطح قیمت تاریخی 3 دلار نیز عبور کرده و اوج قیمت خود را در سطح 3.02 دلار ثبت کرد.

هم اکنون در زمان نگارش این خبر کاردانو با 4.3 درصد افزایش قیمت طی شبانه روز اخیر هم اکنون در سطح قیمت 2.11 دلار قرار دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا