اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

نهنگ های چین لینک تمایلی به نگهداری این رمز ارز ندارند

سلام کریپتو

بنا به آخرین داده های ارائه شده از سوی سانتیمنت، دارندگان بزرگ (نهنگ) های چین لینک تمایلی به  نگهداری مداوم این رمز ارز در کیف پول خود ندارند و ترجیح می‌دهند آنرا بین سرمایه گذاران کوچکتر توزیع کنند و دلیل اصلی چنین رویکردی ممکن است واکنش طبیعی بازار به تغییرات قیمت و ماهیت توکن های غیرمتمرکز باشد.

قیمت چین لینک در ماه می به اوج خود رسید و این رمز ارز اوج قیمت خود را در 53 دلار ثبت کرد و هم اکنون در زمان نگارش این خبر این رمز ارز در سطح قیمتی 28.69 دلار قرار دارد.

نهنگ های لینک به طور تدریجی میزان ذخیره موجود را از 72 درصد در سپتامبر 2019 به 63 درصد در همین لحظه کاهش داده‌اند و دلیل آن از سوی هیچ یک از نهنگ ها ارائه نشده است اما به احتمال زیاد بخاطر ماهیت غیرمتمرکز این توکن و محبوبیت آن نزد سرمایه گذاران کوچکتر که به طور مداوم از قیمت این رمز ارز حمایت می‌کنند نشأت گرفته است.

حجمی که از سوی نهنگ های این رمز ارز نگهداری می‌شود در دوره هایی با نوسان رو به رو شده و همین موضوع منجر به افزایش سریع قیمت می‌شود که به احتمال زیاد نشان دهنده تقاضای بالای سرمایه گذاران است.

صرافی ایرانی کارت

چین لینک پروژه ای است که یک مرکز برای قرارداد های هوشمند پیشرفته را ارائه می‌دهد و اکوسیستمی از قرارداد های هوشمند را ایجاد می‌کند که امکان ادغام با راه حل های Off-Chain را فراهم می‌کند.

بیشتر بخوانید:  ریکاوری قیمت بیت کوین

شبکه چین لینک که متن باز است شامل ارائه دهندگان داده ها، توسعه دهندگان بلاکچین، تحلیلگران و … است و هدف اصلی این شرکت تمرکززدایی و مشارکت یکپارچه شبکه است.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

امیرعلی فرجی

دانشجوی مترجمی دانشگاه فرهنگیان، مترجم و فعال در حوزه ارز های رمز نگاری شده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا