اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

هارد فورک 🔨 جدید کاردانو در دسامبر

IOHK تیم توسعه دهنده پروژه کاردانو ، اظهار داشت که قرار استکه در ماه دسامبر به عنوان بخشی از انتقال به مرحله سوم توسعه پروتکل ، یک هارد فورک جدید را ارائه دهد . فاز سوم که Goguen نامیده می شود بر توسعه قراردادهای هوشمند روی کاردانو تمرکز دارد .دو فاز قبلی در رابطه با ساخت بستر کاردانو و تمرکز زدایی آن بود .

سلام کریپتو

هارد فورک جدید مکانیزم قفل کردن توکن را معرفی می کند که یکی از مهم ترین عملکرد های هاردفورک جدید خواهد بود . این موضوع قراردادهای هوشمند را قادر می کند که از شرایط خاصی پشتیبانی کنند برای مثال کاربران را قادر می سازد مدت زمان خاصی توکن خود را در قرار داد قفل کنند تا قرارداد کامل شود .

کوین هاموند ، مهندس نرم افزار  این شرکت اظهار داشت که این هارد فورک علی رغم اینکه فقط اندکی بر روی دفتر کل تاثیر دارد اما این عملکرد ، بستر را برای قراردهای هوشمند و ایجاد دارایی هایی مبتنی بر بلاکچین کاردانو فراهم می کند . علاوه بر این ، به روز رسانی کاردانو ، باعث می شود روی بلاک چین کاردانو ، توکن های چدیدی نوشته شود .

طبق نقشه راه ، کاردانو در سال 2015 تاسیس شد و تا به حال چندین فورک را تجربه کرده است تا نهایتا در مرحله 5 توسعه خود ، به تکامل برسد . بعد از مرحله Goguen ، تنها دو مرحله Basho و Voltaire برای بهبود عملکرد های مقیاس پذیری و Governance کاردانو ، باقی می ماند .

بیشتر بخوانید:  تهدید ایلان ماسک و کاهش قیمت بیت کوین

منبع : کوین دسک

صرافی ایرانی کارت

گزیده اخبار

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا