اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

به روز رسانی کوین دسک 20 : OXT وارد میشود و BAT از دسترس خارج می شود.

salamcrypto

CoinDesk 20 اولین تغییر خود را از زمان راه اندازی در ماه ژانویه اعمال کرد.  Orchid (OXT) درازمایشگاه Orchid Labs Inc ، با توسعه دهنده نرم افزار شبکه خصوصی مجازی (VPN) که به صورت غیرمتمرکز و منبع باز طراحی شده است ، جایگزین رمز ارز (BAT) که توسط  Brave Software Inc. ، توسعه دهنده مرورگر Brave ایجاد شده بود، شد.

CoinDesk 20 برای اولین بار دو ماه پیش،لیستی از دارایی های دیجیتال که بیشترین اهمیت را برای بازار دارند را منتشرکرد.

کوین دسک CoinDesk:

ما با حجم ثابت و قابل تأیید فیلتر می کنیم و 20 دارایی را که بیشترین حجم را در صرافی های  قابل اعتماد برای دو فصل متوالی دارند را ، لیست می کنیم. در ابتدا لیست از داده های جمع آوری شده در چهار ماه اخر سال 2019 و چهار ماه اخر سال 2020 تشکیل شده بود. از زمان راه اندازی ، ما لیست را با استفاده از داده های چهار ماه اول , دوم 2020 به روز رسانی کرده ایم.

به روز رسانی کوین دسک 20هدف ما با CoinDesk 20  توسعه یک روش هدفمند برای فیلتر کردن دارایها ست و نه سرمایه گذاری بلکه این توسعه با رمزارز آنها و توسط تریدرها و سرمایه گذاران ایجاد کنیم. مجموعه هشت صرافی قابل اعتماد ما ، که داده های مبادله شده مورد استفاده برای ایجاد لیست را ارائه می دهند از نظر طراحی محافظه کارانه است.

بیشتر بخوانید:  درآمد ماینر های بیت کوین رکورد جدیدی را ثبت کرد

قیمت Orchid در ماه گذشته مشخص شد و مورد توجه دیوید پورتنوی ، ناشر و شخصیت رسانه ای مهم قرار گرفت. احتمال ارائه  برنامه های موبایل و دسک تاپ Orchid در ماه جولای وجود دارد.

به روز رسانی کوین دسک 20

برای سرمایه گذاران که برای اولین بار در مورد Orchid مطالعه می کنند ، درج در CoinDesk 20 نشانه  این است که یک دارایی با  قدرت ماندگاری در بازار است. سرمایه گذاران باهوش قبل از اختصاص وقت و منابع برای تحقیق یا تجارت یک دارایی جدید ، به این اطمینان نیاز دارند.

طی هفته ها از آغاز سه ماهه سوم ، ما اطلاعات لازم در مورد Orchid را جمع آوری کردیم تا صفحه قیمت دارایی آن را پر کند. در آنجا علاوه بر نمودار قیمت ، حجم ، نوسانات ، بازده و تعداد معدودی از معیارهای زنجیره ای را خواهید دید که برای تهیه عکس فوری از اصول اولیه دارایی و همچنین گزارش اخبار CoinDesk و محتوای ویدئویی طراحی شده اند.

منبع : www.coindesk.com


گزیده اخبار

معصومه گودرزی

کارشناس ارشد ریاضی|تکنسین شبکه|مولف کتاب های اموزشی|مدرس دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی|پژوهشگر در مورد ارزهای دیجیتال

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا