اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

تیم توسعه دهنده کاردانو اولین اطلاعات از شبکه آزمایشی هاردفورک خود را ارائه کرد

salamcrypto

تیم توسعه دهنده ی کاردانو که چهارمین بلاکچین بزرگ دنیای ارز های دیجیتال می‌باشد یعنی شرکت IOHK توضیحاتی را در مورد روند آزمایش مکانیزم های آلونزو به جامعه ی ارز های دیجیتال ارائه کرد.

بنا به بیانیه ی آنها که در حساب رسمی توییتر خود به اشتراک گذاشتند، اولین مرحله ی آزمایشی آلونزو با نام Blue با موفقیت به پایان رسید.

اولین دسته از اپراتور های استخر استیکینگ و آزمایشگر های گره ها را تنظیم کردند و علاوه بر آن، آنها خود را برای رسیدن به دوران چدید کاردانو نیز آماده می‌کنند.

باگ های آلونزو

در همین حال، تیم توسعه دهنده ی کاردانو تعدادی از مشکلات و باگ های این شبکه ی آزمایشی را نیز کشف کردند و خبر از رفع کردن تمام مشکلات این شبکه ی آزمایشی دادند.

تیم توسعه دهنده کاردانو همچنین افزود که پیشرفت و توسعه ی کاردانو همچنان ادامه دارد و این سازمان از اپراتور های استخر استیکینگ خود خواست که آلونزو را به سایر افراد معرفی کنند.

نام این هاردفورک آلونزو می‌باشد و تیم توسعه دهنده ی کاردانو این کلمه را از روی نام ریاضیدان آمریکایی و مبتکر علوم کامپیوتر آقای آلونزو چرچ که در سال 1995 فوت کرد برداشته است تا نام وی را جاودانه کند؛ این هاردفورک قرارداد های هوشمند را برای بلاکچین کاردانو به ارمغان خواهد آورد.

بیشتر بخوانید:  انتشار ارز دیجیتال جدید PayPal ؟!

همانطور که قبلاً پوشش دادیم، برنامه ی کاردانو برای این هاردفورک شامل پنج مرحله ی زیر می‌شود:
آبی، سفید، بنفش، قرمز، سیاه

بنا به گفته های چارلز هاسکینسون، این هاردفورک باید تا سپتامبر 2021 به صورت کامل ارائه شود و تا ماه سپتامبر حدوداً 90 روز جذابی در انتظار این رمزارز و تیم توسعه دهنده و دارندگان آن است.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


گزیده اخبار :

امیرعلی فرجی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا