قیمت دوج کوین | نمودار قیمت لحظه ای دوج کوین امروز (DOGE)

DOGE

دوج کوین DOGE

رتبه 10#
coin
$0.0604
-3.93%

1,965 تومان

DOGE  دوج کوین  DOGE
Price:
$0.0604
  -3.93%
حجم بازار
$8,016,476,418
-3.93%
حجم بازار کاملا رقیق شده (FDV)
$8,016,476,418
-3.93%
حجم معاملات
24h
$389,633,203
-32.62%
سکه در گردش
132,670,764,300 DOGE
عرضه کل
0

قیمت دوج کوین | قیمت DOGE

قصد دارم در همین ابتدا به شما کاربر زوم ارزی عزیز اعلام کنم، قیمت دوج کوین یا قیمت DOGE در همین لحظه معادل 0.0604 دلار است، که اگر قیمت دلار در کشور عزیزمان ایران معادل 32,516 تومان باشد، می توان گفت قیمت لحظه ای دوج کوین یا قیمت لحظه ای DOGE، معادل 1,965 تومان است. شایان ذکر است که قیمت ارز دوج کوین در (زوم ارز | پایگاه جامع اطلاع رسانی ارز های دیجیتال و بلاکچین) به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.
ارز دیجیتال دوج کوین یا DOGE در رتبه 10 از بازار های ارز دیجیتال قرار دارد. همچنین ارزش بازار ارز دیجیتال دوج کوین، 8.016 میلیارد دلار میلیارد دلار می باشد و حجم معاملات رمز ارز دوج کوین | DOGE، 389.63 میلیون دلار میلیارد دلار می باشد. اگر بخواهیم درصد تغییرات قیمت دوج کوین را رصد کنیم، می توان گفت قیمت دوج کوین در 1 ساعت گذشته دچار -0.79% درصد تغییر بوده است و در 24 ساعت گذشته -3.93% درصد تغییر را تجریه کرده است، همچنین در 7 روز گذشته قیمت ارز دوج کوین 7.33% درصد تغییر کرده است. و قیمت دوج کوین در 30 روز گذشته و 60 روز گذشته و همچنین یکسال گذشته به ترتیب تغییرات -4.76%، -9.47%، -65.080% را تجربه کرده است. بالاترین قیمتی که ارز دوج کوین یا DOGE در روز گذشته تجربه کرده است، مبلغ 0.064 دلار است، و پایین ترین قیمتی که رمز ارز دوج کوین یا DOGE در 24 گذشته تجربه کرده است 0.060 دلار می باشد.
شایان ذکر است در حال حاضر بالاترین قیمتی را که ارز دوج کوین تجربه کرده است مبلغ 0.74 دلار است، به عبارتی می توان گفت قیمت 0.74 دلار برای دوج کوین، ATH در نظر گرفته می شود و همچنین کمترین قیمتی را که رمز ارز دوج کوین تا بحال تجربه کرده است، 0.000085 دلار می باشد.پس می توان گفت ATL ،دوج کوین تا این لحظه مبلغ 0.000085 دلار می باشد.
دوج کوین یا Dogecoin که با نماد اختصاصی DOGE نمایش داده می شود، دوج کوین یک ارز دیجیتال یا یک شکلی از دارایی ارز دیجیتال است که در بازار های مربوط به کریپتو مورد معامله قرار می گیرد.این ارز دیجیتال در تاریخ 2013-12-15 به وجود آمده است و همچنین قیمت دوج کوین با مبلغ 0.00056 دلار آغاز شده است. می توان گفت ارز دوج کوین از کد های 0 و 1 ایجاد شده است که این ارز های دیجیتال یک واحد برای تبادل می باشد، ولی اصلا ماهیت فیزیکی ندارند. شما می توانید با استفاده از ارز های دیجیتال پرداخت های آنی در سطح بین الملل را داشته باشید. دوستانی که هلدر یا تریدر ارز دیجیتال دوج کوین هستند، هر لحظه می خواهند قیمت لحظه ای دوج کوین یا DOGE را دنبال کنند، به همین دلیل تیم زوم ارز در تلاش است که قیمت ها را به صورت لحظه ای آپدیت کند. همچنین تیم زوم ارز در تلاش است که در کوتاه ترین زمان، دقیق ترین قیمت ها و اطلاعات را در اختیار شما همراهان عزیز قرار دهد.

چرا قیمت لحظه ای دوج کوین DOGE مهم است؟

با توجه به اینکه افراد زیادی به سرمایه گذاری در بستر ارز دیجیتال دوج کوین می پردازند، اطلاع از قیمت لحظه ای آن می تواند امری مهم تلقی شود. در واقع نیاز است افراد برای خرید و فروش این رمز ارز از قیمت لحظه ای آن آگاهی پیدا نمایند.

برای اطلاع از قیمت لحظه ای ارز دیجیتال دوج کوین کافیست از این صفحه \’https://www.zoomarz.com/coins/dogecoin/\’ در سایت زوم ارز استفاده کنید. با این کار قادر خواهید بود به راحتی به خرید و فروش بپردازیدو در واقع می توانید تصمیم بگیرید که با چه قیمتی رمز ارز را خریداری نمایید و یا اینکه به فروش برسانید.


نیم نگاهی به پروژه کوین DOGE و تاثیر پروژه بر قیمت ارز دیجیتال

نیم نگاهی به پروژه کوین DOGE و تاثیر پروژه بر قیمت ارز دیجیتال

رمز ارز دوج کوین در بین افراد از محبوبیت خاصی برخوردار است. بیایید با هم بررسی نماییم که پروژه آن چگونه است؟ این رمز ارز در ابتدا برای شوخی ساخته شده بود و بعدها با ارزش بالایی روبرو شد و در رتبه ی بالایی از بازار قرار گرفت. افراد مشهوری همچون ایلان ماسک از دوج کوین حمایت کردند و این امر سبب شد تا این ارز دیجیتال از رشد خوبی برخوردار شود. همچنین می توان این موضوع را یکی از عوامل موثر بر قیمت دوج کوین دانست.

رمز ارز دوج کوین در سال 2013 توسط دو نفر به نام های بیلی مارکوس و جکسون پالمر ساخته شد و یک ارز مبتنی بر بلاکچین می باشد. ایده لوگوی دوج کوین برگرفته از نژاد سگ شیبا اینو می باشد. این ارز دیجیتال قابل استخراج است و استخراج واحدهای آن نامحدود می باشد. طرفداران دوج کوین به دلیل قیمت پایین، استفاده در امور خیریه و استفاده از طنز زیاد می باشند. لازم به ذکر است که این ارز دیجیتال در شبکه های اجتماعی از محبوبیت خاصی برخوردار می باشد. بیلی مارکوس که بنیانگذار دوج کوین می باشد، با نام مستعار شیبتوشی ناکاموتو شناخته می شود و تنها در نظر داشت رمز ارز دوج کوین را برای شوخی و یک سیستم پرداخت آنلاین خودمانی بنیانگذاری کند. در کل می توان گفت این رمز ارز برای هدف خاصی ایجاد نشده است و در دسته میم کوین ها قرار دارد.

رمز ارز دوج کوین را می توان فورکی از لاکی کوین دانست زیرا توسعه دهندگان آن از کدهای شبکه لاکی کوین برای توسعه این رمز ارز استفاده نمودند. لازم به ذکر است که لاکی کوین فورکی از لایت کوین می باشد و لایت کوین نیز فورکی از بیت کوین است. به همین دلیل می توان نتیجه گرفت که شبکه این ارزهای دیجیتال یعنی بیت کوین، دوج کوین و لایت کوین از نظر ساختاری بسیار شبیه به هم می باشد.

کیف پول های دوج کوین DOGE

برای ذخیره سازی ارز دیجیتال دوج کوین شما باید از کیف پول هایی استفاده کنید که از این رمز ارز پشتیبانی می کنند. در اینجا ما به شما کیف پول هایی را معرفی می نماییم که می توانید از آنها برای ذخیره سازی دوج کوین استفاده نمایید.

 1. .کیف پول نرم افزاری تراست
 2. .کیف پول نرم افزاری اتمیک
 3. .کیف پول نرم افزاری اکسودوس
 4. .کیف پول نرم افزاری دوج کوین
 5. .کیف پول سخت افزاری لجر
 6. .کیف پول سخت افزاری ترزور

صرافی های پشتیبانی کننده دوج کوین DOGE

در صورتی که قصد دارید دوج کوین را خریداری نمایید و یا اینکه به فروش برسانید، می توانید از صرافی ها استفاده کنید. در ابتدا نیاز است در یکی از صرافی های ایرانی یا خارجی ثبت نام و احراز هویت نموده و به خرید و فروش بپردازید. در اینجا ما تعدادی از صرافی های خارجی را به شما معرفی می نماییم که از رمز ارز دوج کوین پشتیبانی می نمایند.

 1. .صرافی بایننس
 2. .صرافی کوین بیس
 3. .صرافی کوکوین
 4. .صرافی بای بیت
 5. .صرافی بیت هامب
 6. .صرافی هیوبی گلوبال
 7. .صرافی کراکن
 8. .صرافی کوین وان

روند قیمت دوج کوین DOGECOIN

روند قیمت دوج کوین DOGECOIN

در اینجا ما به بررسی روند قیمت رمز ارز دوج کوین خواهیم پرداخت. با توجه به نمودار ارز دیجیتال دوج کوین مشاهده می شود که این ارز دیجیتال در اواخر سال 2013 و اوایل پیدایش با قیمت 0.00004512 دلار به فروش می رفت و تا ابتدای سال 2015 یک روند ثابت را طی نموده و پس از یک کاهش قیمت به قیمت 0.0001859 دلار رسیده است.

ارز دیجیتال دوج کوین در تاریخ 18 ژانویه 2018 دارای یک روند صعودی بوده و با قیمت 0.007969 دلار معامله می شد. این روند تا ابتدای سال 2021 ثابت بوده و در نهایت در تاریخ 8 مِی 2021 به بالاترین قیمت خود و به اصطلاح اوج قیمت خود رسیده است. پس از رسیدن به اوج قیمت با یک کاهش قیمت همراه بوده و در اوایل سال 2022 در تاریخ 17 ژانویه 2022، 0.1711 دلار به فروش رسید.


تحلیل دوج کوین dogecoin

تحلیل دوج کوین DOGE

تحلیل در بازارهای مالی به منظور شناخت بازار برای سرمایه گذاری صورت می پذیرد. در واقع تحلیل رمز ارزها انجام می شود تا تحلیلگران تا حدی از آینده قیمت ارزها اطلاعات کسب نمایند. روش های مختلفی وجود دارد که تحلیلگران می توانند از آنها استفاده کنند. تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال از روش های موجود می باشند که در ادامه به توضیح هر یک خواه یم پرداخت.

 • تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال دوج کوین DOGE

از متداول ترین روش های تحلیل می توان به تحلیل تکنیکال اشاره نمود. در این روش از تحلیل، تمرکز اصلی بر روی نمودارها و داده ها می باشد. به عبارتی می توان گفت در تحلیل تکنیکال الگوها و روندها شناسایی شده و تا اندازه ای آینده بازار رمز ارز دوج کوین پیش بینی می شود.

اگر بخواهیم به گونه ای دیگر به تعریف این روش تحلیل بپردازیم می توان گفت روشی است که پیش بینی قیمت بر اساس بررسی تاریخچه قیمت و حجم معاملات در بازار انجام می پذیرد.

 • تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال دوج کوین DOGE

تحلیل فاندامنتال که از آن با عنوان تحلیل بنیادی نیز یاد می شود، روشی برای اندازه گیری ارزش ذاتی پروژه رمز ارز می باشد. در واقع در این روش تمامی عواملی که به طور بنیادی بر قیمت ارز دیجیتال دوج کوین تاثیر می گذارد، بررسی خواهد شد.

متغیرهایی که در این روش تحلیل بررسی می شوند شامل اهداف پروژه، تیم پروژه و اخبارهای مربوط به پروژه می باشند.

 • تحلیل سنتیمنتال ارز دیجیتال دوج کوین DOGE

تحلیل سنتیمنتال از جمله روش هایی است که تحلیلگران در آن به تحلیل احساسات معامله گران در بازار ارز دیجیتال می پردازند. در واقع احساسات عموم سرمایه گذارن و تریدرها بررسی شده و جهت حرکت بازار مشخص می شود. به طور کلی می توان گفت تحلیل سنتیمنتال از روش های جدید تحلیل است که مبتنی بر روانشناسی رفتاری بازار مالی و علم نوین اقتصاد می باشد.

عوامل موثر بر قیمت دوج کوین DOGE

عوامل موثر بر قیمت دوج کوین DOGE

در اینجا به بررسی عواملی خواهیم پرداخت که بر روی قیمت دوج کوین تاثیر گذار است. در واقع این عوامل می تواند باعث کاهش قیمت و یا افزایش آن شود. این موارد شامل:

.یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت رمز ارز دوج کوین می تواند میزان عرضه و تقاضا باشد که متناسب با آن ممکن است قیمت کاهش و یا افزایش یابد.

.از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت رمز ارز دوج کوین می توان به اخبار و رسانه ها اشاره نمود. به طور کلی اخبار مثبت و منفی در شبکه های اجتماعی می تواند تاثیر بسزایی در روند قیمت رمز ارز دوج کوین داشته باشد.

.میزان اعتبار و مقبولیت رمز ارز دوج کوین در بین سرمایه گذاران نیز از دیگر عوامل  تاثیر گذار است. برای مثال اگر میزان محبوبیت و اعتبار این ارز دیجیتال در نزد افراد کاهش یابد، در نتیجه دوج کوین با کاهش قیمت روبرو خواهد بود.

مهم ترین علت های ریزش قیمت دوج کوین DOGE

شاید برای شما کاربران عزیز هم این سوال پیش بیاید که چه عواملی باعث کاهش قیمت رمز ارز دوج کوین می شود. اگر بخواهیم به یکی از عوامل تاثیرگذار اشاره نماییم می توان گفت اخبار منفی پخش شده در شبکه های اجتماعی می تواند بر روند کاهش قیمت دوج کوین تاثیر بگذارد.

همچنین زمانی که میزان عرضه بیشتر باشد و تقاضا برای رمز ارز کمتر، به کاهش قیمت کمک می نماید. یکی دیگر از موارد مهم و تاثیرگذار دشواری استخراج است. همانطور که در بالا اشاره نمودیم، رمز ارز دوج کوین قابل استخراج است و هر چه استخراج این رمز ارز دشوار نباشد، عرضه بیشتر خواهد بود و در نتیجه قیمت دوج کوین کاهش خواهد یافت.

مهم ترین علت های افزایش قیمت دوج کوین DOGE

به طور کلی می توان بیان نمود که عوامل مختلفی هستند که می توانند باعث افزایش قیمت ارز دیجیتال دوج کوین شوند. در ادامه به بررسی چند مورد خواهیم پرداخت.

1.حمایت افراد مشهور همچون ایلان ماسک از رمز ارز دوج کوین می تواند به افزایش قیمت دوج کوین کمک نماید. در واقع این حمایت باعث می شود تا ارز دیجیتال دوج کوین از رشد خوبی برخوردار باشد.

2.پخش اخبار مثبت در ارتباط با رمز ارز دوج کوین در رسانه ها و شبکه های اجتماعی از دیگر عواملی است که سبب رشد قیمت دوج کوین می شود.

3.از دیگر عوامل تاثیر گذار می توان به میزان عرضه و تقاضا اشاره نمود. هر چه میزان تقاضا بیشتر باشد و عرضه کمتر باعث افزایش قیمت می شود البته لازم به ذکر است که بر عکس این قضیه نیز امکان پذیر است.

رابطه قیمت دوج کوین DOGE با متغیرهای اقتصادی

برای بسیاری از عزیزان ممکن است این سوال پیش بیاید که آیا با افزایش قیمت متغیرهای اقتصادی همچون دلار، طلا و … قیمت دوج کوین نیز افزایش می یابد؟! باید بگوییم که با اطمینان کامل نمی توان گفت که با افزایش قیمت دلار آمریکا قیمت دوج کوین افزایش خواهد یافت و یا با کاهش قیمت دلار، قیمت آن کاهش خواهد یافت. برای بررسی عوامل تاثیرگذار بر قیمت بهتر است دیگر شاخص ها را در نظر گرفت و در نظر گرفتن متغیرهای اقتصادی به عنوان یکی از عوامل تاثیر گذار نمی تواند همیشه درست باشد.


محاسبه قیمت دوج کوین DOGE به تومان

برای محاسبه قیمت ارز دیجیتال دوج کوین به تومان کاربران قادر خواهند بود قیمت لحظه ای رمز ارز که به دلار نمایش داده می شود را در قیمت لحظه ای دلار به تومان ضرب نمایند. برای این کار همچنین می توانید از ماشین حساب ارز دیجیتال موجود در سایت زوم ارز استفاده نمایید.


آینده قیمت دوج کوین DOGE

با توجه به تحلیل های انجام شده در ارتباط با آینده قیمت دوج کوین می توان تصمیم گرفت که آیا این رمز ارز یک سرمایه گذاری مناسب به شمار می رود یا خیر؟!

لازم است بدانید که دوج کوین در نیمه اول سال 2021 به صحنه آمد و ترکیب قدرتمندی از هیاهوی رسانه های اجتماعی و پشتیبانی از سوی افراد مشهور سرشناس افزایش یافت. اگرچه قیمت دوج کوین نسبت به مِی 2021 به میزان قابل توجهی کاهش یافته است، بسیاری از سرمایه گذاران هنوز معتقدند که این کوین دارای پتانسیل صعودی قابل توجهی است.

دوج کوین بدون شک یکی از بهترین ارزهای دیجیتال در ماه های گذشته بوده است و هنوز هم از نظر بسیاری بهترین ارز دیجیتال زیر 1 دلار است. به طور کلی دوج کوین از ابزار دنیای واقعی برای حفظ شتاب صعودی در طولانی مدت برخوردار نیست. افزایش قیمت اولیه کوین ناشی از هیاهوی ایجاد شده توسط رسانه های اصلی بود. از آنجایی که این عوامل از بین رفته اند، دوج کوین عملکرد ضعیفی از خود نشان داده است.

به همین دلیل نظر ما این است که دوج کوین برای سرمایه گذاران ریسک پذیری مناسب است که از روی امید به جای انتظار، خوشحال هستند که پوزیشن خود را باز کنند. بدون شک دوج کوین می تواند بازدهی مثبتی را ارائه دهد اما احتمالا بهترین دارایی رمزنگاری برای سرمایه گذاران ریسک پذیر نیست.


سوالات متداول

چگونه می توان دوج کوین خرید؟

برای خریداری رمز ارز دوج کوین کاربران می توانند از صرافی های ارز دیجیتال ایرانی و یا خارجی استفاده کنند. برای این کار در ابتدا باید اقدام به ثبت نام و احراز هویت در صرافی نمایند.

بهترین کیف پول برای دوج کوین چیست؟

اگر انتخاب شما کیف پول های سخت افزاری می باشد، کیف پول لجر و ترزور می توانند بهترین گزینه باشند. کیف پول های نرم افزاری همچون تراست، اتمیک و کوینومی نیز برای ذخیره سازی دوج کوین مناسب می باشند.

نحوه استخراج دوج کوین چگونه است؟

برای استخراج دوج کوین از GPU استفاده می شود و برای مقرون به صرفه بودن آن باید از ریگ های قدرتمند استفاده کرد.

تکنیکال

نمودار عمق بازار بیت کوین

تاثیر عمق بازار دوج کوین

عمق خرید
$۲۱۹,۸۸۹,۷۲۴.۵۸
تاثیر قیمت
$۳۹,۸۲۷.۶۳
درصد تاثیر
% ۸۴۴.۲۹
میانگین قیمت
$۴۷.۱۷
عمق فروش
$۲,۶۰۰,۹۹۰,۹۷۲.۳۶
تاثیر قیمت
$۳۰۷,۷۴۴.۱۱
درصد تاثیر
% ۰.۸۸۵۲۹۰
میانگین قیمت
$۳۴۷,۶۱۹.۷۱
Date Open High Low Close Volume Market Cap
Jul 27,2022 $0.06 $0.07 $0.06 $0.07 $499,204,589.24 $8,891,667,873.32
Jul 28,2022 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $650,983,024.11 $9,168,635,568.08
Jul 29,2022 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $696,887,711.12 $9,142,229,129.10
Jul 30,2022 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $760,571,682.45 $9,239,676,912.25
Jul 31,2022 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $521,194,035.39 $9,057,728,540.13
Aug 01,2022 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $444,088,166.96 $9,117,834,245.95
Aug 02,2022 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $336,642,236.84 $8,848,290,321.80
Aug 03,2022 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $286,819,386.66 $8,782,181,926.41
Aug 04,2022 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $256,457,805.10 $8,936,277,229.38
Aug 05,2022 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $336,216,726.90 $9,255,729,716.69
Aug 06,2022 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $277,979,111.95 $9,111,077,388.98
Aug 07,2022 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $204,862,520.63 $9,146,340,282.66
Aug 08,2022 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $399,183,407.27 $9,294,235,029.92
Aug 09,2022 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $611,327,141.64 $9,170,891,403.84
Aug 10,2022 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $431,172,729.05 $9,445,497,251.71
Aug 11,2022 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $563,908,591.31 $9,410,391,234.37
Aug 12,2022 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $320,410,367.45 $9,598,095,936.08
Aug 13,2022 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $446,287,445.06 $9,663,785,944.35
Aug 14,2022 $0.07 $0.08 $0.07 $0.08 $1,530,403,446.95 $10,837,495,194.11
Aug 15,2022 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $855,017,472.47 $10,178,494,868.42
Aug 16,2022 $0.08 $0.09 $0.08 $0.09 $1,947,377,917.65 $11,537,534,089.51
Aug 17,2022 $0.09 $0.09 $0.08 $0.08 $996,272,860.68 $10,634,135,573.45
Aug 18,2022 $0.08 $0.08 $0.07 $0.08 $621,394,158.51 $9,960,773,255.88
Aug 19,2022 $0.08 $0.08 $0.07 $0.07 $965,543,533.39 $9,013,526,602.56
Aug 20,2022 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $537,299,424.93 $9,225,908,325.67
Aug 21,2022 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $421,455,864.71 $9,213,780,846.68
Aug 22,2022 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $453,413,439.20 $9,073,510,289.95
Aug 23,2022 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $335,476,542.70 $9,123,709,367.86
Aug 24,2022 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $345,474,347.31 $9,020,351,172.95
Aug 25,2022 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $469,798,193.25 $9,166,756,287.44
Aug 26,2022 $0.07 $0.07 $0.06 $0.06 $620,512,451.49 $8,434,158,603.74
Aug 27,2022 $0.06 $0.06 $0.06 $0.06 $380,887,727.11 $8,436,101,140.55
Aug 28,2022 $0.06 $0.06 $0.06 $0.06 $295,086,067.19 $8,197,164,607.50
Aug 29,2022 $0.06 $0.06 $0.06 $0.06 $315,005,254.32 $8,475,982,410.22
Aug 30,2022 $0.06 $0.06 $0.06 $0.06 $328,934,726.53 $8,162,617,342.15
Aug 31,2022 $0.06 $0.06 $0.06 $0.06 $309,748,693.44 $8,136,711,789.01
Sep 01,2022 $0.06 $0.06 $0.06 $0.06 $328,765,412.51 $8,274,909,579.98
Sep 02,2022 $0.06 $0.06 $0.06 $0.06 $273,453,013.22 $8,177,162,497.10
Sep 03,2022 $0.06 $0.06 $0.06 $0.06 $297,123,402.06 $8,317,606,742.03
Sep 04,2022 $0.06 $0.06 $0.06 $0.06 $250,044,435.77 $8,388,285,911.62
Sep 05,2022 $0.06 $0.06 $0.06 $0.06 $231,918,999.39 $8,323,436,798.79
Sep 06,2022 $0.06 $0.06 $0.06 $0.06 $471,485,707.56 $7,825,361,372.58
Sep 07,2022 $0.06 $0.06 $0.06 $0.06 $324,781,386.52 $8,106,725,009.20
Sep 08,2022 $0.06 $0.06 $0.06 $0.06 $268,099,701.75 $8,089,886,556.70
Sep 09,2022 $0.06 $0.06 $0.06 $0.06 $487,988,731.87 $8,493,374,187.58
Sep 10,2022 $0.06 $0.07 $0.06 $0.06 $413,101,248.97 $8,593,943,121.82
Sep 11,2022 $0.06 $0.07 $0.06 $0.06 $327,741,964.01 $8,452,981,187.22
Sep 12,2022 $0.06 $0.07 $0.06 $0.06 $383,630,738.90 $8,478,271,266.07
Sep 13,2022 $0.06 $0.06 $0.06 $0.06 $461,644,992.94 $7,977,391,521.17
Sep 14,2022 $0.06 $0.06 $0.06 $0.06 $369,554,274.14 $8,115,822,873.22
Sep 15,2022 $0.06 $0.06 $0.06 $0.06 $327,176,374.23 $7,799,886,203.11
Sep 16,2022 $0.06 $0.06 $0.06 $0.06 $247,011,315.23 $8,016,372,777.34
Sep 17,2022 $0.06 $0.06 $0.06 $0.06 $209,604,118.58 $8,253,483,488.20
Sep 18,2022 $0.06 $0.06 $0.06 $0.06 $265,405,123.55 $7,631,164,741.50
Sep 19,2022 $0.06 $0.06 $0.06 $0.06 $301,268,388.89 $7,776,109,587.48
Sep 20,2022 $0.06 $0.06 $0.06 $0.06 $294,929,292.76 $7,750,170,210.88
Sep 21,2022 $0.06 $0.06 $0.06 $0.06 $406,017,754.18 $7,615,814,270.57
Sep 22,2022 $0.06 $0.06 $0.06 $0.06 $241,738,854.71 $7,906,993,347.74
Sep 23,2022 $0.06 $0.06 $0.06 $0.06 $704,823,246.72 $8,402,822,198.25
Sep 24,2022 $0.06 $0.07 $0.06 $0.06 $969,527,520.69 $8,389,312,728.02
Sep 25,2022 $0.06 $0.06 $0.06 $0.06 $367,453,954.70 $8,113,072,988.22
Source Pairs Price +2% Depth -2% Depth Volume Liquidity
Binance DOGE/USDT $0.06 $920,861.57 $1,656,685.68 $48,268,647.68 740.00
Binance DOGE/BUSD $0.06 $278,881.02 $608,234.55 $15,692,604.58 695.00
Coinbase Exchange DOGE/USD $0.06 $370,438.89 $1,380,877.36 $12,313,016.27 643.00
Gate.io DOGE/USDT $0.06 $203,812.22 $788,910.29 $8,000,171.22 592.00
FTX DOGE/USD $0.06 $533,548.97 $586,227.52 $7,071,798.68 640.00
KuCoin DOGE/USDT $0.06 $214,314.80 $352,655.60 $6,925,292.97 562.00
Huobi Global DOGE/USDT $0.06 $336,083.44 $510,914.78 $5,898,719.38 590.00
Bithumb DOGE/KRW $0.06 $179,361.05 $217,398.48 $4,214,506.92 431.00
Binance DOGE/BTC $0.06 $364,855.13 $439,186.05 $2,282,758.63 519.00
Binance DOGE/TRY $0.06 $31,422.68 $28,980.14 $1,898,574.84 614.70
Kraken XDG/USD $0.06 $324,156.45 $1,123,884.40 $1,543,059.83 654.00
FTX US DOGE/USD $0.06 $131,040.25 $274,180.16 $1,407,917.42 581.00
FTX DOGE/USDT $0.06 $95,275.60 $207,431.37 $1,326,534.55 597.00
Coinone DOGE/KRW $0.06 $29,626.90 $30,067.19 $1,125,648.99 400.00
Binance.US DOGE/USD $0.06 $74,921.32 $119,452.24 $1,112,752.73 899.59
Binance DOGE/EUR $0.06 $49,764.34 $63,431.97 $577,411.80 531.00
Gemini DOGE/USD $0.06 $57,093.68 $299,160.75 $508,991.66 520.00
Kraken XDG/EUR $0.06 $294,961.81 $543,037.51 $500,589.53 615.00
Coinbase Exchange DOGE/EUR $0.06 $63,732.28 $380,631.35 $388,317.00 452.00
Binance SHIB/DOGE $0.06 $33,350.86 $34,744.44 $318,294.81 504.00
Binance DOGE/BIDR $0.06 $29,251.52 $16,573.10 $241,387.93 633.83
Coinbase Exchange DOGE/BTC $0.06 $94,275.05 $131,819.49 $229,875.73 441.00
Poloniex DOGE/USDT $0.06 $16,324.54 $19,380.86 $216,401.21 394.00
Coinbase Exchange DOGE/GBP $0.06 $29,566.66 $122,483.73 $214,126.56 375.00
Poloniex DOGE/USDD $0.06 $1,489.63 $960.39 $194,115.56 201.00
Binance.US DOGE/USDT $0.06 $47,771.44 $48,142.69 $192,377.93 511.00
Coinbase Exchange DOGE/USDT $0.06 $62,004.87 $123,218.27 $157,372.67 444.00
KuCoin DOGE/USDC $0.06 $49,201.19 $68,412.01 $139,606.66 499.00
Binance DOGE/GBP $0.06 $37,399.81 $19,079.63 $134,411.80 523.21
Huobi Global DOGE/BTC $0.06 $17,698.15 $29,505.41 $127,935.67 436.00
FTX US DOGE/USDT $0.06 $83,934.90 $100,941.12 $118,623.13 507.00
Kraken XDG/USDT $0.06 $98,747.97 $115,194.52 $116,102.18 546.00
FTX DOGE/BTC $0.06 $52,422.24 $53,970.80 $105,697.32 392.00
Gate.io DOGE/BTC $0.06 $9,926.21 $12,144.52 $84,517.69 401.00
Bittrex DOGE/BTC $0.06 $38,389.01 $44,079.18 $66,140.69 329.00
FTX US DOGE/BTC $0.06 $55,569.29 $59,535.49 $62,674.40 399.00
Coinlist Pro DOGE/USDT $0.06 $5,455.55 $34,841.78 $57,954.59 214.00
KuCoin DOGE/BTC $0.06 $23,736.22 $55,502.18 $49,942.96 426.00
Binance DOGE/BRL $0.06 $29,812.31 $8,507.36 $43,231.40 897.98
Gate.io DOGE/USD $0.06 $13,891.32 $10,417.83 $37,568.22 457.00
Binance DOGE/AUD $0.06 $26,887.49 $21,141.22 $35,313.82 691.68
Huobi Global DOGE/HUSD $0.06 $1,243.60 $1,027.58 $32,770.83 219.00
Kraken XDG/XBT $0.06 $168,444.53 $222,807.24 $30,284.05 448.00
Huobi Global DOGE/ETH $0.06 $4,493.10 $34,731.87 $27,961.82 361.00
Bittrex DOGE/USDT $0.06 $26,258.36 $19,973.91 $27,123.72 442.00
Binance DOGE/RUB $0.06 $1,743.47 $1,424.27 $22,261.07 921.55
Huobi Global DOGE/USDC $0.06 $1,440.76 $1,220.59 $15,287.54 160.00
Bittrex DOGE/USD $0.06 $24,629.39 $27,275.58 $13,991.92 460.00
Coinlist Pro DOGE/USD $0.06 $5,496.11 $36,735.37 $11,767.39 290.00
KuCoin DOGE/KCS $0.06 $5,026.55 $4,463.95 $11,738.25 297.00
Poloniex DOGE/BTC $0.06 $11,911.51 $21,150.42 $8,211.30 354.00
KuCoin SHIB/DOGE $0.06 $10,302.99 $8,987.53 $4,829.52 366.00
Gemini DOGE/BTC $0.06 $42,670.50 $43,606.19 $2,825.81 379.00
Bittrex DOGE/ETH $0.06 $30,898.23 $16,128.64 $2,272.04 432.00
Bittrex DOGE/EUR $0.06 $18,548.57 $19,401.75 $2,184.76 407.00
FTX TSLA/DOGE $0.06 $158,574.20 $142,179.86 $1,095.31 407.00
Poloniex DOGE/USDC $0.06 $5,608.56 $5,951.55 $1,085.51 39.00
Gemini DOGE/ETH $0.06 $26,198.08 $26,756.12 $138.28 420.00
Bithumb DOGE/BTC $0.06 $502.33 $529.26 $132.49 13.00
Bitfinex DOGE/BTC $0.06 $0.02 $0.00 $46,108.21 175.00
Bitfinex DOGE/USD $0.06 $0.00 $0.00 $520,121.27 0.00
Bitfinex DOGE/USDT $0.06 $0.00 $0.00 $178,430.55 0.00
MEXC DOGE/USDT $0.06 $516,504.64 $680,943.45 $18,309,685.77 530.00
OKX DOGE/USDT $0.06 $215,871.71 $707,669.51 $10,901,634.02 565.00
Bybit DOGE/USDT $0.06 $284,763.13 $290,507.80 $5,622,742.60 560.00
OKX DOGE/USDC $0.06 $150,876.90 $154,870.21 $5,130,604.76 492.00
ProBit Global DOGE/USDT $0.06 $10,595.44 $19,172.86 $3,995,248.46 255.00
Phemex DOGE/USDT $0.06 $552,556.38 $487,223.48 $3,709,615.79 594.00
MEXC DOGE/USDC $0.06 $761,072.32 $825,458.00 $3,393,269.78 437.00
LBank DOGE/USDT $0.06 $279,569.20 $427,193.28 $2,569,827.69 594.00
Binance TR DOGE/TRY $0.06 $35,319.42 $38,883.73 $1,276,418.70 430.00
Crypto.com Exchange DOGE/USDT $0.06 $262,105.74 $443,826.54 $658,386.88 515.00
AscendEX (BitMax) DOGE/USDT $0.06 $32,705.17 $22,601.97 $611,706.38 345.00
ProBit Global DOGE/BTC $0.06 $11,027.87 $4,334.52 $543,480.94 256.00
AscendEX (BitMax) DOGE/BTC $0.06 $36,621.19 $10,057.55 $431,425.16 403.00
LBank DOGE/USDC $0.06 $2,063.60 $3,468.15 $345,545.20 229.00
Binance TR DOGE/BUSD $0.06 $258,553.89 $687,312.05 $315,996.65 368.00
Phemex DOGE/USDC $0.06 $16,241.58 $21,504.18 $243,753.31 301.00
Indodax DOGE/IDR $0.06 $72,217.64 $81,889.03 $208,734.69 403.00
Bybit DOGE/USDC $0.06 $77,899.84 $74,078.81 $132,810.50 464.00
OKX DOGE/ETH $0.06 $36,729.83 $38,001.47 $122,521.67 319.00
OKX DOGE/BTC $0.06 $45,461.54 $66,639.67 $110,496.46 321.00
Tokocrypto DOGE/BIDR $0.06 $19,592.29 $24,183.23 $83,405.75 373.00
Crypto.com Exchange DOGE/BTC $0.06 $170,868.87 $151,152.94 $65,949.89 522.00
Crypto.com Exchange DOGE/USDC $0.06 $250,361.08 $218,782.74 $27,256.70 484.00
Tokocrypto DOGE/USDT $0.06 $1,069,752.49 $2,006,788.99 $19,806.45 677.00
MEXC SHIB/DOGE $0.06 $38,122.05 $31,786.23 $11,520.00 408.00
WazirX DOGE/INR $0.06 $114.70 $4,231.07 $9,190.04 236.00
Okcoin DOGE/USD $0.06 $100,067.23 $118,888.05 $4,680.23 531.00
WazirX DOGE/WRX $0.06 $1,459.18 $298.64 $3,575.45 125.00
WazirX DOGE/USDT $0.06 $5,203.33 $5,223.53 $2,496.43 34.00
Tokocrypto DOGE/BUSD $0.06 $257,054.20 $756,279.61 $2,429.62 512.00
Tokocrypto SHIB/DOGE $0.06 $35,052.45 $29,490.26 $1,475.38 149.00
Tokocrypto DOGE/BTC $0.06 $488,334.82 $526,473.81 $744.79 427.00
Blockchain.com DOGE/USD $0.06 $4,491.77 $42,692.51 $194.75 303.00
50x DOGE/USDC $0.07 $329.70 $176.52 $49.60 99.00
50x DOGE/USDT $0.06 $48.46 $176.52 $48.23 66.00
50x DOGE/BTC $0.06 $329.70 $176.52 $15.59 47.00
Blockchain.com DOGE/USDT $0.06 $1,947.40 $27,565.30 $12.29 1.00
PancakeSwap (V2) DOGE/WBNB $0.06 $0.00 $0.00 $196,180.83 0.00
تعداد کل
4,401,057
تعداد فعال
0
ده هولدر برتر
50.65%
بیست هولدر برتر
57.17%
پنجاه هولدر برتر
64.57%
صد هولدر برتر
69.23%
# آدرس مقدار DOGE درصد از مقدار کل
1 DPDLBAe3RGQ2GiPxDzhgjcmpZCZD8cSBgZ 39,788,330,963.42 29.34%
2 DE5opaXjFgDhFBqL6tBDxTAQ56zkX6EToX 7,247,474,453.04 5.34%
3 DRSqEwcnJX3GZWH9Twtwk8D5ewqdJzi13k 6,936,221,799.99 5.11%
4 DDTtqnuZ5kfRT5qh2c7sNtqrJmV3iXYdGG 5,031,001,904.19 3.71%
5 DGottmgfevJzhhfmvGdA2JpMjMJ1DsSKjJ 2,381,615,531.95 1.76%
6 DDogepartyxxxxxxxxxxxxxxxxxxw1dfzr 1,854,583,954.41 1.37%
7 DMuFDCTwxdqzfWrCEE7HiMxBonKVU49Fz4 1,613,666,900.00 1.19%
8 DGmzv39riELTuigZCUD6sWoHEHPdSbxdUB 1,400,000,006.92 1.03%
9 DTXwWCTpM6pP7NtqquiMdBE385AuW1desV 1,270,009,976.65 0.94%
10 DHQsfy66JsYSnwjCABFN6NNqW4kHQe63oU 1,167,310,788.94 0.86%
11 D9a1Ah7mUNAJwNqHPER4DN9zNLoqcYFDZW 1,000,010,007.06 0.74%
12 D8WhgsmFUkf4imvsrwYjdhXL45LPz3bS1S 1,000,000,038.73 0.74%
13 DPEzPFx1YAg2AndcYXD9ouPiNT5izSgeHL 995,000,862.06 0.73%
14 DDuXGMFNGpGjaAqyDunSMvceMBruc1wwKF 970,000,500.00 0.72%
15 DJVeRemZM842GmvT6WR3PzVkqhqCEUGsDH 915,400,007.04 0.67%
16 DLCDJhnh6aGotar6b182jpzbNEyXb3C361 884,569,225.80 0.65%
17 DTxYRT58AY4rQ5E18PfGzSKaQt6aNjsAxD 800,000,001.00 0.59%
18 D61T1GVeMZM8UHvXKyyD55Ur9efAF2mb5f 796,358,328.02 0.59%
19 D9FV7Ka27RVzS9NPBx3H57TUVi1hb4QS64 753,279,806.49 0.56%
20 D6LKpBFJaf6moGenC39eXEjzAqLzYiTfdz 712,965,174.07 0.53%
21 DGogsHSEVxeX5TVDuiJsvwK4af1WSaHgvQ 613,487,912.07 0.45%
22 D6xiMfjQNdcGe9aVXCCUk2PyzWCxfnZww9 560,144,357.00 0.41%
23 DJtqonMkvsVr8rVr4Pdf5zYfZrnaLSdnwi 504,716,186.64 0.37%
24 D79tQ1VkKn9v2BekHShAZSq2m8XtUA8VEP 500,863,605.88 0.37%
25 DBpNLLEj13LWr14wm1YH24nuqAjodrjaLL 490,279,745.74 0.36%
26 DEAWXsx1Ge925D7gn2wC3scwDXLf2svd7T 465,719,997.73 0.34%
27 9rV1NWsqaVMAncpAbSrQkdTyxzSVokxvnn 461,369,655.75 0.34%
28 DPky8skSdy16gn8yYGFbjVcgqQn39SU8am 453,879,285.22 0.33%
29 DJfU2p6woQ9GiBdiXsWZWJnJ9uDdZfSSNC 446,993,311.65 0.33%
30 DQfmzdceKQTUv7RnnWJ6zxYfCBvxnPn1B8 434,873,910.67 0.32%
31 A8c3xNz2mqsDLFwv5KL5fpH12QEwDaoTXo 400,999,958.28 0.3%
32 DEpFaVzjmQVYh4RWiCDSwnc6XyvQaxuyr8 380,000,006.73 0.28%
33 D9QroTckMcABx2MHftswKFENcXngL8scUh 326,383,478.81 0.24%
34 DGf7a1UXruciKiKWvW9cFVoERQtAxg6jga 300,000,007.04 0.22%
35 DHyyCZW7Amsvwcfhg6seYnvT7uyW4YdyZc 292,685,236.04 0.22%
36 DQHqNvgsikHvkE8YrCsL6d1pxZ7DR5s2HW 292,414,317.94 0.22%
37 D7vrVREYM4H9Vbtoqi6mxsmzsuVjE6PDet 285,359,497.57 0.21%
38 DLH6o3PPPupQY5bKFw8sVDw477zkdzxRKe 274,851,003.27 0.2%
39 DGVCB8xYwnQuqU3cLCGWZwHBvBofpQwjF5 253,942,753.41 0.19%
40 DHFu8WjwXzHVy9pknMrxdQpePFir2FmiuG 234,205,758.45 0.17%
41 DFCT8ZPq6MytZU3HSvbTJevxt4MLq2Xasu 227,000,014.70 0.17%
42 D8znPD1n3F7KoV9pTBAzyUuEmKG65GG9ab 225,020,506.04 0.17%
43 D8AGXH8zdcNnGbzBtR23UExtbCnTYS1h3n 221,581,597.65 0.16%
44 DQFoGSJspF6M2rAHShe7tmMEtTnodFSKHW 220,003,215.91 0.16%
45 DHSxXxD1hfXxghtk6ZGboGME5UwSdFRNHk 219,998,876.02 0.16%
46 DAN6kLu7xtRFkUZhPCEiCUNpJjsAZPWCRq 218,344,741.07 0.16%
47 D8rm3YwfRa9uCXdUKLFFWFUVfb84XACbvS 200,035,089.00 0.15%
48 DLZxgWfMASwbqtRFtLy6rVEAjTzMcSguJe 185,390,128.61 0.14%
49 DL6eP9yfnmJTVewgw63V1ueDErBjYCnE3P 182,647,849.64 0.13%
50 DSS3QiBvezK8rZSS7GzDf9qyWHEdr8t2b8 180,780,766.59 0.13%
51 DLqMSvAMcyBrb2WkNSpTFxGVVvFiTiJX5x 177,773,136.44 0.13%
52 DD1h9ojoyAdAGLXaqgqZP3j86AtxZs6jCn 176,644,459.47 0.13%
53 DFfEX64RwVysrk65F47GoSiuc38hLvxnjX 169,862,346.57 0.13%
54 DLZghmuvxULHmRUmVnFQVgGqnE3WfyuWQC 166,139,951.88 0.12%
55 DR2SpAVZPwJDVxJgTkJvGej3HC5aLBhQBM 163,708,101.22 0.12%
56 A26AvvpJBk3UCNCc7LSu3WV9uHte1so6qc 162,867,649.57 0.12%
57 DLDPcmz1omzix37UPwXCfZvLjAEcJ2yLHb 161,226,551.47 0.12%
58 DE1ekWYKnnTRn9vctx4UDgPZczW5RdAb3S 159,687,722.55 0.12%
59 DSVE8hQgj8XmkH5ixLJ23utaUHzRZY6MRF 150,000,007.19 0.11%
60 DEHiiX3YuFKzRFbXQLgJ6wtqgmAUN8EZaG 149,924,195.30 0.11%
61 DQ5xwLot4js7ehQ9L65iq5jxWz4DxNvhQ9 146,402,402.02 0.11%
62 DEN9enVfqSNXRz5guvEzpvQeKEx82XbJyu 143,096,272.44 0.11%
63 DPtCFXLTkqSzUTHCt3JEkbh8LHCxN22EUz 138,225,132.53 0.1%
64 DMoonzxadHZJmgP6cCRvFZvec8wJb67j38 130,000,026.04 0.1%
65 DN5Hp2kCkvCsdwr5SPmwHpiJgjKnC5wcT7 129,812,258.00 0.1%
66 D7J8gJgs79VsFYkL37c1vA3vdUNhvKVLdG 124,951,642.05 0.09%
67 DHKM6NDUUv9kaHAGi1QU7MRBNKfQiAdP3F 121,621,884.70 0.09%
68 DFGBxpZncATmjHgKgt527yAPJxAWP6LFWC 120,379,268.76 0.09%
69 DLPaeuaJi2JLUcvYHD4ddLxadwnGaVSt4p 120,254,499.77 0.09%
70 D5yVYrobXFZLCPdCYVf9ndJ1aUvjhsyazg 120,203,362.12 0.09%
71 DDpf4hhQ9KVDTRweFBAixuo6sjnnqjhofi 120,203,362.12 0.09%
72 DCjbrhWwy92ZXHM598F5WtUsPB2z1iyphf 120,203,362.12 0.09%
73 DEBKccoUBDUuqqwQiqHKbSGLfrrzADpgR1 120,203,362.12 0.09%
74 D5H4oSgxgSv8w8m8Eo3xxKMAHsbyzY8HjJ 120,203,362.12 0.09%
75 DCTpBbA5HUgcf39219AWtZuf76pNxM1m4e 120,203,362.12 0.09%
76 DPPgfELC94eZuWBfXAQtMJTabpVuF33sY5 120,000,008.04 0.09%
77 DFBx6m9YHYFHgrmYXmTh1YQTaZv7Z3Zd8x 119,678,813.24 0.09%
78 DMoonjyH1aHLZc1kksmikBUhjXromn1ZN4 116,001,032.44 0.09%
79 DFUBkwzf1zEhDghSUyjniNs6jA29CY82eJ 114,901,260.00 0.08%
80 DTVQd2jrTzhq2Qth2vpKubzUeHGpRSCBjv 108,295,534.34 0.08%
81 DQ8KqJ4nQg4g2Qof2BsMj6HVau5N1iXLKX 107,440,220.66 0.08%
82 DTJgZkCy5dzMUdj211VtSsoJkXUJPzNdDG 106,328,380.56 0.08%
83 DN4VDmvdusJtL66evr1oXgmvHi37cCJDWh 105,252,554.47 0.08%
84 DFHMxqTjbtKKfJ2uAhNMFrw1SkeWhS3meS 104,719,244.39 0.08%
85 DU6obGrwz2GjX1NiXRP3oJQC6aJvq7VvA1 104,141,736.76 0.08%
86 DJZZkDAvBTJmpPYMbVGmBdFjipe7We2CXh 104,141,736.76 0.08%
87 DGd3L4CwsVffwFfVatE2Ao1kzaELxrWjY4 104,141,736.76 0.08%
88 DGbLiU7VG1XcGFv1M85X3tiYr2nWep6rSd 104,141,736.76 0.08%
89 DN6KNHT6BvuKNke3S9yP1M3h6TCgKCXj3m 104,141,736.76 0.08%
90 D9s1g4DfpUY6tGsqm9kUr2eZp3NkZPxFqB 104,141,736.76 0.08%
91 DEBmRVBhnvh36axYboCnT8C7fac5hJf5XE 104,141,736.76 0.08%
92 DHg7AcJLmRJUeiJcsSJdpoaGRm6DsittZR 104,141,736.76 0.08%
93 DReCL8SjWB7moib5St1A7wa976J4fjt1cc 104,141,736.76 0.08%
94 DCpDX7tpS1wWqtvwoA5v1DF8ziyoXuNZnn 104,141,736.76 0.08%
95 D8Te13YAWMV47VCrQ7XF71Ahsq5TbDYgsj 104,141,736.76 0.08%
96 D7mhSYGxYJf6FzaD4NJtvnuJ5nWSyqSaby 104,141,736.76 0.08%
97 D8hi4d1sGLz4UckRxPybJ1A61ifs8RsF1j 104,141,736.76 0.08%
98 DG4pSs8UzxN1cMnfmMbfJzqtPzubPEojZH 104,141,736.76 0.08%
99 DBkC2iofamN8xVM3iKCotJRC8mxNKhRMCz 104,141,736.76 0.08%
100 DMaZRV7XEGHkHMrss9PYUDA1Pys7qvsWUp 104,141,736.76 0.08%

ماشین حساب ارز

DOGE
USDT
تومان

جزییات دوج کوین

قیمت دوج کوین $0.0604
حجم کل بازار $8,016,476,418
حجم معاملات روزانه $389,633,203
رتبه در بازار #10
تغییرات یک ساعته -0.79%
تغییرات 24 ساعته -3.93%
تغییرات 7 روزه 7.33%
تغییرات 30 روزه -4.76%
تغییرات 60 روزه -9.47%
تغییرات 90 روزه -15.81%
تغییرات دیروز -3.28%
تغییرات امسال -65.080%
تاریخ پیدایش 2013-12-15
قیمت شروع $ 0.0006
تغییرات حجم معاملات 24 ساعته -32.62%
بالاترین قیمت $ 0.74
تغییرات از بالاترین قیمت -91.81%
زمان بالاترین قیمت 2021-05-08
پایین ترین قیمت $ 0.000085
تغییرات از پایین ترین قیمت 70,592.32%
زمان پایین ترین قیمت 2015-05-07
پایین ترین قیمت دیروز $ 0.060
بالا ترین قیمت دیروز $ 0.064
ارز در دسترس 132,670,764,300 DOGE
تعداد کل ارز 132,670,764,300 DOGE

ارزهای مرتبط

yearn-finance
yearn-finance
$8,022.12
-3.29%
9246.60 ,9263.08 ,9255.16 ,9427.53 ,9441.61 ,9363.16 ,9403.00 ,9540.47 ,9523.70 ,9478.26 ,9375.87 ,9353.52 ,9463.14 ,9509.43 ,9506.12 ,9504.73 ,9554.48 ,9575.06 ,9747.19 ,9881.57 ,10091.69 ,9968.62 ,10007.65 ,9985.82 ,9966.54 ,9907.82 ,10036.85 ,9861.06 ,9853.07 ,9915.91 ,9857.16 ,9910.84 ,9884.76 ,9846.10 ,9760.53 ,9816.01 ,9727.55 ,9727.35 ,9689.04 ,9654.14 ,9656.46 ,9436.91 ,9528.58 ,9509.50 ,9537.56 ,9556.91 ,9509.42 ,9421.01 ,9804.23 ,9760.71 ,9505.79 ,9330.50 ,9289.62 ,9202.86 ,9106.80 ,9123.11 ,9144.79 ,9128.02 ,9083.15 ,8966.99 ,9071.00 ,9076.10 ,9081.94 ,9086.63 ,9039.76 ,9019.52 ,9034.69 ,9098.40 ,9053.44 ,9053.22 ,9025.64 ,8984.56 ,8978.86 ,8935.06 ,8827.55 ,8797.07 ,8708.03 ,8723.15 ,8657.35 ,8724.64 ,8725.99 ,8668.89 ,8795.81 ,8794.98 ,8789.54 ,8840.28 ,8863.82 ,8831.77 ,8820.49 ,8866.33 ,8908.00 ,8940.94 ,8906.86 ,8862.79 ,8886.05 ,8903.09 ,8805.29 ,8825.66 ,8804.32 ,8868.15 ,8878.41 ,8872.21 ,8880.56 ,8846.58 ,8860.41 ,8775.02 ,8731.09 ,8517.71 ,8483.74 ,8506.38 ,8598.97 ,8662.60 ,8617.18 ,8587.16 ,8638.94 ,8633.64 ,8593.15 ,8607.65 ,8601.78 ,8613.71 ,8842.99 ,8893.36 ,8960.58 ,8927.17 ,8981.16 ,8984.71 ,8960.69 ,8946.97 ,8995.83 ,8993.12 ,9008.25 ,9106.60 ,9023.24 ,9007.02 ,9073.18 ,9126.09 ,9218.73 ,9194.16 ,9150.47 ,9185.79 ,9173.48 ,9178.00 ,9146.08 ,9209.95 ,9177.91 ,9249.22 ,8823.01 ,8909.30 ,8671.09 ,8643.20 ,8727.32 ,8927.05 ,8979.58 ,8897.89 ,8959.38 ,8879.50 ,9020.21 ,9082.31 ,9147.22 ,9159.32 ,9173.60 ,9175.45 ,9085.98 ,9082.54 ,9027.42 ,9016.10 ,9114.55 ,9064.93
ethereum
ethereum
$1,287.046
-2.90%
1649.75 ,1657.82 ,1651.51 ,1652.06 ,1683.48 ,1679.34 ,1665.54 ,1670.50 ,1682.84 ,1684.96 ,1680.38 ,1659.58 ,1657.61 ,1669.71 ,1679.98 ,1677.12 ,1671.12 ,1676.09 ,1680.40 ,1700.87 ,1709.20 ,1710.55 ,1706.01 ,1700.15 ,1707.91 ,1705.49 ,1700.94 ,1713.59 ,1702.21 ,1698.40 ,1709.64 ,1701.31 ,1707.70 ,1711.16 ,1700.69 ,1698.39 ,1696.77 ,1681.12 ,1684.40 ,1684.68 ,1689.39 ,1685.33 ,1663.34 ,1662.17 ,1659.53 ,1660.44 ,1661.80 ,1655.11 ,1630.78 ,1669.76 ,1687.55 ,1643.52 ,1600.07 ,1582.38 ,1573.84 ,1560.48 ,1561.60 ,1558.77 ,1557.33 ,1553.61 ,1510.19 ,1518.27 ,1514.96 ,1505.09 ,1503.21 ,1496.01 ,1491.07 ,1499.25 ,1505.37 ,1506.88 ,1501.93 ,1508.06 ,1507.20 ,1504.75 ,1503.86 ,1494.45 ,1472.29 ,1469.44 ,1475.85 ,1469.01 ,1477.30 ,1478.62 ,1466.99 ,1486.10 ,1493.47 ,1486.27 ,1495.75 ,1498.36 ,1495.23 ,1488.73 ,1488.72 ,1495.93 ,1497.99 ,1494.30 ,1492.09 ,1487.29 ,1484.78 ,1474.13 ,1476.69 ,1476.08 ,1486.84 ,1484.01 ,1485.02 ,1490.04 ,1484.59 ,1486.91 ,1479.11 ,1467.89 ,1435.75 ,1433.57 ,1439.67 ,1448.88 ,1456.46 ,1449.29 ,1443.55 ,1454.86 ,1454.47 ,1447.68 ,1451.24 ,1451.32 ,1448.04 ,1482.82 ,1498.86 ,1509.22 ,1521.37 ,1536.25 ,1542.36 ,1532.26 ,1530.56 ,1544.05 ,1542.61 ,1540.45 ,1555.29 ,1544.17 ,1532.24 ,1537.23 ,1545.00 ,1582.36 ,1582.84 ,1579.25 ,1589.96 ,1588.99 ,1593.59 ,1587.50 ,1583.58 ,1569.87 ,1574.37 ,1519.66 ,1527.95 ,1493.91 ,1483.35 ,1505.50 ,1548.54 ,1560.80 ,1542.16 ,1542.55 ,1525.40 ,1550.70 ,1579.88 ,1594.77 ,1606.37 ,1607.63 ,1605.90 ,1585.33 ,1584.30 ,1575.77 ,1574.08 ,1598.09
origin-protocol
origin-protocol
$0.14
-3.32%
0.18897787 ,0.18788402 ,0.18961698 ,0.19204786 ,0.19131872 ,0.19058710 ,0.19106116 ,0.19128788 ,0.19125501 ,0.18968312 ,0.18784702 ,0.18627356 ,0.18899665 ,0.19041791 ,0.18969072 ,0.18889929 ,0.18915380 ,0.19048366 ,0.19253764 ,0.19099383 ,0.19145689 ,0.19127500 ,0.19185947 ,0.19197272 ,0.18984410 ,0.18981078 ,0.19104309 ,0.18832720 ,0.18856988 ,0.18932948 ,0.18906473 ,0.19047953 ,0.19101212 ,0.19026696 ,0.18985031 ,0.19040688 ,0.18893824 ,0.18943345 ,0.19121824 ,0.19181151 ,0.19097119 ,0.18624903 ,0.18594348 ,0.18570748 ,0.18560578 ,0.18622455 ,0.18597895 ,0.18151933 ,0.18632405 ,0.18621711 ,0.18255412 ,0.17743534 ,0.17627507 ,0.17614602 ,0.17514546 ,0.17554852 ,0.17592906 ,0.17536158 ,0.17476843 ,0.17044671 ,0.17097865 ,0.17028348 ,0.16971041 ,0.16992535 ,0.16947183 ,0.16815042 ,0.16881131 ,0.17050024 ,0.17023781 ,0.16941909 ,0.17067618 ,0.17084911 ,0.17064421 ,0.17131491 ,0.17017474 ,0.16868488 ,0.16862557 ,0.16870501 ,0.16859384 ,0.16997343 ,0.16939618 ,0.16864945 ,0.16990332 ,0.17068060 ,0.16978653 ,0.17065438 ,0.17146187 ,0.17085623 ,0.17016221 ,0.17024427 ,0.17145872 ,0.17198112 ,0.17148899 ,0.17048670 ,0.17110252 ,0.17195771 ,0.17107259 ,0.17054266 ,0.17017813 ,0.17149817 ,0.17173971 ,0.17165404 ,0.17159825 ,0.17106331 ,0.17147924 ,0.17008575 ,0.16892551 ,0.16455949 ,0.16332148 ,0.16345945 ,0.16505555 ,0.16640919 ,0.16558588 ,0.16446114 ,0.16612713 ,0.16670209 ,0.16556120 ,0.16611758 ,0.16688080 ,0.16665351 ,0.17010652 ,0.17120033 ,0.17097023 ,0.17192180 ,0.17294624 ,0.17261293 ,0.17225144 ,0.17184914 ,0.17276586 ,0.17275823 ,0.17355714 ,0.17488435 ,0.17373108 ,0.17294481 ,0.17318273 ,0.17458396 ,0.17653160 ,0.17493076 ,0.17530845 ,0.17528538 ,0.17523538 ,0.17581844 ,0.17451551 ,0.17407300 ,0.17360874 ,0.17329771 ,0.16776289 ,0.16908093 ,0.16570291 ,0.16576491 ,0.16736083 ,0.17019107 ,0.17094795 ,0.17013239 ,0.17176119 ,0.16940051 ,0.17156463 ,0.17232805 ,0.17368486 ,0.17399115 ,0.17422534 ,0.17425054 ,0.17254056 ,0.17223477 ,0.17187547 ,0.17196520 ,0.17337409
bella-protocol
bella-protocol
$0.55
-2.41%
0.74601585 ,0.73281942 ,0.72996581 ,0.73107165 ,0.73931828 ,0.73292536 ,0.73358075 ,0.73482446 ,0.73713668 ,0.74067763 ,0.74022386 ,0.72792590 ,0.72947784 ,0.73623111 ,0.74300939 ,0.74170599 ,0.74026763 ,0.74591497 ,0.74849657 ,0.75047601 ,0.74909267 ,0.74400914 ,0.74383139 ,0.73666087 ,0.74417095 ,0.73806212 ,0.73825702 ,0.73883535 ,0.72924795 ,0.72502324 ,0.73432803 ,0.72879222 ,0.73540179 ,0.73840553 ,0.73884779 ,0.73451811 ,0.73581367 ,0.73085948 ,0.73383705 ,0.74028387 ,0.74253777 ,0.73987997 ,0.72365095 ,0.72844809 ,0.73120657 ,0.73163541 ,0.73129645 ,0.72499610 ,0.71577462 ,0.73413015 ,0.72660302 ,0.72214957 ,0.69961641 ,0.69963751 ,0.69482463 ,0.69036804 ,0.68827783 ,0.68867758 ,0.68999354 ,0.68455968 ,0.67009905 ,0.67374261 ,0.67396412 ,0.67257651 ,0.67513310 ,0.66791015 ,0.67069957 ,0.66944520 ,0.67434672 ,0.67193933 ,0.67146017 ,0.67401621 ,0.67485010 ,0.67396328 ,0.67245398 ,0.66811094 ,0.66392251 ,0.66602557 ,0.66246216 ,0.65665510 ,0.65569430 ,0.65866796 ,0.65143302 ,0.65652528 ,0.66224386 ,0.66206525 ,0.66463709 ,0.66740791 ,0.66419354 ,0.66411212 ,0.66816993 ,0.66772426 ,0.67246295 ,0.67093873 ,0.67338790 ,0.67483441 ,0.67756741 ,0.67281249 ,0.67434295 ,0.66734535 ,0.67300645 ,0.66992854 ,0.67171858 ,0.67687133 ,0.67338928 ,0.67341208 ,0.66647111 ,0.66320062 ,0.65111820 ,0.64367993 ,0.64464139 ,0.65103800 ,0.65624940 ,0.65364668 ,0.64886103 ,0.65605898 ,0.65463026 ,0.64912393 ,0.65233962 ,0.65358671 ,0.65194093 ,0.66315231 ,0.66734713 ,0.66740828 ,0.67151672 ,0.67479498 ,0.67431103 ,0.67515163 ,0.67304966 ,0.67539017 ,0.67647062 ,0.67532074 ,0.68533796 ,0.68098444 ,0.68094801 ,0.68221287 ,0.68576660 ,0.69595696 ,0.69709473 ,0.69214271 ,0.69486844 ,0.69026515 ,0.69149397 ,0.68945967 ,0.69132707 ,0.68386277 ,0.68319521 ,0.66168161 ,0.66657931 ,0.65776686 ,0.65565280 ,0.66137812 ,0.67207888 ,0.67444594 ,0.67102110 ,0.67820101 ,0.67131865 ,0.68342265 ,0.68269569 ,0.69523084 ,0.69976529 ,0.69806225 ,0.69369537 ,0.68561889 ,0.68753346 ,0.68358719 ,0.68024005 ,0.68894754
sxp
sxp
$0.34
-3.39%
0.40917354 ,0.40710823 ,0.40971109 ,0.41230919 ,0.41538466 ,0.41370548 ,0.41343929 ,0.41345533 ,0.41298973 ,0.41352897 ,0.40953452 ,0.40762998 ,0.40975136 ,0.41239671 ,0.41011490 ,0.40931607 ,0.40928867 ,0.41002382 ,0.41413804 ,0.41415405 ,0.41285283 ,0.41408770 ,0.41545039 ,0.41323695 ,0.41031591 ,0.40905431 ,0.41193915 ,0.40492632 ,0.40634169 ,0.40727122 ,0.40655604 ,0.40819889 ,0.40960676 ,0.40901496 ,0.40922955 ,0.40883344 ,0.40632348 ,0.40596321 ,0.40879284 ,0.40925458 ,0.40805369 ,0.39823333 ,0.40097187 ,0.39717505 ,0.39822792 ,0.39929677 ,0.39598306 ,0.39022687 ,0.40039851 ,0.40285092 ,0.39454401 ,0.38466560 ,0.38103731 ,0.38070298 ,0.37912322 ,0.37798397 ,0.37873933 ,0.37760773 ,0.37374531 ,0.36692519 ,0.36777424 ,0.36762701 ,0.36671017 ,0.36636720 ,0.36458471 ,0.36203256 ,0.36536548 ,0.36679359 ,0.36541474 ,0.36478776 ,0.36670203 ,0.36654189 ,0.36567599 ,0.36568152 ,0.36380784 ,0.36226355 ,0.36164700 ,0.36166970 ,0.36040996 ,0.36180440 ,0.36098521 ,0.36003062 ,0.36346136 ,0.36344996 ,0.36000474 ,0.36348337 ,0.36587162 ,0.36315771 ,0.36237678 ,0.36133528 ,0.36364995 ,0.36440281 ,0.36481858 ,0.36422848 ,0.36765146 ,0.36679480 ,0.36720666 ,0.36772919 ,0.36884628 ,0.37100263 ,0.37089361 ,0.37033363 ,0.37152655 ,0.37073983 ,0.37225526 ,0.36963327 ,0.36642985 ,0.36006185 ,0.35856810 ,0.35764996 ,0.36181110 ,0.36518124 ,0.36338439 ,0.36122231 ,0.36356872 ,0.36410381 ,0.36208196 ,0.36416574 ,0.36425355 ,0.36384306 ,0.36958613 ,0.37156933 ,0.37018549 ,0.37235751 ,0.37419678 ,0.37540396 ,0.37389628 ,0.37242145 ,0.37404409 ,0.37466218 ,0.37428916 ,0.37883765 ,0.37441128 ,0.37310038 ,0.37325224 ,0.37603509 ,0.38057658 ,0.38094212 ,0.37908544 ,0.38095694 ,0.38212783 ,0.38218048 ,0.37978450 ,0.37893388 ,0.37729445 ,0.37802285 ,0.36709179 ,0.36670304 ,0.36341784 ,0.36209975 ,0.36360837 ,0.36946414 ,0.37241367 ,0.36885796 ,0.36960560 ,0.36762567 ,0.37296052 ,0.37458927 ,0.37854153 ,0.37912740 ,0.37937636 ,0.38034586 ,0.37746468 ,0.37546675 ,0.37496426 ,0.37531985 ,0.37806092 ,0.37697750
اخبار فوری
همه
احتمالا رمز ارز با سیستم مالی آینده، یکپارچه خواهد شد
49 دقیقه پیش
22
1
در حال حاضر، شاخص ترس و طمع بازار روی سطح 21 قرار دارد.
افت قیمت تاریخی توکن جدید لونا ثبت شد
50 دقیقه پیش
1
4
طی 24 ساعت گذشته بین صد رمز ارز پیشتاز بازار، لونا کلاسیک با 19.7 درصد، بیشترین افت را تجربه کرده است.
تحلیل آیوتا IOTA
51 دقیقه پیش
2
8
طی شبانه روز گذشته بین صد رمز ارز برتر بازار، آیوتا با 7.6 درصد، بیشترین رشد را تجربه کرده است.
حجم معاملات 24 ساعته‌ی بازار حدود 119 میلیارد دلار محاسبه می‌شود.
54 دقیقه پیش
20
0
هم اکنون، ارزش کل بازار با افتی 1.5 درصدی در شبانه روز گذشته، در سطح 959 میلیارد دلار قرار دارد.
پدیده‌ی هاوینگ سه‌گانه برای اتریوم در راه است
55 دقیقه پیش
18
8
در این لحظه، اتریوم با افتی 2.6 درصدی در 24 ساعت گذشته، در سطح قیمت 1289 دلار قرار دارد.
15000 بیت کوین، پیش از ریزش شدید، منتقل شدند
56 دقیقه پیش
3
3
در حال حاضر، بیت کوین با افتی 1.3 درصدی در 24 ساعت گذشته، در سطح قیمت 18782 دلار قرار دارد.

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

اعلامیه‌ی قرمز اینترپل برای کوان صادر شد

اعلامیه‌ی قرمز اینترپل برای کوان صادر شد

هاسکینسون تولد کاردانو را جشن گرفت

هاسکینسون تولد کاردانو را جشن گرفت

نهنگ‌های بزرگ 4.5 تریلیارد شیبا خریداری کرده‌اند

نهنگ‌های بزرگ 4.5 تریلیارد شیبا خریداری کرده‌اند

بوترین: دوج کوین باید به گواه سهام تغییر یابد

بوترین: دوج کوین باید به گواه سهام تغییر یابد

هارد فورک وسیل کادانو انجام شد

هارد فورک وسیل کادانو انجام شد

امروز، روز باشکوهی برای کاردانو خواهد بود

امروز، روز باشکوهی برای کاردانو خواهد بود

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا