قیمت لحظه ای دوج کوین امروز به تومان (DOGE)

DOGE

دوج کوین DOGE

رتبه 9#
coin
$0.0898
2.73%

4,015 تومان

DOGE  دوج کوین  DOGE
Price:
$0.0898
  2.73%
حجم بازار
$11,913,000,010
2.73%
حجم بازار کاملا رقیق شده (FDV)
$11,913,000,010
2.73%
حجم معاملات
24h
$451,976,962
-31.45%
سکه در گردش
132,670,764,300 DOGE
عرضه کل
0

قیمت دوج کوین امروز به تومان | قیمت DOGE

قصد دارم در همین ابتدا به شما کاربر زوم ارزی عزیز اعلام کنم، قیمت دوج کوین یا قیمت DOGE در همین لحظه معادل 0.0898 دلار است، که اگر قیمت دلار در کشور عزیزمان ایران معادل 44,709 تومان باشد، می توان گفت قیمت لحظه ای دوج کوین یا قیمت لحظه ای DOGE، معادل 4,015 تومان است. شایان ذکر است که قیمت ارز دوج کوین در (زوم ارز | پایگاه جامع اطلاع رسانی ارز های دیجیتال و بلاکچین) به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.
ارز دیجیتال دوج کوین یا DOGE در رتبه 9 از بازار های ارز دیجیتال قرار دارد. همچنین ارزش بازار ارز دیجیتال دوج کوین، 11.91 میلیارد دلار میلیارد دلار می باشد و حجم معاملات رمز ارز دوج کوین | DOGE، 451.98 میلیون دلار میلیارد دلار می باشد. اگر بخواهیم درصد تغییرات قیمت دوج کوین را رصد کنیم، می توان گفت قیمت دوج کوین در 1 ساعت گذشته دچار -0.45% درصد تغییر بوده است و در 24 ساعت گذشته 2.73% درصد تغییر را تجریه کرده است، همچنین در 7 روز گذشته قیمت ارز دوج کوین 2.94% درصد تغییر کرده است. و قیمت دوج کوین در 30 روز گذشته و 60 روز گذشته و همچنین یکسال گذشته به ترتیب تغییرات 30.92%، -13.98%، 27.87% را تجربه کرده است. بالاترین قیمتی که ارز دوج کوین یا DOGE در روز گذشته تجربه کرده است، مبلغ 0.091 دلار است، و پایین ترین قیمتی که رمز ارز دوج کوین یا DOGE در 24 گذشته تجربه کرده است 0.087 دلار می باشد.
شایان ذکر است در حال حاضر بالاترین قیمتی را که ارز دوج کوین تجربه کرده است مبلغ 0.74 دلار است، به عبارتی می توان گفت قیمت 0.74 دلار برای دوج کوین، ATH در نظر گرفته می شود و همچنین کمترین قیمتی را که رمز ارز دوج کوین تا بحال تجربه کرده است، 0.000085 دلار می باشد.پس می توان گفت ATL ،دوج کوین تا این لحظه مبلغ 0.000085 دلار می باشد.
دوج کوین یا Dogecoin که با نماد اختصاصی DOGE نمایش داده می شود، دوج کوین یک ارز دیجیتال یا یک شکلی از دارایی ارز دیجیتال است که در بازار های مربوط به کریپتو مورد معامله قرار می گیرد.این ارز دیجیتال در تاریخ 2013-12-15 به وجود آمده است و همچنین قیمت دوج کوین با مبلغ 0.00056 دلار آغاز شده است. می توان گفت ارز دوج کوین از کد های 0 و 1 ایجاد شده است که این ارز های دیجیتال یک واحد برای تبادل می باشد، ولی اصلا ماهیت فیزیکی ندارند. شما می توانید با استفاده از ارز های دیجیتال پرداخت های آنی در سطح بین الملل را داشته باشید. دوستانی که هلدر یا تریدر ارز دیجیتال دوج کوین هستند، هر لحظه می خواهند قیمت لحظه ای دوج کوین یا DOGE را دنبال کنند، به همین دلیل تیم زوم ارز در تلاش است که قیمت ها را به صورت لحظه ای آپدیت کند. همچنین تیم زوم ارز در تلاش است که در کوتاه ترین زمان، دقیق ترین قیمت ها و اطلاعات را در اختیار شما همراهان عزیز قرار دهد.

چرا قیمت لحظه ای دوج کوین DOGE مهم است؟

با توجه به اینکه افراد زیادی به سرمایه گذاری در بستر ارز دیجیتال دوج کوین می پردازند، اطلاع از قیمت لحظه ای آن می تواند امری مهم تلقی شود. در واقع نیاز است افراد برای خرید و فروش این رمز ارز از قیمت لحظه ای آن آگاهی پیدا نمایند.

برای اطلاع از قیمت لحظه ای ارز دیجیتال دوج کوین کافیست از این صفحه \’https://www.zoomarz.com/coins/dogecoin/\’ در سایت زوم ارز استفاده کنید. با این کار قادر خواهید بود به راحتی به خرید و فروش بپردازیدو در واقع می توانید تصمیم بگیرید که با چه قیمتی رمز ارز را خریداری نمایید و یا اینکه به فروش برسانید.


نیم نگاهی به پروژه کوین DOGE و تاثیر پروژه بر قیمت ارز دیجیتال

نیم نگاهی به پروژه کوین DOGE و تاثیر پروژه بر قیمت ارز دیجیتال

رمز ارز دوج کوین در بین افراد از محبوبیت خاصی برخوردار است. بیایید با هم بررسی نماییم که پروژه آن چگونه است؟ این رمز ارز در ابتدا برای شوخی ساخته شده بود و بعدها با ارزش بالایی روبرو شد و در رتبه ی بالایی از بازار قرار گرفت. افراد مشهوری همچون ایلان ماسک از دوج کوین حمایت کردند و این امر سبب شد تا این ارز دیجیتال از رشد خوبی برخوردار شود. همچنین می توان این موضوع را یکی از عوامل موثر بر قیمت دوج کوین دانست.

رمز ارز دوج کوین در سال 2013 توسط دو نفر به نام های بیلی مارکوس و جکسون پالمر ساخته شد و یک ارز مبتنی بر بلاکچین می باشد. ایده لوگوی دوج کوین برگرفته از نژاد سگ شیبا اینو می باشد. این ارز دیجیتال قابل استخراج است و استخراج واحدهای آن نامحدود می باشد. طرفداران دوج کوین به دلیل قیمت پایین، استفاده در امور خیریه و استفاده از طنز زیاد می باشند. لازم به ذکر است که این ارز دیجیتال در شبکه های اجتماعی از محبوبیت خاصی برخوردار می باشد. بیلی مارکوس که بنیانگذار دوج کوین می باشد، با نام مستعار شیبتوشی ناکاموتو شناخته می شود و تنها در نظر داشت رمز ارز دوج کوین را برای شوخی و یک سیستم پرداخت آنلاین خودمانی بنیانگذاری کند. در کل می توان گفت این رمز ارز برای هدف خاصی ایجاد نشده است و در دسته میم کوین ها قرار دارد.

رمز ارز دوج کوین را می توان فورکی از لاکی کوین دانست زیرا توسعه دهندگان آن از کدهای شبکه لاکی کوین برای توسعه این رمز ارز استفاده نمودند. لازم به ذکر است که لاکی کوین فورکی از لایت کوین می باشد و لایت کوین نیز فورکی از بیت کوین است. به همین دلیل می توان نتیجه گرفت که شبکه این ارزهای دیجیتال یعنی بیت کوین، دوج کوین و لایت کوین از نظر ساختاری بسیار شبیه به هم می باشد.

کیف پول های دوج کوین DOGE

برای ذخیره سازی ارز دیجیتال دوج کوین شما باید از کیف پول هایی استفاده کنید که از این رمز ارز پشتیبانی می کنند. در اینجا ما به شما کیف پول هایی را معرفی می نماییم که می توانید از آنها برای ذخیره سازی دوج کوین استفاده نمایید.

 1. .کیف پول نرم افزاری تراست
 2. .کیف پول نرم افزاری اتمیک
 3. .کیف پول نرم افزاری اکسودوس
 4. .کیف پول نرم افزاری دوج کوین
 5. .کیف پول سخت افزاری لجر
 6. .کیف پول سخت افزاری ترزور

صرافی های پشتیبانی کننده دوج کوین DOGE

در صورتی که قصد دارید دوج کوین را خریداری نمایید و یا اینکه به فروش برسانید، می توانید از صرافی ها استفاده کنید. در ابتدا نیاز است در یکی از صرافی های ایرانی یا خارجی ثبت نام و احراز هویت نموده و به خرید و فروش بپردازید. در اینجا ما تعدادی از صرافی های خارجی را به شما معرفی می نماییم که از رمز ارز دوج کوین پشتیبانی می نمایند.

 1. .صرافی بایننس
 2. .صرافی کوین بیس
 3. .صرافی کوکوین
 4. .صرافی بای بیت
 5. .صرافی بیت هامب
 6. .صرافی هیوبی گلوبال
 7. .صرافی کراکن
 8. .صرافی کوین وان

روند قیمت دوج کوین DOGECOIN

روند قیمت دوج کوین DOGECOIN

در اینجا ما به بررسی روند قیمت رمز ارز دوج کوین خواهیم پرداخت. با توجه به نمودار ارز دیجیتال دوج کوین مشاهده می شود که این ارز دیجیتال در اواخر سال 2013 و اوایل پیدایش با قیمت 0.00004512 دلار به فروش می رفت و تا ابتدای سال 2015 یک روند ثابت را طی نموده و پس از یک کاهش قیمت به قیمت 0.0001859 دلار رسیده است.

ارز دیجیتال دوج کوین در تاریخ 18 ژانویه 2018 دارای یک روند صعودی بوده و با قیمت 0.007969 دلار معامله می شد. این روند تا ابتدای سال 2021 ثابت بوده و در نهایت در تاریخ 8 مِی 2021 به بالاترین قیمت خود و به اصطلاح اوج قیمت خود رسیده است. پس از رسیدن به اوج قیمت با یک کاهش قیمت همراه بوده و در اوایل سال 2022 در تاریخ 17 ژانویه 2022، 0.1711 دلار به فروش رسید.


تحلیل دوج کوین dogecoin

تحلیل دوج کوین DOGE

تحلیل در بازارهای مالی به منظور شناخت بازار برای سرمایه گذاری صورت می پذیرد. در واقع تحلیل رمز ارزها انجام می شود تا تحلیلگران تا حدی از آینده قیمت ارزها اطلاعات کسب نمایند. روش های مختلفی وجود دارد که تحلیلگران می توانند از آنها استفاده کنند. تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال از روش های موجود می باشند که در ادامه به توضیح هر یک خواه یم پرداخت.

 • تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال دوج کوین DOGE

از متداول ترین روش های تحلیل می توان به تحلیل تکنیکال اشاره نمود. در این روش از تحلیل، تمرکز اصلی بر روی نمودارها و داده ها می باشد. به عبارتی می توان گفت در تحلیل تکنیکال الگوها و روندها شناسایی شده و تا اندازه ای آینده بازار رمز ارز دوج کوین پیش بینی می شود.

اگر بخواهیم به گونه ای دیگر به تعریف این روش تحلیل بپردازیم می توان گفت روشی است که پیش بینی قیمت بر اساس بررسی تاریخچه قیمت و حجم معاملات در بازار انجام می پذیرد.

 • تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال دوج کوین DOGE

تحلیل فاندامنتال که از آن با عنوان تحلیل بنیادی نیز یاد می شود، روشی برای اندازه گیری ارزش ذاتی پروژه رمز ارز می باشد. در واقع در این روش تمامی عواملی که به طور بنیادی بر قیمت ارز دیجیتال دوج کوین تاثیر می گذارد، بررسی خواهد شد.

متغیرهایی که در این روش تحلیل بررسی می شوند شامل اهداف پروژه، تیم پروژه و اخبارهای مربوط به پروژه می باشند.

 • تحلیل سنتیمنتال ارز دیجیتال دوج کوین DOGE

تحلیل سنتیمنتال از جمله روش هایی است که تحلیلگران در آن به تحلیل احساسات معامله گران در بازار ارز دیجیتال می پردازند. در واقع احساسات عموم سرمایه گذارن و تریدرها بررسی شده و جهت حرکت بازار مشخص می شود. به طور کلی می توان گفت تحلیل سنتیمنتال از روش های جدید تحلیل است که مبتنی بر روانشناسی رفتاری بازار مالی و علم نوین اقتصاد می باشد.

عوامل موثر بر قیمت دوج کوین DOGE

عوامل موثر بر قیمت دوج کوین DOGE

در اینجا به بررسی عواملی خواهیم پرداخت که بر روی قیمت دوج کوین تاثیر گذار است. در واقع این عوامل می تواند باعث کاهش قیمت و یا افزایش آن شود. این موارد شامل:

.یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت رمز ارز دوج کوین می تواند میزان عرضه و تقاضا باشد که متناسب با آن ممکن است قیمت کاهش و یا افزایش یابد.

.از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت رمز ارز دوج کوین می توان به اخبار و رسانه ها اشاره نمود. به طور کلی اخبار مثبت و منفی در شبکه های اجتماعی می تواند تاثیر بسزایی در روند قیمت رمز ارز دوج کوین داشته باشد.

.میزان اعتبار و مقبولیت رمز ارز دوج کوین در بین سرمایه گذاران نیز از دیگر عوامل  تاثیر گذار است. برای مثال اگر میزان محبوبیت و اعتبار این ارز دیجیتال در نزد افراد کاهش یابد، در نتیجه دوج کوین با کاهش قیمت روبرو خواهد بود.

مهم ترین علت های ریزش قیمت دوج کوین DOGE

شاید برای شما کاربران عزیز هم این سوال پیش بیاید که چه عواملی باعث کاهش قیمت رمز ارز دوج کوین می شود. اگر بخواهیم به یکی از عوامل تاثیرگذار اشاره نماییم می توان گفت اخبار منفی پخش شده در شبکه های اجتماعی می تواند بر روند کاهش قیمت دوج کوین تاثیر بگذارد.

همچنین زمانی که میزان عرضه بیشتر باشد و تقاضا برای رمز ارز کمتر، به کاهش قیمت کمک می نماید. یکی دیگر از موارد مهم و تاثیرگذار دشواری استخراج است. همانطور که در بالا اشاره نمودیم، رمز ارز دوج کوین قابل استخراج است و هر چه استخراج این رمز ارز دشوار نباشد، عرضه بیشتر خواهد بود و در نتیجه قیمت دوج کوین کاهش خواهد یافت.

مهم ترین علت های افزایش قیمت دوج کوین DOGE

به طور کلی می توان بیان نمود که عوامل مختلفی هستند که می توانند باعث افزایش قیمت ارز دیجیتال دوج کوین شوند. در ادامه به بررسی چند مورد خواهیم پرداخت.

1.حمایت افراد مشهور همچون ایلان ماسک از رمز ارز دوج کوین می تواند به افزایش قیمت دوج کوین کمک نماید. در واقع این حمایت باعث می شود تا ارز دیجیتال دوج کوین از رشد خوبی برخوردار باشد.

2.پخش اخبار مثبت در ارتباط با رمز ارز دوج کوین در رسانه ها و شبکه های اجتماعی از دیگر عواملی است که سبب رشد قیمت دوج کوین می شود.

3.از دیگر عوامل تاثیر گذار می توان به میزان عرضه و تقاضا اشاره نمود. هر چه میزان تقاضا بیشتر باشد و عرضه کمتر باعث افزایش قیمت می شود البته لازم به ذکر است که بر عکس این قضیه نیز امکان پذیر است.

رابطه قیمت دوج کوین DOGE با متغیرهای اقتصادی

برای بسیاری از عزیزان ممکن است این سوال پیش بیاید که آیا با افزایش قیمت متغیرهای اقتصادی همچون دلار، طلا و … قیمت دوج کوین نیز افزایش می یابد؟! باید بگوییم که با اطمینان کامل نمی توان گفت که با افزایش قیمت دلار آمریکا قیمت دوج کوین افزایش خواهد یافت و یا با کاهش قیمت دلار، قیمت آن کاهش خواهد یافت. برای بررسی عوامل تاثیرگذار بر قیمت بهتر است دیگر شاخص ها را در نظر گرفت و در نظر گرفتن متغیرهای اقتصادی به عنوان یکی از عوامل تاثیر گذار نمی تواند همیشه درست باشد.


محاسبه قیمت دوج کوین DOGE به تومان

برای محاسبه قیمت ارز دیجیتال دوج کوین به تومان کاربران قادر خواهند بود قیمت لحظه ای رمز ارز که به دلار نمایش داده می شود را در قیمت لحظه ای دلار به تومان ضرب نمایند. برای این کار همچنین می توانید از ماشین حساب ارز دیجیتال موجود در سایت زوم ارز استفاده نمایید.


آینده قیمت دوج کوین DOGE

با توجه به تحلیل های انجام شده در ارتباط با آینده قیمت دوج کوین می توان تصمیم گرفت که آیا این رمز ارز یک سرمایه گذاری مناسب به شمار می رود یا خیر؟!

لازم است بدانید که دوج کوین در نیمه اول سال 2021 به صحنه آمد و ترکیب قدرتمندی از هیاهوی رسانه های اجتماعی و پشتیبانی از سوی افراد مشهور سرشناس افزایش یافت. اگرچه قیمت دوج کوین نسبت به مِی 2021 به میزان قابل توجهی کاهش یافته است، بسیاری از سرمایه گذاران هنوز معتقدند که این کوین دارای پتانسیل صعودی قابل توجهی است.

دوج کوین بدون شک یکی از بهترین ارزهای دیجیتال در ماه های گذشته بوده است و هنوز هم از نظر بسیاری بهترین ارز دیجیتال زیر 1 دلار است. به طور کلی دوج کوین از ابزار دنیای واقعی برای حفظ شتاب صعودی در طولانی مدت برخوردار نیست. افزایش قیمت اولیه کوین ناشی از هیاهوی ایجاد شده توسط رسانه های اصلی بود. از آنجایی که این عوامل از بین رفته اند، دوج کوین عملکرد ضعیفی از خود نشان داده است.

به همین دلیل نظر ما این است که دوج کوین برای سرمایه گذاران ریسک پذیری مناسب است که از روی امید به جای انتظار، خوشحال هستند که پوزیشن خود را باز کنند. بدون شک دوج کوین می تواند بازدهی مثبتی را ارائه دهد اما احتمالا بهترین دارایی رمزنگاری برای سرمایه گذاران ریسک پذیر نیست.


سوالات متداول

چگونه می توان دوج کوین خرید؟

برای خریداری رمز ارز دوج کوین کاربران می توانند از صرافی های ارز دیجیتال ایرانی و یا خارجی استفاده کنند. برای این کار در ابتدا باید اقدام به ثبت نام و احراز هویت در صرافی نمایند.

بهترین کیف پول برای دوج کوین چیست؟

اگر انتخاب شما کیف پول های سخت افزاری می باشد، کیف پول لجر و ترزور می توانند بهترین گزینه باشند. کیف پول های نرم افزاری همچون تراست، اتمیک و کوینومی نیز برای ذخیره سازی دوج کوین مناسب می باشند.

نحوه استخراج دوج کوین چگونه است؟

برای استخراج دوج کوین از GPU استفاده می شود و برای مقرون به صرفه بودن آن باید از ریگ های قدرتمند استفاده کرد.

تکنیکال

نمودار عمق بازار بیت کوین

تاثیر عمق بازار دوج کوین

عمق خرید
$۲۱۹,۸۸۹,۷۲۴.۵۸
تاثیر قیمت
$۳۹,۸۲۷.۶۳
درصد تاثیر
% ۸۴۴.۲۹
میانگین قیمت
$۴۷.۱۷
عمق فروش
$۲,۶۰۰,۹۹۰,۹۷۲.۳۶
تاثیر قیمت
$۳۰۷,۷۴۴.۱۱
درصد تاثیر
% ۰.۸۸۵۲۹۰
میانگین قیمت
$۳۴۷,۶۱۹.۷۱
Date Open High Low Close Volume Market Cap
Nov 30,2022 $0.10 $0.11 $0.10 $0.11 $1,388,624,553.80 $14,177,170,962.69
Dec 01,2022 $0.11 $0.11 $0.10 $0.10 $891,639,200.27 $13,477,200,487.66
Dec 02,2022 $0.10 $0.10 $0.10 $0.10 $776,013,991.98 $13,552,009,301.34
Dec 03,2022 $0.10 $0.10 $0.10 $0.10 $632,114,945.56 $13,243,695,994.11
Dec 04,2022 $0.10 $0.11 $0.10 $0.10 $759,219,555.97 $13,835,723,612.45
Dec 05,2022 $0.10 $0.11 $0.10 $0.10 $1,051,327,257.21 $13,462,658,633.24
Dec 06,2022 $0.10 $0.10 $0.10 $0.10 $534,648,134.11 $13,304,008,821.28
Dec 07,2022 $0.10 $0.10 $0.10 $0.10 $622,336,382.08 $12,707,613,696.82
Dec 08,2022 $0.10 $0.10 $0.10 $0.10 $492,909,326.87 $13,073,353,736.29
Dec 09,2022 $0.10 $0.10 $0.10 $0.10 $423,432,535.33 $12,824,254,996.61
Dec 10,2022 $0.10 $0.10 $0.10 $0.10 $242,190,274.35 $12,797,000,669.90
Dec 11,2022 $0.10 $0.10 $0.09 $0.09 $300,470,314.33 $12,321,781,629.64
Dec 12,2022 $0.09 $0.09 $0.09 $0.09 $749,817,261.46 $11,974,609,744.75
Dec 13,2022 $0.09 $0.09 $0.09 $0.09 $766,352,149.38 $12,065,045,471.71
Dec 14,2022 $0.09 $0.09 $0.09 $0.09 $549,320,297.72 $11,743,272,132.65
Dec 15,2022 $0.09 $0.09 $0.08 $0.08 $412,364,377.31 $11,240,093,052.98
Dec 16,2022 $0.08 $0.09 $0.08 $0.08 $699,338,853.13 $10,075,240,068.29
Dec 17,2022 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $495,547,979.35 $10,516,394,110.77
Dec 18,2022 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $256,971,054.69 $10,433,338,197.42
Dec 19,2022 $0.08 $0.08 $0.07 $0.07 $581,773,248.93 $9,476,598,805.27
Dec 20,2022 $0.07 $0.08 $0.07 $0.07 $438,099,131.50 $9,941,646,871.56
Dec 21,2022 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $349,830,700.23 $9,775,063,506.12
Dec 22,2022 $0.07 $0.08 $0.07 $0.08 $593,083,646.00 $10,211,269,266.61
Dec 23,2022 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $398,842,518.59 $10,232,697,941.69
Dec 24,2022 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $165,055,616.67 $10,301,579,920.01
Dec 25,2022 $0.08 $0.08 $0.07 $0.08 $423,876,256.83 $10,076,566,956.65
Dec 26,2022 $0.08 $0.08 $0.07 $0.08 $248,935,710.26 $10,054,165,879.52
Dec 27,2022 $0.08 $0.08 $0.07 $0.07 $290,428,818.12 $9,780,971,907.93
Dec 28,2022 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $496,350,490.96 $9,337,540,717.43
Dec 29,2022 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $285,144,119.03 $9,425,135,127.67
Dec 30,2022 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $419,889,739.43 $9,075,151,972.10
Dec 31,2022 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $289,371,048.70 $9,325,956,852.40
Jan 01,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $185,279,749.98 $9,316,760,628.86
Jan 02,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $405,800,240.20 $9,479,833,048.30
Jan 03,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $283,398,864.24 $9,349,054,553.49
Jan 04,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $343,264,144.56 $9,716,401,772.64
Jan 05,2023 $0.07 $0.08 $0.07 $0.07 $424,927,579.79 $9,492,545,947.87
Jan 06,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $306,914,647.02 $9,614,600,393.96
Jan 07,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $173,703,550.83 $9,581,788,862.96
Jan 08,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $246,133,445.09 $9,764,721,215.63
Jan 09,2023 $0.07 $0.08 $0.07 $0.08 $853,703,837.15 $10,054,365,217.62
Jan 10,2023 $0.08 $0.08 $0.07 $0.08 $492,952,309.08 $10,312,306,818.54
Jan 11,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $394,318,759.00 $10,368,674,340.55
Jan 12,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $706,796,193.85 $10,651,569,957.85
Jan 13,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $575,039,277.45 $11,202,457,807.45
Jan 14,2023 $0.08 $0.09 $0.08 $0.09 $1,101,070,506.77 $11,585,273,513.92
Jan 15,2023 $0.09 $0.09 $0.08 $0.09 $501,123,417.73 $11,427,062,081.16
Jan 16,2023 $0.09 $0.09 $0.08 $0.08 $537,067,710.08 $11,096,046,663.49
Jan 17,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $366,437,449.23 $11,009,257,200.43
Jan 18,2023 $0.08 $0.09 $0.08 $0.08 $1,094,371,446.65 $10,638,963,800.38
Jan 19,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $337,970,684.00 $10,833,941,745.79
Jan 20,2023 $0.08 $0.09 $0.08 $0.09 $444,441,989.26 $11,463,151,612.43
Jan 21,2023 $0.09 $0.09 $0.08 $0.08 $716,057,147.51 $11,245,805,169.51
Jan 22,2023 $0.08 $0.09 $0.08 $0.09 $794,717,540.81 $11,715,406,937.73
Jan 23,2023 $0.09 $0.09 $0.09 $0.09 $661,273,713.59 $11,755,355,649.46
Jan 24,2023 $0.09 $0.09 $0.08 $0.08 $559,881,330.66 $11,137,744,759.37
Jan 25,2023 $0.08 $0.09 $0.08 $0.09 $542,521,009.70 $11,488,491,727.73
Jan 26,2023 $0.09 $0.09 $0.09 $0.09 $424,196,514.64 $11,459,228,981.56
Jan 27,2023 $0.09 $0.09 $0.08 $0.09 $400,056,533.85 $11,558,717,347.22
Jan 28,2023 $0.09 $0.09 $0.09 $0.09 $642,333,815.97 $11,646,893,473.73
Source Pairs Price +2% Depth -2% Depth Volume Liquidity
Binance DOGE/USDT $0.09 $1,556,070.97 $1,810,858.44 $92,977,741.34 786.00
Binance DOGE/BUSD $0.09 $567,136.11 $916,747.28 $40,967,326.05 723.00
Coinbase Exchange DOGE/USD $0.09 $933,163.93 $2,356,755.12 $25,350,148.24 698.00
KuCoin DOGE/USDT $0.09 $570,330.85 $651,510.97 $10,529,246.07 584.00
Binance DOGE/TRY $0.09 $164,636.55 $185,423.78 $5,002,082.92 579.00
Kraken XDG/USD $0.09 $850,378.56 $1,804,631.10 $4,792,778.77 715.00
Binance DOGE/BTC $0.09 $528,032.95 $683,017.74 $3,828,900.23 564.00
Kraken XDG/EUR $0.09 $182,507.42 $624,688.08 $1,074,324.26 623.00
Binance DOGE/EUR $0.09 $68,537.23 $86,745.20 $659,304.19 547.00
Coinbase Exchange DOGE/EUR $0.09 $91,419.28 $359,235.00 $648,124.53 506.00
Bitfinex DOGE/USD $0.09 $411,105.67 $315,147.36 $622,371.73 528.00
Binance DOGE/BIDR $0.09 $24,293.26 $26,405.57 $533,335.91 692.70
Coinbase Exchange DOGE/BTC $0.09 $189,745.99 $161,225.25 $445,131.58 464.00
Coinbase Exchange DOGE/USDT $0.09 $100,731.62 $149,381.63 $363,089.51 486.00
Bitfinex DOGE/USDT $0.09 $362,055.64 $438,993.40 $337,692.54 522.00
Binance DOGE/AUD $0.09 $32,549.32 $36,671.74 $278,375.40 606.34
KuCoin DOGE/USDC $0.09 $32,079.52 $42,291.41 $227,875.01 457.00
Binance DOGE/BRL $0.09 $46,080.47 $24,367.98 $212,446.07 635.24
Coinbase Exchange DOGE/GBP $0.09 $53,177.16 $68,765.50 $204,871.42 449.00
Binance DOGE/GBP $0.09 $62,507.90 $44,784.10 $201,617.83 534.00
Binance SHIB/DOGE $0.09 $29,643.93 $16,259.30 $140,725.84 652.53
KuCoin DOGE/BTC $0.09 $24,939.92 $54,047.96 $105,204.11 405.00
Kraken XDG/XBT $0.09 $197,918.72 $222,593.35 $96,547.91 467.00
Kraken XDG/USDT $0.09 $67,574.90 $82,289.20 $71,052.88 529.00
Binance DOGE/RUB $0.09 $10,840.97 $4,726.95 $65,507.49 641.44
Bitstamp DOGE/USD $0.09 $28,915.10 $1,923.32 $34,569.05 326.00
Bitstamp DOGE/EUR $0.09 $29,333.78 $22,062.76 $23,302.89 350.00
KuCoin SHIB/DOGE $0.09 $5,250.20 $5,029.99 $13,058.98 286.00
Bitfinex DOGE/BTC $0.09 $41,653.30 $49,383.38 $12,677.78 338.00
KuCoin DOGE/KCS $0.09 $2,979.38 $2,786.75 $9,166.64 303.00
Bithumb DOGE/KRW $0.09 $298,850.82 $252,406.07 $5,752,226.01 388.00
Bithumb DOGE/BTC $0.09 $1,461.54 $983.49 $1,977.00 2.00
PancakeSwap (V2) DOGE/WBNB $0.09 $0.00 $0.00 $472,890.86 506.19
Gemini DOGE/USD $0.09 $126,982.58 $603,734.13 $249,051.95 569.00
Bittrex DOGE/USDT $0.09 $18,785.91 $32,821.01 $60,126.68 398.00
PancakeSwap (V2) USDT/DOGE $0.09 $0.00 $0.00 $26,867.25 271.50
Bittrex DOGE/USD $0.09 $14,490.60 $36,149.85 $20,231.49 361.00
Bittrex DOGE/BTC $0.09 $19,334.65 $39,327.82 $14,240.71 330.00
Gemini DOGE/BTC $0.09 $2,802.50 $22,769.43 $4,061.46 353.00
Bittrex DOGE/EUR $0.09 $5,163.22 $118.46 $2,653.89 64.00
Gemini DOGE/ETH $0.09 $2,332.97 $2,378.57 $2,447.84 300.00
PancakeSwap DOGE/BUSD $0.09 $0.00 $0.00 $327.80 125.45
Bittrex DOGE/ETH $0.09 $124.29 $134.10 $206.10 60.00
PancakeSwap (V2) BGL/DOGE $0.09 $0.00 $0.00 $132.47 5.55
PancakeSwap (V2) BBC/DOGE $0.09 $0.00 $0.00 $67.84 12.03
PancakeSwap DOGE/WBNB $0.09 $0.00 $0.00 $23.66 4.13
PancakeSwap (V2) DOGE/TBCC $0.09 $0.00 $0.00 $15.18 36.52
PancakeSwap CAKE/DOGE $0.09 $0.00 $0.00 $2.74 18.95
PancakeSwap (V2) ETH/DOGE $0.09 $0.00 $0.00 $1.83 0.48
PancakeSwap (V2) USTC/DOGE $0.09 $0.00 $0.00 $0.02 0.13
PancakeSwap (V2) USDC/DOGE $0.09 $0.00 $0.00 $0.00 0.01
Bittrex DOGE/USDC $0.09 $182.05 $183.41 $0.00 28.00
Bybit DOGE/USDT $0.09 $296,638.86 $282,271.71 $3,671,955.52 595.00
Gate.io DOGE/USDT $0.09 $1,365,608.04 $1,795,500.07 $2,731,430.60 582.00
ProBit Global DOGE/USDT $0.09 $8,022.85 $3,038.68 $1,819,430.09 246.00
Huobi DOGE/USDT $0.09 $169,715.79 $184,944.57 $1,738,051.42 567.00
Poloniex DOGE/USDT $0.09 $35,100.57 $22,291.20 $716,677.64 439.00
Gate.io DOGE/USD $0.09 $20,898.59 $7,288.04 $308,579.47 374.00
ProBit Global DOGE/BTC $0.09 $5,155.85 $20,247.52 $208,022.07 211.00
Poloniex DOGE/USDD $0.09 $1,127.75 $969.13 $170,963.41 238.00
Bybit DOGE/USDC $0.09 $19,068.13 $20,684.81 $65,528.80 439.00
Huobi DOGE/BTC $0.09 $8,342.15 $14,981.21 $44,005.96 410.00
Gate.io DOGE/BTC $0.09 $5,564.30 $8,096.40 $39,995.89 355.00
Huobi DOGE/ETH $0.09 $10,311.56 $11,105.26 $24,335.11 334.00
Poloniex DOGE/BTC $0.09 $23,190.62 $21,469.90 $12,057.85 389.00
Coinlist Pro DOGE/USD $0.09 $602.24 $5,173.99 $1,781.05 1.00
Gate.io DOGE/TRY $0.09 $10,489.11 $11,788.00 $1,289.68 329.00
Coinlist Pro DOGE/USDT $0.09 $5.30 $24,306.13 $661.23 1.00
Huobi DOGE/USDC $0.09 $9,430.17 $6,708.48 $285.48 225.00
Poloniex DOGE/USDC $0.09 $8,244.44 $9,029.60 $265.13 102.00
OKX DOGE/USDT $0.09 $1,370,660.32 $802,291.45 $23,935,967.42 554.00
OKX DOGE/USDC $0.09 $136,831.42 $148,227.74 $2,103,775.58 513.00
OKX DOGE/ETH $0.09 $43,213.93 $45,150.74 $621,145.38 333.00
OKX DOGE/BTC $0.09 $57,484.83 $60,409.83 $574,277.24 305.00
Bitget DOGE/USDT $0.09 $2,228,976.00 $2,385,507.81 $3,120,873.26 604.00
Binance.US DOGE/USD $0.09 $292,273.45 $404,302.55 $2,357,679.63 530.00
Coinone DOGE/KRW $0.09 $119,125.99 $43,681.99 $1,685,704.47 455.00
Binance.US DOGE/USDT $0.09 $174,071.68 $222,804.21 $1,033,547.51 582.00
Crypto.com Exchange DOGE/USD $0.09 $111,426.91 $129,227.13 $824,656.40 467.00
Crypto.com Exchange DOGE/USDT $0.09 $110,138.00 $94,142.84 $627,687.32 455.00
Bitget DOGE/BTC $0.09 $135,500.21 $157,694.22 $210,038.76 336.00
Bitget DOGE/USDC $0.09 $728,124.50 $514,561.38 $72,829.80 446.00
Crypto.com Exchange DOGE/BTC $0.09 $71,843.69 $33,413.05 $59,389.48 339.00
Binance TR DOGE/TRY $0.09 $200,794.65 $173,295.87 $3,980,047.25 425.00
Binance TR DOGE/BUSD $0.09 $1,013,187.29 $1,232,094.64 $1,595,345.91 562.00
Bitkub DOGE/THB $0.09 $328,541.00 $427,401.54 $1,253,091.84 489.00
CoinEx DOGE/USDT $0.09 $195,494.68 $211,606.57 $1,044,385.58 406.00
Bitvavo DOGE/EUR $0.09 $99,799.98 $93,779.83 $962,694.67 501.00
Indodax DOGE/IDR $0.09 $67,799.99 $74,086.19 $173,140.92 461.00
Tokocrypto DOGE/BIDR $0.09 $23,989.42 $25,302.04 $105,555.12 393.00
Biswap DOGE/WBNB $0.09 $0.00 $0.00 $87,492.07 435.52
EXMO DOGE/USD $0.10 $6,244.86 $13,892.34 $62,648.99 326.00
WazirX DOGE/INR $0.09 $16,481.90 $23,235.75 $60,567.71 214.00
EXMO DOGE/GBP $0.09 $14.73 $6.16 $57,682.61 2.00
EXMO DOGE/EUR $0.09 $187.76 $45.22 $56,213.65 95.00
Tokocrypto DOGE/USDT $0.09 $2,168,034.79 $2,923,164.78 $48,798.88 708.00
CoinEx DOGE/BTC $0.09 $4,609.19 $4,977.39 $28,247.75 310.00
Tokocrypto DOGE/BUSD $0.09 $955,490.09 $1,426,044.02 $26,648.00 669.00
CoinEx DOGE/USDC $0.09 $8,508.74 $6,570.41 $11,901.36 214.00
CoinEx DOGE/BCH $0.09 $3,927.80 $4,415.69 $9,838.87 325.00
تعداد کل
4,549,499
تعداد فعال
0
ده هولدر برتر
47.64%
بیست هولدر برتر
54.34%
پنجاه هولدر برتر
62.7%
صد هولدر برتر
67.37%
# آدرس مقدار DOGE درصد از مقدار کل
1 DPDLBAe3RGQ2GiPxDzhgjcmpZCZD8cSBgZ 34,762,065,533.94 25.21%
2 DE5opaXjFgDhFBqL6tBDxTAQ56zkX6EToX 7,316,303,898.47 5.3%
3 D8ZEVbgf4yPs3MK8dMJJ7PpSyBKsbd66TX 7,125,082,564.67 5.17%
4 DDTtqnuZ5kfRT5qh2c7sNtqrJmV3iXYdGG 5,031,001,909.32 3.65%
5 DDuXGMFNGpGjaAqyDunSMvceMBruc1wwKF 3,520,322,616.85 2.55%
6 DDCRBABw7b1U7gSmgstb5SHWRS7gTqRWBc 1,981,615,532.95 1.44%
7 DDogepartyxxxxxxxxxxxxxxxxxxw1dfzr 1,854,583,957.41 1.34%
8 DMuFDCTwxdqzfWrCEE7HiMxBonKVU49Fz4 1,803,666,894.40 1.31%
9 D94wYp1bGAP61Q4ytp8iau4fWEWaNTbCvm 1,230,009,992.70 0.89%
10 DLCDJhnh6aGotar6b182jpzbNEyXb3C361 1,071,734,746.47 0.78%
11 D6LKpBFJaf6moGenC39eXEjzAqLzYiTfdz 1,032,076,124.46 0.75%
12 DJfU2p6woQ9GiBdiXsWZWJnJ9uDdZfSSNC 1,030,485,305.76 0.75%
13 D9a1Ah7mUNAJwNqHPER4DN9zNLoqcYFDZW 1,000,010,007.06 0.73%
14 D8WhgsmFUkf4imvsrwYjdhXL45LPz3bS1S 1,000,000,038.73 0.73%
15 DGmzv39riELTuigZCUD6sWoHEHPdSbxdUB 985,000,238.01 0.71%
16 DJVeRemZM842GmvT6WR3PzVkqhqCEUGsDH 915,400,007.04 0.66%
17 D61T1GVeMZM8UHvXKyyD55Ur9efAF2mb5f 893,823,331.78 0.65%
18 DFGAacQ6WtPxfQuf1Rz84f9YWsX3xUvPtf 843,779,099.93 0.61%
19 DPEzPFx1YAg2AndcYXD9ouPiNT5izSgeHL 769,000,852.04 0.56%
20 D9FV7Ka27RVzS9NPBx3H57TUVi1hb4QS64 753,279,807.49 0.55%
21 DHQsfy66JsYSnwjCABFN6NNqW4kHQe63oU 719,083,329.44 0.52%
22 D7wbmbjBWG5HPkT6d4gh6SdQPp6z25vcF2 610,887,867.88 0.44%
23 D6xiMfjQNdcGe9aVXCCUk2PyzWCxfnZww9 560,144,358.00 0.41%
24 D62u6u8D2ndTbzYCE4M5HuNYJ9qojqFXTY 558,964,751.00 0.41%
25 D78RSZmmfSXUAgFivtg5Ld5NMChVeDyWx8 538,194,544.35 0.39%
26 DJtqonMkvsVr8rVr4Pdf5zYfZrnaLSdnwi 509,469,758.75 0.37%
27 DHFu8WjwXzHVy9pknMrxdQpePFir2FmiuG 494,208,224.06 0.36%
28 DBpNLLEj13LWr14wm1YH24nuqAjodrjaLL 490,279,745.74 0.36%
29 A4EpubgdSdBi8VEZCzdW5HtzQWneJoU9q2 466,946,123.00 0.34%
30 DPky8skSdy16gn8yYGFbjVcgqQn39SU8am 453,879,285.22 0.33%
31 9rV1NWsqaVMAncpAbSrQkdTyxzSVokxvnn 436,369,638.96 0.32%
32 DEAWXsx1Ge925D7gn2wC3scwDXLf2svd7T 418,297,978.47 0.3%
33 DAcNceLan25hje2jBGbopHyUjpSziykuAY 412,373,917.70 0.3%
34 A8c3xNz2mqsDLFwv5KL5fpH12QEwDaoTXo 400,999,958.28 0.29%
35 DEpFaVzjmQVYh4RWiCDSwnc6XyvQaxuyr8 380,000,006.73 0.28%
36 DD18AYERHStZRCvY5gPugKaTXokyVcTFbz 360,120,989.45 0.26%
37 D9QroTckMcABx2MHftswKFENcXngL8scUh 326,383,478.81 0.24%
38 DGWXvRUZZZJADcft2NH7yCmxJXXsGgjVHh 317,026,506.75 0.23%
39 DGf7a1UXruciKiKWvW9cFVoERQtAxg6jga 300,000,007.04 0.22%
40 DHyyCZW7Amsvwcfhg6seYnvT7uyW4YdyZc 292,685,236.04 0.21%
41 DQHqNvgsikHvkE8YrCsL6d1pxZ7DR5s2HW 292,414,317.94 0.21%
42 D7vrVREYM4H9Vbtoqi6mxsmzsuVjE6PDet 287,972,119.71 0.21%
43 D9hWmUtULU66hEHT4M96okBStq2UTg97tk 283,991,796.45 0.21%
44 DR3nbq283Dky1SQmQqZbSBjVa7MveG4LZc 257,662,272.37 0.19%
45 DLHmTF5M7A5qwdJTm4tKLDkhxDLYYnMSD5 251,046,334.40 0.18%
46 D8znPD1n3F7KoV9pTBAzyUuEmKG65GG9ab 225,020,506.04 0.16%
47 D5ogDfbt9JznUC7xwBKXHPzosAmWnywuCJ 224,972,752.78 0.16%
48 DQFoGSJspF6M2rAHShe7tmMEtTnodFSKHW 220,003,215.91 0.16%
49 DAN6kLu7xtRFkUZhPCEiCUNpJjsAZPWCRq 218,344,741.07 0.16%
50 D5yVYrobXFZLCPdCYVf9ndJ1aUvjhsyazg 187,985,944.52 0.14%
51 DCTpBbA5HUgcf39219AWtZuf76pNxM1m4e 187,551,367.97 0.14%
52 DLZxgWfMASwbqtRFtLy6rVEAjTzMcSguJe 185,390,128.61 0.13%
53 DSS3QiBvezK8rZSS7GzDf9qyWHEdr8t2b8 180,780,766.59 0.13%
54 D8ejNRKfFaVoSGz9ubLSYKNvRi55EDSQVH 180,000,000.00 0.13%
55 DD1h9ojoyAdAGLXaqgqZP3j86AtxZs6jCn 176,644,459.47 0.13%
56 DR2SpAVZPwJDVxJgTkJvGej3HC5aLBhQBM 163,708,101.22 0.12%
57 DN5Hp2kCkvCsdwr5SPmwHpiJgjKnC5wcT7 162,436,191.00 0.12%
58 DFBx6m9YHYFHgrmYXmTh1YQTaZv7Z3Zd8x 161,884,558.75 0.12%
59 DEHiiX3YuFKzRFbXQLgJ6wtqgmAUN8EZaG 154,146,226.78 0.11%
60 DS8nQiDKy8iK7viVZ7ymBJBrY43ieTBvvv 152,141,122.12 0.11%
61 DSVE8hQgj8XmkH5ixLJ23utaUHzRZY6MRF 150,000,007.19 0.11%
62 D9GqmkGCpgtnXP7xMD78v9xfqeDkqBZBMT 148,497,319.20 0.11%
63 DMLEL9XKGQVRkuqjJPU5LhggsDhjVzXcjR 146,402,398.02 0.11%
64 DEN9enVfqSNXRz5guvEzpvQeKEx82XbJyu 143,096,272.44 0.1%
65 A1JTiQWc13PymFB62tXuJeX9kTJLdb7kYN 140,000,000.00 0.1%
66 D7J8gJgs79VsFYkL37c1vA3vdUNhvKVLdG 137,471,895.27 0.1%
67 DLz791TVxUZyA2pBv3dhN9LD9Smwk9wJDL 133,111,635.98 0.1%
68 DMoonzxadHZJmgP6cCRvFZvec8wJb67j38 130,000,027.04 0.09%
69 DFGBxpZncATmjHgKgt527yAPJxAWP6LFWC 122,573,207.62 0.09%
70 DHKM6NDUUv9kaHAGi1QU7MRBNKfQiAdP3F 121,621,915.60 0.09%
71 DPPgfELC94eZuWBfXAQtMJTabpVuF33sY5 120,000,008.04 0.09%
72 DTVQd2jrTzhq2Qth2vpKubzUeHGpRSCBjv 118,893,160.61 0.09%
73 DDZXwcWjK3RnMzNGMZkgVeJYX4uY8t8K36 118,629,948.17 0.09%
74 DQ8KqJ4nQg4g2Qof2BsMj6HVau5N1iXLKX 116,838,455.70 0.08%
75 DMoonjyH1aHLZc1kksmikBUhjXromn1ZN4 116,001,032.44 0.08%
76 DU6Sg74RsxB6Tu6utAHf389EdQChUptWaK 115,000,001.00 0.08%
77 9raiVDY8KSEec3EfhUsfnn4kernttuZt4n 114,663,670.10 0.08%
78 DTJgZkCy5dzMUdj211VtSsoJkXUJPzNdDG 112,816,008.98 0.08%
79 DN4VDmvdusJtL66evr1oXgmvHi37cCJDWh 111,842,725.52 0.08%
80 DA712xiAgXzdrLWAKGHM54cPJu172kufb2 110,882,098.33 0.08%
81 DCpDX7tpS1wWqtvwoA5v1DF8ziyoXuNZnn 109,710,263.97 0.08%
82 DE1ekWYKnnTRn9vctx4UDgPZczW5RdAb3S 109,531,566.29 0.08%
83 D8Te13YAWMV47VCrQ7XF71Ahsq5TbDYgsj 107,434,083.19 0.08%
84 DU6obGrwz2GjX1NiXRP3oJQC6aJvq7VvA1 107,434,083.19 0.08%
85 DBkC2iofamN8xVM3iKCotJRC8mxNKhRMCz 107,434,083.19 0.08%
86 DGd3L4CwsVffwFfVatE2Ao1kzaELxrWjY4 107,434,083.19 0.08%
87 DJZZkDAvBTJmpPYMbVGmBdFjipe7We2CXh 107,434,083.19 0.08%
88 D9s1g4DfpUY6tGsqm9kUr2eZp3NkZPxFqB 107,434,083.19 0.08%
89 DMaZRV7XEGHkHMrss9PYUDA1Pys7qvsWUp 107,434,083.19 0.08%
90 D67kvFnJnJxxHxnNyDhMghC1bfZ74922XA 107,067,091.63 0.08%
91 DTsBpxfR9otQTRJEXc7dW4HmuNVgutc6fW 105,073,868.21 0.08%
92 DJcrNhWng8X9B7bfpp8vZqUibcmDk1XPV3 104,999,249.00 0.08%
93 DC9jn1MvEVwx84qzzF3rYgg6gf1ojNHUqM 104,999,037.00 0.08%
94 D6zU4PesgW5xmB6utGrfxgq5DrHdEmw8c7 104,998,980.00 0.08%
95 DKLbspGEyN4XyTZGGMzSZhDufoTGceBbSw 104,998,974.00 0.08%
96 DUTPruoNbYidcJBkeomHcru72nHaEpmd2K 104,998,968.00 0.08%
97 DFHMxqTjbtKKfJ2uAhNMFrw1SkeWhS3meS 104,719,244.39 0.08%
98 DFCT8ZPq6MytZU3HSvbTJevxt4MLq2Xasu 104,413,418.70 0.08%
99 DEBmRVBhnvh36axYboCnT8C7fac5hJf5XE 104,141,736.76 0.08%
100 DN6KNHT6BvuKNke3S9yP1M3h6TCgKCXj3m 104,141,736.76 0.08%

ماشین حساب ارز

DOGE
USDT
تومان

جزییات دوج کوین

قیمت دوج کوین $0.0898
حجم کل بازار $11,913,000,010
حجم معاملات روزانه $451,976,962
رتبه در بازار #9
تغییرات یک ساعته -0.45%
تغییرات 24 ساعته 2.73%
تغییرات 7 روزه 2.94%
تغییرات 30 روزه 30.92%
تغییرات 60 روزه -13.98%
تغییرات 90 روزه -28.046%
تغییرات دیروز 0.76%
تغییرات امسال 27.87%
تاریخ پیدایش 2013-12-15
قیمت شروع $ 0.0006
تغییرات حجم معاملات 24 ساعته -31.45%
بالاترین قیمت $ 0.74
تغییرات از بالاترین قیمت -87.83%
زمان بالاترین قیمت 2021-05-08
پایین ترین قیمت $ 0.000085
تغییرات از پایین ترین قیمت 104,953.34%
زمان پایین ترین قیمت 2015-05-07
پایین ترین قیمت دیروز $ 0.087
بالا ترین قیمت دیروز $ 0.093
ارز در دسترس 132,670,764,300 DOGE
تعداد کل ارز 132,670,764,300 DOGE

ارزهای مرتبط

yearn-finance
yearn-finance
$7,696.060
3.46%
9246.60 ,9263.08 ,9255.16 ,9427.53 ,9441.61 ,9363.16 ,9403.00 ,9540.47 ,9523.70 ,9478.26 ,9375.87 ,9353.52 ,9463.14 ,9509.43 ,9506.12 ,9504.73 ,9554.48 ,9575.06 ,9747.19 ,9881.57 ,10091.69 ,9968.62 ,10007.65 ,9985.82 ,9966.54 ,9907.82 ,10036.85 ,9861.06 ,9853.07 ,9915.91 ,9857.16 ,9910.84 ,9884.76 ,9846.10 ,9760.53 ,9816.01 ,9727.55 ,9727.35 ,9689.04 ,9654.14 ,9656.46 ,9436.91 ,9528.58 ,9509.50 ,9537.56 ,9556.91 ,9509.42 ,9421.01 ,9804.23 ,9760.71 ,9505.79 ,9330.50 ,9289.62 ,9202.86 ,9106.80 ,9123.11 ,9144.79 ,9128.02 ,9083.15 ,8966.99 ,9071.00 ,9076.10 ,9081.94 ,9086.63 ,9039.76 ,9019.52 ,9034.69 ,9098.40 ,9053.44 ,9053.22 ,9025.64 ,8984.56 ,8978.86 ,8935.06 ,8827.55 ,8797.07 ,8708.03 ,8723.15 ,8657.35 ,8724.64 ,8725.99 ,8668.89 ,8795.81 ,8794.98 ,8789.54 ,8840.28 ,8863.82 ,8831.77 ,8820.49 ,8866.33 ,8908.00 ,8940.94 ,8906.86 ,8862.79 ,8886.05 ,8903.09 ,8805.29 ,8825.66 ,8804.32 ,8868.15 ,8878.41 ,8872.21 ,8880.56 ,8846.58 ,8860.41 ,8775.02 ,8731.09 ,8517.71 ,8483.74 ,8506.38 ,8598.97 ,8662.60 ,8617.18 ,8587.16 ,8638.94 ,8633.64 ,8593.15 ,8607.65 ,8601.78 ,8613.71 ,8842.99 ,8893.36 ,8960.58 ,8927.17 ,8981.16 ,8984.71 ,8960.69 ,8946.97 ,8995.83 ,8993.12 ,9008.25 ,9106.60 ,9023.24 ,9007.02 ,9073.18 ,9126.09 ,9218.73 ,9194.16 ,9150.47 ,9185.79 ,9173.48 ,9178.00 ,9146.08 ,9209.95 ,9177.91 ,9249.22 ,8823.01 ,8909.30 ,8671.09 ,8643.20 ,8727.32 ,8927.05 ,8979.58 ,8897.89 ,8959.38 ,8879.50 ,9020.21 ,9082.31 ,9147.22 ,9159.32 ,9173.60 ,9175.45 ,9085.98 ,9082.54 ,9027.42 ,9016.10 ,9114.55 ,9064.93
ethereum
ethereum
$1,635.74
4.49%
1649.75 ,1657.82 ,1651.51 ,1652.06 ,1683.48 ,1679.34 ,1665.54 ,1670.50 ,1682.84 ,1684.96 ,1680.38 ,1659.58 ,1657.61 ,1669.71 ,1679.98 ,1677.12 ,1671.12 ,1676.09 ,1680.40 ,1700.87 ,1709.20 ,1710.55 ,1706.01 ,1700.15 ,1707.91 ,1705.49 ,1700.94 ,1713.59 ,1702.21 ,1698.40 ,1709.64 ,1701.31 ,1707.70 ,1711.16 ,1700.69 ,1698.39 ,1696.77 ,1681.12 ,1684.40 ,1684.68 ,1689.39 ,1685.33 ,1663.34 ,1662.17 ,1659.53 ,1660.44 ,1661.80 ,1655.11 ,1630.78 ,1669.76 ,1687.55 ,1643.52 ,1600.07 ,1582.38 ,1573.84 ,1560.48 ,1561.60 ,1558.77 ,1557.33 ,1553.61 ,1510.19 ,1518.27 ,1514.96 ,1505.09 ,1503.21 ,1496.01 ,1491.07 ,1499.25 ,1505.37 ,1506.88 ,1501.93 ,1508.06 ,1507.20 ,1504.75 ,1503.86 ,1494.45 ,1472.29 ,1469.44 ,1475.85 ,1469.01 ,1477.30 ,1478.62 ,1466.99 ,1486.10 ,1493.47 ,1486.27 ,1495.75 ,1498.36 ,1495.23 ,1488.73 ,1488.72 ,1495.93 ,1497.99 ,1494.30 ,1492.09 ,1487.29 ,1484.78 ,1474.13 ,1476.69 ,1476.08 ,1486.84 ,1484.01 ,1485.02 ,1490.04 ,1484.59 ,1486.91 ,1479.11 ,1467.89 ,1435.75 ,1433.57 ,1439.67 ,1448.88 ,1456.46 ,1449.29 ,1443.55 ,1454.86 ,1454.47 ,1447.68 ,1451.24 ,1451.32 ,1448.04 ,1482.82 ,1498.86 ,1509.22 ,1521.37 ,1536.25 ,1542.36 ,1532.26 ,1530.56 ,1544.05 ,1542.61 ,1540.45 ,1555.29 ,1544.17 ,1532.24 ,1537.23 ,1545.00 ,1582.36 ,1582.84 ,1579.25 ,1589.96 ,1588.99 ,1593.59 ,1587.50 ,1583.58 ,1569.87 ,1574.37 ,1519.66 ,1527.95 ,1493.91 ,1483.35 ,1505.50 ,1548.54 ,1560.80 ,1542.16 ,1542.55 ,1525.40 ,1550.70 ,1579.88 ,1594.77 ,1606.37 ,1607.63 ,1605.90 ,1585.33 ,1584.30 ,1575.77 ,1574.08 ,1598.09
origin-protocol
origin-protocol
$0.13
2.28%
0.18897787 ,0.18788402 ,0.18961698 ,0.19204786 ,0.19131872 ,0.19058710 ,0.19106116 ,0.19128788 ,0.19125501 ,0.18968312 ,0.18784702 ,0.18627356 ,0.18899665 ,0.19041791 ,0.18969072 ,0.18889929 ,0.18915380 ,0.19048366 ,0.19253764 ,0.19099383 ,0.19145689 ,0.19127500 ,0.19185947 ,0.19197272 ,0.18984410 ,0.18981078 ,0.19104309 ,0.18832720 ,0.18856988 ,0.18932948 ,0.18906473 ,0.19047953 ,0.19101212 ,0.19026696 ,0.18985031 ,0.19040688 ,0.18893824 ,0.18943345 ,0.19121824 ,0.19181151 ,0.19097119 ,0.18624903 ,0.18594348 ,0.18570748 ,0.18560578 ,0.18622455 ,0.18597895 ,0.18151933 ,0.18632405 ,0.18621711 ,0.18255412 ,0.17743534 ,0.17627507 ,0.17614602 ,0.17514546 ,0.17554852 ,0.17592906 ,0.17536158 ,0.17476843 ,0.17044671 ,0.17097865 ,0.17028348 ,0.16971041 ,0.16992535 ,0.16947183 ,0.16815042 ,0.16881131 ,0.17050024 ,0.17023781 ,0.16941909 ,0.17067618 ,0.17084911 ,0.17064421 ,0.17131491 ,0.17017474 ,0.16868488 ,0.16862557 ,0.16870501 ,0.16859384 ,0.16997343 ,0.16939618 ,0.16864945 ,0.16990332 ,0.17068060 ,0.16978653 ,0.17065438 ,0.17146187 ,0.17085623 ,0.17016221 ,0.17024427 ,0.17145872 ,0.17198112 ,0.17148899 ,0.17048670 ,0.17110252 ,0.17195771 ,0.17107259 ,0.17054266 ,0.17017813 ,0.17149817 ,0.17173971 ,0.17165404 ,0.17159825 ,0.17106331 ,0.17147924 ,0.17008575 ,0.16892551 ,0.16455949 ,0.16332148 ,0.16345945 ,0.16505555 ,0.16640919 ,0.16558588 ,0.16446114 ,0.16612713 ,0.16670209 ,0.16556120 ,0.16611758 ,0.16688080 ,0.16665351 ,0.17010652 ,0.17120033 ,0.17097023 ,0.17192180 ,0.17294624 ,0.17261293 ,0.17225144 ,0.17184914 ,0.17276586 ,0.17275823 ,0.17355714 ,0.17488435 ,0.17373108 ,0.17294481 ,0.17318273 ,0.17458396 ,0.17653160 ,0.17493076 ,0.17530845 ,0.17528538 ,0.17523538 ,0.17581844 ,0.17451551 ,0.17407300 ,0.17360874 ,0.17329771 ,0.16776289 ,0.16908093 ,0.16570291 ,0.16576491 ,0.16736083 ,0.17019107 ,0.17094795 ,0.17013239 ,0.17176119 ,0.16940051 ,0.17156463 ,0.17232805 ,0.17368486 ,0.17399115 ,0.17422534 ,0.17425054 ,0.17254056 ,0.17223477 ,0.17187547 ,0.17196520 ,0.17337409
bella-protocol
bella-protocol
$0.59
2.19%
0.74601585 ,0.73281942 ,0.72996581 ,0.73107165 ,0.73931828 ,0.73292536 ,0.73358075 ,0.73482446 ,0.73713668 ,0.74067763 ,0.74022386 ,0.72792590 ,0.72947784 ,0.73623111 ,0.74300939 ,0.74170599 ,0.74026763 ,0.74591497 ,0.74849657 ,0.75047601 ,0.74909267 ,0.74400914 ,0.74383139 ,0.73666087 ,0.74417095 ,0.73806212 ,0.73825702 ,0.73883535 ,0.72924795 ,0.72502324 ,0.73432803 ,0.72879222 ,0.73540179 ,0.73840553 ,0.73884779 ,0.73451811 ,0.73581367 ,0.73085948 ,0.73383705 ,0.74028387 ,0.74253777 ,0.73987997 ,0.72365095 ,0.72844809 ,0.73120657 ,0.73163541 ,0.73129645 ,0.72499610 ,0.71577462 ,0.73413015 ,0.72660302 ,0.72214957 ,0.69961641 ,0.69963751 ,0.69482463 ,0.69036804 ,0.68827783 ,0.68867758 ,0.68999354 ,0.68455968 ,0.67009905 ,0.67374261 ,0.67396412 ,0.67257651 ,0.67513310 ,0.66791015 ,0.67069957 ,0.66944520 ,0.67434672 ,0.67193933 ,0.67146017 ,0.67401621 ,0.67485010 ,0.67396328 ,0.67245398 ,0.66811094 ,0.66392251 ,0.66602557 ,0.66246216 ,0.65665510 ,0.65569430 ,0.65866796 ,0.65143302 ,0.65652528 ,0.66224386 ,0.66206525 ,0.66463709 ,0.66740791 ,0.66419354 ,0.66411212 ,0.66816993 ,0.66772426 ,0.67246295 ,0.67093873 ,0.67338790 ,0.67483441 ,0.67756741 ,0.67281249 ,0.67434295 ,0.66734535 ,0.67300645 ,0.66992854 ,0.67171858 ,0.67687133 ,0.67338928 ,0.67341208 ,0.66647111 ,0.66320062 ,0.65111820 ,0.64367993 ,0.64464139 ,0.65103800 ,0.65624940 ,0.65364668 ,0.64886103 ,0.65605898 ,0.65463026 ,0.64912393 ,0.65233962 ,0.65358671 ,0.65194093 ,0.66315231 ,0.66734713 ,0.66740828 ,0.67151672 ,0.67479498 ,0.67431103 ,0.67515163 ,0.67304966 ,0.67539017 ,0.67647062 ,0.67532074 ,0.68533796 ,0.68098444 ,0.68094801 ,0.68221287 ,0.68576660 ,0.69595696 ,0.69709473 ,0.69214271 ,0.69486844 ,0.69026515 ,0.69149397 ,0.68945967 ,0.69132707 ,0.68386277 ,0.68319521 ,0.66168161 ,0.66657931 ,0.65776686 ,0.65565280 ,0.66137812 ,0.67207888 ,0.67444594 ,0.67102110 ,0.67820101 ,0.67131865 ,0.68342265 ,0.68269569 ,0.69523084 ,0.69976529 ,0.69806225 ,0.69369537 ,0.68561889 ,0.68753346 ,0.68358719 ,0.68024005 ,0.68894754
sxp
sxp
$0.30
3.39%
0.40917354 ,0.40710823 ,0.40971109 ,0.41230919 ,0.41538466 ,0.41370548 ,0.41343929 ,0.41345533 ,0.41298973 ,0.41352897 ,0.40953452 ,0.40762998 ,0.40975136 ,0.41239671 ,0.41011490 ,0.40931607 ,0.40928867 ,0.41002382 ,0.41413804 ,0.41415405 ,0.41285283 ,0.41408770 ,0.41545039 ,0.41323695 ,0.41031591 ,0.40905431 ,0.41193915 ,0.40492632 ,0.40634169 ,0.40727122 ,0.40655604 ,0.40819889 ,0.40960676 ,0.40901496 ,0.40922955 ,0.40883344 ,0.40632348 ,0.40596321 ,0.40879284 ,0.40925458 ,0.40805369 ,0.39823333 ,0.40097187 ,0.39717505 ,0.39822792 ,0.39929677 ,0.39598306 ,0.39022687 ,0.40039851 ,0.40285092 ,0.39454401 ,0.38466560 ,0.38103731 ,0.38070298 ,0.37912322 ,0.37798397 ,0.37873933 ,0.37760773 ,0.37374531 ,0.36692519 ,0.36777424 ,0.36762701 ,0.36671017 ,0.36636720 ,0.36458471 ,0.36203256 ,0.36536548 ,0.36679359 ,0.36541474 ,0.36478776 ,0.36670203 ,0.36654189 ,0.36567599 ,0.36568152 ,0.36380784 ,0.36226355 ,0.36164700 ,0.36166970 ,0.36040996 ,0.36180440 ,0.36098521 ,0.36003062 ,0.36346136 ,0.36344996 ,0.36000474 ,0.36348337 ,0.36587162 ,0.36315771 ,0.36237678 ,0.36133528 ,0.36364995 ,0.36440281 ,0.36481858 ,0.36422848 ,0.36765146 ,0.36679480 ,0.36720666 ,0.36772919 ,0.36884628 ,0.37100263 ,0.37089361 ,0.37033363 ,0.37152655 ,0.37073983 ,0.37225526 ,0.36963327 ,0.36642985 ,0.36006185 ,0.35856810 ,0.35764996 ,0.36181110 ,0.36518124 ,0.36338439 ,0.36122231 ,0.36356872 ,0.36410381 ,0.36208196 ,0.36416574 ,0.36425355 ,0.36384306 ,0.36958613 ,0.37156933 ,0.37018549 ,0.37235751 ,0.37419678 ,0.37540396 ,0.37389628 ,0.37242145 ,0.37404409 ,0.37466218 ,0.37428916 ,0.37883765 ,0.37441128 ,0.37310038 ,0.37325224 ,0.37603509 ,0.38057658 ,0.38094212 ,0.37908544 ,0.38095694 ,0.38212783 ,0.38218048 ,0.37978450 ,0.37893388 ,0.37729445 ,0.37802285 ,0.36709179 ,0.36670304 ,0.36341784 ,0.36209975 ,0.36360837 ,0.36946414 ,0.37241367 ,0.36885796 ,0.36960560 ,0.36762567 ,0.37296052 ,0.37458927 ,0.37854153 ,0.37912740 ,0.37937636 ,0.38034586 ,0.37746468 ,0.37546675 ,0.37496426 ,0.37531985 ,0.37806092 ,0.37697750
اخبار فوری
همه
رابرت کیوساکی به خرید بیت کوین ادامه می‌دهد
5 ساعت پیش
3
12
رابرت کیوساکی، نویسنده کتاب پدر پولدار، پدر فقیر: در حال حاضر، ما در یک رکود جهانی به سر می‌بریم.
صرافی LBank در روز 20 آپریل 2022 توکن CTP را لیست خواهد کرد.
5 ساعت پیش
18
0
صرافی LBank در روز 30 ژانویه، متادوج را لیست خواهد کرد.
جلسه‌ای پیرامون بیت کوین با حضور 44 کشور در ال سالوادور
6 ساعت پیش
10
8
شهر بیت کوین ال سالوادور، برنده‌ی جایزه بین المللی طراحی شد.
شکایت: Yuga Labs سرمایه گذاران را فریب داده است
7 ساعت پیش
1
7
هم‌بنیان‌گذار پلتفرم Yuga Labs از سمت خود استعفا داد.
احتمال تعویق لایحه‌ی بررسی خطرات استیبل کوین‌ها تا سپتامبر
8 ساعت پیش
15
9
طی 44 روز گذشته، بیش از 3 میلیارد دلار از اکوسیستم بازار استیبل کوین‌ها از بین رفته است.
Robinhood چه تعداد شیبا هولد می‌کند؟
9 ساعت پیش
10
2
نرخ توکن سوزی شیبا، علی‌رغم فعالیت‌های گسترده جامعه، به میزان 63.85 درصد افت کرد.

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

نهنگ قدیمی ماتیک، دارایی خود را فروخت

نهنگ قدیمی ماتیک، دارایی خود را فروخت

دارایی سرقت شده در هک هارمونی در حال انتقال است

دارایی سرقت شده در هک هارمونی در حال انتقال است

میم کوین مشابه دوج کوین، بیش از 35 درصد رشد کرد

میم کوین مشابه دوج کوین، بیش از 35 درصد رشد کرد

هفته‌ی شلوغی برای کاردانو در راه است

هفته‌ی شلوغی برای کاردانو در راه است

ماسک بار دیگر به پذیرش دوج کوین توسط مک‌دونالد اشاره کرد

ماسک بار دیگر به پذیرش دوج کوین توسط مک‌دونالد اشاره کرد

نرخ توکن سوزی شیبا افت چشم‌گیری را تجربه کرد

نرخ توکن سوزی شیبا افت چشم‌گیری را تجربه کرد

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا