اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

تبدیل کریپتو به پزوس مکزیک در پلتفرم جدید کوین بیس

تبدیل کریپتو به پزوس مکزیک در پلتفرم جدید کوین بیس

به گزارش زوم ارز، غول صرافی بازار ارز های دیجیتال، کوین بیس، اعلام کرد که پلتفرم معاملاتی ای راه‌اندازی کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد تا دارایی خود را به واحد پول پزوس برداشت کنند. کوین بیس به دنبال تکان دادن بازار 700 میلیارد دلاری حواله ی جهانی است که در آن مهاجران از سراسر جهان برای کشور های مادری خود از آمریکا پول ارسال می‌کنند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

برای شهروندان مکزیک، کارمزد پایین تراکنش برای ارسال و برداشت کریپتو منجر به افزایش انعطاف پذیری در نحوه ی دریافت و ذخیره ی دارایی می‌شود. رمز ارز هایی همچون بیت کوین به عنوان روشی مهم برای مردم در ارسال پول به دوستان و خانواده ها در خارج از کشور محسوب می‌شود؛ چرا که رمز ارز طبیعتی بدون مرز دارد و نسبت به تراکنش های سنتی ارز واسطه های کمتری دارد.

امروز در اپلیکیشن موبایل کوین بیس، مشتریان می‌توانند در لحظه به مشتریان دیگر در مکزیک کریپتو ارسال کنند. زمانی که آن ها پول را دریافت می‌کنند، مشتریان می‌توانند دارایی خود را برداشت یا در حساب کوین بیس ذخیره کنند. در صورت درخواست برداشت بخشی از حساب، آن ها می‌توانند یک کد بازخرید از اپلیکیشن کوین بیس خود دریافت کنند که می‌تواند در 37000 خروجی فیزیکی و فروشگاه های سراسر مکزیک برای دریافت پول نقد استفاده شود.

کوین کده

برای مدت طولانی، کوین بیس روشی را برای ارسال کریپتو به صورت لحظه ای و بدون کارمزد به خانواده و دوستان در سراسر جهان ارائه کرده است، و همچنین به مشتریان اجازه می‌دهد که در هر بیش از صد رمز ارزی که پشتیبانی می‌شوند سرمایه گذاری کنند. مشتریان مکزیکی کوین بیس تا تاریخ 31 مارچ سال میلادی جاری می‌توانند از این خدمات جدید به صورت رایگان استفاده کنند.

بیشتر بخوانید:  باتلاق بزرگ دامیننس بیت کوین

پس از آن، مشتریان برای استفاده از این خدمات هزینه ای ناچیز پرداخت خواهند کرد، هزینه ای که بسیار کمتر از هزینه ی روش های سنتی انتقال بین المللی پول است. به جز این ویژگی جدید، کوین بیس به اولین صرافی کریپتو تبدیل شد که در کمپانی Nasdaq لیست می‌شود.

کوین بیس به دنبال افزایش آزادی اقتصادی در سراسر جهان است و با گذر زمان مناطق دیگری را که ملت در آن با مشکلات مشابه مواجه هستند را بررسی خواهد کرد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cryptoslate


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا