اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

کوین بیس به دنبال راه اندازی بازار فیوچرز

کوین بیس به دنبال راه اندازی بازار فیوچرز

به گزارش زوم ارز، بزرگترین صرافی دیجیتال ایالات متحده یعنی صرافی دیجیتال کوین بیس درخواست خود برای تبدیل شدن به یک صرافی که در آن بازار فیوچرز هم جریان دارد به کمیسیون معاملات فیوچرز ایالات متحده یعنی FCM و انجمن فیوچرز ملی ایالات متحده یعنی NFA ارائه کرد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

جزئیات اندکی از این موضوع به بیرون درز کرده اما بنا به وبسایت NFA، درخواست این شرکت که با نام Coinbase Global Inc در تاریخ 15 سپتامبر ارائه شده است.

کوین بیس نیز در تاریخ 16 سپتامبر این موضوع را از طریق توییتر خود اعلام کرد و اظهار داشتند که گام بعدی گسترش این صرافی ارائه معاملات فیوچرز و آپشن در پلتفرم آنهاست و هدف از این کار رشد بیشتر اقتصاد صنعت ارز های دیجیتال است.

کوین کده

اگر کوین بیس به عنوان عضوی از FCM که تحت تأیید NFA است پذیرفته شود پس از آن این شرکت باید برای دریافت چراغ سبز نهایی راه اندازی چنین بازاری درخواست خود را در سازمان CFTC ایالات متحده ثبت کند.

بازار های فیوچرز با اینکه زیرمجموعه بازار اسپات محسوب می‌شوند و علی‌رغم نفرت پراکنی زیاد علیه آنها اما توانستند در سال 2021 به محبوبیت زیادی دست پیدا کنند و بر اساس داده های سایت معتبر و مرجع CoinGecko بیش از 143 میلیارد دلار در این بازار پردازش شده است و صرافی بایننس، صرافی بای بیت و صرافی FTX از این نظر پیشتاز هستند.

بیشتر بخوانید:  شهروندان آمریکا علی‌رغم اصلاحات هنوز رمز ارز هولد می‌کنند

پیش از این کوین بیس به دنبال راه اندازی سرویسی برای قرض و وام دادن به کاربران با استفاده از استیبل کوین USDC بود ولی با تهدید کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده مواجه شد و همین موضوع منجر به این شد که آنها هم اکنون برای راه اندازی بازار فیوچرز خود با ترسی مواجه شوند و امیدوارند که این بار با تهدید این سازمان مواجه نشوند.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: CoinTelegraph


بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا