لیست صرافی های متمرکز ارز دیجیتال خارجی

لوگونامتعداد رمز ارزامتیازوبسایت رسمیآموزش صرافیتوضیحات
Binance3879.9www.binance.comآموزش صرافی Binanceبایننس بزرگترین صرافی جهان و بزرگترین صرافی متمرکز دنیا است که رمز ارز بومی آن نیز BNB نام دارد و سرویس های متنوعی را برای کاربران خود ارائه می‌دهد.
Coinbase1049.1www.pro.coinbase.comآموزش صرافی Coinbaseاین صرافی بزرگترین صرافی ایالات متحده محسوب می‌شود و هر زمان که رمز ارزی در این صرافی لیست می‌شود بطور معمول دچار افزایش قیمت 30 الی 40 درصدی می‌شود.
Huobi Global3579www.hbg.comآموزش صرافی Huobi Globalاین صرافی نیز از محبوبیت بالایی بین کاربران خود برخوردار است و رمز ارز بومی آن نیز HT نام دارد.
FTX2618.8www.Ftx.comآموزش صرافی FTXاین صرافی به تازگی دچار افزایش محبوبیت شده و رمز ارز بومی آن نیز FTT نام دارد.
KuCoin4508.5www.Kucoin.comآموزش صرافی KuCoinبه دنبال احراز هویت اجباری صرافی بایننس این صرافی دچار افزایش محبوبیت فراوانی بین کاربران ایرانی شده و رمز ارز بومی آن هم KCS نام دارد.
Kraken888.5www.kraken.comآموزش صرافی Krakenاین صرافی نیز در ایالات متحده مستقر است و مدیران آن قصد دارند که سهام عمومی آن را در بازار بورس NASDAQ در سال آینده لیست کنند
Bitfinex1548.3www.bitfinex.comآموزش صرافی Bitfinexاین صرافی متمرکز از حجم بالایی کاربر برخوردار است و امنیت بسیار خوبی را به کاربران خود ارائه می‌کند.
Gate.io9068.1www.gate.ioآموزش صرافی Gate.ioاین صرافی امکانات متعددی را برای کاربران خود به ارمغان آورده و رمز ارز بومی آن نیز GT نام دارد.
Bithumb1858.1www.bithumb.comآموزش صرافی bithumbاین صرافی بزرگترین صرافی کره جنوبی محسوب می‌شود و طی تحقیقاتی هر رمز ارزی که در این صرافی لیست می‌شود دچار افزایش قیمت خواهد شد.
Binance.US618.1www.binance.usآموزش صرافی Binanceاین صرافی زیرشاخه ای از صرافی بایننس بوده و فقط کاربران آمریکایی به آن دسترسی دارند و تعداد رمز ارز ها و سرویس های آن نیز نسبت به نسخه اصلی بایننس محدودتر است.
Bitstamp397.9www.bitstamp.netآموزش صرافی Bitstampاین صرافی جزو قدیمی ترین صرافی های دیجیتال جهان است و از امنیت والایی برخوردار است.
FTX.US227.6www.ftx.usآموزش صرافی FTXاین صرافی زیرشاخه ای از صرافی محبوب FTX است که فقط برای کاربران ایالات متحده در دسترس بوده و سرویس و تعداد رمز ارز های آن نیز محدودتر است.
Gemini567.5www.gemini.comآموزش صرافی Geminiاین صرافی از 288 رمز ارز پشتیبانی کرده و در حال گسترش کسب و کار خود با دیگر کشور ها است و از امنیت خوبی نیز برخوردار است.
OKEx2857.5www.okex.comآموزش صرافی OKExرمز ارز بومی این صرافی OKT نام دارد و این صرافی در بازار های زیادی فعال است و امنیت مناسبی دارد.
bitFlyer87.5www.bitflyer.comآموزش صرافی bitflyerاین صرافی از تعداد رمز ارز بسیار محدودی پشتیبانی می‌کند و از معدود ویژگی های مثبت آن فعال بودن 8 رمز ارز فیات است.
Coinone1787.4www.coinone.co.krآموزش صرافی Coinoneاین صرافی از تعداد مناسبی رمز ارز از جمله بیت کوین و اتریوم پشتیبانی می‌کند و در کشور کره جنوبی مستقر است.
Poloniex2177.4www.poloniex.comآموزش صرافی Poloniexاین صرافی دیجیتال در سال 2014 تأسیس شده و هدف از ایجاد آن ارائه پشتیبانی قوی و کیفیت بالای رابط کاربری بوده است.
Bittrex3727.3www.bitrrex.comآموزش صرافی Bittrexاین صرافی امنیت و رابط کاربری مناسبی را برای کاربران خود به ارمغان آورده و برنامه آن نیز بر روی پلتفرم های مختلف در دسترس است.
Crypto.com Exchange1177.3www.crypto.comآموزش صرافی Crypto.comاین صرافی که در زمینه تبلیغات بسیار خوب و گسترده عمل می‌کند و به تازگی اسپانسر سری آ ایتالیا شده است از تعداد رمز ارز زیادی نیز پشتیبانی می‌کند.
Bybit287.2www.bybit.comآموزش صرافی Bybitاین صرافی در سال 2018 راه اندازی شده و در حال حاضر این صرافی 1.6 میلیون نفر کاربر دارد.
Liquid1087.1www.liquid.comآموزش صرافی Liquidاین صرافی در سال 2014 راه اندازی شده و دفاتر زیادی در سرتاسر جهان از جمله ژاپن و ایالات متحده دارد.
Coincheck26.7www.coincheck.comآموزش صرافی CoinCheckاین صرافی در ژاپن راه اندازی شده و فقط از دو رمز ارز پشتیبانی می‌کند که این دو رمز ارز بیت کوین و ارز فیات ژاپن یعنی JPY است.
Korbit676.5www.korbit.com.krآموزش صرافی Korbitاین صرافی در کشور کره جنوبی فعالیت می‌کند و رقیب صرافی Bithumb محسوب می‌شود و تعداد رمز ارز های لیست شده در آن نیز زیاد نیست.
LBank2436.2www.lbank.infoآموزش صرافی Lbankاین صرافی در سال 2015 و در جزایر ویرجینیا راه اندازی شده و از تعداد زیادی رمز ارز پشتیبانی می‌کند.
ZB.COM986.1www.zb.comآموزش صرافی ZB.comاین صرافی در سال 2013 راه اندازی شده و رمز ارز بومی آن نیز ZB نام دارد و این صرافی از امنیت نسبی و تعداد رمز ارز مناسبی برخوردار است.
Ascendex2036.1www.ascendex.comآموزش صرافی Ascendexاین صرافی که پیش از این با نام BitMAX فعالیت می‌کرد جزو پیشروترین صرافی های جهان از نظر ارائه سرویس های جدید است.
Upbit1476.1www.upbit.comآموزش صرافی Upbitاین صرفی از امنیت خوبی برخوردار است و تعداد رمز ارز زیادی پشتیبانی می‌کنند.
دکمه بازگشت به بالا