تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

تحلیل تکنیکال چین لینک ChainLink در تایم فریم هفتگی _ 3 مهرماه 1399

salamcrypto

تحلیل تکنیکال چین لینک ChainLink در تایم فریم هفتگی ، هفته گذشته لینک از قیمت 11.1 دلار تا 7.4 دلار کاهش قیمت داشت.این کاهش قیمت برای ارزی که بیشترین marketcap را بین پروژه های DeFiدارد همه را شگفت زده کرد.در ادامه به تحلیل تکنیکال و فاندامنتال لینک خواهیم پرداخت.

تحلیل تکنیکال چین لینک chainlink

لینک به شدت در ناحیه حمایت 7.78 دلار حمایت شد و قیمت کنونی این ارز 8.29 دلار است.اولین مقاومتی که بر سراه لینک قرار دارد سطح 8.8 دلار است،اگر قیمت بالای این سطح تثبیت شود،تارگت بعدی لینک سطح 9.1 دلار است.در صورت ریزش اولین سطح حمایت لینک 7.7 دلار است،اگر از این سطح هم ریزش داشته باشد حمایت بعدی 6.6 دلار خواهد بود.در ادامه نمودار شمعی لینک را در تایم فریم های مختلف بررسی خواهیم کرد.

درتایم فریم هفتگی

تحلیل تکنیکال چین لینک ChainLink در تایم فریم هفتگی
تحلیل لینک 99.7.3

اولین چیزی که در تایم فریم هفتگی توجه را به خود جلب میکند،این است که خط روند صعودی شکسته شده و هم اکنون در تایم فریم هفتگی در یک روند نزولی قرار داریم.دو خط مکدی و سیگنال در شرایط خوبی نیستند،همچنین شاخص RSI بیانگر کاهش سرعت روند صعودی است.میانگین متحرک 9 روزه نیز نشان دهدنده روند نزولی است.پس در تایم فریم هفتگی هیچ سسیگنالی مبنی بر خرید نداریم.


درتایم فریم روزانه

تحلیل تکنیکال چین لینک ChainLink در تایم فریم هفتگی
تحلیل لینک 99.7.3

در تایم فریم روزانه نیز روند صعودی شکسته شده است،میانگین متحرک باندبولینگر در وضعیت خوبی نیست،نمودار قیمت بعد از ریزش تا پایین پهنای باند بولینگر حمایت شد.شاخص SAR یک روند نزولی را نشان میدهد.شاخص CCI پایین تر از سطح -100 قرار دارد که اصلا خوب نیست.در تایم فریم روزانه نکته ای که شاید بتوان به ان امیدوار بود،واگرایی مثبتی است که با اندیکاتور CCI دیده میشود.


درتایم فریم 4 ساعته

تحلیل تکنیکال چین لینک ChainLink در تایم فریم هفتگی
تحلیل لینک 99.7.3

در تایم فریم 4 ساعته شرایط کمی بهتر از بقیه تایم فریم هاست.دو خط مکدی و سیگنال یکدیگر را قطع کرده اند.شاخص RSI از سطح 30 به سمت 50 در حرکت است پس یعنی روند صعودی کمی سرعت گرفته است.میانگین متحرک باند بولینگر بالای کندل چهار ساعته و بسیار نزدیک به ان است.

صرافی ایرانی کارت

تحلیل فاندامنتال چین لینک chainlink

تحلیل تکنیکال چین لینک ChainLink در تایم فریم هفتگی

حجم معاملات لینک نسبت به 24 ساعت گذشته 5500 میلیون دلار افزایش داشت است،این یعنی افرادی که خلاف روند خرید میکنند وارد معامله شده و در حال حمایت کرن هستند.ارزش بازار لینک در هفته گذشته بیش از یک میلیارد دلار کاهش داشته است که به علت کاهش قیمت شدید لینک است.شاخص NVT روز گذشته برابر با 2 بود،این شاخص نشان میدهد لینک هنوز هم ارز مناسبی برای سرمایه گذاری های بلندمدت تا میان مدت است.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 19 فروردین 1400 | تحلیل تکنیکال Ethereum

تحلیل تکنیکال چین لینک ChainLink در تایم فریم هفتگی

شاخص ROI لینک برابر با 5217% است،این شاخص نشان میدهد میانگین بازدهی سرمایه گذاری روی این ارز چه قدر بوده است،البته این نکته قابل تامل است که نسبت به هفته گذشته کاهش داشته است.اوج قیمت لینک 19.85 دلار و مربوط به 16 اگوست 2020 است.بقیه اطلاعات اماری درباره این ارز را میتوانید از تصویر بالا بیابید.


تحلیل تکنیکال چین لینک ChainLink در تایم فریم هفتگی

شاخص FCAS برابر با 941 است .این شاخص عملکرد یک ارز را از لحاظ فاندامنتال بررسی میکند.لینک در دسته عملکرد های عالی قرار دارد.


نتیجه کلی تحلیل تکنیکال و فاندامنتال چین لینک 3 مهر 99

لینک در هفته گذشته کاهش قیمت داشت،اما با توجه به واگرایی مثبتی که در تایم فریم روزانه دیده شده است.احتمالا در روزهای اینده تا حدی رشد خواهد داشت.اگر قصد خرید  این ارز را دارید حتما روند بیت کوین را زیر نطر بگیرید.

ممنون از اینکه تا پایان ” تحلیل تکنیکال چین لینک ChainLink در تایم فریم هفتگی ” همراه ما بودید.

منبع : زوم ارز


نرگس ظفر

تحلیل گر بازارهای مالی مانند بورس،ارز دیجیتال،فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا