اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

ادغام شدن هاردفورک جدید کاردانو با صرافی های دیجیتال

به گزارش زوم ارز بر اساس اطلاعیه ای که اخیراً از سوی IOHK در مورد وضعیت به روزرسانی هاردفورک کاردانو یعنی آلونزو منتشر شد، صرافی های دیجیتال به طور فعال با بنیاد کاردانو در ارتباط هستند تا هاردفورک مورد نظر را ادغام کنند.

سلام کریپتو

انتظار می‌رود تعداد صرافی هایی که به دنبال ادغام شدن با این هاردفورک هستند دچار افزایش شدیدی شود چرا که در این هفته بیشتر نزدیک به راه اندازی هاردفورک آلونزو خواهیم شد.

هدف IOHK این است که قبل از به اجرا شدن این هاردفورک بر روی شبکه اصلی کاردانو، تا جای ممکن تمامی صرافی ها آماده آلونزو باشند.

همانطور که نایجل همسلی سرپرست تحویل کاردانو توضیح داد، اکثر صرافی ها باید از نقدینگی لازم برای رسیدن و اجرا کردن این هاردفورک در صرافی خود استفاده کنند.
وی در این خصوص گفت:
ما واقعاً به این نقدینگی نیاز داریم، چرا که قبل از اجرای این هاردفورک به نقدینگی زیادی نیاز است.

همانطور که تیم خبری زوم ارز پیش از این برای شما گزارش داد، قرارداد های هوشمند کاردانو در تاریخ 12 سپتامبر اجرایی خواهند شد و آقای چارلز هاسکینسون اخیراً این تاریخ دقیق را اعلام کرد و همین موضوع منجر به افزایش قیمت کاردانو شد و این رمز روز های بسیار خوبی را سپری کرده و طی هفت روز اخیر افزایش قیمت 21.2 درصدی را تجربه کرده و هم اکنون در سطح قیمتی 2.03 دلار قرار دارد البته این رمز ارز طی شبانه روز اخیر وضعیت خوبی نداشته و دچار کاهش قیمت 1.4 درصدی شده است.

صرافی ایرانی کارت

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

بیشتر بخوانید:  دلایل برایان کلی برای افزایش قیمت اتریوم در آینده

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا