اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

تعداد کیف پول های فعال کاردانو به 2 میلیون واحد رسید

تعداد کیف پول های کاردانو به 2 میلیون واحد رسید

به گزارش زوم ارز، امروز 2 نوامبر روز مهمی در تاریخ کاردانو شد چرا که جامعه کاردانو شاهد افزایش کل کیف پول های فعال این رمز ارز بودیم و این شاخص به 2 میلیون رسید.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

همانطور که تیم خبری زوم ارز برای شما همراهان خود گزارش داد این شاخص در ماه ژانویه سال جاری فقط 203 هزار تعداد کاربر داشت و از آن زمان تاکنون در ماه می این شاخص افزایشی یک میلیون واحد افزایش یافت و البته پس از ریزش شدید بازار با افت زیاد مواجه شد و حالا مجدداً توانسته خود را ریکاوری کند و از ماه ژانویه افزایشی تقریباً 10 برابری داشته است.

در 2 سپتامبر به دنبال راه اندازی شدن هاردفورک کاردانو با نام آلونزو، این رمز ارز به اوج قیمت خود در سطح 3.10 دلار رسید و البته پس از آن دچار کاهش شده و هنوز نتوانسته خود را ریکاوری کند و مجدداً به سطح قیمت 3 دلار بازگردد و بنظر از سایر رمز ارز های جا مانده است.

کوین کده

با ارائه شدن هاردفورک آلونزو بالاخره انتظار ها به پایان رسید و قرارداد های هوشمند بر روی شبکه کاردانو اجرایی شدند و کاربران از این مزیت بزرگ بهره مند شدند همین موضوع منجر به این شد که بسیاری از پروژه های بلاکچینی به این شبکه مهاجرت کردند و کاردانو رونق بسیار خوبی گرفته است.

بیشتر بخوانید:  دستورالعمل جدید FATF در مورد ارز های دیجیتال منتشر شد

این رمز ارز در شبانه روز اخیر وضعیت چندان جالبی نداشته و با 0.9 درصد کاهش قیمت طی 24 ساعت اخیر در سطح قیمت 1.97 دلار قرار دارد.

نظر شما درباره آینده این رمز ارز چیست؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا