تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال چین لینک ChainLink در تایم فریم هفتگی _ امروز 27 شهریور 99

salamcrypto

تحلیل تکنیکال چین لینک ChainLink در تایم فریم هفتگی ، ارز لینک در سایت coinmarketcap رتبه 8 را به خود اختصاص داده است.با توجه به محبوبیت لینک و فاندامنتال قوی این ارز،1.4% ارزش کل بازار رمزارزها متعلق به لینک است.بالاترین قیمت این ارز در هفته گذشته 13.3 دلار بود اما قیمت در این محدوده تثبیت نشد و تا 10.500 دلار هم نزول داشت.

تحلیل تکنیکال چین لینک chainlink

اولین مقاومتی که بر سر راه لینک قرار دارد،سطح 11.200 دلار است،در صورت شکست این سطح تارگت بعدی 12.600 دلار خواهد بود.به نظر میرسد خریداران علاقه زیادی به خرید در سطح 10600 دارند و در صورت ریزش تا این سطح به خوبی حمایت میشود.به نظر میرسد رفتار لینک تغییر کرده،چرا که چند روز گذشته با رشد بیت کوین،رشد میکرد اما روز گذشته این اتفاق نیفتاد!احتمالا بیت کوین لیدر شیپی را پس گرفته و با رشد ان،الت کوین ها ریزش میکنند.در ادامه نمودار شمعی لینک را در تایم فریم های مختلف بررسی خواهیم کرد.

درتایم فریم هفتگی

تحلیل تکنیکال چین لینک ChainLink در تایم فریم هفتگی
تحلیل چین لینک

در تایم فریم هفتگی در شرایط حساسی قرار داریم،باید تا دوشنبه منتظر بمانیم،اگر کندل هفتگی پایین خط روند صعودی بسته شود،احتمالا شاهد ریزش قیمت هایی بیش از این خواهیم بود.شاخص اندیکاتور RSI حدودا در سطح 50 قرار دارد و فعلا سیگنالی برای خرید ندارد.دو خط مکدی و سیگنال به هم نزدیک شده اند،اگر یکدیگر را قطع کرده و خط سیگنال بالای مکدی قرار بگیرد،ریزش قیمت ادامه خواهد داشت.میانگین متحرک 9 روزه نیز شرایط خوبی را در تایم فریم هفتگی نشان نمیدهد.


درتایم فریم روزانه

تحلیل تکنیکال چین لینک ChainLink در تایم فریم هفتگی
تحلیل چین لینک

درتایم فریم روزانه در یک مثلث هستیم،نحوه خروج لینک از این مثلث بسیار حائز اهمیت است.میانگین متحرک باند بولینگر بالای کندل های روزانه است ،همچنین پهنای باندد احتمال ریزش تا 9.500 را داده است.دو خط مکدی و در شرایط خوبی نیستند.خط ADX این روند نزولی را ضعیف تلقی کرده که میوان به ان امیدوار بود.


درتایم فریم 4 ساعته

تحلیل تکنیکال چین لینک ChainLink در تایم فریم هفتگی
تحلیل چین لینک

تایم فریم 4 ساعته بسیار حائز اهمیت است چرا که باید ببینیم ایا خط روند نزولی مثلث شکسته خواهد شد یا خیر!دو خط مکدی و سیگنال نزدیک به هم در حرکت اند،شاخص RSI نزدیک به سطح 40 قرار دارد. و فعلا سیگنال خرید نداده است.

صرافی ایرانی کارت

تحلیل فاندامنتال چین لینک chainlink

تحلیل فاندامنتال چین لینک ChainLink در تایم فریم هفتگی
تحلیل چین لینک

حجم معاملات لینک هفته گذشته تا 4 میلیارد دلار هم رسید،اما تا 1میلیارد و 100 میلیون سقوط کرد!ارزش بازار لینک نسبت به هفته گذشته حدود 700 میلیون دلار کاهش داشت.شاخص NVT روز گذشته معادل 3.2 بود،این شاخص نشان میدهد لینک هنور هم میتواند ارز خوبی برای سرمایه گذاری های بلند مدت و میان مدت باشد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 12 بهمن 99 | تحلیل تکنیکال Ethereum

تحلیل فاندامنتال چین لینک ChainLink در تایم فریم هفتگی
تحلیل چین لینک

شاخص ROI که میزان بازدهی سرمایه گذاری روی این ارز را نشان میدهد،برای لینک معادل 6815% است که رقم به شدت خوبی است و اعتبار این ارز را نشان میدهد.اوج قیمت لینک برابر با 19.85 دلار و مربوط به 16 اگوست 2020 است.کمترین قیمت این ارز معادل 0.12 دلار و به سپتامبر 2020 برمیگردد.


تحلیل فاندامنتال چین لینک ChainLink در تایم فریم هفتگی
تحلیل چین لینک

شاخص FCAS که عملکرد یک ارز را از لحاظ فاندامنتال بررس میکند،برای ارز لینک معادل 939 است که در دسته عملکرد های عالی قرار دارد.

نتیجه کلی تحلیل تکنیکال و فاندامنتال چین لینک

اولین مقاومتی که بر سر راه لینک قرار دارد سطح 11200 است.از لحاظ تکنیکال این ارز در شرایط خوبی نیست!اگر قیمت پایین این ارز خریداران را ترغیب به خرید کند شاهد صعود دوباره لینک خواهیم بود.سطح 10700 نقطه مناسبی برای خرید به نظر میرسد.

این تحلیل در ساعت 12 روز 27 شهریور نگارش شده است.

ممنون از اینکه تا پایان “ تحلیل تکنیکال چین لینک ChainLink در تایم فریم هفتگی ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا