صرافی ایرانیکارت
تحلیل تکنیکال ارزهای دیجیتال

بررسی 5 ارز دیجیتال سود ده در 24 ساعت گذشته

بررسی 5 ارز دیجیتال سود ده در 24 ساعت گذشته

در این مقاله قصد داریم چند رمز ارز که از نظر بنیادی شرایط خوبی دارند و به طور کلی ارزش تحلیلی دارند را بررسی کنیم و با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم.

سلام کریپتو

ADA

اولین رمز ارزی که قصد بررسی آن را داریم ارز آدا می باشد. این ارز در دوهفته گذشته موفق به ثبت رکورد جدیدی در صعود شد. و به عدد 3 دلار رسید. که عدد رند و مقاومت روانی آدا می باشد. بعد از آن وارد روند اصلاحی شد.

و در ریزش اخیر بازار به صورت شارپ به سمت حمایت 2 دلار حرکت کرد. و به آن واکنش داد. و مجددا باریزش امروز بیت کوین باز هم به سمت این عدد حرکت کرد.

به دلیل رشد چشمگیر این ارز انتظار می رود حرکت صعودی بعد از اصلاح زمانی در همین بازه قیمتی 2 تا 3 دلار ادامه داشته باشد. و مجددا برای تست سطح حمایتی 2 دلار به سمت پایین حرکت کند. در حال حاضر حمایت 2.27 تا 2.37 شکسته شده و به سمت حمایت 1.87 تا 2 دلار در حرکت است.

باید منتظر شرایط مساعد بازار بمانیم تا حرکت قیمت به سمت صعود هدایت شود. در این صورت می تواند مجددا با شکست ترند لاین نزولی از طرف بالا به حرکت خود ادامه دهد.

صرافی کوینکده

تغییرات قیمتی ارز دیجیتال ADA در تایم فریم 1 ساعته

تغییرات قیمتی ارز دیجیتال ADA در تایم فریم 1 ساعته
تغییرات قیمتی ارز دیجیتال ADA در تایم فریم 1 ساعته

BNB

این ارز مدت 2 هفته است که در کانال رنج بین محدوده 435 تا 380 حرکت می کند. در زمان نگارش این مقاله قیمت آن 388 دلار است. و نزدیک حمایت 380 دلار می باشد. از طرفی در صورت ریزش و هیجانی شدن برای ادامه حرکت صعودی باید منتظر بسته شدن کندل 4 ساعته بالای 435 دلار باشیم. همچنین در صورت حمایت در این منطقه احتمال اصلاح به سمت بالا تا محدوده 400 دلار وجود دارد.

تغییرات قیمتی ارز دیجیتال BNB در تایم فریم 24 ساعته

تغییرات قیمتی ارز دیجیتال BNB در تایم فریم 24 ساعته
تغییرات قیمتی ارز دیجیتال BNB در تایم فریم 24 ساعته

ALGO

قیمت در یک کانال بلند مدت صعودی قرار دارد. که با شکست مقاومت 1.80 و همچنین شکست میدلاین کانال موفق به تثبیت بالای آن شده و هم اکنون به حمایت خوبی برای ادامه حرکت صعودی تبدیل شده است. البته نیاز به رنج زدن در این محدوده تا سقف قبلی وجود دارد.

بیشتر بخوانید:  تحلیل اتریوم امروز 15 مهر 1400

همچنین در حال حاضر مقاومت 2.41 الی 2.51 از ادامه حرکت جلوگیری به عمل آورده  و در سقف قیمتی حجمی معادل 5.5 برابر حجم هفته قبل آن معامله انجام شده است. تست مقاومت برای بار دوم در روزهای گذشته به دلیل واگرایی حجمی و همین طور واگرایی روی اندیکاتور مکدی الگوی سقف دوقلو تشکیل داد و تا کف کانال رنج تا قیمت 1.86 ریزش داشت.

هم اکنون در زمان نوشتن این مقاله قیمت آن 1.73 دلار است. اندیکاتور ایچیموکو هم در این محدوده نشان از حمایت دارد. اما شرایط بازار این هفته نزولی خواهد بود. برای ادامه حرکت تثبیت بالای 2.50 و یا اصلاح عمیق تر  تا محدوده 1.60 دلار لازم است. در غیر این صورت اگر ریزش ادامه داشته باشد و قیمت زیر 1.34 دلار نفوذ کند ادامه روند صعودی با مشکل مواجه می شود.

تغییرات قیمتی ارز دیجیتال ALGO در تایم فریم 24 ساعته

تغییرات قیمتی ارز دیجیتال ALGO در تایم فریم 24 ساعته
تغییرات قیمتی ارز دیجیتال ALGO در تایم فریم 24 ساعته

ICP

این ارز مدتی است که خط روند صعودی خود را به سمت پایین شکسته و حمایت 49 -39 – 27 دلار محدوده های خوبی هستند که قیمت می تواند از هر کدام از آن ها به سمت بالا حرکت کند. در صورت شکست حمایت فعلی، حمایت بعدی آن 39 دلار و پاییت ترین حمایت آن محدوده 27 تا 30 دلار است می باشد. که حمایت قوی بوده و می تواند نقطه مناسب تری برای خرید این ارز به اهداف 50 و 60 دلار باشد.

تغییرات قیمتی ارز دیجیتال ICP در تایم فریم 24 ساعته

تغییرات قیمتی ارز دیجیتال ICP در تایم فریم 24ساعته
تغییرات قیمتی ارز دیجیتال ICP در تایم فریم 24 ساعته

FTT

رشد این ارز قیمت آن را به سقف جدید 80 تا 85 رساند. با توجه به اینکه در یک کانال صعودی بلند مدت قرار گرفته، و در همین کانال یک خط ترند لاین صعودی دارد، در صورت شکست خط روند، می توان از حمایت های و 40 تا 41 برای ادامه حرکت این ارز به سمت بالا استفاده کرد.

تغییرات قیمتی ارز دیجیتال FTT در تایم فریم 24 ساعته

تغییرات قیمتی ارز دیجیتال FTT در تایم فریم 24 ساعته
تغییرات قیمتی ارز دیجیتال FTT در تایم فریم 24 ساعته

در پایان لازم به دکر است با توجه به شرایط حساس و ریزشی بازار در کوتاه مدت پیشنهاد می شود. این هفته مخصوصا روزهای اول هفته نظاره گر بازار باشید.

جعفر اخوان

تحلیلگر بازارهای مالی شامل، ارز های دیجیتال، بورس و فارکس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا