اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

چین در حال آماده شدن برای حملات بیشتر به ارز های دیجیتال

چین در حال آماده شدن برای حملات بیشتر به ارز های دیجیتال

به گزارش زوم ارز و بنا به مقاله ای که از سوی روزنامه Economic Daily منتشر شده، دولت چین هنوز بیخیال بازار ارز های دیجیتال نشده و به دنبال ترتیب دادن خرابکاری های بیشتر در بازار است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

همچنین کالین وو روزنامه نگار مشهور چینی که در زمینه پوشش اخبار ارز دیجیتال در چین فعالیت می‌کند این گزارش را تأیید نموده و در گزارش خود نوشته است که دولت چین سیاست های ضد رمزنگاری بیشتری را در دست اقدام دارد.

با این اوصاف وو به خوانندگان گزارش خود هشدار دارد که گزارش وی لزوماً بیانگر نظرات مقامات حزب کمونیست چین نیست.

کوین کده

چین هفته گذشته با اعلام غیرقانونی بودن تمامی معاملات مربوط به ارز های دیجیتال سرکوب خود بر صنعت ارز های دیجیتال را افزایش داد و این امر پس از آن صورت گرفت که تمامی استان های اصلی این کشور استخراج بیت کوین را در کشور خود ممنوع کردند و این اتفاق در تابستان صورت گرفت و تمامی ماینر های چینی مجبور به مهاجرت از این کشور شدند و به کشور هایی همچون قزاقستان، ایالات متحده و … نقل مکان کردند.

ایلان ماسک نیز دیروز در مصاحبه ای اظهار داشت که دولت چین بیت کوین را دوست ندارد چرا که دولت های متمرکز را تهدید می‌کند و فی‌الواقع یکی از وظایف ارز های دیجیتال افزایش آزادی مالی مردم در سرتاسر جهان است.

بیشتر بخوانید:  هایپ در بازار؛ به روزرسانی بزرگ شیبا اینو در راه است

بیت کوین طی شبانه روز اخیر در یک وضعیت تقریباً خنثی قرار داشته و طی 24 ساعت افزایش قیمتی 0.9 درصدی را تجربه کرده و  طی یک ساعت اخیر نیز کاهشی 0.4 درصدی را تجربه نموده و هم اکنون در سطح قیمت 43038 دلار قرار دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا