ریپورتاژ آگهی

آموزش کار با صرافی کوینکده

در این مقاله قصد داریم تا در ابتدا کمی درباره صرافی کوین کده با شما عزیزان گفتگو کنیم و سپس طریقه کار با این صرافی را به شما عزیزان آموزش دهیم. در صورتی که قصد دارید تا با این صرافی کار کنید و در آن اقدام به خرید و فروش رمز ارز ها کنید اما طریقه انجام این کار را نمی دانید، مطالعه ادامه این مقاله را از دست ندهید چراکه در این مقاله به صورت کامل به این موضوع اشاره خواهیم کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

نیم نگاهی به صرافی کوین کده

مجموعه ( صرافی ) کوین کده از ابتدای سال 99 فعالیت خود را در زمینه ارز های دیجیتال به عنوان یک استارتاپ آغاز کردند و در حال حاضر به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می کنند. شما می توانید با استفاده از صرافی این مجموعه به راحتی اقدام به خرید و فروش رمز ارز های مختلف کنید. کوین کده توانسته است که برای خرید و فروش رمز ارز ها واسطه ها را حذف کند و به همین منظور کاربران خریدی مطمئن و امنی را تجربه کنند. کوین کده مفتخر است که به کاربران خود به صورت 24 ساعته پشتیبانی می دهد. در صورتی که هنگام خرید و فروش با مشکل مواجه شدید، می توانید با استفاده از پنل های پشتیبانی، با پشتیبانی خود ارتباط برقرار کنید و اقدام به حل مشکل خود کنید. مجموعه بزرگ کوین کده در تلاش است تا با دانش بروز و همچنین ارائه رمز ارز ها با قیمت مناسب، به کاربران خود خدمت کند.

همانطور که گفتیم، در این مقاله قصد داریم طریقه کار با این صرافی را به شما عزیزان آموزش دهیم. در صورتی که قصد یادگیری دارید، می توانید این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

کوین کده

آموزش ثبت نام در صرافی کوین کده

قبل از هر کاری نیاز است که در صرافی کوین کده ثبت نام کنید. انجام این کار بسیار راحت است و شما می توانید به راحتی در این صرافی ثبت نام کنید. در این قسمت از مقاله همانطور که مستحضر هستید قصد داریم تا طریقه انجام این کار را به شما آموزش بدهیم. فراموش نکنید که در صرافی کوین کده مراحل احراز هویت با مراحل ثبت نام متفاوت است و شما ابتدا باید در این صرافی ثبت نام کنید و در انتها اقدام به احراز هویت کنید. در قسمت های بعدی این مقاله به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید در صرافی کوین کده احراز هویت کنید.

برای ثبت نام در صرافی کوین کده ابتدا:

 1. وارد سایت کوین کده شوید. ( با کلیک بر روی عبارت کوین کده می توانید وارد سایت شوید. )
 2. اگر به سمت راست سایت نگاهی بیندازید، با گزینه به اسم ” ورود ” رو به رو می شوید. بر روی این گزینه کلیک کنید تا صفحه ثبت نام سایت برای شما بارگزاری شود.blank
 3. در این مرحله همانطور که مشاهده می کنید، باید شماره تلفن خود را وارد کنید. شماره تلفن وارد شده باید معتبر باشد چراکه پس از کلیک بر روی گزینه ادامه برایتان یک کد ارسال می شود. پس از وارد نمودن شماره تماس، بر روی گزینه ادامه کلیک کنید.blank
 4. به محض ورود شماره تماس، همانطور که گفتیم برایتان یک کد ارسال می شود. کد را در فیلد مربوطه وارد کنید و مجدد بر روی گزینه ادامه کلیک کنید.
 5. در این قسمت باید در دو فیلد مشخص شده، یک رمز عبور برای حساب کاربری خود انتخاب کنید، سعی داشته باشید تا از رمز های آسان انتخاب نکنید چراکه ممکن است رمز عبور شما فاش بشود و این موضوع می توانید کمی به ضرر شما باشد. پس از اینکه رمز عبور خود را وارد کردید، بر روی گزینه ادامه کلیک کنید.blank
 6. در مرحله جدید، باید اطلاعات خود را وارد کنید. اطلاعاتی که در این قسمت وارد می کنید باید مشابه اطلاعات کارت ملی و کارت بانکی باشد. در صورتی که اطلاعات وارد شده، با اطلاعات کارت ملی و یا کارت بانکی متفاوت باشد، در هنگام کار با این صرافی به مشکل برخورد خواهید کرد.blank

پس از وارد نمودن اطلاعات، بر روی گزینه ادامه کلیک کنید. همانطور که مشاهده می کنید، ثبت نام شما تکمیل می شود و وارد صفحه اصلی سایت می شوید. حال می توانید به راحتی اقدام به خرید و فروش ارز های دیجیتال در صرافی کوین کده کنید. اگر قصد دارید تا با این صرافی بیشتر آشنا شوید، مطالعه ادامه این مقاله را از دست ندهید.


معرفی گزینه های صرافی کوین کده

پس از اینکه وارد حساب کاربری خود در صرافی کوین کده شدید، اگر به سمت چپ بالای صفحه نگاهی بیندازید، متوجه یک سری نقطه می شوید. با کلیک بر روی این گزینه، منویی برایتان بارگزاری می شود که شما می توانید در تصویر ذیل این منو را مشاهده کنید. شما می توانید با کلیک بر روی هر گزینه، اقدامات مربوط به آن گزینه را انجام دهید. برای آشنایی با آن ها، در ادامه با ما همراه باشید.blank

خانه:

اگر بر روی این گزینه کلیک کنید، وارد صفحه اصلی صرافی کوین کده می شود. شما می توانید در این صفحه اقدام به خرید و فروش رمز ارز ها کنید.

پروفایل:

با کلیک بر روی گزینه پروفایل، صفحه پروفایل و اطلاعات شما بارگزاری می شود. در این صفحه شما می توانید اطلاعات خود را مشاهده کنید. این اطلاعات شامل ” کارت ها، شماره شبا، کیف پول ارز دیجیتال، احراز هویت ” می باشد. توجه داشته باشید که ما تا کنون احراز هویت نکرده ایم. برای احراز هویت اکانت خود دقیقا باید از این قسمت اقدام کنید. در ادامه به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید احراز هویت کنید. همراه ما باشید.

قیمت لحظه ای:

همانطور که از نام این قسمت مشخص است، شما می توانید قیمت لحظه ای رمز ارز ها را در این بخش مشاهده کنید. همچنین در صورتی که قصد خرید و یا فروش ارز دیجیتال را دارید، می توانید از همین قسمت اقدام به انجام این کار کنید.

سفارشات:

اگر تا کنون در صرافی کوین کده معامله کرده باشید، می توانید در این قسمت اطلاعاتی از معامله های انجام شده را مشاهده کنید.

سوالات متداول:

در این قسمت از صرافی، به برخی از سوالات مهم کاربران پاسخ داده شده است. در صورتی که برایتان سوالی پیش آمده است می توانید قبل از مراجعه به پشتیبانی صرافی، از این قسمت به دنبال پاسخ سوال خود باشید.

نظرات کاربران:

اگر فردی هستید که نظرات دیگران برایتان مهم است، می توانید در این قسمت اقدام به مطالعه نظرات دیگر کاربران کنید. گاهی این نظرات می تواند در انتخاب شما موثر باشد. به شما پیشنهاد می کنیم که حتما نظرات دیگر کاربران را در این بخش مطالعه کنید.

وبلاگ:

این بخش مربوط به وبلاک این صرافی است. شما می توانید در وبلاگ کوین کده اقدام به کسب اطلاعات در حوزه ارز های دیجیتال و همچنین سایت کوین کده کنید.

درباره ما:

در این قسمت می توانید اطلاعات کمی درباره این مجموعه به دست بیاورید. این اطلاعات شامل اطلاعاتی است که در ابتدا در اختیارتان قرار دادیم.

تا به این بخش از مقاله، با برخی از قسمت های این صرافی آشنا شدید. در ادامه قصد داریم تا شما عزیزان را بیشتر با این صرافی آشنا کنیم. همراه ما باشید.


طریقه احراز هویت کردن در صرافی کوین کده

احراز هویت در صرافیی کوین کده بسیار آسان است و شما می توانید این کار را به راحتی انجام دهید. شاید برایتان این سوال پیش بیاید که چه مدت زمان طول می کشد تا احراز هویت ما در صررافی کوین کده انجام و تایید شود؟

مجموعه کوین کده در تلاش است تا مدت این انتظار را بسیار کم کند اما به هر حال باید پس از انجام مراحل احراز هویت کمی صبر کنید. در صورتی که همچنان نتوانسته اید در صرافی کوین کده احراز هویت کنید، مطالعه این قسمت از مقاله را از دست ندهید.

برای احراز هویت در صرافی کوین کده ابتدا باید:

 1. با توجه به قسمت قبل، به بخش پروفایل حساب کاربری خود مراجعه کنید.blank
 2. حال درصفحه جدید، همانطور که مشاهده می کنید گزینه های مختلفی وجود دارد. در این بخش باید گزینه احراز هویتو سپس گززینه ارسال مدارک را انتخاب کنید.blank
 3. همانطور که مشاهده می کنید، ابتدا باید یک متن را بر روی یک کاغذ به صورت خوانا بنویسید و سپس با در دست داشتن آن کاغذ به همراه کارت ملی و یک کارت بانکی، از خود یک تصویر تهیه کنید و برای سایت کوین کده از قسمت مشخص شده ارسال کنید.blank

توجه داشته باشید که تمامی این مراحل را به صورت کامل و با حساسیت انجام دهید. در صورتی که هر قسمت از تصویر و یا متن شما مشکل داشته باشد شما باید مجدد برای این کار را انجام بدهید. بهتر است برای صرفه جویی در وقت خود و مجموعه کوین کده این کار را سر فرصت و با آرامش انجام دهید.

بیشتر بخوانید:  با افزایش قیمت ارز آیا تورهای گردشگری خارجی گران خواهند شد؟

توجه:

پس از تکمیل و تایید احراز هویت شما توسط صرافی کوین کده، همچنان امکان خرید و فروش ارز های دیجیتال برای حساب کاربری شما فعال نشده است. برای اینکه بتوانید حساب خود را فعال کنید باید یک کارت بانکی و یک آدرس کیف پول و همچنین یک شماره شبا در صرافی ثبت کنید. اگر نمی دانید که این کار چگونه انجام می شود، نگران نباشید چرا که در قسمت های بعد به شما این موضوع را به صورت کامل آموزش می دهیم. در ادامه همراه ما باشید.


طریقه ثبت کارت بانکی در صرافی کوین کده

انجام این کار نیز بسیار ساده است و شما می توانید به راحتی کارت بانکی خود را در حساب کاربری صرافی کوین کده ثبت کنید. در صورتی که برای انجام این کار با مشکل رو به رو شده اید، مطالعه این قسمت از مقاله را از دست ندهید.

برای اینکه بتوانید کارت بانکی خود را در صرافی کوین کده ثبت کنید ابتدا باید:

 1. همانند مراحل احراز هویت، ابتدا وارد بخش پروفایل شوید.blank
 2. سپس بر روی گزینه کارت ها کلیک کنید.blank
 3. حال همانطور که مشاهده می کنید، باید در فیلد مشخص شده شماره حساب بانکی خود را وارد کنید و در نهایت بر روی گزینه تایید کلیک کنید. حال باید منتظر باشید
 4. تا کارت بانکی شما توسط صرافی کوین کده تایید شود.blank

همانطور که گفتیم پس از تایید کارت بانکی، باید به سراغ ثبت آدرس کیف پول بروید. انجام این کار نیز بسیار راحت است و شما می توانید به آسانی این کار را انجام دهید. در ادامه به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید یک آدرس کیف پول به صرافی کوین کده متصل کنید.


طریقه ثبت شماره شبا به حساب صرافی کوین کده

ثبت شماره شبا، یکی دیگر از کارهایی است که شما باید پس از ثبت نام در صرافی کوین کده انجام دهید. این کار باعث می شود تا شما بتوانید به راحتی رمز ارز های خود را بفروشید. انجام این کار بسیار راحت است و شما می توانید به راحتی این کار را انجام دهید. با این حال ممکن است برخی از افراد برای انجام این کار با مشکل رو به رو شوند. به همین منظور ما در این قسمت از مقاله قصد داریم تا به شما آموزش دهیم که چگونه می توانید این کار را انجام دهید. در ادامه با ما همراه باشید.

برای اینکه بتوانید شماره شبا خود را در صرافی کوین کده ثبت کنید ابتدا باید:

 1. با انتخاب نقطه چین های بالای صفحه، بر روی گزینه پروفایل کلیک کنید. ( همانند تصویر ذیل )blank
 2. حال مجدد بخش پروفایل برایتان بارگذاری می شود. همانطور که مشاهده می کنید در این بخش یک گزینه با نام شبا وجود دارد. با انتخاب این گزینه می توانید شماره شبا خود را وارد کنید. ( همانند تصویر ذیل )blank
 3. برای اینکه بتوانید شماره شبا خود را ثبت کنید، باید در فیلد مشخص شده شماره شبا خود را وارد کنید. در نهایت با کلیک بر روی گزینه تایید، این مراحل را به پایان برسانید. ( همانند تصویر ذیل )blank

همانطور که مطالعه کردید، طریقه اتصال شماره شبا به صرافی کوین کده بسیار اسان انجام می شود. در قسمت های بعدی به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید در این صرافی خرید و یا فروش رمز ارز ها را انجام دهید و یا اینکه چگونه کیف پول خود را به این صرافی متصل کنید. در ادامه با ما همراه باشید.


طریقه اتصال کیف پول دیجیتال به صرافی کوین کده

اتصال کیف پول به صرافی کوین کده به راحتی صورت می گیرد. در این مقاله ما قصد داریم تا آدرس بیت کوین کیف پول ” تراست ” را وارد حساب کاربریمان در صرافی کنیم. در ادامه همراه ما باشید.

برای انجام این کار:

 1. پس از اجرای کیف پول تراست، ارز دیجیتال بیت کوین را انتخاب کنید. حال همانطور که مشاهده می کنید، گزینه های مختلفی برایتان نمایش داده می شود. برای دریافت آدرس باید گزینه ” Receive ” را انتخاب کنید. ( همانند تصویر ذیل )blank
 2. حال نوبت به این رسیده است که آدرس نمایش داده شده را یادداشت کنید و به سراغ صرافی کوین کده بروید. شما می توانید با توجه به تصویر ذیل، آدرس کیف پول خود را یادداشت کنید. ( همانند تصویر ذیل )blank
 3. پس از اینکه وارد حساب کاربری خود در صرافی کوین کده شدید، بر روی گزینه پروفایل ( همانند تصویر ذیل ) کلیک کنید.blank
 4. همانطور که پیش تر با گزینه های این قسمت آشنا شدید، اینبار باید بر روی گزینه کیف پول کلیک کنید و سپس گزینه ثبت کیف پول را انتخاب کنید. ( همانند تصویر ذیل )blank
 5. در تصویر ذیل مشاهده می کنید که دو فیلد برایتان بارگذاری می شود. در فیلد اول ابتدا باید کوینی که آدرس آن را وارد می کنید را انتخاب کنید. به همین منظور ما بیت کوین را انتخاب کرده ایم. در فیلد دوم باید آدرس کیف پول خود را وارد کنید. در نهایت پس از تکمیل فیلد های موجود بر روی گزینه تایید کلیک کنید. ( همانند تصویر ذیل ) به همین راحتی شما می توانید کیف پول خود را در صرافی کوین کده ثبت کنید.blank

تا به این قسمت از مقاله، تقریبا کار با این صرافی را یاد گرفته اید. حال تنها مانده است که به سراغ خرید و فروش ارز های دیجیتال بروید. انجام این کار بسیار در این صرافی آسان است و شما می توانید به راحتی این کار را انجام دهید. اگر همانند باقی قسمت ها در انجام این کار با مشکل مواجه شده اید، مطالعه قسمت بعدی این مقاله را از دست ندهید.


طریقه خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی کوین کده

اگر تمامی مراحل فوق را انجام داده باشید، دیگر خرید و فروش ارز های دیجیتال برایتان فعال می شود و شما می توانید به راحتی خرید و فروش رمز ارز ها را انجام دهید.  در این قسمت از مقاله، ما به شما خواهیم گفت که این کار را چگونه می توانید انجام دهید.

برای خرید ارز دیجیتال از صرافی کوین کده ابتدا:

 1. بر روی تب ” خرید از ما ” کلیک کنید.
 2. حال باید در فیلد ” انتخاب ارز ” انتخاب کنید که قصد دارید کدام یک از رمز ارز های فوق را خریداری کنید.
 3. پس از انتخاب ارز، به سراغ فیلد ” واحد ” بروید و مقدار مورد نظرتان را وارد کنید.
 4. در نهایت مبلغ نهایی در فیلد ” تومان ” برایتان به نمایش در می آید. با کلیک بر روی گزینه ” خرید از ما ” مراحل را نهایی کنید و پرداخت خود را انجام دهید. مدت کمی طول می کشد تا ارز دیجیتال خریداری شده به حساب کیف پول تراست شما و یا هر کیف پول دیگری واریز شود.

همانطور که مطالعه کردید، به همین راحتی می توانید در صرافی کوین کده اقدام به خرید ارز های دیجیتال کنید. شما می توانید انجام این مراحل را در تصویر ذیل مشاهده کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا طریقه فروش ارز دیجیتال در این صرافی را آموزش ببینید.blank


فروش کوین و یا توکن به صرافی کوین کده

فروش به این صرافی همانند خرید بسیار آسان است و برای انجام این کار نیاز به کمی دقت دارید. در این قسمت از مقاله ما قصد داریم تا همانطور که
مستحضر هستید، طریقه فروش کوین یا توکن به صرافی کوین کده را به شما عزیزان توضیح بدهیم. در ادامه با ما همراه باشید.

ببرای انجام این کار در ابتدا:
1 .وارد پنل کاربری خود شوید.
4 .حال وارد قسمت ” فروش به ما ” شوید و رمز ارز مورد نظر همچنین مقدار رمز ارزی که قصد فروش آن را دارید را وارد کنید.  همانند  تصویر ذیل

blank

3 .در بخش ابتدا باید فاکتور فروش که برایتان صادر و نمایش داده شده است را مطالعه کنید و سپس با پذیرش قوانین، مقدار کوین مورد نظر را به آدرس نمایش داده ارسال کنید. ( همانند تصویر ذیل )

blank4 .در این قسمت همانطور که مشاهده می کنید باید ” TXid ” کیف پول را در فیلد مربوطه جای گذاری کنید. حال با انتخاب نمودن یکی از حساب های خود، باید برای نهایی نمودن عملیات بر روی گزینه ثبت نهایی کلیک کنید.  شما می توانید با کلیک بر روی گزینه ثبت شماره شبای جدید، یک شماره شبای دیگر وارد کنید.

blank5 .حال همانطور که می بینید در خواست فروش شما ثبت می شود و پس از تایید تراکنش، درخواست شما انجام خواهد شد.

blank


نتیجه گیری

پس از پایان مطالعه این مقاله، دیگر شما می توانید به راحتی با صرافی کوین کده خرید و فروش رمز ارز ها را انجام دهید. همانطور که می دانید، صرافی کوین کده یک صرافی ایرانی است که شما می توانید بدون واسطه به صورت مستقیم خرید و فروش های خود را در آن انجام دهید. شاید برای برخی از افراد همچنان کار با این صرافی گنگ باشد. در صورت وجود هرگونه مشکل می توانید مشکل خود را در بخش نظرات مطرح کنید و یا اینکه به صورت مستقیم با کارشناسان صرافی کوین کده ارتباط برقرار کنید.

منبع: کوین کده

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا