اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

تعظیم کوین بیس در برابر سازمان بورس آمریکا

تعظیم کوین بیس در برابر سازمان بورس آمریکا

به گزارش زوم ارز، بزرگترین صرافی ایالات متحده یعنی کوین بیس برنامه های خود را برای راه اندازی محصول وام دهی بحث برانگیز خود کنار گذاشته و در پست وبلاگی خود که در 20 سپتامبر منتشر شد اعلام کردند که تصمیم سختی گرفتند و در این پست آمده است:
همانطور که ما به کار خود برای یافتن شفافیت نظارتی برای صنعت ارز های دیجیتال به طور کلی ادامه می‌دهیم تصمیم سختی گرفتیم که برنامه وام دهی استیبل کوین  USDCرا به طور کل کنار گذاشته و آنرا راه اندازی نکنیم.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

این شرکت پیش از این لیستی از صدها هزار کاربر خود که در انتظار راه اندازی شدن این سرویس بودند ایجاد کرده بود و حالا آنرا به کل لغو کرد.

صرافی کوین بیس به دنبال این بود که با استفاده از استیبل کوین USDC به کاربران خود وام بدهد و کاربران نیز از این موضوع استقبال زیادی کردند.

کوین کده

همانطور که چندی پیش برای شما همراهان همیشگی خود گزارش دادیم، برایان آرمسترانگ مدیرعامل صرافی کوین بیس به طور علنی فاش کرد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار بدون اینکه هیچگونه دلیلی ارائه کند این صرافی را تهدید کرده که در صورت راه اندازی شدن این سرویس از آنها شکایت کرده و آنها را همچون ریپل به دادگاه خواهد کشاند.

بیشتر بخوانید:  فاش شدن اطلاعات کاربران صرافی Paxful

این شرکت سهامی عام از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده بخاطر این حرکت که بدون هیچگونه دلیلی تهدید کردند انتقاد کرد.

آرمسترانگ همچنین اشاره کرد که محصولات وام دهی صرافی ها سالهاست که در حال فعالیت هستند و اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار اجازه راه اندازی این سرویس را برای کاربران آمریکایی نمی‌دهد منجر به عقب ماندن ایالات متحده از سایر کشور های جهان خواهد شد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا