زوم ارز قیمت ارزهای دیجیتال قیمت بایننس کوین

قیمت لحظه ای بایننس کوین امروز به تومان (BNB)

BNB

بایننس کوین BNB

رتبه 4#
coin
$319.28
4.09%

14,292,672 تومان

BNB  بایننس کوین  BNB
Price:
$319.28
  4.09%
حجم بازار
$50,415,330,690
4.091%
حجم بازار کاملا رقیق شده (FDV)
$63,856,460,679
4.090%
حجم معاملات
24h
$639,404,412
39.16%
سکه در گردش
157,902,051 BNB
عرضه کل
200,000,000

قیمت بایننس کوین امروز به تومان | قیمت BNB

قصد دارم در همین ابتدا به شما کاربر زوم ارزی عزیز اعلام کنم، قیمت بایننس کوین یا قیمت BNB در همین لحظه معادل 319.28 دلار است، که اگر قیمت دلار در کشور عزیزمان ایران معادل 44,765 تومان باشد، می توان گفت قیمت لحظه ای بایننس کوین یا قیمت لحظه ای BNB، معادل 14,292,672 تومان است. شایان ذکر است که قیمت ارز بایننس کوین در (زوم ارز | پایگاه جامع اطلاع رسانی ارز های دیجیتال و بلاکچین) به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.
ارز دیجیتال بایننس کوین یا BNB در رتبه 4 از بازار های ارز دیجیتال قرار دارد. همچنین ارزش بازار ارز دیجیتال بایننس کوین، 50.42 میلیارد دلار میلیارد دلار می باشد و حجم معاملات رمز ارز بایننس کوین | BNB، 639.40 میلیون دلار میلیارد دلار می باشد. اگر بخواهیم درصد تغییرات قیمت بایننس کوین را رصد کنیم، می توان گفت قیمت بایننس کوین در 1 ساعت گذشته دچار 0.074% درصد تغییر بوده است و در 24 ساعت گذشته 4.091% درصد تغییر را تجریه کرده است، همچنین در 7 روز گذشته قیمت ارز بایننس کوین 4.93% درصد تغییر کرده است. و قیمت بایننس کوین در 30 روز گذشته و 60 روز گذشته و همچنین یکسال گذشته به ترتیب تغییرات 30.40%، 6.92%، 30.78% را تجربه کرده است. بالاترین قیمتی که ارز بایننس کوین یا BNB در روز گذشته تجربه کرده است، مبلغ 320.12 دلار است، و پایین ترین قیمتی که رمز ارز بایننس کوین یا BNB در 24 گذشته تجربه کرده است 304.71 دلار می باشد.
شایان ذکر است در حال حاضر بالاترین قیمتی را که ارز بایننس کوین تجربه کرده است مبلغ 690.93 دلار است، به عبارتی می توان گفت قیمت 690.93 دلار برای بایننس کوین، ATH در نظر گرفته می شود و همچنین کمترین قیمتی را که رمز ارز بایننس کوین تا بحال تجربه کرده است، 0.096 دلار می باشد.پس می توان گفت ATL ،بایننس کوین تا این لحظه مبلغ 0.096 دلار می باشد.
بایننس کوین یا BNB که با نماد اختصاصی BNB نمایش داده می شود، بایننس کوین یک ارز دیجیتال یا یک شکلی از دارایی ارز دیجیتال است که در بازار های مربوط به کریپتو مورد معامله قرار می گیرد.این ارز دیجیتال در تاریخ 2017-07-25 به وجود آمده است و همچنین قیمت بایننس کوین با مبلغ 0.12 دلار آغاز شده است. می توان گفت ارز بایننس کوین از کد های 0 و 1 ایجاد شده است که این ارز های دیجیتال یک واحد برای تبادل می باشد، ولی اصلا ماهیت فیزیکی ندارند. شما می توانید با استفاده از ارز های دیجیتال پرداخت های آنی در سطح بین الملل را داشته باشید. دوستانی که هلدر یا تریدر ارز دیجیتال بایننس کوین هستند، هر لحظه می خواهند قیمت لحظه ای بایننس کوین یا BNB را دنبال کنند، به همین دلیل تیم زوم ارز در تلاش است که قیمت ها را به صورت لحظه ای آپدیت کند. همچنین تیم زوم ارز در تلاش است که در کوتاه ترین زمان، دقیق ترین قیمت ها و اطلاعات را در اختیار شما همراهان عزیز قرار دهد.

چرا قیمت لحظه ای BNB مهم است؟

بسیاری از افراد به سرمایه گذاری در بستر رمز ارزها می پردازند. به همین دلیل آگاهی از قیمت لحظه ای رمز ارز می تواند کمک بزرگی در روند سرمایه گذاری کند. با بررسی قیمت لحظه ای فرد می تواند از تغییرات قیمت رمز ارز، اینکه چه مقدار ارز دیجیتال bnb رشد قیمت داشته و یا اینکه قیمت آن چه مقدار کاهش یافته است آگاهی یابد.

شما قادر خواهید بود در این صفحه https://www.zoomarz.com/coins/bnb/  قیمت لحظه ای ارز دیجیتال بایننس کوین را مشاهده کنید. با اطلاع از قیمت لحظه ای، به راحتی می توانید رمز ارز BNB را خریداری نموده و یا به فروش برسانید و در نهایت به تسریع روند سرمایه گذاری کمک کنید.

نیم نگاهی به پروژه بایننس کوین BNB و تاثیر پروژه بر قیمت ارز دیجیتال

نیم نگاهی به پروژه بایننس کوین BNB و تاثیر پروژه بر قیمت ارز دیجیتال

همانطور که در مقالات مربوط به بایننس کوین بسیار ذکر شده است، ارز دیجیتال BNB رمز ارز بومی صرافی مشهور بایننس می باشد. به عبارت دیگر می توان گفت این رمز ارز توسط صرافی بایننس ارائه شده است. بایننس کوین یا همان BNB در مرحله اول بر روی شبکه اتریوم و مبتنی بر استاندارد ERC-20 پیاده سازی شده و اکنون رمز ارز بومی اکوسیستم بایننس می باشد.

معرفی اولیه ارز دیجیتال بایننس کوین در رویداد عرضه اولیه کوین یا ICO در ژانویه 2017 صورت گرفته است. این رمز ارز را می توان با سایر ارزها همچون بیت کوین، اتریوم و تتر معامله نمود. همچنین کاربران صرافی بایننس می توانند برای انجام معاملات خود در این صرافی از رمز ارز بایننس کوین BNB استفاده نمایند. به طور کلی کاربران صرافی بایننس می توانند با استفاده از رمز ارز BNB در انجام معاملات خود شامل تخفیف شوند و همچنین تراکنش های خود را با سرعت بیشتری انجام دهند.

حال بیایید نگاهی به این موضوع بیاندازیم که آیا پروژه رمز ارز بایننس کوین تاثیری بر قیمت آن دارد؟ به طور کلی عوامل مختلفی می تواند بر قیمت رمز ارز تاثیر بگذارد. یکی از آن عوامل هم پروژه ارز می باشد. همانطور که در بالا به این موضوع اشاره نمودیم که ارز دیجیتال بایننس کوین توسط صرافی بایننس ارائه شده است می توان نتیجه گرفت که رشد و گسترش این صرافی می تواند بر قیمت رمز ارز تاثیر گذاشته و به افزایش قیمت کمک نماید. به علاوه بر عکس این قضیه نیز امکان پذیر است. در صورت کاهش حجم معاملات صرافی بایننس و یا بروز مشکل در این صرافی، ممکن است قیمت ارز BNB کاهش یابد.

کیف پول های بایننس کوین BNB

اگر تجربه سرمایه گذاری در بستر ارزهای دیجیتال را داشته باشید، می دانید که برای دخیره سازی رمز ارزها باید از کیف پول ها استفاده نمایید. اما نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که کیف پول انتخابی از رمز ارز شما پشتیبانی کند. در اینجا ما به معرفی کیف پول هایی خواهیم پرداخت که شما می توانید به راحتی ارز دیجیتال بایننس کوین BNB را در آن ذخیره کنید.

 1. .کیف پول نرم افزاری تراست
 2. .کیف پول نرم افزاری بایننس چین
 3. .کیف پول نرم افزاری سیف پل
 4. .کیف پول لجر
 5. .کیف پول ترزور

صرافی های پشتیبانی کننده بایننس کوین BNB

علاوه بر صرافی بایننس، صرافی های دیگری نیز هستند که می توانند برای خرید و فروش ارز دیجیتال بایننس کوین مورد استفاده قرار گیرند. این صرافی ها شامل موارد زیر می باشند.

 1. .صرافی کوکوین
 2. .صرافی بیت هامب
 3. .صرافی اف تی ایکس
 4. .صرافی پولونیکس

روند قیمتی بایننس کوین BNB

تاریخچه قیمت بایننس کوین BNB

در اینجا قصد داریم تا روند قیمت ارز دیجیتال بایننس کوین را از ابتدا بررسی کنیم. همانطور که در نمودار قیمتی رمز ارز BNB مشاهده می شود، این ارز دیجیتال در تاریخ 30 جولای 2017 با قیمت 0.1064 دلار معامله شده و پس از آن یک روند ثابت را طی نموده و سپس با یک رشد قیمت همراه بوده است. به طوریکه در ابتدای سال 2018 یعنی در تاریخ 7 ژانویه به قیمت 18.66 دلار رسیده است.

با پایان سال 2018 این ارز دیجیتال دچار کاهش قیمت شده و در تاریخ 3 ژانویه سال 2019 با قیمت 5.9035 دلار معامله می شد. پس از طی روند گفته شده، در نیمه سال 2019 یعنی در تاریخ 15 ژوئن 2019 با رشد چشمگیری همراه بوده و قیمت آن برابر با 32.83 دلار بوده است. اوایل سال 2020 رمز ارز BNB با قیمت 14.96 دلار در بازارهای معاملاتی، معامله می شد. لازم به ذکر است که این ارز دیجیتال در تاریخ 10 مِی 2021 یعنی حدود یک سال پیش به بالاترین قیمت خود یا ATH رسیده است.


تحلیل بایننس کوین BNB

تحلیل بایننس کوین BNB

تحلیل رمز ارزها برای شناخت و آگاهی از روند آنها در آینده صورت می پذیرد. در واقع تحلیل ارزهای دیجیتال انجام می شود تا بررسی شود که رمز ارز در آینده چه روندی را طی خواهد نمود. آیا از یک رشد چشمگیر و افزایش قیمت برخوردار است یا اینکه قیمت آن کاهش خواهد یافت؟

به طور کلی تحلیل ارزهای دیجیتال به سه دسته تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال تقسیم می شود.

 • تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال BNB

تحلیل تکنیکال روشی می باشد که در آن تحلیلگران به بررسی تاریخچه حجم معاملات و قیمت رمز ارز می پردازند. در این نوع از تحلیل از ابزارها و نمودارها استفاده می شود و همچنین آینده ارز دیجیتال با توجه به قیمت قبلی و داده های حجم معاملات پیش بینی می شود. به عبارت دیگر می توان گفت تحلیل تکنیکال به عنوان یکی از فنون در بازار رمز ارزها شناخته می شود. شما می توانید با کلیک بر روی لینک تحلیل بایننس کوین BNB، صفحه تحلیل این رمز ارز را در سایت زوم ارز مشاهده نمایید.

 • تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال BNB

از دیگر روش های تحلیل در بازار ارزهای دیجیتال، تحلیل فاندامنتال می باشد. در این روش تحلیل، تحلیلگران به بررسی پروژه رمز ارز مورد نظر و اخبار مربوط به آن می پردازند. در واقع تمامی عوامل تاثیر گذار بر روی پروژه رمز ارز بررسی خواهد شد.

تحلیل فاندامنتال روش دشواری نیست، اما باید برای آن اطلاعات صحیح و جامعی جمع نمود. تحلیل فاندامنتال را می توان به عنوان روشی مطمئن برای بررسی وضعیت بازار معرفی کرد.

 • تحلیل سنتیمنتال ارز دیجیتال BNB

علاوه بر دو روش تحلیل تکنیکال و فاندامنتال، تحلیل سنتیمنتال نیز وجود دارد که در این روش تحلیلگران رفتار سرمایه گذاران در بازار رمز ارزها را مورد بررسی قرار می دهند. همچنین لازم به ذکر است که باید حرکات قیمت نیز توسط معامله گران در نظر گرفته شود.

این نوع از تحلیل بر اساس علم نوین اقتصاد و روانشناسی رفتاری بازار مالی ایجاد شده است و می توان از آن برای تحلیل بازار چه در دوره های رکود و چه در دوره های رشد استفاده کرد.


عوامل موثر بر قیمت بایننس کوین BNB

عوامل موثر بر قیمت بایننس کوین BNB

شاید برای بسیاری از شما کاربران عزیز این سوال پیش آمده باشد که چه عواملی می تواند بر قیمت رمز ارز بایننس کوین تاثیر بگذارد. با توجه به اینکه ارز دیجیتال بایننس کوین توسط صرافی بایننس ارائه شده است، یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت این رمز ارز را می توان توسعه و رشد صرافی دانست. این صرافی بسیار محبوب است و با جذب کاربر می تواند آینده خوبی برای بایننس کوین رقم بزند. همچنین مشارکت بایننس با دیگر شرکت ها و سازمان های بزرگ می تواند بر قیمت رمز ارز بایننس کوین تاثیر بگذارد.

علاوه بر عوامل موثری که در بالا به آن اشاره نمودیم، عرضه و تقاضا نیز می تواند به عنوان یکی از عوامل تاثیر گذار شناخته شود. در واقع هر چه میزان تقاضا بیشتر شود و عرضه کمتر، قیمت رمز ارز BNB افزایش خواهد یافت. بر عکس این موضوع نیز امکان پذیر است. هر چه میزان تقاضا کمتر شود و عرضه افزایش یابد، قیمت ارز دیجیتال بایننس کوین کاهش خواهد یافت.

در کل نیاز است تا قبل از سرمایه گذاری در بستر ارز دیجیتال BNB اطلاعات کاملی در ارتباط با آن به دست آورید. همچنین بررسی صرافی بایننس و امکانات ارائه شده توسط آن، می تواند شما را در شناخت عوامل تاثیر گذار بر قیمت کمک نماید.

مهم ترین علت های ریزش قیمت بایننس کوین BNB

در بسیاری از موارد کاهش قیمت رمز ارزها با دلایلی همراه است. یکی از مواردی که باعث کاهش قیمت رمز ارز بایننس کوین می شود، اخبار منفی می باشد. اخبار منفی پخش شده در ارتباط با ارز دیجیتال بایننس کوین در شبکه های اجتماعی می تواند روند کاهش قیمت را تسریع نماید. در واقع می توان گفت شبکه های اجتماعی تاثیر بسزایی دارند. با توجه به اینکه بسیاری از فعالان حوزه رمز ارزها به شبکه های اجتماعی مخصوصا توییتر علاقه دارند.

علاوه بر اخبار منفی، رفتار نهنگ ها و مشکلات فاندامنتالی پروژه نیز بی تاثیر نیست. در صورتی که پروژه رمز ارز بایننس کوین با مشکل مواجه شود و یا به عبارتی بروز هرگونه مشکل در صرافی بایننس، می تواند باعث کاهش قیمت ارز دیجیتال BNB شود.

مهم ترین علت های افزایش قیمت بایننس کوین BNB

اگر بخواهیم به صورت خلاصه به شرح عوامل تاثیر گذار بر افزایش قیمت بایننس کوین بپردازیم، می توان به مهم ترین و قابل توجه ترین آنها یعنی صرافی بایننس اشاره کرد. پذیرش و گسترش صرافی بایننس و افزایش حجم معاملات صرافی، از عمده ترین عوامل تاثیرگذار بر افزایش قیمت بایننس کوین است.

هرچه این صرافی ویژگی هایی را اضافه نماید که کاربران بتوانند در جهت گسترش سرمایه خود از آن استفاده کنند، رمز ارز بایننس کوین با رشد چشمگیری همراه خواهد بود. البته لازم است در اینجا ذکر نماییم که عواملی همچون میزان عرضه و تقاضا بی تاثیر نمی باشند.

رسانه های اجتماعی علاوه بر اینکه می توانند با پخش اخبار منفی باعث کاهش قیمت رمز ارز بایننس کوین شوند، می توانند به عنوان یکی از عوامل رشد قیمت رمز ارزها نیز شناخته شوند. در شبکه های اجتماعی با مخاطبان چند صد میلیونی با پخش اخبار مثبت در ارتباط با ارز دیجیتال بایننس کوین، قیمت آن افزایش خواهد یافت.

رابطه قیمت بایننس کوین BNB با متغیرهای اقتصادی

به صورت کلی می توان بیان نمود که اعتماد به الگوهای خاص در مورد رمز ارز بایننس کوین BNB و یا ارزش آن نسبت به متغیرهای اقتصادی نمی تواند همیشه درست باشد. در واقع نمی توان گفت که با افزایش قیمت دلار آمریکا و یا قیمت طلا، ارزش ارز دیجیتال بایننس کوین بیشتر می شود و یا با کاهش قیمت این متغیرهای اقتصادی قیمت آن کاهش می یابد. بهتر است برای بررسی روند قیمتی این ارز دیجیتال و یا آینده آن، سایر عوامل تاثیر گذار به غیر از متغیرهای اقتصادی را بررسی نمود.


محاسبه قیمت بایننس کوین BNB به تومان

برای محاسبه قیمت بایننس کوین به تومان کافیست قیمت لحظه ای رمز ارز را در قیمت لحظه ای دلار به تومان، ضرب نمایید. برای تسهیل این روند شما قادر خواهید بود از ماشین حساب ارز دیجیتال سایت زوم ارز استفاده کنید. کافیست بر روی لینک مورد نظر کلیک نموده و به راحتی این کار را انجام دهید.


آینده قیمت بایننس کوین BNB

آینده قیمت بایننس کوین BNB

همانطور که می دانید سرمایه گذاری در بسیاری از بازارهای مالی همواره با ریسک همراه است. لازم به ذکر است که بازار ارزهای دیجیتال نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. بیشتر رمز ارزها از نظر روند قیمت ناپایدار هستند و به همین دلیل مردم از سرمایه گذاری در آنها جلوگیری می کنند. با این حال، بازار کریپتو برای مدتی یک جاذبه دائمی برای سرمایه گذاران فردی و سرمایه گذاران نهادی بوده است. حال بیایید بررسی نماییم که آینده ارز دیجیتال بایننس کوین چگونه است؟

انتظار می رود صرافی بایننس در آینده جایگاه خود را در بخش صرافی های ارز دیجیتال حفظ نماید. توسعه شبکه زنجیره بایننس، مشارکت های جدید، اخبار نظارتی و موارد استفاده جدید، مسیر آینده BNB را تعیین می کند. به طور کلی چشم انداز BNB خوش بینانه به نظر می رسد. همچنین انتظار می رود که این ارز دیجیتال از آینده خوبی برخوردار باشد.


سوالات متداول

 • نحوه خرید بایننس کوین BNB چگونه است؟

در صورتی که قصد خرید بایننس کوین را دارید، می توانید از صرافی های پشتیبانی کننده این رمز ارز استفاده نمایید. در بالا ما صرافی های پشتیبانی کننده رمز ارز BNB را به شما معرفی نمودیم. کافیست در صرافی ها ثبت نام و احراز هویت نموده و مراحل خرید را انجام دهید.

 • چه کیف پول هایی از بایننس کوین پشتیبانی می کنند؟

پس از خریداری رمز ارز بایننس کوین شما باید از کیف پول ها برای ذخیره سازی رمز ارز استفاده نمایید. شما قادر خواهید بود از کیف پول هایی همچون تراست و سیف پل به منظور ذخیره سازی استفاده کنید.

 • آیا امکان خرید کمتر از یک بایننس کوین وجود دارد؟

پاسخ این سوال مثبت است و همانند بیت کوین می توانید رمز ارز BNB را در واحدهای کوچکتر خریداری نمایید. Jager کوچکترین واحد ارز دیجیتال BNB است و هر واحد از آن برابر با 0.00000001 بایننس کوین می باشد.

تکنیکال

نمودار عمق بازار بیت کوین

تاثیر عمق بازار بایننس کوین

عمق خرید
$۲۱۹,۸۸۹,۷۲۴.۵۸
تاثیر قیمت
$۳۹,۸۲۷.۶۳
درصد تاثیر
% ۸۴۴.۲۹
میانگین قیمت
$۴۷.۱۷
عمق فروش
$۲,۶۰۰,۹۹۰,۹۷۲.۳۶
تاثیر قیمت
$۳۰۷,۷۴۴.۱۱
درصد تاثیر
% ۰.۸۸۵۲۹۰
میانگین قیمت
$۳۴۷,۶۱۹.۷۱
Date Open High Low Close Volume Market Cap
Nov 30,2022 $295.55 $304.65 $294.38 $300.79 $1,009,620,335.72 $48,118,283,430.36
Dec 01,2022 $300.75 $301.48 $290.55 $292.02 $1,433,086,339.66 $46,713,966,636.40
Dec 02,2022 $292.03 $293.53 $286.14 $293.53 $854,253,817.61 $46,955,638,514.80
Dec 03,2022 $293.50 $294.04 $289.70 $290.56 $634,607,104.65 $46,481,371,529.18
Dec 04,2022 $290.55 $292.34 $288.50 $292.29 $633,441,009.01 $46,757,282,793.46
Dec 05,2022 $292.21 $296.91 $286.54 $288.47 $705,616,865.68 $46,147,098,395.14
Dec 06,2022 $288.46 $290.60 $287.11 $290.35 $610,280,514.37 $46,447,810,674.27
Dec 07,2022 $290.38 $290.49 $282.02 $284.28 $759,320,493.67 $45,476,734,071.70
Dec 08,2022 $284.30 $291.51 $282.81 $290.54 $646,645,161.65 $46,476,916,921.10
Dec 09,2022 $290.52 $291.57 $285.58 $286.09 $644,239,750.36 $45,765,515,255.46
Dec 10,2022 $286.11 $289.49 $286.11 $288.13 $439,735,199.89 $46,090,966,906.46
Dec 11,2022 $288.14 $290.94 $284.19 $284.39 $496,833,486.44 $45,493,467,668.66
Dec 12,2022 $284.43 $285.54 $273.53 $276.28 $974,762,446.71 $44,195,717,778.35
Dec 13,2022 $276.28 $280.69 $257.44 $271.95 $1,925,504,272.94 $43,503,575,941.02
Dec 14,2022 $271.96 $277.86 $266.15 $268.23 $1,026,628,081.49 $42,908,400,754.64
Dec 15,2022 $268.15 $268.15 $257.08 $258.27 $709,349,173.61 $41,315,420,629.36
Dec 16,2022 $258.27 $264.25 $227.35 $231.23 $1,264,053,277.27 $36,989,640,967.80
Dec 17,2022 $231.22 $243.58 $221.00 $242.53 $1,196,953,525.57 $38,796,722,023.24
Dec 18,2022 $242.52 $253.34 $240.04 $251.16 $925,487,109.62 $40,176,732,867.76
Dec 19,2022 $251.24 $252.93 $238.65 $240.66 $751,196,285.35 $38,497,257,993.91
Dec 20,2022 $240.67 $252.63 $239.80 $251.74 $667,866,376.86 $40,270,721,918.09
Dec 21,2022 $251.69 $251.69 $245.76 $246.05 $479,296,549.19 $39,359,267,890.30
Dec 22,2022 $246.07 $248.03 $240.48 $245.89 $543,367,184.12 $39,334,222,657.00
Dec 23,2022 $245.89 $248.27 $244.45 $246.15 $388,929,772.33 $39,375,368,363.20
Dec 24,2022 $246.15 $246.18 $243.95 $244.64 $280,627,376.19 $39,133,349,163.76
Dec 25,2022 $244.64 $245.73 $241.70 $243.14 $298,063,868.05 $38,894,316,962.86
Dec 26,2022 $243.15 $244.60 $242.22 $244.20 $276,115,280.04 $39,063,326,954.92
Dec 27,2022 $244.20 $247.68 $242.56 $246.60 $391,342,277.11 $39,446,947,208.02
Dec 28,2022 $246.61 $246.84 $242.11 $244.14 $414,698,978.20 $39,054,223,213.78
Dec 29,2022 $244.17 $246.60 $243.58 $246.48 $345,312,527.63 $39,428,145,950.14
Dec 30,2022 $246.46 $246.50 $243.13 $245.78 $342,300,808.67 $39,316,042,283.70
Dec 31,2022 $245.79 $247.58 $245.11 $246.35 $307,551,853.14 $39,407,173,515.71
Jan 01,2023 $246.33 $246.49 $243.58 $244.14 $278,651,736.60 $39,053,263,491.06
Jan 02,2023 $244.15 $247.72 $241.69 $245.54 $357,733,261.53 $39,277,002,026.83
Jan 03,2023 $245.55 $246.83 $244.78 $246.13 $377,452,410.46 $39,372,532,274.58
Jan 04,2023 $246.14 $260.52 $245.70 $259.12 $632,924,961.14 $41,449,837,472.70
Jan 05,2023 $259.08 $259.08 $255.60 $256.42 $342,934,040.92 $41,018,392,454.05
Jan 06,2023 $256.45 $260.22 $255.07 $259.87 $417,893,263.50 $41,569,303,200.31
Jan 07,2023 $259.85 $262.96 $259.59 $261.28 $327,712,513.67 $41,795,720,411.57
Jan 08,2023 $261.25 $274.39 $260.52 $274.39 $491,734,030.19 $43,891,548,403.84
Jan 09,2023 $274.44 $283.03 $271.90 $272.70 $783,671,054.35 $43,622,192,228.10
Jan 10,2023 $272.66 $278.27 $271.15 $277.29 $470,259,382.83 $44,356,071,738.95
Jan 11,2023 $277.29 $285.17 $274.53 $285.05 $466,458,215.80 $45,596,828,391.98
Jan 12,2023 $286.90 $287.95 $279.74 $287.81 $655,903,255.24 $46,039,203,570.00
Jan 13,2023 $287.81 $295.27 $285.19 $293.73 $561,853,825.00 $46,986,237,688.09
Jan 14,2023 $293.72 $314.00 $293.60 $305.24 $1,087,358,890.80 $48,827,039,541.48
Jan 15,2023 $305.33 $305.76 $292.92 $302.07 $562,889,881.98 $48,319,824,358.94
Jan 16,2023 $302.08 $307.60 $294.18 $299.00 $602,126,314.61 $47,828,458,630.46
Jan 17,2023 $299.06 $304.79 $296.97 $299.82 $529,752,305.39 $47,343,587,830.32
Jan 18,2023 $299.83 $304.89 $282.63 $286.99 $844,268,122.93 $45,317,067,482.41
Jan 19,2023 $286.89 $295.12 $286.87 $294.85 $431,382,130.49 $46,558,310,525.77
Jan 20,2023 $294.85 $305.02 $287.23 $304.97 $669,836,013.58 $48,156,400,534.22
Jan 21,2023 $305.02 $309.62 $299.06 $299.26 $755,028,963.51 $47,254,381,542.53
Jan 22,2023 $299.24 $310.60 $299.10 $303.05 $571,771,274.43 $47,852,041,125.81
Jan 23,2023 $303.02 $307.43 $302.33 $305.50 $520,678,637.34 $48,240,055,474.33
Jan 24,2023 $305.39 $322.75 $299.70 $300.61 $887,528,741.04 $47,467,581,558.37
Jan 25,2023 $300.64 $313.20 $294.71 $307.31 $667,706,772.29 $48,524,730,885.81
Jan 26,2023 $307.10 $309.26 $302.39 $304.87 $540,954,387.63 $48,139,219,171.43
Jan 27,2023 $304.87 $309.89 $300.32 $308.12 $484,897,937.01 $48,653,379,654.11
Jan 28,2023 $308.16 $313.08 $304.09 $306.24 $434,715,821.81 $48,356,662,482.18
Source Pairs Price +2% Depth -2% Depth Volume Liquidity
تعداد کل
301,216
تعداد فعال
71,328
ده هولدر برتر
98.62%
بیست هولدر برتر
98.88%
پنجاه هولدر برتر
99.14%
صد هولدر برتر
99.14%
# آدرس مقدار BNB درصد از مقدار کل
1 0xbe0eb53f46cd790cd13851d5eff43d12404d33e8 8,623,839.54 52.02%
2 0xf977814e90da44bfa03b6295a0616a897441acec 7,562,769.38 45.62%
3 0xf2549fba1da6e17a1e82478a0b0a945adb7416c7 45,170.68 0.27%
4 0x480234599362dc7a76cd99d09738a626f6d77e5f 30,644.46 0.18%
5 0xa73d9021f67931563fdfe3e8f66261086319a1fc 29,439.42 0.18%
6 0xb8c77482e45f1f44de1745f52c74426c631bdd52 23,528.25 0.14%
7 0xd041af244d15456aedfab358fa80d6e454f3bd27 9,664.49 0.06%
8 0x00f435fa1f4297d58644a5c96b75e26d45f9ea4b 9,002.92 0.05%
9 0x424dbed38cd0d83b13e2a150f86710fb445680cb 8,532.93 0.05%
10 0x8d12a197cb00d4747a1fe03395095ce2a5cc6819 8,442.49 0.05%
11 0x543e991e712bb51804d7dc86924b6d4e9819542a 7,826.75 0.05%
12 0x0f75e2f8b264be979d06ea08fae4b736b2837ab7 5,999.50 0.04%
13 0x8699cee9cca0f1e2e627059ef7dcd46e9735b9d5 5,457.25 0.03%
14 0xbd211a3a47cd8884b6e8d786c12f4b6898effdad 4,301.50 0.03%
15 0x17df49518d73b129f0da36b1c9b40cb66420fdc7 4,104.95 0.02%
16 0xb7ebb37d1b3d0cf456a6f0e2bd3c1489d6c3f507 3,999.00 0.02%
17 0x812afaf23feb4698e0fd657489ba04b8cac658ec 3,849.85 0.02%
18 0x9a34bbbdd6eb8c775e494692c5f661a9c5e574da 3,463.00 0.02%
19 0x31ce3bf27af01296f2174f3115d428ca40b9b5b9 3,019.53 0.02%
20 0x4566520f1f0cd06e0ff2f8c684483da4f2c2d9be 2,465.35 0.01%
21 0xd953a49c53c2a4db1cf37ac2ecef2dd082938795 2,325.40 0.01%
22 0xc0cb5b9f3f96a491323485cc848efb5d7047231e 2,250.00 0.01%
23 0xa32eeab263c7542958258bbeb52f8d4039b76511 2,250.00 0.01%
24 0x321ae9cd9f1626f4e78b8d97a4e1c2c456a60c76 1,870.98 0.01%
25 0x0a843d6351edfd74c628f72c2be33735a5c71341 1,777.00 0.01%
26 0x8df0be313758ab901b2d084bb19d6e14c7cccdfc 1,740.44 0.01%
27 0xb09fbdb544c9582f35cbefbe3c7d4d0e68b45aaa 1,676.97 0.01%
28 0xd97138ba5d681ce5692412d0d055c3a27fac3920 1,630.00 0.01%
29 0x915c138b2219317090cc29fbad3d4c13f6948b60 1,501.30 0.01%
30 0x44f58b8c6ca2dceba72d61a4d59b0098d48f915e 1,471.54 0.01%
31 0x9ce02f96a5a2edf5cfb9231317dcce81d16ee864 1,467.97 0.01%
32 0xd66eb1dec42fff5d7e40279beb0a94cf1b8a564d 1,274.66 0.01%
33 0x713cf085fb578053745d4e6f12c58c6b1f41a188 1,262.85 0.01%
34 0x0d0707963952f2fba59dd06f2b425ace40b492fe 1,210.52 0.01%
35 0x8e89fe3cd76979aa7ed01b3c9b0a78e93bc2ad28 1,156.00 0.01%
36 0xfd3e92f8ebf45d355d3654b4dd61148677596424 1,007.51 0.01%
37 0x11f01afbb6314629a53a2db9fd357a228030a73e 1,001.44 0.01%
38 0xd26e169b8f9aeb8762fd48ec51a681ce228f6a2e 999.87 0.01%
39 0x8503fa99f2e7410e904f050849f8234091e1d108 999.00 0.01%
40 0x9dcfdd7e6416674681c1759f723773e7ab30169d 992.75 0.01%
41 0x7af95fdba886eaf50b06ee5daf25ef0cafdc37f4 917.86 0.01%
42 0x916e7922be7b149df49cd0f972cf7e599da6aa9b 895.55 0.01%
43 0x00ee047a66d5cff27587a61559138c26b62f7ceb 895.00 0.01%
44 0xc691277d693c9d42dd39ad8fde6833b93783101e 869.83 0.01%
45 0x93f69b42643aeaefbcc90e6c4e49f505c6f78791 848.52 0.01%
46 0x8635831fd0dd43078ebc3af9eca4232c2ca49b73 847.79 0.01%
47 0xa375b695564e45db8b44bbb93d30291239e72e77 800.00 0%
48 0x3d5c2b398f514dfe452d7fa9a39c7094594d013d 784.14 0%
49 0x285a22aea25df0f33da1ef69d172a8f216641860 773.85 0%
50 0xe105c872d766209f5228f085af7a418c8352047b 746.35 0%
51 0x781b62036d1b9eb00f1d9d1ed70b02a8c8b2b686 742.99 0%
52 0xe0bb30e4da109b065b5f002905ae517acfe3c461 741.22 0%
53 0x6a9c371db67992444ca55d32ea4219dd264b8dd3 741.00 0%
54 0x5ad727d30bbcb5a7bcdfa213b940ccfa61835121 710.00 0%
55 0x176dbb5e78ee84c61e1b418fc8b9b708038b8a76 629.47 0%
56 0x002a35f09f462595b1905015a43c18b1e02fe24a 627.00 0%
57 0xaf6c414f572c8e38ac62e6809938e44ba72e3768 626.02 0%
58 0x8d738b3ddf8425e155f52caaaedc65ab28234f31 583.15 0%
59 0x46b34053855a7fb79cc3401325848bcd28b4ba8d 552.72 0%
60 0xf0f9367d2ff2a05b258f2d1503811b06726a64ed 551.85 0%
61 0x7eb2e1a3f7faaac93da015da16918d5051eae97f 549.00 0%
62 0xcff4643093adefa450498ac6d94dabfbfc989573 548.73 0%
63 0xc6a29705f86e837fc975c36f949d0f666cbbd1c6 547.53 0%
64 0xa4dbd1d6897c103460f54dda3b9a9d25ccddb929 538.72 0%
65 0x433c19ce63356d081783bc6267f909806be23a2b 538.22 0%
66 0x2d1f3c3ead90b00b492706b870f00e3fdd587e08 534.09 0%
67 0x45d33b9a075d1705140b4ccad1cb3a83c4a03222 528.81 0%
68 0x248f4988bf7f072b88cf03b15a81ad730e4beac3 521.74 0%
69 0x198670956ac3dd32273ca3e54a2b890d01e00c89 520.89 0%
70 0x23aa4332b168f6e93a2aa1494aef21d607350631 520.41 0%
71 0x33db66389bcd820841642e3263f7712d59283a72 513.47 0%
72 0x505c893b11fe421812d5b4e56b93a7768c5f931d 500.43 0%
73 0x2b436807504fda94cc09c3a6c039072c937f1bfe 500.00 0%
74 0xb33516cf0d06f5381c4c31346525a5f0b8e3b354 500.00 0%
75 0x305f3244ae1508f79d8e20768978ba570230c6b4 499.44 0%
76 0x3eb25ed4f231d89f0bc47e91ba4f6c986a85c07e 499.03 0%
77 0x8ea0624e06852ed9e88c45323383be751c5e62d9 497.95 0%
78 0x48c7470b34d340e8d10931c949ff8f1608dd6f36 487.75 0%
79 0x8d1fd2b928563ebd4efb659ec5d3865ac79e40c4 481.76 0%
80 0x341c940ff250674e8fbebee09b5e4f873b6613b9 477.73 0%
81 0x255e60c9d597dcaa66006a904ed36424f7b26286 476.47 0%
82 0xf3c6eee8511ca945c2f8b21d233da11ac0b46c29 472.00 0%
83 0x0225610b230e068e9490416f9f16c43893961a18 471.42 0%
84 0x5ada914ce2227199484436b6a6d06ee7456cfc9d 460.32 0%
85 0x04cb38642b53135ee6c6201ee393b0e376bd9fbd 456.30 0%
86 0xeac95761cd8959fcd238296a49a200733d5c2593 452.77 0%
87 0x31bc9d1bf57ffff4ba82bba33299fc11a4b62f1a 448.79 0%
88 0x8a2135b8c00d7a390b9453eed2442af777aa7522 427.74 0%
89 0x9fbfec51b48caef9a14bc7420a3bbc00b91106be 404.85 0%
90 0x36c1e452fa1cd5516b277449fbdaae7c00e2fd88 402.56 0%
91 0x00852cb57f1640dc374b79948fa74bf0235a575f 401.06 0%
92 0x7d20bb33b65480aed848d97656ed9d2978a0e009 400.00 0%
93 0xe3781b0875fe4c58776eca8fc3ab9824272bf245 400.00 0%
94 0xb39a1a54acad320ca64ae671edb05332595eaa11 399.07 0%
95 0xe67f179447f1162a30f522a585594f77bc07ca46 398.80 0%
96 0xabac33f4231e9dfd14c9c06d59e5902ce02b0614 392.68 0%
97 0xc92a9d35baabd5eb1fbcc22b2917738060353174 391.43 0%
98 0x034dc7a468d5fffdb55e1267b22e582a6c55d726 390.72 0%
99 0x86929f776eb6378bb0c54814f96e6fa837017297 377.71 0%
100 0xcdaee7f66a5d04ac9258b5086ffb16308e8bc168 375.83 0%

ماشین حساب ارز

BNB
USDT
تومان

جزییات بایننس کوین

قیمت بایننس کوین $319.28
حجم کل بازار $50,415,330,690
حجم معاملات روزانه $639,404,412
رتبه در بازار #4
تغییرات یک ساعته 0.074%
تغییرات 24 ساعته 4.092%
تغییرات 7 روزه 4.93%
تغییرات 30 روزه 30.40%
تغییرات 60 روزه 6.92%
تغییرات 90 روزه -2.62%
تغییرات دیروز -0.62%
تغییرات امسال 30.78%
تاریخ پیدایش 2017-07-25
قیمت شروع $ 0.12
تغییرات حجم معاملات 24 ساعته 39.16%
بالاترین قیمت $ 690.93
تغییرات از بالاترین قیمت -53.79%
زمان بالاترین قیمت 2021-05-10
پایین ترین قیمت $ 0.096
تغییرات از پایین ترین قیمت 332,107.16%
زمان پایین ترین قیمت 2017-08-01
پایین ترین قیمت دیروز $ 304.093
بالا ترین قیمت دیروز $ 313.077
ارز در دسترس 157,902,051 BNB
تعداد کل ارز 159,979,964 BNB

ارزهای مرتبط

oasis-network
oasis-network
$0.059
1.83%
0.07323232 ,0.07242600 ,0.07254121 ,0.07386601 ,0.07330339 ,0.07306055 ,0.07299739 ,0.07336504 ,0.07321176 ,0.07307064 ,0.07182626 ,0.07109103 ,0.07220240 ,0.07236417 ,0.07199436 ,0.07174876 ,0.07228023 ,0.07256093 ,0.07320845 ,0.07330665 ,0.07277765 ,0.07237574 ,0.07200773 ,0.07230688 ,0.07155745 ,0.07108869 ,0.07123033 ,0.07008797 ,0.06986700 ,0.07030785 ,0.06946472 ,0.06980426 ,0.06989704 ,0.06990974 ,0.06980639 ,0.06993718 ,0.06937083 ,0.06947233 ,0.06984105 ,0.07013179 ,0.06971648 ,0.06787533 ,0.06830133 ,0.06813406 ,0.06832151 ,0.06854242 ,0.06774029 ,0.06682493 ,0.06928571 ,0.06965867 ,0.06767001 ,0.06604796 ,0.06534946 ,0.06488667 ,0.06451818 ,0.06486518 ,0.06514256 ,0.06502779 ,0.06483184 ,0.06302055 ,0.06376619 ,0.06434673 ,0.06425435 ,0.06442794 ,0.06424275 ,0.06426271 ,0.06522014 ,0.06573209 ,0.06550293 ,0.06517225 ,0.06514643 ,0.06517531 ,0.06470603 ,0.06488881 ,0.06448377 ,0.06441642 ,0.06425516 ,0.06410207 ,0.06381466 ,0.06405028 ,0.06405311 ,0.06367150 ,0.06423510 ,0.06453956 ,0.06419987 ,0.06440546 ,0.06450051 ,0.06433923 ,0.06420677 ,0.06421109 ,0.06475194 ,0.06501200 ,0.06483744 ,0.06463966 ,0.06468273 ,0.06458430 ,0.06430814 ,0.06435740 ,0.06428187 ,0.06513764 ,0.06554167 ,0.06575485 ,0.06570432 ,0.06552127 ,0.06582911 ,0.06534796 ,0.06477287 ,0.06282367 ,0.06129211 ,0.06125910 ,0.06207763 ,0.06307140 ,0.06271654 ,0.06239705 ,0.06295240 ,0.06316126 ,0.06225127 ,0.06291104 ,0.06285299 ,0.06259674 ,0.06429919 ,0.06508352 ,0.06489376 ,0.06530125 ,0.06559351 ,0.06512128 ,0.06492359 ,0.06493963 ,0.06540731 ,0.06573888 ,0.06568994 ,0.06649514 ,0.06615650 ,0.06572879 ,0.06566180 ,0.06637125 ,0.06738326 ,0.06685655 ,0.06695541 ,0.06699403 ,0.06684569 ,0.06688824 ,0.06645771 ,0.06634721 ,0.06568663 ,0.06591224 ,0.06299571 ,0.06352409 ,0.06205382 ,0.06198688 ,0.06256291 ,0.06365736 ,0.06386044 ,0.06344457 ,0.06370093 ,0.06323880 ,0.06413328 ,0.06515356 ,0.06506026 ,0.06518431 ,0.06524888 ,0.06528270 ,0.06471040 ,0.06477296 ,0.06426986 ,0.06423061 ,0.06510542 ,0.06481473
blocknet
blocknet
$0.100
3.27%
0.19753427 ,0.19799511 ,0.19749221 ,0.19807443 ,0.19917218 ,0.19989854 ,0.19911832 ,0.19955123 ,0.19547921 ,0.19522114 ,0.19472426 ,0.20162414 ,0.20031011 ,0.20110463 ,0.20207283 ,0.20153035 ,0.20860147 ,0.20920935 ,0.20882259 ,0.20962874 ,0.20942331 ,0.20922934 ,0.19222119 ,0.19490321 ,0.21283765 ,0.21241417 ,0.21202719 ,0.21276913 ,0.21142074 ,0.21095011 ,0.21155794 ,0.21110198 ,0.21195975 ,0.21233500 ,0.20359714 ,0.20372049 ,0.20383378 ,0.20315024 ,0.20324665 ,0.20360796 ,0.20299370 ,0.20286077 ,0.20908070 ,0.20943551 ,0.20948823 ,0.20975552 ,0.20963593 ,0.20900965 ,0.20496581 ,0.20926078 ,0.21057705 ,0.20725134 ,0.20318994 ,0.20221229 ,0.20207598 ,0.20445676 ,0.20666799 ,0.20718593 ,0.20645148 ,0.20658518 ,0.20252654 ,0.20318196 ,0.20307648 ,0.20254734 ,0.20245267 ,0.20175025 ,0.20099099 ,0.20189178 ,0.20254977 ,0.20277334 ,0.20197884 ,0.20259097 ,0.20255970 ,0.20233135 ,0.20205917 ,0.20128982 ,0.20753442 ,0.20732702 ,0.20815214 ,0.20646056 ,0.19771414 ,0.19747311 ,0.19908924 ,0.20043450 ,0.20020035 ,0.19966046 ,0.20036796 ,0.20262907 ,0.20241988 ,0.20229834 ,0.20033660 ,0.20094288 ,0.20130725 ,0.20095584 ,0.19877637 ,0.19861197 ,0.19966502 ,0.19905440 ,0.19895610 ,0.19895490 ,0.20156917 ,0.20171553 ,0.20149594 ,0.20158140 ,0.20171063 ,0.20224323 ,0.20166792 ,0.20252152 ,0.19997481 ,0.19968911 ,0.19959186 ,0.20096229 ,0.20176173 ,0.20126062 ,0.19337805 ,0.19415975 ,0.19441864 ,0.19397972 ,0.19401211 ,0.19410613 ,0.19378204 ,0.19514397 ,0.20081615 ,0.20244271 ,0.19804066 ,0.19904234 ,0.19838571 ,0.20845357 ,0.20766941 ,0.20816174 ,0.20855627 ,0.20707334 ,0.20837281 ,0.20730592 ,0.20705434 ,0.20655227 ,0.20771105 ,0.20987036 ,0.20703041 ,0.20722543 ,0.20769578 ,0.20752988 ,0.20735214 ,0.20756945 ,0.20704529 ,0.19816605 ,0.19858961 ,0.19272224 ,0.19443002 ,0.19340087 ,0.19314383 ,0.19636969 ,0.19847617 ,0.19812616 ,0.19714207 ,0.19658153 ,0.19635565 ,0.19770151 ,0.19987980 ,0.20251108 ,0.20271179 ,0.20235050 ,0.20265591 ,0.20139553 ,0.20161290 ,0.20065219 ,0.20120332 ,0.20222228
yearn-finance
yearn-finance
$7,764.73
2.83%
9246.60 ,9263.08 ,9255.16 ,9427.53 ,9441.61 ,9363.16 ,9403.00 ,9540.47 ,9523.70 ,9478.26 ,9375.87 ,9353.52 ,9463.14 ,9509.43 ,9506.12 ,9504.73 ,9554.48 ,9575.06 ,9747.19 ,9881.57 ,10091.69 ,9968.62 ,10007.65 ,9985.82 ,9966.54 ,9907.82 ,10036.85 ,9861.06 ,9853.07 ,9915.91 ,9857.16 ,9910.84 ,9884.76 ,9846.10 ,9760.53 ,9816.01 ,9727.55 ,9727.35 ,9689.04 ,9654.14 ,9656.46 ,9436.91 ,9528.58 ,9509.50 ,9537.56 ,9556.91 ,9509.42 ,9421.01 ,9804.23 ,9760.71 ,9505.79 ,9330.50 ,9289.62 ,9202.86 ,9106.80 ,9123.11 ,9144.79 ,9128.02 ,9083.15 ,8966.99 ,9071.00 ,9076.10 ,9081.94 ,9086.63 ,9039.76 ,9019.52 ,9034.69 ,9098.40 ,9053.44 ,9053.22 ,9025.64 ,8984.56 ,8978.86 ,8935.06 ,8827.55 ,8797.07 ,8708.03 ,8723.15 ,8657.35 ,8724.64 ,8725.99 ,8668.89 ,8795.81 ,8794.98 ,8789.54 ,8840.28 ,8863.82 ,8831.77 ,8820.49 ,8866.33 ,8908.00 ,8940.94 ,8906.86 ,8862.79 ,8886.05 ,8903.09 ,8805.29 ,8825.66 ,8804.32 ,8868.15 ,8878.41 ,8872.21 ,8880.56 ,8846.58 ,8860.41 ,8775.02 ,8731.09 ,8517.71 ,8483.74 ,8506.38 ,8598.97 ,8662.60 ,8617.18 ,8587.16 ,8638.94 ,8633.64 ,8593.15 ,8607.65 ,8601.78 ,8613.71 ,8842.99 ,8893.36 ,8960.58 ,8927.17 ,8981.16 ,8984.71 ,8960.69 ,8946.97 ,8995.83 ,8993.12 ,9008.25 ,9106.60 ,9023.24 ,9007.02 ,9073.18 ,9126.09 ,9218.73 ,9194.16 ,9150.47 ,9185.79 ,9173.48 ,9178.00 ,9146.08 ,9209.95 ,9177.91 ,9249.22 ,8823.01 ,8909.30 ,8671.09 ,8643.20 ,8727.32 ,8927.05 ,8979.58 ,8897.89 ,8959.38 ,8879.50 ,9020.21 ,9082.31 ,9147.22 ,9159.32 ,9173.60 ,9175.45 ,9085.98 ,9082.54 ,9027.42 ,9016.10 ,9114.55 ,9064.93
sxp
sxp
$0.30
2.58%
0.40917354 ,0.40710823 ,0.40971109 ,0.41230919 ,0.41538466 ,0.41370548 ,0.41343929 ,0.41345533 ,0.41298973 ,0.41352897 ,0.40953452 ,0.40762998 ,0.40975136 ,0.41239671 ,0.41011490 ,0.40931607 ,0.40928867 ,0.41002382 ,0.41413804 ,0.41415405 ,0.41285283 ,0.41408770 ,0.41545039 ,0.41323695 ,0.41031591 ,0.40905431 ,0.41193915 ,0.40492632 ,0.40634169 ,0.40727122 ,0.40655604 ,0.40819889 ,0.40960676 ,0.40901496 ,0.40922955 ,0.40883344 ,0.40632348 ,0.40596321 ,0.40879284 ,0.40925458 ,0.40805369 ,0.39823333 ,0.40097187 ,0.39717505 ,0.39822792 ,0.39929677 ,0.39598306 ,0.39022687 ,0.40039851 ,0.40285092 ,0.39454401 ,0.38466560 ,0.38103731 ,0.38070298 ,0.37912322 ,0.37798397 ,0.37873933 ,0.37760773 ,0.37374531 ,0.36692519 ,0.36777424 ,0.36762701 ,0.36671017 ,0.36636720 ,0.36458471 ,0.36203256 ,0.36536548 ,0.36679359 ,0.36541474 ,0.36478776 ,0.36670203 ,0.36654189 ,0.36567599 ,0.36568152 ,0.36380784 ,0.36226355 ,0.36164700 ,0.36166970 ,0.36040996 ,0.36180440 ,0.36098521 ,0.36003062 ,0.36346136 ,0.36344996 ,0.36000474 ,0.36348337 ,0.36587162 ,0.36315771 ,0.36237678 ,0.36133528 ,0.36364995 ,0.36440281 ,0.36481858 ,0.36422848 ,0.36765146 ,0.36679480 ,0.36720666 ,0.36772919 ,0.36884628 ,0.37100263 ,0.37089361 ,0.37033363 ,0.37152655 ,0.37073983 ,0.37225526 ,0.36963327 ,0.36642985 ,0.36006185 ,0.35856810 ,0.35764996 ,0.36181110 ,0.36518124 ,0.36338439 ,0.36122231 ,0.36356872 ,0.36410381 ,0.36208196 ,0.36416574 ,0.36425355 ,0.36384306 ,0.36958613 ,0.37156933 ,0.37018549 ,0.37235751 ,0.37419678 ,0.37540396 ,0.37389628 ,0.37242145 ,0.37404409 ,0.37466218 ,0.37428916 ,0.37883765 ,0.37441128 ,0.37310038 ,0.37325224 ,0.37603509 ,0.38057658 ,0.38094212 ,0.37908544 ,0.38095694 ,0.38212783 ,0.38218048 ,0.37978450 ,0.37893388 ,0.37729445 ,0.37802285 ,0.36709179 ,0.36670304 ,0.36341784 ,0.36209975 ,0.36360837 ,0.36946414 ,0.37241367 ,0.36885796 ,0.36960560 ,0.36762567 ,0.37296052 ,0.37458927 ,0.37854153 ,0.37912740 ,0.37937636 ,0.38034586 ,0.37746468 ,0.37546675 ,0.37496426 ,0.37531985 ,0.37806092 ,0.37697750
اخبار فوری
همه
رابرت کیوساکی به خرید بیت کوین ادامه می‌دهد
4 ساعت پیش
3
12
رابرت کیوساکی، نویسنده کتاب پدر پولدار، پدر فقیر: در حال حاضر، ما در یک رکود جهانی به سر می‌بریم.
صرافی LBank در روز 20 آپریل 2022 توکن CTP را لیست خواهد کرد.
4 ساعت پیش
18
0
صرافی LBank در روز 30 ژانویه، متادوج را لیست خواهد کرد.
جلسه‌ای پیرامون بیت کوین با حضور 44 کشور در ال سالوادور
5 ساعت پیش
10
8
شهر بیت کوین ال سالوادور، برنده‌ی جایزه بین المللی طراحی شد.
شکایت: Yuga Labs سرمایه گذاران را فریب داده است
6 ساعت پیش
1
7
هم‌بنیان‌گذار پلتفرم Yuga Labs از سمت خود استعفا داد.
احتمال تعویق لایحه‌ی بررسی خطرات استیبل کوین‌ها تا سپتامبر
7 ساعت پیش
15
9
طی 44 روز گذشته، بیش از 3 میلیارد دلار از اکوسیستم بازار استیبل کوین‌ها از بین رفته است.
Robinhood چه تعداد شیبا هولد می‌کند؟
8 ساعت پیش
10
2
نرخ توکن سوزی شیبا، علی‌رغم فعالیت‌های گسترده جامعه، به میزان 63.85 درصد افت کرد.

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

نهنگ قدیمی ماتیک، دارایی خود را فروخت

نهنگ قدیمی ماتیک، دارایی خود را فروخت

دارایی سرقت شده در هک هارمونی در حال انتقال است

دارایی سرقت شده در هک هارمونی در حال انتقال است

میم کوین مشابه دوج کوین، بیش از 35 درصد رشد کرد

میم کوین مشابه دوج کوین، بیش از 35 درصد رشد کرد

هفته‌ی شلوغی برای کاردانو در راه است

هفته‌ی شلوغی برای کاردانو در راه است

ماسک بار دیگر به پذیرش دوج کوین توسط مک‌دونالد اشاره کرد

ماسک بار دیگر به پذیرش دوج کوین توسط مک‌دونالد اشاره کرد

نرخ توکن سوزی شیبا افت چشم‌گیری را تجربه کرد

نرخ توکن سوزی شیبا افت چشم‌گیری را تجربه کرد

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا