کیف پول ارز دیجیتال

بهترین کیف پول چیلیز CHZ

معرفی بهترین کیف پول های ارز دیجیتال چیلیز Chiliz

بهترین کیف پول چیلیز CHZ، در این مقاله قصد داریم تا به شما کیف پول های توکن Chiliz را معرفی کنیم. اگر در حال حاضر به دنبال یک کیف پول برای ذخیره ارز دیجیتال چیلیز Chiliz هستید اما موفق نشدید، نگران نباشید چراکه ما به صورت کامل تمامی کیف پول ها را در ادامه معرفی کرده ایم. قبل از اینکه بخواهیم به سراغ اصل مطلب برویم، بهتر است اشاره ای کوچک به این توکن داشته باشیم.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در صورتی که قصد دارید تا اطلاعات کاملی درباره این کیف پول به دست بیاورید، به شما پیشنهاد می کنیم که به سراغ مقاله اختصاصی توکن Chiliz‌ در سایت زوم ارز بروید. برای دسترسی به این مقاله کافی است در سایت نام Chiliz‌ را جستجو کنید تا به راحتی به این مقاله دسترسی پیدا کنید.

این ارز در سایت کوین مارکت کپ رتبه 62 را دارد. به نوعی باید بگوییم که بین 100 رمز ارز برتر می باشد. در زمان نگارش این مقاله قیمت توکن Chiliz برابر با 0.4602 دلار است؛ یعنی کمتر از یک دلار!

کوین کده

شما می توانید این توکن را در صرافی های مختلفی خرید کنید. برای مثال صرافی بایننس یکی از صرافی هایی است که از این توکن با جفت ارز های مختلفی پشتیبانی می کند. جز بایننس این توکن را می توانید در صرافی های دیگری همانند: صرافی کوین بیس، صرافی کوکوین، صرافی هیوبی و… معامله کنید. در ادامه همراه ما باشید تا بیشتر با این توکن و همچنین کیف پول های آن آشنا شوید.

بهترین کیف پول چیلیز Chiliz

بهترین کیف پول ارز Chiliz
بهترین کیف پول ارز Chiliz

یکی از سؤالاتی که همیشه توسط کاربران از ما پرسیده می شود این است که بهترین کیف پول برای ذخیره ارز دیجیتال مورد نظرشان کدام است. ما نیز همیشه به آن ها می گوییم که بهتر است بهترین کیف پول را خودتان انتخاب کنید. برای انتخاب مناسب ترین کیف پول بهتر است از آشنایی با مزایا و معایب هر کیف پول شروع کنید. پس از آشنایی با مزایا و معایب به سراغ ویژگی های مناسب ترین کیف پول بروید و در نهایت با اطلاعات موجود اقدام به انتخاب مناسب ترین کیف پول کنید.

اگر با ویژگی های مناسب ترین کیف پول آشنا نیستید، به شما پیشنهاد می کنیم که سری به اینستاگرام زوم ارز بزنید. ما در پیچ اینستاگرام زوم ارز به صورت کامل 4 ویژگی مناسب ترین کیف پول را در قالب یک پست گفته ایم. شما می توانید با کلیک بر روی «لینک» وارد اینستاگرام سایت زوم ارز شوید. در صورتی که نتوانستید در بین پست های اینستاگرام، پست مورد نظر را پیدا کنید می توانید « اینجا » کلیک کنید تا به صورت مستقیم وارد پست 4 ویژگی مهم کیف پول ها شوید.


معرفی کیف پول های چیلیز CHZ

معرفی کیف پول های سخت افزاری ارز چیلیز CHZ

برخی از کیف پول های سخت افزاری از این توکن پشتیبانی می کنند و شما می توانید در کنار تمامی توکن ها، توکن Chiliz را ذخیره سازی کنید. توجه داشته باشید که تمام کیف پول های سخت افزاری جز توکن ها از ارز های دیجیتال نیز پشتیبانی می کنند. در ادامه همراه ما باشید تا با کیف پول های سخت افزاری توکن Chiliz آشنا شوید.

 1. کیف پول سخت افزاری trezor T

کیف پول سخت افزاری trezor T
کیف پول سخت افزاری trezor T

کیف پول trezor T جز برترین کیف پول های سخت افزاری می باشد. لازم به ذکر است که بیشتر کیف پول های سخت افزاری خوب هستند اما برخی ها به دلیل اینکه جدیداً عرضه شده اند جذابیت بیشتری دارند. شما می توانید از هر کیف پول که بخواستید استفاده کنید.

خوشبختانه کیف پول trezor T امنیت مناسبی دارد و شما می توانید با اطمینان رمز ارز های خود را در این کیف پول ذخیره سازی کنید. توجه داشته باشید که این کیف پول از تایید هویت دو عاملی پشتیبانی می کند و شما می توانید با فعال سازی این گزینه، امنیت کیف پول خود را چندین پله افزایش دهید. اگر قصد دارید با مزایا و معایب این کیف پول آشنا شوید، حتماً ادامه این مقاله را مطالعه کنید.

مزایا:

 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • رابط کاربری مناسب
 • پشتیبانی از امنیت مناسب
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی

معایب:

 • قیمت نسبتاً بالای آن
 1. کیف پول سخت افزاری Trezor One

کیف پول سخت افزاری Trezor One
کیف پول سخت افزاری Trezor One

قبل از اینکه کیف پول سخت افزاری Trezor T توسط کمپانی ترزور تولید شود، کیف پول Trezor One تولید و روانه بازار شد. به نوعی این کیف پول کمی قدیمی است و از لحاظ ظاهری و همچنین سخت افزاری با Trezor T متفاوت می باشد. شما می توانید در این کیف پول نیز انواع رمز ارز ها و همچنین توکن ها را ذخیره سازی کنید.

خوشبختانه امنیت این کیف پول مناسب است و شما می توانید به راحتی اقدام به ذخیره سازی رمز ارز هایتان کنید. اگر فردی مبتدی هستید نگران نباشید چراکه رابط کاربری این کیف پول آسان است و شما می توانید به راحتی با نرم افزار این کیف پول رمز ارز های خود را ذخیره سازی کنید. اگر قصد استفاده از کیف پول Trezor One را در کامپیوتر خود دارید، می توانید به راحتی آن را نصب و سپس از آن استفاده کنید. مزایا و معایب این کیف پول عبارت اند از:

مزایا:

 • رابط کاربری مناسب
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • امنیت مناسب و پایدار
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • قیمت مناسب

معایب:

 • این کیف پول کمی قدیمی است و امکان دارد در آینده آپدیت های مختلف کمپانی ترزور را دریافت نکنید.

برای مطالعه ی بیشتر درباره ی کیف پول ترزور (Trezor) کلیک کنید

 1. کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X

کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X
کیف پول سخت افزاری Ledger Nano X

این کیف پول نیز همانند رقیب خود یعنی کیف پول Trezor T جدید است و به تازگی توسط کمپانی فرانسوی لجر وارد بازار شده است. شما می توانید به راحتی از این کیف پول استفاده کنید. متأسفانه قیمت کیف پول Ledger Nano X کمی بالا است و امکان دارد هر فردی نتواند این کیف پول را تهیه کند.

شما می توانید از این کیف پول به خوبی و به راحتی استفاده کنید چراکه کار با نرم افزار کیف پول Ledger Nano X آسان است. اگر فردی مبتدی نیز هستید مشکلی ندارد و می توانید با کمی تأمل به راحتی رمز ارز های خود را در این کیف پول ذخیره سازی کنید. شما می توانید با توجه به مزایا و معایب کیف پول Ledger Nano X انتخاب کنید که کدام کیف پول مناسب شما است و سپس آن را انتخاب و استفاده کنید.

مزایا:

 • رابط کاربری مناسب
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • امنیت مناسب
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • پشتیبانی از احراز هویت دو عاملی

معایب:

 • قیمت نسبتاً بالای کیف پول
 1. کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S

کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S
کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S

این کیف پول، کمی قبل تر از کیف پول Ledger Nano S وارد بازار شده است. اگر به دنبال یک کیف پول قیمت مناسب هستید، می توانید از Ledger Nano S استفاده کنید. خوشبختانه این کیف پول در بین برخی از کاربران کریپتو پر طرفدار است.

اگر درباره کیف پول Ledger Nano S اطلاعاتی ندارید اما قصد دارید تا این کیف پول را تهیه کنید، به شما پیشنهاد می کنیم که همین حالا در سایت زوم ارز نام Ledger Nano S را جستجو کنید تا به صورت کامل با این کیف پول آشنا شوید. لازم به ذکر است که با مطالعه مزایا و معایب این کیف پول در این قسمت می توانید به صورت کلی با آن آشنا شوید.

بیشتر بخوانید:  کیف پول سوشی

مزایا:

 • قیمت مناسب
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • امنیت مناسب
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف

معایب:

 • این کیف نیز همانند Trezor One کمی قدیمی است و امکان دارد در آینده آپدیت های مختلف کمپانی فرانسوی لجر را دریافت نکند.

معرفی کیف پول های نرم افزاری ارز چیلیز CHZ

اگر قصد استفاده از کیف پول های سخت افزاری را به دلیل پرداخت هزینه و یا دلایل دیگر ندارید، می توانید از کیف پول های نرم افزاری استفاده کنید. این نوع کیف پول ها کاملاً رایگان هستند و شما می توانید به راحتی از آن ها استفاده کنید. در ادامه همراه ما باشید تا با کیف پول های نرم افزاری توکن Chiliz آشنا شوید.

 1. کیف پول نرم افزاری تراست یا Trust Wallet

کیف پول نرم افزاری تراست یا Trust Wallet
کیف پول نرم افزاری تراست یا Trust Wallet

این کیف پول جزء 5 کیف پول برتر نرم افزاری می باشد. شما می توانید از این کیف پول به راحتی در گوشی موبایل خود استفاده کنید. اگر به دنبال یک کیف پول نرم افزاری هستید که بیشتر کاربران از آن استفاده کنند، تراست ولت یکی از این کیف پول هاست.

خوشبختانه کیف پول تراست رابط کاربری مناسبی دارد و اگر شما مبتدی نیز باشید، می توانید به راحتی با این کیف پول رمز ارز های خود را ذخیره سازی کنید. ضمناً توجه داشته باشید که این کیف پول همان‌طور که گفتیم از سیستم عامل کامپیوتر پشتیبانی نمی کند. در صورتی که بخواهید از کیف پول تراست ولت در کامپیوتر استفاده کنید، این امکان برای شما وجود نخواهد داشت. در ادامه شما را بیشتر با مزایا و معایب این کیف پول آشنا خواهیم نمود.

مزایا:

 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • پشتیبانی از رابط کاربری مناسب و جذاب
 • پشتیبانی از امنیت مناسب
 • استفاده کاملاً رایگان و بدون هزینه

معایب:

 • عدم پشتیبانی از احراز هویت دو عاملی
 • عدم پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 1. کیف پول نرم افزاری کوینومی یا Coinomi

کیف پول نرم افزاری کوینومی یا Coinomi
کیف پول نرم افزاری کوینومی یا Coinomi

کیف کوینومی از دیگر کیف پول های نرم افزاری می باشد که شما می توانید از آن برای ذخیره رمز ارز ها و توکن ها استفاده کنید. این کیف پول نیز همانند کیف پول تراست، جزء 5 کیف پول برتر می باشد و به همین خاطر می توانید با اطمینان از آن استفاده کنید. لازم به ذکر است که شما می توانید از کیف پول کوینومی در سیستم عامل کامپیوتری نیز استفاده کنید دقیقاً برعکس کیف پول تراست.

کیف پول کوینومی امنیت مناسبی دارد و اگر به دنبال یک کیف پول با امنیت مناسب هستید، می توانید از این کیف پول استفاده کنید. ناگفته نماند که کیف پول کوینومی رابط کاربری آسانی دارد و اگر یک کاربر مبتدی هم باشید می توانید به راحتی با قسمت های مختلف این کیف پول کار کنید. در ادامه به بررسی مزایا و معایب کیف پول کوینومی خواهیم پرداخت.

مزایا:

 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • رابط کاربری مناسب و کاربر پسند
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • پشتیبانی از امنیت مناسب

معایب:

 • عدم پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی
 1. کیف پول نرم افزاری سیف پل یا Safepal

کیف پول نرم افزاری سیف پل یا Safepal
کیف پول نرم افزاری سیف پل یا Safepal

کیف پول سیف پل از دیگر کیف پول های نرم افزاری می باشد که شما می توانید از آن به صورت رایگان استفاده کنید. اگر به دنبال یک کیف پول هستید که یک امکان بسیار جذاب در اختیار شما قرار دهد، کیف پول سیف پل انتخاب مناسبی است. این کیف پول از صرافی داخلی بایننس پشتیبانی می کند و شما می توانید بدون هرگونه محدودیتی به راحتی از با کمک صرافی داخلی کیف پول سیف پل معاملات خود را انجام دهید.

در زمانی که این مقاله نوشته شده است، هیچ محدودیتی برای استفاده از این صرافی وجود ندارد. ممکن است در آینده با توجه به موضوعات مختلف محدودیت هایی برای این موضوع لحاظ شود. توجه داشته باشید که اگر قصد دارید اطلاعات بیشتری درباره این موضوع به دست بیاورید، پیشنهاد کنیم نام این کیف پول را همین حالا در سایت زوم ارز جستجو کنید تا مقاله اصلی این کیف پول را مطالعه کنید.

مزایا:

 • پشتیبانی از صرافی داخلی بایننس
 • امنیت مناسب
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • رابط کاربری مناسب و کاربر پسند

معایب:

 • عدم پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 1. کیف پول نرم افزاری اتمیک یا Atomic

کیف پول نرم افزاری اتمیک یا Atomic
کیف پول نرم افزاری اتمیک یا Atomic

کیف پول اتمیک یکی از کیف پول هایی است که شما می توانید در دو سیستم عامل موبایل و کامپیوتر از آن استفاده کنید. رابط کاربری کیف پول اتمیک ساده است و هر کاربری می تواند از آن استفاده کند. جز رابط کاربری ساده این کیف پول مزایا دیگری نیز دارد. امنیت مناسب و پایدار از دیگر مزایا کیف پول اتمیک می باشد.

زمانی که شما کیف پول اتمیک را در گوشی موبایل خود نصب می کنید، بدون هیچ سختی خاصی می توانید رمز ارز مورد نظرتان را انتخاب و سپس اقدام به ارسال و دریافت کنید. در صورتی که هنگام کار با این کیف پول با مشکل رو به رو شدید، می توانید مشکل خود را در قالب یک سؤال برای ما ارسال کنید. در ادامه همراه ما باشید تا با دیگر مزایا و معایب این کیف پول آشنا شوید.

مزایا:

 • امنیت مناسب
 • پشتیبانی از رمز ارز های مختلف
 • پشتیبانی از سیستم عامل های مختلف
 • رابط کاربری آسان

معایب:

 • عدم پشتیبانی از تایید هویت دو عاملی

نیم نگاهی به کیف پول های توکن Chiliz

نیم نگاهی به کیف پول های توکن Chiliz
نیم نگاهی به کیف پول های توکن Chiliz
ردیف نام کیف پول نوع کیف پول نوع سیستم عامل کیف پول
1 trezor T سخت افزاری موبایل و کامپیوتر
2 Trezor One سخت افزاری موبایل و کامپیوتر
3 Ledger Nano X سخت افزاری موبایل و کامپیوتر
4 Ledger Nano S سخت افزاری موبایل و کامپیوتر
5 Trust Wallet نرم افزاری موبایل
6 Coinomi نرم افزاری موبایل و کامپیوتر
7 Safepal نرم افزاری موبایل
8 Atomic نرم افزاری موبایل و کامپیوتر
9 BRD نرم افزاری موبایل و کامپیوتر
10 Exodus نرم افزاری موبایل و کامپیوتر
11 Metamask نرم افزاری موبایل و کامپیوتر
12 MEW wallet نرم افزاری موبایل و تحت وب

اینفوگرافیک کیف پول های ارز چیلیز Chiliz

اینفوگرافیک کیف پول های ارز چیلیز Chiliz
اینفوگرافیک کیف پول های ارز چیلیز Chiliz

سخن آخر درباره ی کیف پول های ارز چیلیز Chiliz

شما می توانید به انتخاب خود، یکی از کیف پول های فوق را انتخاب و سپس از آن استفاده کنید. یکی از سؤالاتی که همیشه برای کاربران ما پیش می آید این است که کیف پول های سخت افزاری را از چه فروشگاهی تهیه کنیم؟ در حال حاضر فروشگاه های زیادی وجود دارند و شما می توانید از تمام آن ها اقدام به تهیه کیف پول های سخت افزاری کنید اما توصیه ما این است که حتماً خرید خود را از فروشگاه های معتبر انجام دهید چراکه اگر فروشگاه معتبر نباشد می توانند با کمی دست‌کاری در کیف پول به نوعی تسلط آن را به دست بگیرند و در نهایت سرمایه شما پس از ذخیره سازی از بین برود. حتماً به این موضوع دقت بسیاری کنید.

در صورتی که کیف پول مورد نظرتان را انتخاب کرده اید و قصد دارید تا از آن استفاده کنید اما نیاز به آموزش دارید، می توانید با جستجوی نام کیف پول در سایت زوم ارز، مقاله کامل و جامع آموزشی و معرفی آن کیف پول را مطالعه کنید. در صورتی که برای شما همچنان سؤالی وجود داشت، سؤال خود را در بخش کامنت برای ما ارسال کنید.

ممنون از اینکه تا پایان ”کیف پول های ارز چیلیز Chiliz” همراه ما باشید.


بیشتر بخوانید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا