قیمت لحظه ای Ftx امروز به تومان (FTT)

FTT

Ftx FTT

رتبه 210#
token
$1.92
-3.77%

86,152 تومان

FTT  Ftx  FTT
Price:
$1.92
  -3.77%
حجم بازار
$630,660,228
-3.77%
حجم بازار کاملا رقیق شده (FDV)
$675,290,127
-3.77%
حجم معاملات
24h
$26,809,071
0.13%
سکه در گردش
328,895,112 FTT
عرضه کل
352,170,015

قیمت Ftx امروز به تومان | قیمت FTT

قصد دارم در همین ابتدا به شما کاربر زوم ارزی عزیز اعلام کنم، قیمت Ftx یا قیمت FTT در همین لحظه معادل 1.92 دلار است، که اگر قیمت دلار در کشور عزیزمان ایران معادل 44,929 تومان باشد، می توان گفت قیمت لحظه ای Ftx یا قیمت لحظه ای FTT، معادل 86,152 تومان است. شایان ذکر است که قیمت ارز Ftx در (زوم ارز | پایگاه جامع اطلاع رسانی ارز های دیجیتال و بلاکچین) به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.
ارز دیجیتال Ftx یا FTT در رتبه 210 از بازار های ارز دیجیتال قرار دارد. همچنین ارزش بازار ارز دیجیتال Ftx، 630.66 میلیون دلار میلیارد دلار می باشد و حجم معاملات رمز ارز Ftx | FTT، 26.81 میلیون دلار میلیارد دلار می باشد. اگر بخواهیم درصد تغییرات قیمت Ftx را رصد کنیم، می توان گفت قیمت Ftx در 1 ساعت گذشته دچار 0.92% درصد تغییر بوده است و در 24 ساعت گذشته -3.77% درصد تغییر را تجریه کرده است، همچنین در 7 روز گذشته قیمت ارز Ftx -11.41% درصد تغییر کرده است. و قیمت Ftx در 30 روز گذشته و 60 روز گذشته و همچنین یکسال گذشته به ترتیب تغییرات 130.12%، 49.74%، 123.44% را تجربه کرده است. بالاترین قیمتی که ارز Ftx یا FTT در روز گذشته تجربه کرده است، مبلغ 2.15 دلار است، و پایین ترین قیمتی که رمز ارز Ftx یا FTT در 24 گذشته تجربه کرده است 1.86 دلار می باشد.
شایان ذکر است در حال حاضر بالاترین قیمتی را که ارز Ftx تجربه کرده است مبلغ 85.017 دلار است، به عبارتی می توان گفت قیمت 85.017 دلار برای Ftx، ATH در نظر گرفته می شود و همچنین کمترین قیمتی را که رمز ارز Ftx تا بحال تجربه کرده است، 0.82 دلار می باشد.پس می توان گفت ATL ،Ftx تا این لحظه مبلغ 0.82 دلار می باشد.
Ftx یا FTX Token که با نماد اختصاصی FTT نمایش داده می شود، Ftx یک ارز دیجیتال یا یک شکلی از دارایی ارز دیجیتال است که در بازار های مربوط به کریپتو مورد معامله قرار می گیرد.این ارز دیجیتال در تاریخ 2019-07-31 به وجود آمده است و همچنین قیمت Ftx با مبلغ 1.00 دلار آغاز شده است. می توان گفت ارز Ftx از کد های 0 و 1 ایجاد شده است که این ارز های دیجیتال یک واحد برای تبادل می باشد، ولی اصلا ماهیت فیزیکی ندارند. شما می توانید با استفاده از ارز های دیجیتال پرداخت های آنی در سطح بین الملل را داشته باشید. دوستانی که هلدر یا تریدر ارز دیجیتال Ftx هستند، هر لحظه می خواهند قیمت لحظه ای Ftx یا FTT را دنبال کنند، به همین دلیل تیم زوم ارز در تلاش است که قیمت ها را به صورت لحظه ای آپدیت کند. همچنین تیم زوم ارز در تلاش است که در کوتاه ترین زمان، دقیق ترین قیمت ها و اطلاعات را در اختیار شما همراهان عزیز قرار دهد.

چرا قیمت لحظه ای ارز FTX مهم است؟

با گسترش ارزهای دیجیتال و افزوده شدن تعداد بی شماری رمز ارز، از ابتدا عرضه اولین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین تا به امروز این بازار بسیار گسترش یافته است. کاربران نیز بنا بر رواج و توسعه بازار های دیجیتال بیش از بیش علاقه مند به این بازار شده اند. در بازار ارزهای دیجیتال یکی از امور مهم برای ترید، آگاهی داشتن از قیمت لحظه ای ارز دیجیتال می باشد.
اگر شما کاربر گرامی قصد دارید، در ارز FTX به فعالیت بپردازید، می بایست به صورت مداوم از قیمت لحظه ای این رمز ارز باخبر باشید. تیم زوم ارز با طراحی صفحه ای به نام قیمت لحظه ای ارز دیجیتال توانسته دسترسی را برای کاربران به قیمت لحظه ای آسانتر کند.
شما کاربران زوم ارزی با وارد شدن به صفحه قیمت لحظه ای ارز دیجیتال و کلیک بر روی ارز FTX-Token وارد این صفحه https://www.zoomarz.com/coins/ftx-token/در وب سایت زوم ارز شوید. در این صفحه شما می توانید علاوه بر قیمت لحظه ای ارز دیجیتال FTX به اطلاعاتی همچون حجم معاملات، کندل ها و نمودار های روزانه، تایم فریم هفتگی و 30 روزه دسترسی داشته باشید.


نیم نگاهی به پروژه FTX و تاثیر پروژه بر قیمت ارز دیجیتال

نیم نگاهی به پروژه FTX و تاثیر پروژه بر قیمت ارز دیجیتال

ارز FTX توسط دو فرد به نام بانکمن فرید و گری وانگ در می سال 2019 به بازار ارزهای دیجیتال پای نهاد. بهتر است بدانید FTX پلتفرم معاملاتی می باشد و FTT به عنوان یک ارز در این پلتفرم فعالیت دارد. این توکن بر اساس استادندارد ERC – 20 طراحی و ایجاد شده است. یکی از کاربردهای این توکن می توان به استفاده به عنوان یک تخفیف در تراکنش ها اشاره کرد. افرادی که ارز FTT را خریداری می کنند، در نهایت تخفیف قابل ملاحظه ای در کارمزد های آنها در نظر گرفته می شود.
همانطور که در ابتدا اشاره کردیم ارز FTT یک توکن از پلتفرم TFX می باشد. در ادامه قصد داریم شما را بیشتر با این ارز آشنا کنیم. این پلتفرم در واقع یک صرافی می باشد و علاوه بر توکن بودن خدماتی همچون استیک کردن ارز، تخفیف گرفتن به واسطه این ارز از تراکنش های معاملاتی و اعطای جایزه به کاربران را ارائه می دهد.
بهتر است بدانید توسعه دهندگان این رمز ارز برای ایجاد تعادل در بازار عرضه و تقاضا این رمز ارز در برخی از مواقع اقدام به سوزاندن تعداد زیادی توکن می کنند، که این امر باعث افزایش قیمت این رمز ارز می گردد.

در ادامه قصد داریم به برخی از ویژگی های ارز FTT بپردازیم. همانطور که اشاره کردیم این رمز ارز به صورت یک توکن با استاندارد ERC – 20 در بستر بلاکچین اتریوم ساخته شده است. تیم توسعه دهنده این ارز نیز ماربردهای متعددی را بر روی این رمز ارز ایجاد کرده است.

از جمله مواردی که می توان به عنوان یکی از ویژگی های این رمز ارز اشاره کرد،  به کارگیری از استاندار اتریوم می باشد و به همین دلیل می تواند در بسترهای مختلفی مورد استفاده قرار بگیرد، به عنوان مثال کیف پول های معتبر زیادی از این رمز ارز پشتیبانی می کنند و می توان این رمز ارز را توسط صرافی های معتبر زیادی خریداری کرد.

همواره امنیت بالا یکی از عوامل مهم در بلاکچین رمز ارزها بشمار می رود. ارز FTT نیز به علت اینکه در ساختار بلاکچین اتریوم ایجاد شده است، به همین دلیل می تواند از تمام لایه های امنیتی ارز اتریوم استفاده کند، بهتر است بدانید ارز FTT برای تایید تراکنش های خود از الگوریتم مخصوص اتریوم استفاده می کند و از این طریق نیز امنیت دو چندانی را برای خود فراهم آورده است.

علاوه بر مواردی که ذکر کردیم می توان ویژگی هایی همچون پاداش های دوره ای، کاهش نرخ کارمزد و پرداخت کمیسیون توسط این رمز ارز اشاره کرد.

آیا رمز ارز FTX یا همان FTT استخراج می شود؟

همانطور که می دانید برخی رمز ارزهایی که در ساختار خود از الگوریتم POW استفاده کرده باشند دارای قابلیت استخراج هستند. بهتر است بدانید ارز FTT از الگوریتم Pow در ساختار خود بکار گرفته است. کاربران فعال در حوز ترید رمز ارز FTT قادر به استخراج آن نمی باشند.

کیف پول های ارز FTT

همانطور که می دانید کاربران فعال در حوزه ارزهای دیجیتال قبل از خرید ارز می بایست کیف پول دیجیتالی که از این رمز ارز  پشتیبانی می کند را  تهیه نمایید. در ادامه قصد داریم کیف پول هایی مناسبی که از ارز FTT پشتیبانی می کند، را برای شما عزیزان ذکر نماییم.

 • کیف پول Lumi
 • کیف پول نرم افزاری تراستTrust
 • کیف پول لجر نانو ایکسLedger Nano X
 • کیف پول لجر نانو اس Ledger Nano Z
 • کیف پول سیف پال Safepal

صرافی های پشتیبانی کننده از ارز FTT

شما کاربران عزیز زوم ارزی برای خرید و فروش ارز FTT یا همان FTX نیاز به یک صرافی که از این رمز ارز پشتیبانی کند را دارید. در ادامه قصد داریم صرافی های پشتیبانی کننده از این رمز ارز را بیان کنیم.

 • صرافی FTX
 • صرافی HitBTC
 • صرافی JTX
 • صرافی Binance
 • صرافی هیوبی گلوبال Huobi Global

روند قیمتی ارز FTT

روند قیمتی ارز FTT

 

در این قسمت قصد داریم به بررسی روند قیمتی ارز دیجیتال FTT بپردازیم . طبق تایم فریم هفتگی ارز FTT در جولای سال 2019 با محدوده قیمتی 1.720 دلاری در بازار کریپتوکارنسی لیست گردید. این رمز ارز پس از مدت کوتاهی توانست تا مرز 3 دلار افزایش داشته باشد و در 19 سپتامبر سال 2019 این ارز تا محدوده قیمتی 1.078 افت پیدا کرد اما پس از آن بازار در مسیر صعودی قرار گرفت و در آگوست 2020 به محدوده قیمتی بیش از 4 دلار رسید این رمز ارز همچنان به مسیر صعودی خود ادامه داد تا اینکه محدوده 35 دلاری را رقم زد. ارز FTT همچنان در حال پیش روی و قله های صعودی بود تا اینکه توانست در می 2021 به محدوده قیمتی 62 دلاری را به ثبت برساند. پس از یک ریزش کوتاه مدت دوباره روند صعودی را در پیش گرفت و در آگوست 2021 به محدوده 70 دلاری رسید. پس از این روند بازار شاهد یک افت قیمتی تا محدوده 21 دلاری در ژوئن 2022 هستیم و در حال حاضر نیز بازار ارز FTT دوباره در حال رشد می باشد.


تحلیل ارز FTT

تحلیل ارز FTT

 

یکی از توصیه ای که قبل از ورود به دنیای ارزهای دیجیتال به کاربران گرامی داریم، فراگیری علم تحلیل بازار های دیجتالی است و آشنایی با ابزارهای تحلیل است. زیرا اگر نتوانند بازار ارزهای دیجیتال را تحلیل کنند نمی توانند به خوبی از این بازار سود خوبی به دست آورند. تحلیلگران در واقع با بررسی عواملی همچون حجم معاملات و نمودارها و کندل ها و با در نظر گرفتن عوامل سیاسی و اقتصادی و اخبار و حواشی مرتبط با ارز FTT گزارشی را نسبت به روند قیمتی این ارز ارائه می دهند. امروزه تحلیل گران از سه نوع تحلیل تکنیکال، فاندامنتال و سنتیمنتال برای ارائه گزارشی دقیق تر از روند قیمتی کمک می گیرند.

 • تحلیل تکنیکال ارز FTT

تحلیل تکنیکال یکی از روش های پرکاربرد در انواع تحلیل می باشد، که تحلیل گران اغلب برای ارائه تحلیل های خود از آن کمک می گیرند. تحلیل تکنیکال با جمع آوری یکسری از اطلاعات مبنی بر تاریخچه رمز ارز، حجم معاملات، میزان ارز FTT در بازار گزارشی مبنی بر صعودی بودن قیمت این رمز ارز را ارائه می دهند. اما ممکن است این روند در یک کانال قیمتی ثابت، صعودی یا نزولی شود. پس نکات زیادی در رابطه با نوع و تکنیک های تحلیل وجود دارد که فعالین در این حوزه می بایست آن را فرا بگیرند.

 • تحلیل فاندامنتال ارز FTT

در تحلیل فاندامنتال تحلیل گران این حوزه با بررسی عواامل اقتصادی و سیاسی مرتبط با ارز FTT به ارائه گزارشی مبنی بر صعودی یا نزولی بودن قیمت این رمز ارز در روزهای آنی می پردازد. به عنوان مثال جنگ هایی که امروزه در سرتاسر جهان در شکل گرفته است می تواند یکی از عوامل تاثیر گذار بر بازار ارزهای دیجیتال و همچنین بازار رمز ارز FTT بگذارد.

 • تحلیل سنتیمنتال FTT

در تحلیل سنتیمنتال تحلیل گران با استفاده از ابزارها ی موجود در تحلیل تکنیکال و فاندامنتال اقدام به بررسی بزار می نمایند. تحلیل گران با توجه به نمودار ها، اخبار و حواشی موجود در رابطه به آن ارز اقدام به بررسی روند قیمتی آن ارز می نمایند. علاوه بر آن تحلیل گران با توجه به نوع رفتار های سرمایه گذاران در بازار FTT اقدام به گزارشی نسبت به روند قیمتی در روزهای آتی می کنند.


عوامل موثر بر قیمت ارز FTT

عوامل موثر بر قیمت ارز FTT

در این قسمت قصد داریم به بررسی عواملی بپردازیم که قیمت ارز FTT را تحت شعاع خود قرار می دهد. این عوامل تا مدتی روند قیمتی ارز FTT را نزولی و یا صعودی می کنند.

 • ارزش شبکهFTX :

هرگاه ارزش شبکه FTX به علت افزایش حجم معاملات افزایش پیدا کند، در نتیجه قیمت ارز FTT نیز بافزایش چشمگیری روبه رو خواهد شد. افزایش حجم معاملات نیز بر اثر ورود سرمایه گذاران و هولدر های بزرگ می باشد.

 • عرضه و تقاضا:

عرضه و تقاضا دو رکن اصلی بازار های مالی و سرمایه گذاری محسوب می شوند. اگر هریک از این دو عامل بر دیگری پیشی بگیرد، قطعا نوسانات قیمتی در بازار رخ خواهد داد.

 • رقبا:

همواره در بازارهای معاملاتی رقبای زیادی با یکدیگر در حاال رقابت هستند، رقابت در اکثر مواقع باعث رشد و پویایی بازار می باشد. به عنوان مثال اگر توسعه دهندگان ارز FTT در صدد توسعه این رمز ارز برآیند، رقیبان این رمز ارز نیز برای جذب کاربر بیشتر اقدام به توسعه ارز خود می کنند. به این صورت بازار همیشه پویا و در حال رشد می باشد. اما بهتر است بدانید در برخی مواقع نیز رقابتی ناسالم شکل می گیرد و ممکن است توسعه دهندگان اقداماتی را انجام دهند، که باعث از بین رفتن رمز ارز رقیب شوند و یا برای مدت کوتاهی در پلتفرم ارز اختلال ایجاد کنند.

 • تحلیل گران :

تحلیل گران نیز با ارائه گزارشی مبنی بر صعودی یا نزولی بودن قیمت ارز FTT باعث می شوند. به کاربران فعال در بازار ارز FTT سمت و سو بدهند و باعث شکل گیری و تداوم روند نزولی یا صعودی باشند.

مهم ترین علت های افزایش قیمت ارز FTT

 • افزایش قیمت شبکه FTX:

افزایش قیمت در شبکه ارز FTX ناشی از سرازیر شدن شرمایه گذاران بزرگ و هولدر ها می باشد، که این امر باعث می شوند، حجم معاملات در این شبکه افزایش یابد و تاثیر خود را بر روی ارزش شبکه در نتیجه شاهد افزایش قیمت ارز خواهیم بود.

 • افزایش تقاضا:

هرگاه با افزایش تقاضا در صورتی که عرضه ارز FTT کاهش در بازار پیدا کرده باشد. شاهد افزایش قیمت این رمز ارز خواهیم بود.

 • رقبا:

اگر توسعه دهندگان ارز FTT خدماتی را ارائه دهند که کاربران بیشتر از بیش به سرمایه گذاری و استفاده از خدمات این رمز ارز روی آورند. در نتیجه حجم معاملات در بازار این رمز ارز افزایش می یابد و ما شاهد افزایش قیمت این رمز ارز نیز خواهیم بود.

 • تحلیل گران:

اگر تحلیلگران مهم و مطرح حوزه ارزهای دیجیتال بر اساس قرائن و شواهد یا بهتر است بگوییم با بررسی عوامل تاثیر گذار بر روی ارز FTT روند صعودی را برای این رمز ارز پیش بینی کنند، کاربران نیز برای کسب سود بیتر وارد بازار این رمز ارز می شوند و با بالا بردن حجم معاملات این رمز ارز باعث افزایش قیمت آن نیز خواهند شد.

مهمترین علت های کاهش قیمت ارز FTT

 • کاهش قیمت شبکه FTX :

یکی از عوامل کاهش قیمت ارز FTT کاهش ارزش شبکه FTX می باشد. در صورتی این اتفاق می افتد که حجم معاملات در این بازار بسیار کاهش پیدا کند و تاثرش را برکاهش ارزش شبکه و قیمت می گذارد.

 • افزایش عرضه:

همانطور که گفتیم عرضه و تقاضا دو رکن اساسی بازارهای مالی و سرمایه گذاری بشمار می روند. اگر در بازار ارز FTT عرضه این رمز ارز افزایش پیدا کند، و به نسبت عرضه تقاضا بسیار ناپیز باشد شاهد کاهش قیمت این رمز ارز خواهیم بود.

 • رقبا:

در بازارهای مالی از جمله بازارهای ارز دیجیتال بازار رقابت همچنان داغ است. گاهی اوقات توسعه دهندگان رمز ارزها برای حذف و یا جلوگیری از پیشرفت ارز FTT اقدام به پخش اخبار و ایجاد حواشی کذب درباره این رمز ارز می کنند و حتی در پلتفرم اصلی این رمز ارز خلل ایجاد می کنند، تا دید کاربران نسبت به این رمط ارز منفی کنند. این عمل در نهایت به کاهش حجم معاملات می انجامد و در نتیجه قیمت این رمز ارز کاهش می یابد.

 • تحلیل گران:

همانطور که گفتیم تحلیل گران می توانند با ارائه پیش بینی قیمت ارزFTT ، در روزهای آتی به سمت نزولی شدن ، کاربران فعال در بازار ارز FTT را نسبت به خروج سرمایه خود از بازار مصمم تر کند.

رابطه قیمت ارز FTT با متغیرهای اقتصادی

همانطور که می دانید سه شاخص طلا، یورو و دلار در بازارهای مالی تاثیر بسیار زیادی بر قیمت کالاهای مصرفی دارند. اما در این قسمت قصد داریم بررسی کنیم آیا این سه شاخص بر ارز FTT تاثیر گذار می باشد. در برخی از مواقع روند قیمتی ارز FTT ممکن است با روند قیمتی هر یک از این سه شاخص هم سو باشد و یا عملکردی بالعکس داشته باشد.

آیا قیمت طلا بر ارز FTT اثر دارد؟

اگر شما از افرادی باشید که علاوهع بر رصد بازار بازار طلا را هم پیگیری می کنید. کاملا بر این امر واقف هستید که در برخی از اوقات ممکن است ارز FTT مسیری هم سو با روند قیمتی طلا را داشته باشد و در برخی از مواقع مسیری بالعکس به یکدیگر را پیش بگیرند.

آیا قیمت دلار بر ارزFTT اثر دارد؟

درکشور ما می تواند تغییر قیمت دلار بر قیمت ارز FTT و یا هر ارز دیگری تاثیر گذار باشد. چرا که کاربران ایرانی باید برای خرید ارزهای دیجیتال ابتدا ارز ملی کشور را به دلار و بعد به ارز مدنظر تبدیل نمایند. پس هرگونه افزایش یا کاهش قیمت دلار می تواند، بر قیمت این رمز ارز تاثیر مستقیمی داشته باشد.

محاسبه قیمت ارز FTT به تومان

کاربران زوم ارزی می توانند با ورود به صفحه قیمت لحظه ای ارز دیجیتال با کلیک بر روی ارز FTT از قیمت لحظه ای این رمز ارز به تومان مطلع گردید. شما کاربران زوم ارزی می توانید برای اطلاع از قیمت لحظه ای ارز FTT و یا هر ارز دیگری از ماشین حساب ارز دیجیتال در زوم ارز نیز کمک بگیرید.


آینده قیمت ارز FTT

آینده قیمت ارز FTT

همانطور که اشاره کردیم ارز دیجیتال FTT یک توکن ارائه شده توسط پلتفرم FTX می باشد. با وجود خدماتی که توسط این پلتفرم به کاربران خود ارائه می دهد و همچنین به دلیل اتصال به صرافی بزرگی همچون بایننس و سابقه درخشان این صرافی می تواند این ارز را در جهت ماندگاری در بالاترین سطح بازار ارزهای دیجیتال و افزایش حجم معاملات تضمین نماید.


سوالات متداول

 1. چگونه ارز FTT بخریم؟

همانطور که می دانید کاربران خارج از کشور ایران می توانند به صورت مستقیم این ارز را خریداری کنند، اما کاربرانی که در کشور ایران هستند به دلیل تحریم ها نمی توانند این رمز ارز را به صورت مستقیم توسط ارز ریالی خرید کنند، می بایست ابتدا ارز ریالی را در یک صرافی ایرانی تبدیل به یک استیبل کوین و یا دلار کنند و بعد در یک صرافی خارجی اقدام به خرید ارزFTT  کنند.

 1. ارز FTT را چگونه بفروشیم؟

شما در صورتی که قصد فروش ارز دیجیتال FTT را دارید می بایست به صرافی که از این رمز ارز پشتیبانی می کند مراجعه نمایید. در صورتی که اولین بار است که از این صرافی استفاده می کنید، باید ابتدا در این صرافی ثبت نام نمایید، بعد از گذران این مراحل اقدام به فروش و یا تبدیل این رمز ارز کنید.

 1. چگونه با ارز FTT به ترید بپردازیم؟

همانطور که گفتیم این رمز ارز در سال 2019 وارد بازار ارزهای دیجیتال شده است، پس هنوز جا برای ارتقا و توسعه پلتفرم و رشد در این بازار را دارد. تحلیل گران معتقدند این رمز ارز با توجه به زیر ساخت های پلتفرمی خود می تواند جایگاه بهتری را در میان رقیبان خود بدست آورد و در سال های آتی افزایش قیمت چشمگیری داشته باشد.

 1. از چه طریقی به اخبار ارز FTT دسترسی پیدا کنیم؟

همانطور که می دانید بررسی اخبار و حواشی در حوزه ارزهای دیجیتال یکی از مهم ترین مباحث به شمار می رود. چرا که در اغلب اوقات ممکن است انتشار یک خبر بازار را بسیار متشنج کند.برای دسترسی به اخبار در حیطه ارزهای دیجیتال می توانید به سایت های معتبر و به روز مراجعه کنید. بهتر است بدانید تیم زوم ارز صفحه ای به نام اخبار فوری را برای دسترسی راحتر کاربران فراهم آورده است و شما کاربران گرامی می توانید اخبار مربوط به ارزهای دیجیتال را به صورت 24 مشاهده نمایید.

تکنیکال

نمودار عمق بازار بیت کوین

تاثیر عمق بازار Ftx

عمق خرید
$۲۱۹,۸۸۹,۷۲۴.۵۸
تاثیر قیمت
$۳۹,۸۲۷.۶۳
درصد تاثیر
% ۸۴۴.۲۹
میانگین قیمت
$۴۷.۱۷
عمق فروش
$۲,۶۰۰,۹۹۰,۹۷۲.۳۶
تاثیر قیمت
$۳۰۷,۷۴۴.۱۱
درصد تاثیر
% ۰.۸۸۵۲۹۰
میانگین قیمت
$۳۴۷,۶۱۹.۷۱
Date Open High Low Close Volume Market Cap
Source Pairs Price +2% Depth -2% Depth Volume Liquidity
تعداد کل
26,376
تعداد فعال
268
ده هولدر برتر
94.1%
بیست هولدر برتر
97.07%
پنجاه هولدر برتر
98.85%
صد هولدر برتر
99.24%
# آدرس مقدار FTT درصد از مقدار کل
1 0x2a4f8d77bade18256b1bdb3cf8782645037f60d3 195,869,347.39 59.55%
2 0x97f991971a37d4ca58064e6a98fc563f03a71e5c 45,850,883.31 13.94%
3 0xf977814e90da44bfa03b6295a0616a897441acec 29,376,795.40 8.93%
4 0x28c6c06298d514db089934071355e5743bf21d60 10,895,403.62 3.31%
5 0x4aa86e85cc1f4387925ebb40e18876573e6caeec 10,000,000.00 3.04%
6 0xf02e86d9e0efd57ad034faf52201b79917fe0713 5,814,285.18 1.77%
7 0x78605df79524164911c144801f41e9811b7db73d 3,362,316.00 1.02%
8 0xa98f8fda8cc449e99183229bb906cefb246a7ef3 3,213,787.00 0.98%
9 0x3ee18b2214aff97000d974cf647e7c347e8fa585 2,794,984.56 0.85%
10 0x21a31ee1afc51d94c2efccaa2092ad1028285549 2,350,455.98 0.71%
11 0xf5bce5077908a1b7370b9ae04adc565ebd643966 1,846,294.37 0.56%
12 0xef9a85ff6fc161e88b58056a3b94a7f207d20336 1,627,553.93 0.49%
13 0xdfd5293d8e347dfe59e90efd55b2956a1343963d 1,468,261.29 0.45%
14 0xbe0eb53f46cd790cd13851d5eff43d12404d33e8 1,000,000.00 0.3%
15 0x9a65ec3a8b1481626dd109fbcf2966f07941dba7 994,974.82 0.3%
16 0x6cc7af6a76822d82c37179b7b50e9a5e820957d0 631,000.00 0.19%
17 0xd6216fc19db775df9774a6e33526131da7d19a2c 610,000.00 0.19%
18 0x6748f50f686bfbca6fe8ad62b22228b87f31ff2b 561,634.61 0.17%
19 0xf16e9b0d03470827a95cdfd0cb8a8a3b46969b91 545,593.98 0.17%
20 0xf89d7b9c864f589bbf53a82105107622b35eaa40 502,693.80 0.15%
21 0x6486bb35c623c88c7b3995fcccaf994ff7e62dca 500,009.00 0.15%
22 0x76d15f74864e97befa572b0882d8f87130d4624a 496,432.27 0.15%
23 0x77134cbc06cb00b66f4c7e623d5fdbf6777635ec 490,032.53 0.15%
24 0x0d0707963952f2fba59dd06f2b425ace40b492fe 447,443.35 0.14%
25 0x44b68b196148e426402b3e9ab3be974176ad32c0 437,703.92 0.13%
26 0xd1803b63fdfa4c41224bf8630b1d2b5fd4ff3fa5 348,518.23 0.11%
27 0x4264422fa4c1e60c2ee10d19549c0775fe544d7c 338,817.65 0.1%
28 0x738cf6903e6c4e699d1c2dd9ab8b67fcdb3121ea 259,184.63 0.08%
29 0xf92cd566ea4864356c5491c177a430c222d7e678 230,132.75 0.07%
30 0x95b564f3b3bae3f206aa418667ba000afafacc8a 218,520.21 0.07%
31 0xa77da8dc50b648a8bd3cc9ecb86c3e9bcc767a2e 215,135.21 0.07%
32 0x046d158f5ba7d4a8aa0b2f4fa39c987b7e21f822 210,813.70 0.06%
33 0xbcf2abd8e840d2ae84a45aca5c12bf3d6e8ff720 164,359.04 0.05%
34 0x53eb3ea47643e87e8f25dd997a37b3b5260e7336 158,686.04 0.05%
35 0x75e89d5979e4f6fba9f97c104c2f0afb3f1dcb88 153,952.50 0.05%
36 0xeed86b90448c371eab47b7f16e294297c27e4f51 141,306.70 0.04%
37 0x27182842e098f60e3d576794a5bffb0777e025d3 111,129.14 0.03%
38 0x398d282487b44b6e53ce0aebca3cb60c3b6325e9 98,247.06 0.03%
39 0xd4bddf5e3d0435d7a6214a0b949c7bb58621f37c 84,813.92 0.03%
40 0x1579b5f6582c7a04f5ffeec683c13008c4b0a520 75,577.01 0.02%
41 0x3f08f17973ab4124c73200135e2b675ab2d263d9 72,997.53 0.02%
42 0x3ab6a41416f2f20d7dc9272abebc6b972fdee80e 69,062.83 0.02%
43 0x742d35cc6634c0532925a3b844bc454e4438f44e 67,424.64 0.02%
44 0x1e2fcfd26d36183f1a5d90f0e6296915b02bcb40 67,000.00 0.02%
45 0x7825de5586e4d2fd04459091bbe783fa243e1bf3 64,494.45 0.02%
46 0xc882b111a75c0c657fc507c04fbfcd2cc984f071 62,842.98 0.02%
47 0x356f029fb2f673ca083ea223d5835f4ac00539dd 60,848.63 0.02%
48 0xb8e6d31e7b212b2b7250ee9c26c56cebbfbe6b23 60,000.00 0.02%
49 0x9afa066884ce723200438b672c0b8d5769e03a6a 58,038.53 0.02%
50 0x2407b9b9662d970ece2224a0403d3b15c7e4d1fe 54,691.63 0.02%
51 0xec5733d89423846e2754c1d2585f527153298741 53,578.06 0.02%
52 0x19184ab45c40c2920b0e0e31413b9434abd243ed 51,998.14 0.02%
53 0x3647d16dffcf4503201931ec29f88fb7df7ce4a9 50,000.00 0.02%
54 0x6465b0e92acfab72fcc7cfd24eef960f624f47b6 48,033.81 0.01%
55 0x9d2713fa2f387ed1284a4176e7841253b4da2a71 47,246.63 0.01%
56 0xdfb8364bd788803705d9361783a1a0318bfcd0b3 45,000.00 0.01%
57 0x50c85e5587d5611cf5cdfba23640bc18b3571665 44,678.31 0.01%
58 0x4b9f692f8ac8f21c7ffb936c08b90a878fe53a70 42,561.14 0.01%
59 0x983873529f95132bd1812a3b52c98fb271d2f679 40,293.71 0.01%
60 0x187e3534f461d7c59a7d6899a983a5305b48f93f 39,843.72 0.01%
61 0x772396dd44ce3d347838bfec437cb32f534963f2 36,100.00 0.01%
62 0x5bdf85216ec1e38d6458c870992a69e38e03f7ef 34,624.59 0.01%
63 0x77f33da6046a03ebb0e6d33a26cb49bd738774ff 33,426.48 0.01%
64 0x48ec5560bfd59b95859965cce48cc244cfdf6b0c 32,845.95 0.01%
65 0xd249942f6d417cbfdcb792b1229353b66c790726 29,491.79 0.01%
66 0x850f5cd0bfa8a268722569e130217904970ad9e7 27,434.45 0.01%
67 0x6a116b531eb60d4f5e2ab31fbcaec5c962865f87 27,000.00 0.01%
68 0xe74b28c2eae8679e3ccc3a94d5d0de83ccb84705 26,852.69 0.01%
69 0xb8001c3ec9aa1985f6c747e25c28324e4a361ec1 26,641.89 0.01%
70 0x58c0a5f11469ea49ad1bf0ad0d25a5cae582dd0a 26,192.29 0.01%
71 0x3ab28ecedea6cdb6feed398e93ae8c7b316b1182 25,827.01 0.01%
72 0x3c02290922a3618a4646e3bbca65853ea45fe7c6 25,231.14 0.01%
73 0xd632c9cd39e23db1745b0b873dd88ebcdd969400 25,000.00 0.01%
74 0xecf3dcf1e173aa0b02575105278d3ec2d457e1bd 24,790.18 0.01%
75 0x5eb1e5361bba39b38b27f30c4016692d30a89c9e 23,592.72 0.01%
76 0xa910f92acdaf488fa6ef02174fb86208ad7722ba 21,463.51 0.01%
77 0xf278df3238af92568488d767177aa097e9c7f3bb 20,088.31 0.01%
78 0x0b37b30e051b9b4f7d4631578bab9bcf3320acaf 20,000.00 0.01%
79 0x0548f59fee79f8832c299e01dca5c76f034f558e 19,500.00 0.01%
80 0x1a533c6b201a6d4d5d79b3abf66ce2961c4a89d6 19,365.77 0.01%
81 0xbd2a88695a975f7145c0ee6c422efdf5e4b7d9b4 18,833.70 0.01%
82 0x642ab5973938d429db75de1bbc38f6c6d303c64f 18,126.02 0.01%
83 0x5cd19c63da9dccefce637ed5aa8e080ab2aece34 17,826.57 0.01%
84 0xeb3820a17b5cc605f38259ab22f2b47dc34ec0d6 17,803.96 0.01%
85 0x511ff5091805b7a5bddf3107cfc379aad107052b 17,653.38 0.01%
86 0xfb2fb548fcc27228cec48ba2afca7cde532c60ee 17,302.04 0.01%
87 0xd8e872b78b6554949d003f492939d4232f263bb5 16,078.40 0%
88 0x23eb0309badd5103b9ead4f65d168b81e4dd69ed 15,375.00 0%
89 0xd81c2dc0b73685a282cfcc68956e554020573adc 14,687.84 0%
90 0xa9cc3886f809280ee8b6e43a388c4ab8e6b183f4 14,647.50 0%
91 0xadfcb85d925344a75adc61a1aa68670167f45f0f 14,352.24 0%
92 0xbd771baf2b3cc38e4dd9cf62d0ea3e3825e41d8c 14,281.73 0%
93 0x5b990c664ae7e759763acfec76e11c289c53be77 13,633.48 0%
94 0xc25dc289edce5227cf15d42539824509e826b54d 13,086.02 0%
95 0x33566c9d8be6cf0b23795e0d380e112be9d75836 12,943.27 0%
96 0xa12431d0b9db640034b0cdfceef9cce161e62be4 12,875.12 0%
97 0x309ad86efbc86d24a36c535c130b72e9fbd8d9c9 12,511.31 0%
98 0xc20cad7162e9f76091c7cd5032e01ee9258b0c07 12,016.59 0%
99 0x74dec05e5b894b0efec69cdf6316971802a2f9a1 11,762.73 0%
100 0x2b43e084a0832c93a41cf48f47cdb41b689e1dfc 11,269.67 0%

ماشین حساب ارز

FTT
USDT
تومان

جزییات Ftx

قیمت Ftx $1.92
حجم کل بازار $630,660,228
حجم معاملات روزانه $26,809,071
رتبه در بازار #210
تغییرات یک ساعته 0.92%
تغییرات 24 ساعته -3.77%
تغییرات 7 روزه -11.41%
تغییرات 30 روزه 130.12%
تغییرات 60 روزه 49.74%
تغییرات 90 روزه -92.67%
تغییرات دیروز -8.20%
تغییرات امسال 123.44%
تاریخ پیدایش 2019-07-31
قیمت شروع $ 1.00
تغییرات حجم معاملات 24 ساعته 0.13%
بالاترین قیمت $ 85.017
تغییرات از بالاترین قیمت -97.74%
زمان بالاترین قیمت 2021-09-09
پایین ترین قیمت $ 0.82
تغییرات از پایین ترین قیمت 132.56%
زمان پایین ترین قیمت 2023-01-01
پایین ترین قیمت دیروز $ 1.86
بالا ترین قیمت دیروز $ 2.15
ارز در دسترس 328,895,112 FTT
تعداد کل ارز 328,895,112 FTT

ارزهای مرتبط

oasis-network
oasis-network
$0.053
-9.61%
0.07323232 ,0.07242600 ,0.07254121 ,0.07386601 ,0.07330339 ,0.07306055 ,0.07299739 ,0.07336504 ,0.07321176 ,0.07307064 ,0.07182626 ,0.07109103 ,0.07220240 ,0.07236417 ,0.07199436 ,0.07174876 ,0.07228023 ,0.07256093 ,0.07320845 ,0.07330665 ,0.07277765 ,0.07237574 ,0.07200773 ,0.07230688 ,0.07155745 ,0.07108869 ,0.07123033 ,0.07008797 ,0.06986700 ,0.07030785 ,0.06946472 ,0.06980426 ,0.06989704 ,0.06990974 ,0.06980639 ,0.06993718 ,0.06937083 ,0.06947233 ,0.06984105 ,0.07013179 ,0.06971648 ,0.06787533 ,0.06830133 ,0.06813406 ,0.06832151 ,0.06854242 ,0.06774029 ,0.06682493 ,0.06928571 ,0.06965867 ,0.06767001 ,0.06604796 ,0.06534946 ,0.06488667 ,0.06451818 ,0.06486518 ,0.06514256 ,0.06502779 ,0.06483184 ,0.06302055 ,0.06376619 ,0.06434673 ,0.06425435 ,0.06442794 ,0.06424275 ,0.06426271 ,0.06522014 ,0.06573209 ,0.06550293 ,0.06517225 ,0.06514643 ,0.06517531 ,0.06470603 ,0.06488881 ,0.06448377 ,0.06441642 ,0.06425516 ,0.06410207 ,0.06381466 ,0.06405028 ,0.06405311 ,0.06367150 ,0.06423510 ,0.06453956 ,0.06419987 ,0.06440546 ,0.06450051 ,0.06433923 ,0.06420677 ,0.06421109 ,0.06475194 ,0.06501200 ,0.06483744 ,0.06463966 ,0.06468273 ,0.06458430 ,0.06430814 ,0.06435740 ,0.06428187 ,0.06513764 ,0.06554167 ,0.06575485 ,0.06570432 ,0.06552127 ,0.06582911 ,0.06534796 ,0.06477287 ,0.06282367 ,0.06129211 ,0.06125910 ,0.06207763 ,0.06307140 ,0.06271654 ,0.06239705 ,0.06295240 ,0.06316126 ,0.06225127 ,0.06291104 ,0.06285299 ,0.06259674 ,0.06429919 ,0.06508352 ,0.06489376 ,0.06530125 ,0.06559351 ,0.06512128 ,0.06492359 ,0.06493963 ,0.06540731 ,0.06573888 ,0.06568994 ,0.06649514 ,0.06615650 ,0.06572879 ,0.06566180 ,0.06637125 ,0.06738326 ,0.06685655 ,0.06695541 ,0.06699403 ,0.06684569 ,0.06688824 ,0.06645771 ,0.06634721 ,0.06568663 ,0.06591224 ,0.06299571 ,0.06352409 ,0.06205382 ,0.06198688 ,0.06256291 ,0.06365736 ,0.06386044 ,0.06344457 ,0.06370093 ,0.06323880 ,0.06413328 ,0.06515356 ,0.06506026 ,0.06518431 ,0.06524888 ,0.06528270 ,0.06471040 ,0.06477296 ,0.06426986 ,0.06423061 ,0.06510542 ,0.06481473
blocknet
blocknet
$0.096
-3.47%
0.19753427 ,0.19799511 ,0.19749221 ,0.19807443 ,0.19917218 ,0.19989854 ,0.19911832 ,0.19955123 ,0.19547921 ,0.19522114 ,0.19472426 ,0.20162414 ,0.20031011 ,0.20110463 ,0.20207283 ,0.20153035 ,0.20860147 ,0.20920935 ,0.20882259 ,0.20962874 ,0.20942331 ,0.20922934 ,0.19222119 ,0.19490321 ,0.21283765 ,0.21241417 ,0.21202719 ,0.21276913 ,0.21142074 ,0.21095011 ,0.21155794 ,0.21110198 ,0.21195975 ,0.21233500 ,0.20359714 ,0.20372049 ,0.20383378 ,0.20315024 ,0.20324665 ,0.20360796 ,0.20299370 ,0.20286077 ,0.20908070 ,0.20943551 ,0.20948823 ,0.20975552 ,0.20963593 ,0.20900965 ,0.20496581 ,0.20926078 ,0.21057705 ,0.20725134 ,0.20318994 ,0.20221229 ,0.20207598 ,0.20445676 ,0.20666799 ,0.20718593 ,0.20645148 ,0.20658518 ,0.20252654 ,0.20318196 ,0.20307648 ,0.20254734 ,0.20245267 ,0.20175025 ,0.20099099 ,0.20189178 ,0.20254977 ,0.20277334 ,0.20197884 ,0.20259097 ,0.20255970 ,0.20233135 ,0.20205917 ,0.20128982 ,0.20753442 ,0.20732702 ,0.20815214 ,0.20646056 ,0.19771414 ,0.19747311 ,0.19908924 ,0.20043450 ,0.20020035 ,0.19966046 ,0.20036796 ,0.20262907 ,0.20241988 ,0.20229834 ,0.20033660 ,0.20094288 ,0.20130725 ,0.20095584 ,0.19877637 ,0.19861197 ,0.19966502 ,0.19905440 ,0.19895610 ,0.19895490 ,0.20156917 ,0.20171553 ,0.20149594 ,0.20158140 ,0.20171063 ,0.20224323 ,0.20166792 ,0.20252152 ,0.19997481 ,0.19968911 ,0.19959186 ,0.20096229 ,0.20176173 ,0.20126062 ,0.19337805 ,0.19415975 ,0.19441864 ,0.19397972 ,0.19401211 ,0.19410613 ,0.19378204 ,0.19514397 ,0.20081615 ,0.20244271 ,0.19804066 ,0.19904234 ,0.19838571 ,0.20845357 ,0.20766941 ,0.20816174 ,0.20855627 ,0.20707334 ,0.20837281 ,0.20730592 ,0.20705434 ,0.20655227 ,0.20771105 ,0.20987036 ,0.20703041 ,0.20722543 ,0.20769578 ,0.20752988 ,0.20735214 ,0.20756945 ,0.20704529 ,0.19816605 ,0.19858961 ,0.19272224 ,0.19443002 ,0.19340087 ,0.19314383 ,0.19636969 ,0.19847617 ,0.19812616 ,0.19714207 ,0.19658153 ,0.19635565 ,0.19770151 ,0.19987980 ,0.20251108 ,0.20271179 ,0.20235050 ,0.20265591 ,0.20139553 ,0.20161290 ,0.20065219 ,0.20120332 ,0.20222228
yearn-finance
yearn-finance
$7,227.050
-6.75%
9246.60 ,9263.08 ,9255.16 ,9427.53 ,9441.61 ,9363.16 ,9403.00 ,9540.47 ,9523.70 ,9478.26 ,9375.87 ,9353.52 ,9463.14 ,9509.43 ,9506.12 ,9504.73 ,9554.48 ,9575.06 ,9747.19 ,9881.57 ,10091.69 ,9968.62 ,10007.65 ,9985.82 ,9966.54 ,9907.82 ,10036.85 ,9861.06 ,9853.07 ,9915.91 ,9857.16 ,9910.84 ,9884.76 ,9846.10 ,9760.53 ,9816.01 ,9727.55 ,9727.35 ,9689.04 ,9654.14 ,9656.46 ,9436.91 ,9528.58 ,9509.50 ,9537.56 ,9556.91 ,9509.42 ,9421.01 ,9804.23 ,9760.71 ,9505.79 ,9330.50 ,9289.62 ,9202.86 ,9106.80 ,9123.11 ,9144.79 ,9128.02 ,9083.15 ,8966.99 ,9071.00 ,9076.10 ,9081.94 ,9086.63 ,9039.76 ,9019.52 ,9034.69 ,9098.40 ,9053.44 ,9053.22 ,9025.64 ,8984.56 ,8978.86 ,8935.06 ,8827.55 ,8797.07 ,8708.03 ,8723.15 ,8657.35 ,8724.64 ,8725.99 ,8668.89 ,8795.81 ,8794.98 ,8789.54 ,8840.28 ,8863.82 ,8831.77 ,8820.49 ,8866.33 ,8908.00 ,8940.94 ,8906.86 ,8862.79 ,8886.05 ,8903.09 ,8805.29 ,8825.66 ,8804.32 ,8868.15 ,8878.41 ,8872.21 ,8880.56 ,8846.58 ,8860.41 ,8775.02 ,8731.09 ,8517.71 ,8483.74 ,8506.38 ,8598.97 ,8662.60 ,8617.18 ,8587.16 ,8638.94 ,8633.64 ,8593.15 ,8607.65 ,8601.78 ,8613.71 ,8842.99 ,8893.36 ,8960.58 ,8927.17 ,8981.16 ,8984.71 ,8960.69 ,8946.97 ,8995.83 ,8993.12 ,9008.25 ,9106.60 ,9023.24 ,9007.02 ,9073.18 ,9126.09 ,9218.73 ,9194.16 ,9150.47 ,9185.79 ,9173.48 ,9178.00 ,9146.08 ,9209.95 ,9177.91 ,9249.22 ,8823.01 ,8909.30 ,8671.09 ,8643.20 ,8727.32 ,8927.05 ,8979.58 ,8897.89 ,8959.38 ,8879.50 ,9020.21 ,9082.31 ,9147.22 ,9159.32 ,9173.60 ,9175.45 ,9085.98 ,9082.54 ,9027.42 ,9016.10 ,9114.55 ,9064.93
sxp
sxp
$0.28
-6.51%
0.40917354 ,0.40710823 ,0.40971109 ,0.41230919 ,0.41538466 ,0.41370548 ,0.41343929 ,0.41345533 ,0.41298973 ,0.41352897 ,0.40953452 ,0.40762998 ,0.40975136 ,0.41239671 ,0.41011490 ,0.40931607 ,0.40928867 ,0.41002382 ,0.41413804 ,0.41415405 ,0.41285283 ,0.41408770 ,0.41545039 ,0.41323695 ,0.41031591 ,0.40905431 ,0.41193915 ,0.40492632 ,0.40634169 ,0.40727122 ,0.40655604 ,0.40819889 ,0.40960676 ,0.40901496 ,0.40922955 ,0.40883344 ,0.40632348 ,0.40596321 ,0.40879284 ,0.40925458 ,0.40805369 ,0.39823333 ,0.40097187 ,0.39717505 ,0.39822792 ,0.39929677 ,0.39598306 ,0.39022687 ,0.40039851 ,0.40285092 ,0.39454401 ,0.38466560 ,0.38103731 ,0.38070298 ,0.37912322 ,0.37798397 ,0.37873933 ,0.37760773 ,0.37374531 ,0.36692519 ,0.36777424 ,0.36762701 ,0.36671017 ,0.36636720 ,0.36458471 ,0.36203256 ,0.36536548 ,0.36679359 ,0.36541474 ,0.36478776 ,0.36670203 ,0.36654189 ,0.36567599 ,0.36568152 ,0.36380784 ,0.36226355 ,0.36164700 ,0.36166970 ,0.36040996 ,0.36180440 ,0.36098521 ,0.36003062 ,0.36346136 ,0.36344996 ,0.36000474 ,0.36348337 ,0.36587162 ,0.36315771 ,0.36237678 ,0.36133528 ,0.36364995 ,0.36440281 ,0.36481858 ,0.36422848 ,0.36765146 ,0.36679480 ,0.36720666 ,0.36772919 ,0.36884628 ,0.37100263 ,0.37089361 ,0.37033363 ,0.37152655 ,0.37073983 ,0.37225526 ,0.36963327 ,0.36642985 ,0.36006185 ,0.35856810 ,0.35764996 ,0.36181110 ,0.36518124 ,0.36338439 ,0.36122231 ,0.36356872 ,0.36410381 ,0.36208196 ,0.36416574 ,0.36425355 ,0.36384306 ,0.36958613 ,0.37156933 ,0.37018549 ,0.37235751 ,0.37419678 ,0.37540396 ,0.37389628 ,0.37242145 ,0.37404409 ,0.37466218 ,0.37428916 ,0.37883765 ,0.37441128 ,0.37310038 ,0.37325224 ,0.37603509 ,0.38057658 ,0.38094212 ,0.37908544 ,0.38095694 ,0.38212783 ,0.38218048 ,0.37978450 ,0.37893388 ,0.37729445 ,0.37802285 ,0.36709179 ,0.36670304 ,0.36341784 ,0.36209975 ,0.36360837 ,0.36946414 ,0.37241367 ,0.36885796 ,0.36960560 ,0.36762567 ,0.37296052 ,0.37458927 ,0.37854153 ,0.37912740 ,0.37937636 ,0.38034586 ,0.37746468 ,0.37546675 ,0.37496426 ,0.37531985 ,0.37806092 ,0.37697750
اخبار فوری
همه
رشد 10 درصدی بون به دنبال جریان اخبار مثبت
9 ساعت پیش
3
12
نهاد نظارت بر اوراق بهادار فیلیپین، به دنبال قدرت و اختیار بیشتر برای نظارت بر صنعت ارزهای دیجیتال است.
10 ساعت پیش
20
7
پلتفرم چینی Xiaohongshu، که مشابه اینستاگرام برای چین طراحی شده است، استفاده از بلاکچین Conflux برای نمایش NFTها را آغاز کرد.
رکورد جدید پایین‌ترین سطح قیمت در دو سال گذشته، در انتظار بیت کوین
11 ساعت پیش
4
2
به دلیل محدود شدن برداشت نقدی در نیجریه، قیمت بیت کوین در این کشور تا 38000 دلار بالا رفته است.
کره جنوبی خواستار جداسازی سپرده‌های کاربران و دارایی‌های صرافی شد
12 ساعت پیش
13
9
در روز پنجشنبه، وزارت دادگستری کره جنوبی اعلام کرد که در نیمه نخست سال 2023، استفاده از نرم افزار ردیاب رمز ارز را آغاز خواهد کرد.
دارایی سرقت شده توسط هکرهای لازاروس به کجا رفته است؟
13 ساعت پیش
22
12
هکرها بیش از 3.26 میلیون دلار اتریوم را از پلتفرم CreamFinance انتقال دادند.
14 ساعت پیش
12
4
استان هینان در ناحیه جنوبی کشور چین، به دنبال افزایش نظارت بر NFTها است.

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

چگونه هولدرهای بزرگ کاردانو از رشد قیمت اخیر بهره بردند؟

چگونه هولدرهای بزرگ کاردانو از رشد قیمت اخیر بهره بردند؟

رشد 28 درصدی مینا در 24 ساعت اخیر

رشد 28 درصدی مینا در 24 ساعت اخیر

پیتر برنت، الگوی کمیاب برای چارت بیت کوین در نظر گرفته است

پیتر برنت، الگوی کمیاب برای چارت بیت کوین در نظر گرفته است

سختی استخراج بیت کوین، اوج تاریخی جدید ثبت کرد

سختی استخراج بیت کوین، اوج تاریخی جدید ثبت کرد

هکرها 3.26 میلیون دلار اتریوم از CreamFinance خارج کردند

هکرها 3.26 میلیون دلار اتریوم از CreamFinance خارج کردند

نهنگ قدیمی ماتیک، دارایی خود را فروخت

نهنگ قدیمی ماتیک، دارایی خود را فروخت

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا