اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

پایان فعالیت ماینر های چینی

چینگهای به جدیدترین استان چین تبدیل شد استخراج بیت کوین در این منطقه ممنوع است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

بنا به سندی که در رسانه خبری  8BTCNews که در چین منتشر می‌شود، به ماینر های این استان دستور داده شده است تا پروژه های ماینینگ خود را لغو کنند؛ علاوه بر این دستور، تمامی ریگ های ماینینگ دولتی نیز فعالیت خود را به حالت تعلیق در خواهند آورد.

همچنین مزارع استخراج غیرقانونی که بزرگ هم هستند مورد مجازات شدید قرار خواهند گرفت.

کوین کده

همانطور که دیروز در کانال خبری گزارش دادیم، به برخی از ماینر های استان شین ژیانگ دستور داده شده تا از امروز هرچه زودتر فعالیت خود را متوقف کنند که این امر منجر به افت قابل توجه هش ریت بیت کوین خواهد شد.

توماس هلر از شرکت ماینینگ Compass طی توییتی نوشت که این خبر شوک بسیار عظیمی به دنیای ارز های دیجیتال است چرا که سین کیانگ محل اصلی ماینینگ بیت کوین در چین در فصول گرم سال است.

در اواخر ماه می، مغولستان داخلی که یک منطقه خودمختار در چین است، پیش نویسی را مبنی بر ممنوعیت استخراج ارز های دیجیتال منتشر کرد که طی این پیش نویس استخراج بیت کوین در این منطقه ممنوع شد.

پس از آنکه کمیته ثبات و توسعه اقتصادی مالی این کشور خواستار سرکوب استخراج ارز های دیجیتال در چین در 21 می شد، بازار ارز های دیجیتال دچار کاهش قیمت شدید شد چرا که چین یکی از قطب های اصلی استخراج بیت کوین در جهان است.

بیشتر بخوانید:  یلن: از رمز ارز برای دور زدن تحریم‌ها استفاده نشده است

در شبانه روز اخیر بیت کوین با 9.7 درصد افزایش قیمت در سطح قیمتی 36806 دلار معامله می‌شود و تا حدودی کاهش قیمت قبلی خود را ریکاوری کرد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید

منبع: U.Today


گزیده اخبار :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا