تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال چین لینک ChainLink در تایم فریم هفتگی _ امروز 13 شهریور1399

تحلیل تکنیکال چین لینک ChainLink در تایم فریم هفتگی ، امروز با بررسی ارز محبوب لینک در خدمت شما هستیم. 17.66 بیشترین قیمت و 14.15 کمترین قیمت لینک در هفته گذشته بود.ابتدای هفته لینک تا خط مقاومت 17 دلار پیش رفت بعد از شکست این خط نتوانست قیمت را بالای این سطح تثبیت کند و با کاهش قیمت رو به رو شد.اگر این کاهش قیمت ادامه داشته باشد در ناحیه 12.8 دلاری حمایت خواهد شد،اینکه کاهش قیمت ادامه دار خواهد بود یا خیر بسیار وابسته به بیت کوین است.از انجا که بیت کوین در شرایط بسیار خطرناکی قرار دارد،فعلا ورود به بازار پیشنهاد نمیشود.وقتی بیت کوین اولین نشانه مثبت را از خود نشان داد،میتوانید به خرید بپردازید و ارزهای دیگر را با قیمت معقول خریداری کنید.اگر هم لینک وارد روند صعودی بشود،تارگت اول 17 دلار و تارگت بعدی 19 دلار خواهد بود.در ادامه به بررسی نمودار شمعی لینک در تایم فریم های مختلف خواهیم پرداخت.

سلام کریپتو

تحلیل تکنیکال چین لینک ChainLink

تحلیل تکنیکال چین لینک ChainLink در تایم فریم هفتگی
تحلیل چین لینک

در تایم فریم هفتگی میانگین متحرک 9 روزه همچنان پایین نمودار است.شاخص اندیکاتور RSI سطح 70 را به سمت پایین شکسته است ،این اتفاق به نوعی سیگنال فروش است.اندیکاتور SAR همچنان پایین کندل های قیمتی است و بیانگر یک روند صعودی است.در ادامه به بررسی لینک در تایم فریم روزانه خواهیم پرداخت.


تحلیل تکنیکال چین لینک ChainLink در تایم فریم هفتگی
تحلیل چین لینک

در تایم فریم روزانه خط روند صعودی شکسته شده است و نمودار در حال نزدیک شدن به ابر کومو است،در صورت درگیری کندل ها و ابرکومو نمیتوان به صعود لینک در چند روز اتی امیدوار بود.اندیکاتور SAR پایین نمودار و بسیار نزدیک به کندل هاست،این موضوع بیانگر این است که به زودی وارد یک روند اصلاحی خواهیم شد.خط inversion ایچیموکو با خط baseline  تقاطع پیدا کردند در صورت شکست کامل،سیگنال فروش قطعی است.شاخص اندیکاتور RSI روی سطح 50 قرار دارد،اگر این سطح شکسته بشود،شاهد ریزش قیمت بیشتری خواهیم بود،احتمال اینکه توسط این سطح حمایت بشود هم وجود دارد.در ادامه با بررسی لینک در تایم فریم 4 ساعته با ما همراه باشید.


تحلیل تکنیکال چین لینک ChainLink در تایم فریم هفتگی
تحلیل چین لینک

در تایم فریم 4 ساعته لینک پس از اینکه در یک مثلث قرار گرفته،خط روند صعودی را به سمت پایین شکست و حمایت نشد.دو خط مکدی و سیگنال اصلا در شرایط خوبی نیستند،همچنین شاخص اندیکاتور RSI به سمت شکست سطح 30 در حرکت است که اصلا نشانه خوبی نیست.به طور کلی در تایم 4 ساعته هیچ سیگنالی مبنی بر خرید ندرایم و همه چیز بیانگر ریزش قیمت است.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 28 آذر 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

تحلیل فاندامنتال چین لینک ChainLink

تحلیل تکنیکال چین لینک ChainLink در تایم فریم هفتگی
تحلیل چین لینک

حجم معاملات لینک بین دو عدد 975 میلیون دلار و 1،982،820،767 میلیارد دلار متغیر بود.ارزش بازار لینک نیز نسبت به هفت روز گذشته 200 میلیون دلارافزایش داشت،اواسط هفته رشد خیلی خوبی داشت اما دوباره با کاهش ارزش بازار روبه رو شدیم.شاخص NVT روز گذشته برابر 3.6 بود،علی رغم این کاهش قیمت ها اما این شاخص هنوز رقم قابل قبولی است و نشان میدهد لینک گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری بلندمدت و میان مدت است.

صرافی ایرانی کارت

تحلیل تکنیکال چین لینک ChainLink در تایم فریم هفتگی
تحلیل چین لینک

شاخص FCAS که بیانگر عملکرد فاندامنتال یک ارز است برای لینک برابر با 936 است که در دسته عملکردهای عالی قرار دارد.این عدد نسبت به ژانویه 2020رشد چشمگیری داشت.


تحلیل تکنیکال چین لینک ChainLink در تایم فریم هفتگی
تحلیل چین لینک

شاخص ROI که میزان بازدهی سرمایه گذاری روی یک ارز را نشان میدهد ،درمورد لینک رقمی بیش از 9000 درصد است که رقمی باور نکردنی و فوق العاده است و نشان میدهد اعتبار این ارز تا چه حد بالاست .حجم معاملات،ارزش بازار،شاخص ROI،شاخص FCAS همگی بیانگر این موضوع است که لینک ارز بسیار قوی و خوبی است و سرمایه گذاری درست و به موقع روی این ارز میتواند سود خوبی داشته باشد.


نتیجه کلی تحلیل تکنیکال و فاندامنتال چین لینک chainlink

از لحاظ تکنیکال لینک اصلا در شرایط خوبی نیست،در تایم فریم روزانه و 4 ساعته خط روند صعودی شکسته شده است ،اگر بیت کوین در این سطح حمایت نشود،لینک هم دوباره ریزش خواهد داشت.فعلا زمان خرید نیست.از لحاظ فاندامتال لینک بسیار ارز قوی ای است،سرمایه گذاری به موقع روی این ارز سود خوبی برای شما خواهد داشت.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل تکنیکال چین لینک ChainLink در تایم فریم هفتگی ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا