اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

گسترش فعالیت های رمزارز چیلیز

محبوب ترین توکن هوادارای یعنی  CHILIZ دیروز قراردادی را یک تیم اروپایی اتومبیلرانی امضا کرد تا فعالیت های خود را گسترش دهد.
روز جمعه Socios.com یک برنامه توکن هواداری ساخته شده بر روی پلتفرم چیلیز در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد. دو شرکت مشهور مسابقات فرمول یک یعنی استون مارتین و آلاف رومئو تیم هایی هستند که توکن های هواداری خود را بر روی پلتفرم چیلیز راه اندازی کردند. از این توکن های هواداری برای ایجاد کمپین های بازاریابی واقعیت افزوده استفاده خواهد شد و کسانی که آنها را خریداری کنند امتیازات ویژه دیگری نیز خواهند داشت.
تیم های فرمول یک تنها تیم هایی که در این هفته به پلتفرم چیلیز اضافه شدند نبود و بلکه  NASCAR’s Roush Fenway Racing نیز به این پلتفرم اضافه شده است. این سه تیم اولین تیم های اتومبیلرانی هستند که فناوری بلاکچین را آزمایش می‌کنند و از این توکن ها برای ارتباط بهتر با طرفداران نیز می‌توان استفاده کرد.
الکس دریفوس مدیرعامل شرکت چیلیز در بیانیه ی مطبوعاتی خود گفت:
هفته گذشته در یک روز ما همکاری خود با پنج شرکت را اعلام کردیم که این پنج شرکت از سه قاره مختلف و سه تیم مختلف بودند، در چند سال آینده ما طرفداران منفعل را به طرفداران فعال تبدیل خواهیم کرد و این کار از طریق تعامل در پلتفرم های ما صورت خواهد گرفت.
در حالی که چیلیز به طور موثر بازار در حال فعالیت در بازار توکن های هواداری است، جنگ بر سر توکن های  NFT برای فروش به طرفداران ادامه دارد.
در حالی که NBA Top Shot از فروش توکن های  NFT هواداری مبلغی در حدود نیم میلیارد دلار بدست آورده و توجه سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است چیلیز دچار کاهش قیمت شدید در شبانه روز اخیر شده است.
با این حال تحلیلگران باور دارند که آینده ی این ارز دیجیتال روشن است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

بیشتر بخوانید:  افزایش پذیرش روز به روز بیت کوین بین شرکت ها

منبع: CoinTelegraph

کوین کده

گزیده اخبار :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا