اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

خیریۀ کوینکس به دانش‌آموزان بی‌بضاعت ویتنامی کمک می‌کند

خیریۀ کوینکس به دانش‌آموزان بی‌بضاعت ویتنامی کمک می‌کند

با نزدیک شدن فستیوال بهار ویتنامی در سال ۲۰۲۳، خیریۀ کوینکس کارزار خیریۀ «برآورده کردن رؤیاهای تحصیلی در Têt » را در مدرسۀ راهنمایی Phuong Xa در ویتنام برگزار کرده تا دغدغۀ بسیارش را برای دانش‌آموزان بی‌بضاعت نشان دهد. این کارزار پس از کارزار «حدود ۱۰۰۰۰ کتاب برای رؤیاهای کودکان» که پارسال برگزار شد، عمل بشردوستانۀ دیگری از این خیریه است؛ و دانش‌آموزان و معلمان محلی از آن به خوبی استقبال کردند.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

در طول این کارزار کوینکس با اهدای پول و تجهیزات مدرسه، پیامی دلگرم‌کننده را به دانش‌آموزان بی‌بضاعت منتقل کرد و به آن‌ها کمک کرد از فستیوال بهار مسرت‌بخشی لذت ببرند.

کمک‌های بلاعوض برای رؤیاهای کودکان در طول فستیوال بهار

هر کودکی حق تحصیل دارد. با این حال، میلیون‌ها کودک در سرتاسر جهان از فرصت یادگیری و پرورش مجموعه‌مهارت‌هایشان در مدرسه بی‌بهره‌اند. شرایط نامساعد خانوادگی، محیط یادگیری نامناسب و منابع ناکافی آموزش همگی جزء دشوارهایی است که راه تحصیل دانش‌آموزان در سراسر جهان را سد می‌کند و بسیاری از خانواده‌ها در نواحی فقیرنشین نمی‌توانند از عهدۀ مخارج تحصیل فرزندانشان بربیایند.

در ۱۲ ژانویۀ ۲۰۲۳، خیریۀ کوینکس هدایای سال نو و تجهیزات مدرسه را به مدرسۀ راهنمایی فونگ زا برد. خیریۀ کوینکس با هدایا و کمک‌های بلاعوض نقدی دانش‌آموزان را تشویق کرد که با جدیت درس بخوانند و شجاعانه رؤیاهایشان را دنبال کنند. خیریۀ کوینکس با این باور که تحصیل کردن کلید شکستن چرخۀ فقر است، تأکید دارد که به عمل خیرِ بهبود شرایط تحصیل اهتمام ورزد.

خیریۀ کوینکس برای کمک و آسوده خاطر کردن دانش آموزان، در ۱۳ ژانویه به خانواده‌های بی‌بضاعت در ویتنام سر زد و هدایا، رد پاکت و آرزوهایی از صمیم قلب برایشان ارسال کرد. خیریۀ کوینکس از طریق این کارزار کمک بلاعوض تا جای ممکن به خانواده‌های فقیر در این کشور کمک کرد.

بازدید خیریۀ کوینکس از خانواده‌های بی‌بضاعت در ویتنام
بازدید خیریۀ کوینکس از خانواده‌های بی‌بضاعت در ویتنام

شایان ذکر است که پس از کمک‌های بلاعوض فستیوال بهار، خیریۀ کوینکس از طرف مسئولان مدرسه نامۀ قدردانی دریافت کرد.

تحصیل با کمک اعانه‌های خیریه؛ تلاش‌ها برای ممکن کردن رؤیاهای کودکان

خیریۀ کوینکس از زمان تأسیس آن، بر تحصیل کودکان تمرکز داشته است و با فراهم کردن تجهیزات مدرسه و کمک مالی برای کودکان بی‌بضاعت پیامی دلگرم‌کننده به دنیا می‌دهد.

تحصیل با کمک اعانه‌های خیریه
تحصیل با کمک اعانه‌های خیریه

در سال گذشته، خیریۀ کوینکس در زمینۀ تحصیل کودکان نتایج مفیدی به دست آورده است. در آوریل ۲۰۲۲، این سازمان بیش از ده هزار کتاب به دوازده کشور در سرتاسر دنیا اهدا کرد و کودکان محلی را قادر ساخت که رؤیاهای خودشان را از طریق مطالعه دنبال کنند. در جولای گذشته، خیریۀ کوینکس با برخی همتایان خودش در ترکیه و تایلند همکاری کرد و به بیش از صد دانش‌آموز کمک مالی اعطا کرد و به ادامۀ درس‌هایشان یاری رساند.

خیریۀ کوینکس کوشش کرده است شرایط تحصیل کودکان بی‌بضاعت را با استفاده از کمک‌های بلاعوض بهبود بخشد و همین‌طور الهام‌بخششان بوده تا در بزرگسالی دست یاری به سوی نیازمندان دراز کنند.

خیریۀ کوینکس آرزو دارد تا دسترسی کودکان به تحصیلات باکیفیت را بهبود بخشد‌ و از طریق مجموعه‌ای از کارزارهای کمک بلاعوض به آن‌ها کمک کند آینده‌ای روشن‌تر را دنبال کنند. در روزهای آتی، خیریۀ کوینکس به تحصیل با کمک‌ اعانه‌های خیریه، مراقبت از گروه‌های حساس و کمک به دانش‌آموزان متعهد خواهد بود تا آن‌ها رؤیاهایشان را در آینده دنبال کنند. همچنین این خیریه افراد خوش‌قلب و خیریه‌های سرتاسر دنیا را فرامی‌خواند تا به فکر کودکان بی‌بضاعت باشند و با اقدامات ثمربخشی به تحصیل کودکان کمک کنند.

منبع: CoinEx 


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا