اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

اتاق فکر جدید کوین بیس با هدف شکل دادن به سیاست‌ها

اتاق فکر جدید کوین بیس با هدف شکل دادن به سیاست‌ها

به گزارش زوم ارز، صرافی رمز ارز کوین بیس یک اتاق فکر بومی رمز ارز با هدف کمک به شکل دادن به صحبت‌های جهانی پیرامون سیاست‌های ارزهای دیجیتال، تشکیل داده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

همچنین، این نهاد تازه تاسیس کوین بیس، تحقیقاتی پیرامون رمز ارز و web3 منتشر خواهد کرد.

کوین بیس، هرمین وانگ، رییس بخش سیاست‌های این کمپانی، را جهت ریاست بر این نهاد انتخاب کرد. پیش‌تر وی در بخش تحلیل اقتصاد و ریسک در SEC آمریکا خدمت می‌کرد و پیش از آن، در وزارت امور خارجه مشغول به کار بود.

کوین کده

این نهاد، اولین گزارشات خود را با توضیح مشکلات کلیدی در رمز ارز منتشر کرد. در روز 19 می، این نهاد گزارشی با نام Crypto and the Climate با هدف ارائه‌ی اسنادی برای مصرف انرژی بالای بلاکچین‌های گواه کار، همچون بیت کوین، عرضه کرد.

این صرافی این رمز، یک کمیته‌ی اقدامات سیاسی نیز در ماه فوریه 2022، پس از انتخابات میانی در آمریکا در تاریخ 8 نوامبر، تشکیل داد.  در سال 2021، کوین بیس بیش از 1.3 میلیون دلار برای سخنرانی‌ها خرج کرد. این مبلغ، بیشترین مبلغ خرج شده توسط یک کمپانی بلاکچین در سال گذشته بود.

آگوست 2020، کوین بیس از بزرگترین گروه سخنرانی صنعت رمز ارز، Blockchain Association، جدا شد، با این باور که به ورود بایننس آمریکا به این اتحادیه اعتراض داشت.

بیشتر بخوانید:  Algorand شتاب دهنده اروپا را برای پشتیبانی از پروژه های مرحله اولیه راه اندازی می کند.

این کمپانی سپس شورای رمز ارز برای ابتکار را در ماه آپریل 2021، با کمپانی اسکوئر (اکنون، بلاک نام دارد) و پارادایم، تشکیل داد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cointelegraph


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا