اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

پایان خدمات کوین بیس در هند، سه روز پس از راه‌اندازی

پایان خدمات کوین بیس در هند، سه روز پس از راه‌اندازی

به گزارش زوم ارز، تنها سه روز پس از راه‌اندازی خدمات در هند، بزرگترین صرافی رمز ارز بنا شده در آمریکا، کوین بیس،  به خدمات UPI روی پلتفرم خود برای کاربران هندی پایان داد.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در روز 11 آپریل، خبرگزاری تجاری بیزینس استاندارد گزارش کرد که کوین بیس اعلام کرده است که برای رفع مشکل موجود در هند، می‌توان از قانون‌گذاران مربوطه کمک گرفت، و اینکه آن‌ها باید با NPCI و بقیه‌ی مقامات قانونی دیگر همکاری می‌کردند تا اطمینان حاصل کنند که با قوانین محلی سازگار هستند.

به نظر می‌رسد که کاربران هندی صرافی کوین بیس با غافلگیری خاصی از بابت پایان ناگهانی این خدمات مواجه نشده‌اند. در روز 11 آپریل، هم‌بنیان‌گذار کانال یوتیوب Crypto India، آدیتیا سینگ، برای 210000 دنبال کننده‌ی خود در توییتر نوشت: این اتفاق جدیدی نیست، صرافی‌های هندی نیز از سال 2018 با مشکلات خدمات پرداخت مواجه بوده‌اند.

کوین کده

در این شرایط، تریدرهای هندی رمز ارز احتمالا به ناپایداری در دسترسی به خدمات معاملات ارزهای دیجیتال عادت دارند. دولت هند در دستیابی به یک چارچوب قانونی مناسب برای رمز ارز ناتوان بوده است، از آنجایی که از سال گذشته فعالان این بازار در این کشور  چندین بار با موقعیت‌هایی مواجه شده‌اند که ممکن بود رمز ارز در این کشور ممنوعیت پیدا کند.

بیشتر بخوانید:  اولین علائم نزولی در بیت کوین ظاهر شد 📉

برخی از مقامات هند، همچون معاون فرماندار بانک رزرو هند، از یک ممنوعیت کامل پشتیبانی خواهند کرد. هرچند، هنوز چنین ممنوعیتی رخ نداده است؛ چرا که در روز 31 مارچ، این کشور قانون مالیات 30 درصدی روی معاملات رمز ارز وضع کرد، قانونی که مشابه قانون مالیات هند برای قماربازی است.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: Cointelegraph


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

    1. سلام خواهش میکنم
      بخشیش مربوط میشه به ناآگاهی که منجر به ترس از کلاهبرداری و آسیب به سیستم مالی میشه، و بخشیش هم مرتبط با نبود قابلیت کنترل و غیرمتمرکز بودنش هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا