اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

خبر جدید: تور کاردانو در آفریقا آغاز شد

خبر جدید: تور کاردانو در آفریقا آغاز شد

به گزارش زوم ارز، چارلز هاسکینسون رییس شرکت Input Output Global و سرپرست کاردانو تعدادی عکس از آفریقا و شهر کیپ تاون در آفریقای جنوبی منتشر کرد که این عکس ها به معنی آغاز شدن تور کاردانو در آفریقا است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در تاریخ 10 اکتبر هاسکینسون از وایومینگ بازگشت و توییت کرد که در حال آماده شدن برای رفتن به تور ارز کاردانو است که این تور از آفریقای جنوبی آغاز و با مصر خاتمه می‌یابد.

روز جمعه 15 اکتبر وی به کیپ تاون رفت تا در رویداد CiTi که در زمینه ابتکارات و نوآوری است شرکت کند.

کوین کده

هاسکینسون در سخنرانی خود اظهار داشت که باور دارد آفریقا جنوبی نقش بزرگی آینده جهان ایفا خواهد کرد چرا که یکی از اولین کشور هایی است که استفاده و تولید محصولات مبتنی بر بلاکچین در اقتصاد، تجارت، آموزش و سایر حوزه ها آغاز کرده است.

پیش از این تیم خبری زوم ارز برای شما گزارش داد که بنیاد کاردانو یعنی شرکت Input Output Honk Kong همکاری جدیدی را در آفریقا آغاز کرده و آنها 6 میلیون دلار بر روی شرکتی که با صندوق های سرمایه گذاری ریسک دار همکاری می‌کند تا از شرکت های فناوری اطلاعات آفریقایی حمایت کند سرمایه گذاری کردند.

بیشتر بخوانید:  تمایل کم آمریکایی ها به ارز های دیجیتال

بیت کوین طی شبانه روز گذشته وضعیت خوبی را تجربه نکرده و کاهش قیمتی 2.3 درصدی را تجربه کرده و هم اکنون با 2.3 درصد کاهش قیمت در سطح قیمت 60909 دلار قرار دارد و خوشبختانه تعدادی از آلت کوین ها مثل اتریوم و سولانا حتی صعود قیمت را تجربه کردند و سولانا با 1.7 درصد افزایش قیمت طی شبانه روز اخیر در سطح قیمت 162 دلار قرار دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع:  U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا