اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

خبر جدید: 25 درصد از کل لینک ها در اختیار نهنگ ها

خبر جدید: 25 درصد از کل لینک ها در اختیار نهنگ ها

به گزارش زوم ارز و به دنبال رشد قیمت حدوداً 11 درصدی رمز ارز چین لینک، بازیکنان بزرگ بیشتری به آن معطوف شدند و بنا به گزارش سانتیمنت، تعداد کیف پول نهنگ های این رمز ارز افزایش یافته و به بالاترین سطح خود طی چهار سال اخیر رسیده و با رخ دادن چنین اتفاقی، اگر وارد دوره اصلاح قیمت این رمز ارز شویم، ممکن است معامله گران خرد و سرمایه گذاران با فشار فروش مواجه شده و همین موضوع می‌تواند منجر به رخ دادن زیان قابل توجهی شود.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

با توجه به نمودار ارائه شده، به وضوح می‌توان یک همبستگی منفی بین افزایش تعداد نهنگ ها و کاهش قیمتی که از ماه می تا جولای و سپتامبر رخ داد مشاهده نمود.

زمانی که چین لینک اوج قیمت خود را در سطح قیمت 52 دلار ثبت کرد نهنگ ها 23.9 درصد از کل عرضه این رمز ارز را در اختیار داشتند و پس از اینکه این رمز ارز در ماه جولای با کاهش قیمتی 70 درصدی مواجه شد، نهنگ های این رمز ارز 8 درصد از کل دارایی خود را به فروش رساندند.

کوین کده

با افزایش تدریجی تعداد نهنگ ها در بازار، در دوره هایی که اصلاح قیمت رخ داده، بازار با افزایش فروش ناشی از کیف پول های مذکور مواجه می‌شود و هر زمان که اصلاح قیمت رخ دهد، ممکن است همین امر مجدداً رخ دهد.

بیشتر بخوانید:  آموزش ارز های دیجیتال به دانش آموزان

بر اساس داده های ارائه شده از سوی صرافی های مختلف، چین لینک در حال تبدیل شدن به قربانی فروش گسترده است که منجر به اصلاح قیمتی 50 درصدی در یک روز می‌شود و چنین روندی در تعداد آدرس نهنگ ها نیز می‌تواند نگرانی سرمایه گذاران را افزایش دهد.

هم اکنون این رمز ارز با 3.1 درصد افزایش طی شبانه روز اخیر در سطح قیمت 30.16 دلار قرار دارد.

آیا شما همراهان زوم ارز هولدر این ارز دیجیتال هستید؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید: 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا