صرافی کوینکده
اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

رشد بیت کوین تولیدی Core Scientific علی‌رغم معضل برق تگزاس

رشد بیت کوین تولیدی Core Scientific علی‌رغم معضل برق تگزاس

کمپانی استخراج رمز ارز Core Scientific گزارش کرد که در ماه جولای، حتی با وجود قطعی‌های متعدد بر اثر تقاضای شبکه برق تگزاس، این کمپانی 1221 بیت کوین تولید کرده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

به گزارش زوم ارز، در بیانیه‌ی روز جمعه، Core Scientific اعلام کرد که میزان تولید ماهانه‌ی بیت کوین این کمپانی، از 1106 بیت کوین در ماه ژوئن، به 1221 بیت کوین در ماه جولای افزایش پیدا کرده است، که رشدی 10.4 درصدی محسوب می‌شود. این کمپانی در گزارش خود گفت که به دلیل دمای بسیار بالا در چندی از مراکز داده‌های خود، عملیات را محدود کرده است، اما تعداد سرورهای خودکاوی و هش ریت خود را، به ترتیب 109000 و 10.9 اگزاهش بر ثانیه، افزایش داده است.

با توجه به داده‌های Core Scientific، در ماه جولای در برخی زمان‌ها این کمپانی مرکز داده‌ی خود در تگزاس را به طور کامل خاموش کرد تا به شورای برق تگزاس (ERCOT)، که شبکه برق این ایالت را کنترل می‌کند، کمک کند. این کمپانی در گزارش خود اشاره کرد که میزان مصرف برق خود را 8157 مگاوات ساعت کاهش داده است.

در ماه جولای، مدیرعامل این کمپانی، مایک لویت، گفت که این کمپانی به دنبال افزایش ظرفیت میزبانی مرکزهای داده‌ی خود به میزان 75 مگاوات است و هدف دارد تا پایان 2022، هش ریت خود را به 30 اگزاهش بر ثانیه برساند. این کمپانی گزارش کرد که تا 31 جولای 1205 بیت کوین معادل حدود 28 میلیون دلار هولد کرده است و در ماه ژوئن 167 میلیون دلار و در ماه جولای، 44 میلیون دلار بیت کوین به فروش رسانده است.

بیشتر بخوانید:  گری اسکیل قصد فروش دارایی خود را ندارد

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cointelegraph


سر تیتر اخبار:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا