اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

رشد 39000 درصدی ارزش قفل شده ی کاردانو

رشد 39000 درصدی ارزش قفل شده ی کاردانو

به گزارش زوم ارز، بنا به تحقیق BeInCrypto، از آغاز سال جاری میلادی، ارزش قفل شده ی کاردانو 39000 درصد رشد را تجربه کرده است. در روز نخست ماه ژانویه، ارزش قفل شده ی کاردانو 822261 دلار بود، که این عدد تا روز 24 مارچ 2022، به حدود 326 میلیون دلار در رشد کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

7 دپ به شکل صرافی غیر متمرکز در ارزش دارایی قفل شده ی کاردانو تاثیرگذار بوده‌اند. این دپ‌ها عبارت‌اند از: MiniSwap، ADAX Pro،MuesliSwap ، SundaeSwap و MeowSwap، و همچنین Meld و VyFinance.

در روزهای منتهی به پایان مارچ، دو پروتکل MiniSwap و MuesliSwap تاثیر برجسته‌ای داشتند.

کوین کده

هنگامی که این مطالعات پیرامون ارزش دارایی قفل شده ی کاردانو در اواسط ماه مارچ آغاز شد، MiniSwap دارایی قفل شده به ارزش حدود 95.36 میلیون دلار داشت، و MuesliSwap نیز دارایی قفل شده معادل حدود 1.6 میلیون دلار داشت.

تا لحظه‌ی نگارش این خبر، از آن تاریخ، رشدی 106 درصدی در ارزش قفل شده ی MiniSwap به حدود 197.11 میلیون دلار رخ داده است. همچنین MuesliSwap افزایشی 41 درصدی به حدود 2.26 میلیون دلار به خود دید.

پس از عبور از رقم 300 میلیون دلار در پایان ماه مارچ، که بر اثر افزایش نقدینگی در دپ‌‌های یاد شده رخ داد، کاردانو اختلاف خود با برخی از بلاکچین‌ها از جمله بیت کوین، نئو، الگورند و تزوس را افزایش داد.

بیشتر بخوانید:  3 دلیل برای ریزش بیش از 11000 دلار قیمت بیت کوین طی روز های گذشته

اکنون این شبکه در حال تعقیب کوساما، پولکادات، سولانا و یونی‌سواپ، با 311.33 میلیون دلار در دست توسعه است.

این بدان معناست که دپ‌های بیشتری می‌توانند در اکوسیستم کاردانو اجرا شوند، و در آینده‌ی نزدیک، ارزش قفل شده‌ی این اکوسیستم را به رقم 500 میلیون دلار برسانند.

ارزش دارایی قفل شده بر قیمت کاردانو نیز تاثیر مثبتی داشته است. کاردانو به اوج جدید 1.24 دلاری رسید، که از قیمت 0.9599 در روز نخست مارچ، افزایشی 29 درصدی دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: BeInCrypto


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا