اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

خبر جدید: بایننس زیر چتر تحقیقات CFTC

خبر جدید: بایننس زیر چتر تحقیقات CFTC

به گزارش زوم ارز و به نقل از بلومبرگ، کمیسیون معاملات فیوچرز کالا های ایالات متحده یعنی CFTC تحقیقات خود بر روی صرافی بایننس را گسترش خواهد داد تا به پاسخ این سوال که آیا کاربران بایننس بازار ارز های دیجیتال را دستکاری کرده است یا خیر برسد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

مقامات نظارتی ایالات متحده به دنبال یافتن این موضوع هستند که آیا نهنگ ها در بزرگترین صرافی ارز دیجیتال جهان یعنی بایننس، بازار ارز های دیجیتال دستکاری کرده اند یا خیر و در همین حال بایننس اظهار داشته که اقدامات سختگیرانه ای را در برابر هرگونه سوء رفتار انجام می‌دهد.

کسانی که این خبر را به گوش بلومبرگ رساندند ترجیح می‌دهند که نام و موقعیت آنها ذکر نشود و به بلومبرگ گفتند که این کاوش جدید سازمان CFTC بصورت محرمانه در حال انجام است و CFTC در حال بررسی این موضوع است که آیا بایننس نیز با نهنگ ها همکاری کرده است یا خیر.

کوین کده

در بیانیه بایننس که پیش از این داستان منتشر شده بود یک نماینده بایننس گفت که این شرکت دستکاری نهنگ ها در بازار را تحمل نمی‌کند و از یک کد سختگیرانه برای جلوگیری از هرگونه رفتار های نادرست که می‌تواند به مشتریان این صرافی و شهرت آنها در این بازار صدمه بزند جلوگیری کند.

بیشتر بخوانید:  واکنش CZ به اخبار تحقیقات CTFC

به گفته نماینده آنها، تیم بایننس همیشه اطمینان حاصل می‌کند که هیچ اشتباهی رخ ندهد و یا در صورت وقوع، آن افراد تنبیه خواهند شد.

هنوز کمیسیون معاملات فیوچرز کالا های ایالات متحده پاسخی به این گزارش بلومبرگ نداده است.

این خبر تأثیر بدی بر روی رمز ارز بایننس کوین داشته و این رمز ارز دچار کاهش قیمت 1.6 درصدی شده و به سطح قیمت 409  دلار رسیده و فاصله آنچنانی تا از دست دادن سطح قیمت 400 دلار ندارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا