اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

chainlink در تلاش برای تأمین محصولات SmartLock و SmartEscrow

salamcrypto

chainlink در تلاش برای تأمین محصولات TrustSwap

پس از راه اندازی اولیه توکن در ماه ژوئن ، تراست سواپ (TrustSwap)، پلت فرم پرداخت قراردادهای هوشمند، در یک وبلاگ اعلام کرد که داده های مرجع قیمت Chainlink – شبکه غیر متمرکز اوراکل آن – با محصولات تراست سواپ SmartLock و SmartEscrowادغام شده است تا هزینه های مرتبط با خدمات قفل رمزارز را تعیین کند .

تراست سواپ معتقد بود که قیمت معاملات اوراکل Ein / USD Chainlink ، که داده های قیمت را از چندین منبع  داده مستقل  و خارج از زنجیره تأمین می کند ، می تواند پوشش بازار را در تمام محیط های تجاری فراهم کند. این بدان معناست که ادغام داده های Chainlink در قراردادهای هوشمند تراست سواپ ، به پلتفرم این امکان را می دهد که  داده های قیمت آنها ،مجموع تنظیم شده حجم را در همه بازارها منعکس کند.

تراست سواپ گفت این ادغام گامی رو به جلو برای شرکت در تبدیل شدن به “پلت فرم اصلی” برای خدمات پرداخت قرارداد هوشمند است و به عنوان پایه ای برای ساخت اکوسیستم مالی غیرمتمرکز (DeFi) عمل می کند. آدام بارلام ،CTO تراست سواپ ،در بیانیه ای گفت:

ما مرجع قیمت Chainlink را انتخاب کردیم زیرا این یک شبکه اوراکل ثابت شده و به راحتی قابل ادغام است و در حال حاضر بیش از 3 میلیارد دلار ارزش برای سایر برنامه های برتر DeFi مانند Synthetix ، Aave ، yearn.finance و موارد دیگر تأمین می کند.

بیشتر بخوانید:  تمایل مردم و شرکت های ایرانی به سرمایه گذاری در ارز های دیجیتال

در پشت صحنه نیز ، هزینه های ادغام اولیه داده های قیمت Chainlink ETH / USD در تراست سواپ SmartLock و SmartEscrow می توانندبه صورت ارزهای دیجیتال های ETH یا SWAP پرداخت شوند. با این حال ، در گزارش منتشر شده ، هزینه های بستر های نرم افزاری به نسبت ETH / USD تعیین شده توسط شبکه اوراکل Chainlink ، تبدیل می شوند.

تأمین محصولات تراست سواپ SmartLock و SmartEscrow توسط Chainlink برای  اولین بار در AMBCrypto ارائه شده است.

منبع: ای ام بی سی کریپتو


گزیده اخبار

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا