اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

عذر خواهی Coinbase از مشتریان اتحادیه اروپا و انگلیس

صرافی رمزنگاری Coinbase بیانیه ای را منتشر کرد که در آن از مشتریان اتحادیه اروپا و انگلیس ، به دلیل قطع شدن سیستم و محدودیت های حساب ، عذرخواهی می کنند.

سلام کریپتو

افزایش مشتریان

طبق عذرخواهی عمومی ، شرکت رمزنگاری مستقر در ایالات متحده گفت مشتریان در هر دو منطقه با محدودیت های معاملاتی روبرو شده اند. با این حال ، Coinbase برای مسائل جهانی خود اقدام جدی انجام نداد ، دقیقاً وقتی که نوسانات و سرعت در بازارهای رمزنگاری افزایش می یافت.

علاوه بر این ، Coinbase ادعا می کند که محیط نظارتی در این شرایط مفید نیست :

” تکمیل الزامات نظارتی به این معنی است که ما باید اطلاعات اضافی را از برخی مشتریان خود جمع آوری کنیم ، که به معنای اعمال محدودیت های موقتی بر روی حساب آنها هنگام درخواست این اطلاعات است.”

اما این شرکت اعتراف کرد که آنها می توانند کار بهتری در برقراری ارتباط ، تعهدات و الزامات نظارتی به مشتریان خود انجام دهند. با این حال ، آنها جزئیات کامل در مورد این موضوع را در بیانیه ارائه ندادند.

صرافی ایرانی کارت

به عنوان اقدامات اضافی برای مقابله با مشکلات ، این صرافی توضیح داد که آنها درخواست های اطلاعات مشتری را در اولویت قرار می دهند. همچنین ، Coinbase اعلان ها و ایمیل هایی ارسال می کند ، و درخواست اطلاعات بیشتر برای رفع سریع تر محدودیت ها را دارد.

بیشتر بخوانید:  سرمایه گذار قدیمی تمام اتریوم های خود را فروخت.

یکی دیگر از تغییراتی که شرکت ارائه داده است ، که یک ویژگی منحصر به فرد فقط برای مشتریان انگلستان است:

ما ویژگی دیگری را فعال کرده ایم که به مشتریان انگلیس امکان می دهد ارزهای رمزنگاری را مستقیماً به ارز فیات (GBP / EUR) تبدیل کرده و به حسابهای Paypal خود منتقل کنند.

پیشینه Coinbase در مورد قطع شدن سیستم

در آخر هفته گذشته ، سیستم عامل تجاری سانفرانسیسکو با “انتقال با تأخیر” روبرو شد. دیروز ، از “انتقال با تاخیر و افزایش میزان خطا” رنج می برد.

روز دوشنبه تحلیلگر ، ویلی وو ، در توییت خود درباره صرافی Coinbase در سانفرانسیسکو توئیت کرد و اظهار داشت که “خریدهای Coinbase تکمیل نمی شوند.” این مسئله این بار در میان کاهش بیشتر قیمت بیت کوین اتفاق افتاد.

مطابق صفحه وضعیت Coinbase ، در زمان انتشار این خبر ، در حالی که سیستم عامل به خوبی کار می کند ، برخی از مشتریان با تأیید شناسه تأخیر دارند.

منبع : news.bitcoin.com


گزیده اخبار

 

محمد حسین فارسی

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان - مترجم - فعال در حوزه ی ارزهای دیجیتال و بلاک چین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا