صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

شرکت چینی Meitu دوباره بیت کوین و اتریوم خرید

میتو شرکت تکنولوژی چینی 50 میلیون دیگر بر روی اتریوم و بیت کوین سرمایه گذاری کرد تا ارزش کل دارایی های آنها به 90 میلیون دلار برسد، این شرکت در همین ماه حدود 90 میلیون دلار از درآمد خالص خود را در بازار ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کرده است.
این شرکت هنگ کنگی که در چین هم فعالیت می‌کند 386.08 بیت کوین را با مبلغ 21.6 میلیون دلار و 16 هزار اتریوم را با مبلغ حدوداً 28.4 میلیون دلار در روز 17 مارچ خریداری کرد. این آخرین خبر پس از اعلامیه این شرکت و سرمایه گذاری اولیه آنها در 5 مارچ بر روی ارز های دیجیتال است. این شرکت در روز 5 مارچ اعلام کرد که 15 هزار واحد اتریوم را با حدوداً 22.1 میلیون دلار و تقریباً 379 بیت کوین را با تقریباً 17.9 میلیون دلار خریداری کرد.
در آخرین اعلامیه این شرکت خاطرنشان کرد در حالی که ارز های دیجیتال هنوز در مراحل اولیه و شکل گیری خود هستند ولی آنها معتقد هستند که فناوری بلاکچین پتانسیل بسیاری در اینکه  صنایع مالی و فناوری را دگرگون کند دارد.
در بیانیه این شرکت آمده است: هیئت مدیره معتقد است که صنعت بلاکچین هنوز در مراحل اولیه خود قرار دارد که این وضعیت مشابه وضعیت صنعت اینترنت تلفن همراه در سال 2005 است. با توجه به این موضوع هیئت مدیره معتقد است ارز های دیجیتال پتانسیل زیادی برای رشد دارند.
این شرکت همچنین به روندی که موسسه های بزرگی مانند تسلا و مایکرو استراتژی برای جمع آوری بیت کوین در پیش گرفته اند اشاره کرد.
سهام میتو در سال 2016 عمومی و در بازار بورس چین و هنگ کنگ لیست شد. این شرکت فناوری MeituPic  را توسعه داده است و این برنامه به کاربران امکان ویرایش عکس های خود را می‌دهد.
بعید به نظر می‌رسد که شرکت های دیگر چینی در آینده نزدیک از خرید گسترده ارز های دیجیتال بخاطر فضای نظاراتی شدید این کشور خبر دهند. چین در حال حاضر بیت کوین را به عنوان یک کالای مجازی می‌پذیرد اما معاملات از طریق صرافی های قانونی را ممنوع کرده است.
به نظر شما با این حجم از تقاضا و خرید موسسه ها و خرده فروشان، قیمت بیت کوین تا کجا صعود خواهد کرد؟
برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @zoomarz98 بپیوندید.
منبع: Cointelegraph

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

گزیده اخبار

بیشتر بخوانید:  ارتقا جدید پلتفرم وام‌دهی Compound عرضه شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا