اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

افزایش قیمت chainlink

Chainlink یکی از قوی ترین جهش ها را از پایین ترین سطح خود در بازار آلت کوین ها تجربه کرده است.  در صورت ادامه علائم قدرت در بازار گسترده ارزهای دیجیتال ، بازگشت به بالاترین حد خود ممکن است اتفاق بیفتد. تحلیلگری ، به سطح مقاومت مورب اشاره کرده است که طی چندروز گذشته شکل گرفته است ، و خاطرنشان می کند که شکاف بالاتر از این سطح می تواند مرحله بعدی را بالاتر ببرد.

سلام کریپتو

وی همچنین خاطر نشان می کند که این حرکت اخیر ناشی از شکاف بالای مرز فوقانی یک مثلث است که قبلاً در یک بازه زمانی میانمدت قرار داشته است.

چند روز و هفته آینده می تواند جنبش بیشتری را برای آن فراهم کند و در صورت ادامه صعود بیت کوین و اتریوم به طور بالقوه یک صعود  شدید را ایجاد می کند. تجمعات Chainlink به عنوان بازار گسترده ارزدیجیتال  نشانه هایی از قدرت، Chainlink است که درحال حاضر با قیمت فعلی 12.85 دلار در کمتر از 6 درصد معامله می شود.

chainlink دریک هفته قبل سطح 9.60 دلار داشت و  با یک جهش خوب در قیمت روبرو شده است . در صورت ادامه روند کوتاه مدت ، میتواند پیامدهای جدی در روند کلان آن داشته باشد ، زیرا فشار بالاتر از اینجا می تواند منجر به شروع حرکت بعدی آن شودو آن را بهسمت قیمت های اوج قبلی خود  و یا حتی  20.00 دلار بکشاند . اگر بازار گسترده تر همچنان ادامه داشته باشد ، این روند تقویت خواهدشد ، و روند صعودی مداوم BTC و ETH باعث می شود سرمایه گذاران سرمایه بیشتری را به دارایی های بالا مانند Chainlink تبدیل کنند.

این تحلیلگر ضمن بیان نظرات خود در مورد چشم انداز فنی فعلی Chainlink گفت که در حال حاضر دقیقاً زیر سطح مقاومت موربمعامله می شود و می خواهد آن را بشکند. اگر شکسته شود ، می تواند در روزهای آینده به طور قابل توجهی بالاتر برود.

صرافی ایرانی کارت

افزایش قیمت چین لینک

چند روز آینده برای آلت کوین های بزرگ مانند Chainlink مهم است.

منبع: نیو بی تی سی

بیشتر بخوانید:  بنیانگذار کاردانو نگرانی ها مبنی بر هاردفورک جدید این رمز ارز را برطرف کرد

گزیده اخبار

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا