قیمت لحظه ای نیر پروتکل امروز به تومان (NEAR)

NEAR

نیر پروتکل NEAR

رتبه 32#
coin
$2.48
10.47%

111,302 تومان

NEAR  نیر پروتکل  NEAR
Price:
$2.48
  10.47%
حجم بازار
$2,114,000,191
10.54%
حجم بازار کاملا رقیق شده (FDV)
$2,478,896,814
10.47%
حجم معاملات
24h
$207,596,523
36.42%
سکه در گردش
852,798,785 NEAR
عرضه کل
1,000,000,000

قیمت نیر پروتکل امروز به تومان | قیمت NEAR

قصد دارم در همین ابتدا به شما کاربر زوم ارزی عزیز اعلام کنم، قیمت نیر پروتکل یا قیمت NEAR در همین لحظه معادل 2.48 دلار است، که اگر قیمت دلار در کشور عزیزمان ایران معادل 44,900 تومان باشد، می توان گفت قیمت لحظه ای نیر پروتکل یا قیمت لحظه ای NEAR، معادل 111,302 تومان است. شایان ذکر است که قیمت ارز نیر پروتکل در (زوم ارز | پایگاه جامع اطلاع رسانی ارز های دیجیتال و بلاکچین) به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.
ارز دیجیتال نیر پروتکل یا NEAR در رتبه 32 از بازار های ارز دیجیتال قرار دارد. همچنین ارزش بازار ارز دیجیتال نیر پروتکل، 2.11 میلیارد دلار میلیارد دلار می باشد و حجم معاملات رمز ارز نیر پروتکل | NEAR، 207.60 میلیون دلار میلیارد دلار می باشد. اگر بخواهیم درصد تغییرات قیمت نیر پروتکل را رصد کنیم، می توان گفت قیمت نیر پروتکل در 1 ساعت گذشته دچار -0.099% درصد تغییر بوده است و در 24 ساعت گذشته 10.47% درصد تغییر را تجریه کرده است، همچنین در 7 روز گذشته قیمت ارز نیر پروتکل -2.41% درصد تغییر کرده است. و قیمت نیر پروتکل در 30 روز گذشته و 60 روز گذشته و همچنین یکسال گذشته به ترتیب تغییرات 86.47%، 46.48%، 94.30% را تجربه کرده است. بالاترین قیمتی که ارز نیر پروتکل یا NEAR در روز گذشته تجربه کرده است، مبلغ 2.50 دلار است، و پایین ترین قیمتی که رمز ارز نیر پروتکل یا NEAR در 24 گذشته تجربه کرده است 2.18 دلار می باشد.
شایان ذکر است در حال حاضر بالاترین قیمتی را که ارز نیر پروتکل تجربه کرده است مبلغ 20.42 دلار است، به عبارتی می توان گفت قیمت 20.42 دلار برای نیر پروتکل، ATH در نظر گرفته می شود و همچنین کمترین قیمتی را که رمز ارز نیر پروتکل تا بحال تجربه کرده است، 0.53 دلار می باشد.پس می توان گفت ATL ،نیر پروتکل تا این لحظه مبلغ 0.53 دلار می باشد.
نیر پروتکل یا NEAR Protocol که با نماد اختصاصی NEAR نمایش داده می شود، نیر پروتکل یک ارز دیجیتال یا یک شکلی از دارایی ارز دیجیتال است که در بازار های مربوط به کریپتو مورد معامله قرار می گیرد.این ارز دیجیتال در تاریخ 2020-08-11 به وجود آمده است و همچنین قیمت نیر پروتکل با مبلغ 1.21 دلار آغاز شده است. می توان گفت ارز نیر پروتکل از کد های 0 و 1 ایجاد شده است که این ارز های دیجیتال یک واحد برای تبادل می باشد، ولی اصلا ماهیت فیزیکی ندارند. شما می توانید با استفاده از ارز های دیجیتال پرداخت های آنی در سطح بین الملل را داشته باشید. دوستانی که هلدر یا تریدر ارز دیجیتال نیر پروتکل هستند، هر لحظه می خواهند قیمت لحظه ای نیر پروتکل یا NEAR را دنبال کنند، به همین دلیل تیم زوم ارز در تلاش است که قیمت ها را به صورت لحظه ای آپدیت کند. همچنین تیم زوم ارز در تلاش است که در کوتاه ترین زمان، دقیق ترین قیمت ها و اطلاعات را در اختیار شما همراهان عزیز قرار دهد.

چرا قیمت لحظه ای ارز near – Protocol مهم است؟

امروزه با گسترش ارزهای دیجیتال کاربران زیادی در بخش های مختلف این بازار از جمله ترید، استخراج و گیمینگ در حال فعالیت هستند، همه کاربران فعال در این بازار برای انجام ترید و فعالیت دیگر می بایست از قیمت لحظه ای رمز ارزهای خود مطلع باشند. تیم زوم ارز نیز برای دسترسی کاربرانش به قیمت لحظه ای صفح ای را به نام قیمت لحظه ای ارز دیجیتال طراحی نموده است کاربران می توانند با مراجعه به این صفحه از قیمت لحظه ای رمز ارز مدنظر خود مطلع گرند. شما کاربران زوم ارزی می توانید، توسط این لینک https://www.zoomarz.com/coins/near-protocol/ به صفحه قیمت لحظه ای near – Protocol دسترسی داشته باشید. شما علاوه بر قیمت لحظه ای می توانید به اطلاعاتی همچون تاریخچه مختصری از رمز ارز، نمودارها و کندل ها، میزان حجم معاملات، میزان سکه در گردش و غیره را مشاهده نمایید.


نیم نگاهی به پروژه ارز دیجیتال near – Protocol و تاثیر آن بر قیمت ارز دیجیتال

نیم نگاهی به پروژه ارز دیجیتال near – Protocol و تاثیر آن بر قیمت ارز دیجیتال

این رمز ارز توسط دو شخص به نام lllia Polosukhin و AlexanderSkidanov طراحی گردید و در نهایت در آپریل 2020 به بازار ارزهای دیجیتال عرضه گردید.
این پروتکل از فناوری شاردینگ برای بهینه سازی فرآیند استفاده می کند. اما این پروتکل برخلاف دیگر پروتکل های معروف همچون پولکادات که از شاردینگ استفاده می کنند، تمامی شاردینگ های نیر به عنوان بخشی از بلاکچین محسوب می شود.
ارز نیر مانند ارز اتریوم ، ترون به عنوان یک بلاکچین لایه اصلی شناخته شده است. ارز نیر از مکانیزیمی به نام Doomslus استفاده می کند. این پروتکل توانسته به واسطه این مکانیزم امکانی برای اعتبار سنج ها فراهم می کنند که به ترتیب یک بلوک ایجاد شود و این پروسه در هر دوره شکل می گیرد و هر دوره 12 ساعت طول خواهد کشید.

ویژگی های پروتکل near – Protocol

 1. این پروتکل به عنوان یک بستر برای ایجاد DApp ها طراحی شده است. در ضمن این پروتکل توانسته بسیاری از نواقص موجود در فضای بلاکچین را مرتفع سازد.
 2. بهتر است بدانید این پروتکل دارای سرعت بسیار بالایی در انجام تراکنش ها می باشد و قادر است 100000 تراکنش را در ثانیه پردازش می کند
 3. .حتی کاربران مبتدی نیز می توانند به DApp های پروتکل near – Protocol دسترسی داشته باشند. با توجه به این موضوع توسعه دهندگان می توانند مخاطبین بیشتری را جذب نمایند.
 4. پروتکل نیر برای تسریع بخشیدن به روند توسعه پروژه ها و اهداف خود از ماژولار ها کمک می گیرد. موارد ذکر شده تنها بخشی از ویژگی های این پروتکل محسوب می گردد.

تیم توسعه دهنده این رمز ارز تاکنون در بسیاری از مسابقات برنامه نویسی در سطح جهان مقام های بالای کسب کرده اند. در ادامه قصد داریم چند مورد از فناوری های بکار رفته در پروتکلnear را معرفی کنیم.

 • فناوری Doomslug
 • فناوری اثبات سهام
 • فناوری Near Exploroer
 • فناوری Nightshade
 • فناوری Gitpod

آیا ارز دیجیتال near – Protocol قابل استخراج می باشد؟

ارزهای دیجیتال برای اینکه قابل استخراج پیدا کنند، می بایست در ساختار خود از الگوریتم اثبات کار استفاده نمایند. اما ارز near – Protocol در ساختار خود از الگوریتم اثبات سهام کمک گرفته است و در نتیجه این رمز ارز قابل استخراج نمی باشد.

کیف پول ارز دیجیتال near – Protocol

امروزه با گسترش دنیای ارزهای دیجیتال و متولد شدن رمز ارز های جدید نیاز های وابسته به آن نیز همچون کیف پول ها نیز گسترش یافته است. شما می بایست در انتخاب کیف پول های خود بسیار محاط عمل کنید، زیرا قرار است دارایی های با ارزش خود را در آن نگهداری کنید. در ادامه قصد داریم چند مورد از کیف پول های پشتیبانی کننده از ارز near – Protocol را معرفی کنیم.

 • کیف پولMath
 • کیف پول تراست Trust

صرافی های ارز دیجیتال near – Protocol

شما کاربران زوم ارزی می توانید با مراجعه به صرافی های پشتیبانی کننده و ارائه دهنده ارز near – Protocol آن را تهیه نمایید. در ادامه قصد داریم چند صرافی پشتیبانی کننده از ارز near – Protocol را معرفی کنیم. اما قبل از آن بهتر است بدانید کاربران ایرانی نمی توانند، به صورت مستقیم با ریال ارزهای دیجیتال را خریداری نمایند. کاربران در ابتدا باید ریال را در صرافی های تبدیل به دلار نمایند، تا بتوانند ارز مدنظر را خریداری کنند.

 • صرافی Binance
 • صرافی Coin EX
 • صرافی OKEx

روند قیمتی ارز دیجیتال near – Protocol

روند قیمتی ارز دیجیتال near – Protocol

در این قسمت قصد داریم به بررسی روند قیمتی near – Protocol بپردازیم. این رمز ارز در آپریل 2020 در محدوده قیمتی 4.05587608 قرار داشت و به محدوده قیمتی0.71855595 رسید و پس آن توانست به صورت پلکانی روند افزایش قیمت را تجربه کند و با ورود به سال 2021 در ماه مارس شاهد افزایش قیمت تا محدوده 7.81390121 دلار هستیم، اما در نیمه دوم سال این رمز ارز تا محدوده قیمتی 1.54372661 دلار ریزش داشت و پس از ثبت این کاهش قیمت دوباره به صورت پلکانی شروع به افزایش قیمت کرد و توانست در ژوئن سال 2022 به 20.69773581 برسید، پس از ثبت این رکورد این رمز ارز دیگر نتوانست در مسیر رشد قرار بگیرد.


تحلیل ارز دیجیتال near – Protocol

تحلیل ارز دیجیتال near – Protocol

امروزه کاربران فعال در بازار ارزهای دیجیتال برای داشتن در آمدی بالاتر از این بازار از روش های همچون تحلیل بازار سود می جویند. تا بتوانند متناسب با روند پیش بینی شده رمز ارز ها خرید و فروش خود را انجام دهند. تحلیلگان این حوزه نیز برای تحلیل بازار از سه نوع روش تحلیل تکنیکال، فاندامنتال و سنتیمنتال سود می جویند.

 • تحلیل تکنیکال ارز near – Protocol

تحلیل گران حوزه تکنیکال با کمک جمع آوری داده ها توسط ابزارهایی همچون میزان حجم معاملات، میزان سکه در گردش و ازرهای دیگر گزارشی را مبنی بر چگونگی روند قیمتی ارز near – Protocol ارائه خواهند داد.

 • تحلیل فاندامنتال ارز near – Protocol

تحلیل گران حوزه فاندامنتال با اخبار و حواشی پیرامون ارز دیجیتال و همچنین بررسی عوامل سیاسی و اقتصادی تاثیر گذار بر این رمز ارز در نهایت گزارشی را مبنی بر چگونگی روند قیمتی این توکن در روزهای آینده ارائه می دهند.

 • تحلیل سنتیمنتال ارز near – Protocol

تحلیل گران حوزه سنتیمنتال به عنوان خلاق ترین تحلیل گران شناخته شده اند. زیرا آنها با تلفیق ابزار های تحلیل تکنیکال و فاندامنتال توانسته اند، گزارشی دقیق تر از و جامع تری را نسبت به روند قیمتی ارز near – Protocol ارائه دهند علاوه بر آن تحلیل گران این حوزه رفتار سرمایه گذاران بزرگ را مورد بررسی قرار می دهند.


عوامل مهم و تاثیر گذار بر قیمت ارز دیجیتال near – Protocol

عوامل مهم و تاثیر گذار بر قیمت ارز دیجیتال near – Protocol

در ادامه قصد داریم به بررسی عوامل موثر و تاثیر گذار بر قیمت ارز near – Protocol بپردازیم بهتر است بدانید عوامل گوناگونی می تواند در روند قیمتی این رمز ارز موثر باشد، در ادامه ما تنها به چند مورد از این عوامل اشاره خواهیم کرد.

 • میزان ارزش شبکه ارز near – Protocol :

یکی از عوامل مهم و اساسی تاثیر گذر بر روند قیمتی ارز نیر پروتکل میزان ارزش شبکه اصلی می باشد. هرگاه میزان ارزش شبکه اصلی پلتفرم near – Protocol دچار نوسان شود،

شاهد ایجاد نوسان در میزان حجم معاملات و قیمت این توکن خواهیم بود.

 • عرضه و تقاضا:

یکی دیگر ازاین عوامل مهم میزان عرضه و تقاضا می باشد، این دو رکن می توانند در روند قیمتی ارزهای دیجیتال تاثیر بسزایی را از خود بر جایی بگذارند، در ادامه بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت.

 • رقبا:

در بازار ارزهای دیجیتال رقابت بسیار شدیدی در بین توسعه دهندگان برقرار می باشد، زیرا نها قصد دارند، با افزایش میزان خدمات خود بر روی پلتفرم کاربران بیشتری را جذب نمایند، تا بتوانند در سطح بالاتری در بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرند.

 • تحلیل گران:

تحلیلگران فعال در حوزه ارزهای دیجیتال می توانند، با نوع گزارش خود مبنی بر چگونگی روند قیمتی در قیمت ارز near – Protocol تاثیر گذار باشند.

عوامل مهم و تاثیر گذار افزایش قیمت ارز دیجیتال near – Protocol

در این قسمت قصد داریم به بررسی عوامل موثر بر افزایش قیمت ارز دیجیتال near – Protocol بپردازیم. همانطور که می دانید عوامل بسیار زیادی ممکن است، در روند قیمتی این رمز ارز تاثیر گذار باشد ما در اینجا تنها به چند مورد اشاره خواهیم کرد.

افزایش میزان ارزش شبکه ارز near – Protocol

یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار بر قیمت ارز near – Protocol میزان ارزش شبکه اصلی پلتفرم این شبکه می باشد، اگر میزان ارزش شبکه اصلی آن افزایش یابد شاهد افزایش میزان حجم معاملات و در نهایت قیمت توکن این شبکه خواهیم بود.

 • افزایش تقاضا:

اگر در بازار ارز دیجیتال near – Protocol میزان تقاضا برای خرید این رمز ارز افزایش یابد، در صورتی که میزان محدودی از این رمز ارز در بازار وجود داشته باشد، شاهد افزایش قیمت این رمز ارز خواهیم بود.

 • رقبا:

در میان توسعه دهندگان ارزهای دیجیتال رقابت شدیدی برای کسب رتبه بالاتر از جدول رده بندی ارز های دیجیتال در میان می باشند. آنها با افزایش سطح خدمات و افزودن فناوری های جدید به پلتفرم خود قصد دارند، میزان حجم معاملات خود را افزایش دهند و علاوه بر افزایش قیمت توکن شبکه خود به سطح بالاتری از جدول دست یابند.

 • تحلیلگران:

تحلیل گران نیز می توانند با ارائه روند قیمتی مبنی بر افزایش قیمت ارز near – Protocol در طی روزهای آینده می توانند کاربران بی شماری را به این رمز ارز هدایت کنند.

عوامل مهم و تاثیر گذار بر کاهش قیمت ارز دیجیتال near – Protocol

در این قسمت قصد داریم به بررسی عوامل موثر و تاثیر گذار بر کاهش قیمت near – Protocol بپردازیم.

 • کاهش میزان ارزش شبکه near – Protocol :

هرگاه شبکه اصلی پلتفرم near – Protocol پروتکل با کاهش میزان ارزش مواجه شود شاهد کاهش میزان حجم معاملات و قیمت توکن این شبکه خواهیم بود.

 • افزایش عرضه:

هرگاه در بازار ارزهای دیجیتال میزان عرضه رمز ارز near – Protocol افزایش یابد، در صورتی که میزان تقاضا برای خرید این رمز ارز کاهش یابد، در نهایت شاهد کاهش حجم معاملات و قیمت توکن این شبکه خواهیم بود.

 • رقبا:

رقابت بسیار چشمگیری در میان توسعه دهندگان ارزهای دیجیتال برقرار می باشد. برخی از رقیبان ارز near – Protocol مکن است برای حذف این رمز ارز دست به انتشار اخبار دوروغین مبنی بر کلاهبرداری بودن این رمز ارز بزنند و در نهایت شاهد کاهش میزان حجم معاملات در بازار این رمز از خواهیم بود. قیمت توکن این پروتکل نیز به شدت کاهش پیدا خواهد کرد.

 • تحلیل گران:

تحلیل گران نیز می توانند با ارائه گزارشاتی مبنی بر نزولی بودن قیمت ارز near – Protocol در طی روزهای آینده مانع سرمایه گذاری کاربران در این پلتفرم شوند. این امر میزان حجم معاملات این شبکه را به شدت کاهش می دهد و در نهایت قیمت توکن این رمز ارز نیز بسیار افت خواهد کرد.

رابطه قیمت ارز دیجیتال near – Protocol با متغیر های اقتصادی

سه شاخصه مهم دلار ، طلا و یورو به عنوان عوامل مهم و تا ثیر گذار در روند معاملات اققتصادی بر شمرده می شوند. اما نمی توانیم صریحا اشاره کنیم که این سه عامل مهم در روند قیمتی ارز near – Protocol پروتکل تاثیر مستقیمی دارد. ممکن است در برخی از مواقع روند قیمتی این رمز ارز با یکی از شاخصه های ذکر شده یکسان باشد. لذا این امر مبنی بر تاثیر گذاری این سه شاخصه بر ارز near – Protocol نمی باشد.

آیا قیمت طلا بر ارز دیجیتال near – Protocol تاثیر گذار است؟

همانطور که می دانید ایجاد نوسان در بازارز قیمت طلا می تواند تاثیر بسزایی در قیمت کالاهای اساسی برجای بگذارد، اما نمی توانیم صریحا اعلام کنیم که قیمت طلا بر ارز نیر نیز تاثیر بالقوه ای دارد.

آیا قیمت دلار بر ارز دیجیتال near – Protocol تاثیر گذار است؟

همانطور که می دانید کاربران ایرانی برای تهیه ارز نیر می بایست ابتدا ریال را به دلار تبدبل نمایند قیمت دلار نیز توسط بانک مرکزی به صورت روزانه صادر می گردد. لذا تغییر در قیمت دلار می تواند تاثیر قابل توجه ای بر ارز near – Protocol برجای بگذارد.

نحوه محاسبه قیمت ارز دیجیتال near – Protocol به تومان

کاربران ایرانی امروزه در بازار های ارزهای دیجیتال بیش از بیش در حال فعالیت هستند و برای انجام معاملات خود نیاز دارند تا قیمت ارزهای دیجیتال را به تومان محاسبه نمایند. تیم زوم ارز صفحه قیمت لحظه ای را صراحی نموده است علاوه بر ارائه قیمت تمام رمز ارز ها به صورت لحظه ای قابلیت محاسبه ارز مدنظر را به تومان نیز فراهم آورده است. لذا کاربران زوم ارزی می تواند از طریق صفحه ماشین حساب ارز دیجیتال نیز قیمت این رمز ارز را به تومان محاسبه نمایند.


آینده ارز دیجیتال near – Protocol

آینده ارز دیجیتال near – Protocol

بهتر است بدانید توسعه دهندگان این رمز ارز قصد دارند امکان تراکنش های خصوصی را بر روی این پروتکل ایجاد کنند و علاوه برآن برای افزایش میزان مقیاس پذیری این پلتفرم قصد دارند فناوری شاردینگ را ضمیمه آن کنند. یکی دیگر از اهدافی که از زمان راه اندازی این پروژه بسیار با اهمیت بوده است، معرفی نود های تلفن همراه به این پلتفرم می باشد.


سوالات متداول

 1. چگونه ارز دیجیتال near – Protocol بخریم؟

شما کاربران زوم ارزی می توانید با تبدیل ریال از طریق صرافی های ایرانی به دلار رمز ارز near – Protocol را از طریق صرافی های آنلاین خارجی تهیه نمایید.

 1. چگونه ارز دیجیتال near – Protocol بفروشیم ؟

شما کاربران زوم ارزی می توانید با مراجعه به یکی از صرافی های مذکور در مقاله ثبت نام کنید و با توجه به قوانین و مقررات اقدام به فروش ارز نیر کنید.

 1. چگونه با ارز دیجیتال near – Protocol ترید کنیم؟

توصیه می کنیم شما کاربران قبل ورود به حوزه ترید اطلاعات جامع و کاملی را نسبت به ارز near – Protocol بدست آورید تا بتواند تحلیل درستی از بازار ای رمز جمع آوری کنید و سرمایه گذاری پرسودی را تجربه نمایید.

 1. اخبار مرتبط با ارز دیجیتال near – Protocol را چگونه بدست آوریم؟

 امروزه پیگیری اخبار و حوادث پیرامون رمز ارز ها به عنوان یک امر مهم و ضروری محسوب می شود. چرا که اخبار و حواشی می توانند در روند قیمتی یک رمز ارز تاثیر بالقوه ای داشته باشند. شما کاربران زوم ارزی می توانید از طریق صفحه اخبار فوری ارز دیجیتال خبرهای مرتبط با ارز near – Protocol را پیگیری کنید.

تکنیکال

نمودار عمق بازار بیت کوین

تاثیر عمق بازار نیر پروتکل

عمق خرید
$۲۱۹,۸۸۹,۷۲۴.۵۸
تاثیر قیمت
$۳۹,۸۲۷.۶۳
درصد تاثیر
% ۸۴۴.۲۹
میانگین قیمت
$۴۷.۱۷
عمق فروش
$۲,۶۰۰,۹۹۰,۹۷۲.۳۶
تاثیر قیمت
$۳۰۷,۷۴۴.۱۱
درصد تاثیر
% ۰.۸۸۵۲۹۰
میانگین قیمت
$۳۴۷,۶۱۹.۷۱
Date Open High Low Close Volume Market Cap
Dec 03,2022 $1.76 $1.76 $1.67 $1.67 $58,456,589.71 $1,392,108,288.29
Dec 04,2022 $1.67 $1.73 $1.67 $1.73 $58,850,694.13 $1,441,931,388.23
Dec 05,2022 $1.73 $1.78 $1.69 $1.72 $84,076,071.51 $1,431,826,071.52
Dec 06,2022 $1.72 $1.79 $1.72 $1.79 $82,624,827.19 $1,489,723,304.05
Dec 07,2022 $1.79 $1.83 $1.67 $1.69 $102,980,814.49 $1,412,246,334.10
Dec 08,2022 $1.69 $1.71 $1.65 $1.71 $74,817,746.83 $1,423,782,380.11
Dec 09,2022 $1.71 $1.74 $1.68 $1.70 $49,306,650.69 $1,417,254,383.99
Dec 10,2022 $1.70 $1.73 $1.69 $1.70 $31,372,685.87 $1,424,575,765.26
Dec 11,2022 $1.70 $1.71 $1.63 $1.64 $38,337,682.24 $1,367,040,693.00
Dec 12,2022 $1.63 $1.64 $1.58 $1.63 $58,643,790.56 $1,363,475,755.80
Dec 13,2022 $1.63 $1.75 $1.56 $1.71 $103,644,879.53 $1,427,744,279.08
Dec 14,2022 $1.71 $1.73 $1.66 $1.66 $78,614,138.49 $1,398,085,945.88
Dec 15,2022 $1.66 $1.67 $1.59 $1.59 $52,511,221.72 $1,339,749,281.45
Dec 16,2022 $1.59 $1.61 $1.36 $1.37 $82,963,736.20 $1,154,410,577.76
Dec 17,2022 $1.37 $1.40 $1.35 $1.39 $60,846,646.79 $1,175,278,306.72
Dec 18,2022 $1.39 $1.40 $1.35 $1.37 $33,588,572.37 $1,151,134,703.08
Dec 19,2022 $1.37 $1.38 $1.24 $1.26 $83,201,570.48 $1,059,458,716.15
Dec 20,2022 $1.26 $1.35 $1.26 $1.34 $70,703,521.79 $1,134,506,912.01
Dec 21,2022 $1.34 $1.35 $1.28 $1.31 $58,611,197.52 $1,101,832,564.73
Dec 22,2022 $1.31 $1.32 $1.27 $1.32 $53,522,302.56 $1,115,627,854.25
Dec 23,2022 $1.32 $1.36 $1.32 $1.34 $45,045,586.95 $1,132,729,028.26
Dec 24,2022 $1.34 $1.35 $1.33 $1.34 $24,891,465.45 $1,128,864,961.79
Dec 25,2022 $1.34 $1.34 $1.30 $1.33 $34,949,213.15 $1,123,853,505.11
Dec 26,2022 $1.33 $1.36 $1.33 $1.36 $34,176,307.05 $1,150,768,980.70
Dec 27,2022 $1.36 $1.37 $1.33 $1.36 $54,942,821.65 $1,148,586,576.51
Dec 28,2022 $1.36 $1.36 $1.30 $1.31 $56,837,110.09 $1,109,420,868.46
Dec 29,2022 $1.31 $1.33 $1.27 $1.30 $58,603,770.55 $1,096,099,447.97
Dec 30,2022 $1.30 $1.30 $1.25 $1.27 $57,101,220.46 $1,075,780,751.72
Dec 31,2022 $1.27 $1.28 $1.25 $1.26 $30,492,787.65 $1,059,757,403.55
Jan 01,2023 $1.26 $1.28 $1.24 $1.28 $31,043,495.37 $1,076,948,379.21
Jan 02,2023 $1.28 $1.32 $1.26 $1.31 $47,520,244.84 $1,108,057,730.73
Jan 03,2023 $1.31 $1.35 $1.31 $1.33 $56,222,458.18 $1,126,118,795.74
Jan 04,2023 $1.33 $1.62 $1.33 $1.55 $334,942,587.05 $1,309,224,377.26
Jan 05,2023 $1.55 $1.62 $1.51 $1.53 $132,089,984.16 $1,287,878,247.67
Jan 06,2023 $1.53 $1.61 $1.49 $1.59 $103,331,313.61 $1,342,861,150.65
Jan 07,2023 $1.59 $1.60 $1.55 $1.56 $44,225,448.69 $1,319,082,223.34
Jan 08,2023 $1.56 $1.64 $1.52 $1.64 $92,465,052.01 $1,387,137,716.27
Jan 09,2023 $1.64 $1.72 $1.63 $1.64 $198,456,723.24 $1,387,912,204.57
Jan 10,2023 $1.64 $1.66 $1.60 $1.64 $87,341,483.69 $1,390,005,134.62
Jan 11,2023 $1.64 $1.83 $1.56 $1.82 $182,164,053.12 $1,540,313,147.27
Jan 12,2023 $1.83 $1.88 $1.73 $1.84 $210,935,189.31 $1,553,315,271.01
Jan 13,2023 $1.84 $1.98 $1.78 $1.95 $158,296,706.06 $1,653,328,807.55
Jan 14,2023 $1.95 $2.34 $1.95 $2.25 $475,045,566.38 $1,915,261,701.61
Jan 15,2023 $2.25 $2.26 $2.11 $2.24 $192,567,717.87 $1,905,973,154.11
Jan 16,2023 $2.24 $2.42 $2.08 $2.19 $255,930,355.39 $1,866,368,430.55
Jan 17,2023 $2.19 $2.25 $2.15 $2.15 $163,332,038.08 $1,834,997,724.00
Jan 18,2023 $2.15 $2.22 $1.97 $1.98 $183,045,027.99 $1,682,025,434.00
Jan 19,2023 $1.98 $2.14 $1.97 $2.10 $139,678,683.00 $1,786,935,649.15
Jan 20,2023 $2.10 $2.40 $2.05 $2.39 $175,953,168.87 $2,027,114,861.55
Jan 21,2023 $2.39 $2.45 $2.32 $2.33 $252,623,519.63 $1,973,829,004.73
Jan 22,2023 $2.33 $2.58 $2.33 $2.40 $311,116,143.89 $2,036,758,726.27
Jan 23,2023 $2.40 $2.70 $2.40 $2.55 $361,045,208.56 $2,163,051,853.25
Jan 24,2023 $2.55 $2.61 $2.33 $2.35 $186,964,660.96 $2,000,419,320.28
Jan 25,2023 $2.35 $2.62 $2.29 $2.55 $200,739,514.70 $2,164,611,048.57
Jan 26,2023 $2.55 $2.71 $2.50 $2.52 $248,105,377.11 $2,144,148,931.35
Jan 27,2023 $2.52 $2.58 $2.40 $2.56 $215,663,039.72 $2,179,141,857.47
Jan 28,2023 $2.56 $2.67 $2.44 $2.47 $180,040,630.29 $2,103,467,270.88
Jan 29,2023 $2.47 $2.60 $2.44 $2.58 $148,578,495.86 $2,192,037,583.27
Jan 30,2023 $2.58 $2.58 $2.26 $2.31 $173,261,954.34 $1,965,432,004.15
Jan 31,2023 $2.31 $2.37 $2.28 $2.33 $129,385,476.14 $1,986,792,370.44
Feb 01,2023 $2.33 $2.43 $2.18 $2.43 $201,708,267.80 $2,068,744,847.37
Source Pairs Price +2% Depth -2% Depth Volume Liquidity
Binance NEAR/USDT $2.48 $342,927.42 $353,059.73 $56,908,662.45 637.00
Binance NEAR/BUSD $2.48 $276,822.02 $311,170.19 $18,380,605.29 626.00
KuCoin NEAR/USDT $2.48 $205,363.26 $268,267.41 $5,140,300.52 561.00
Coinbase Exchange NEAR/USD $2.48 $110,113.42 $195,130.22 $1,962,475.24 527.00
Binance NEAR/BTC $2.48 $80,520.93 $76,117.77 $1,911,054.17 606.00
Kraken NEAR/USD $2.49 $32,517.10 $53,260.57 $698,533.25 438.00
Binance NEAR/TRY $2.51 $21,619.51 $11,518.85 $408,145.88 513.78
Binance NEAR/EUR $2.48 $13,546.92 $10,610.33 $289,470.70 604.12
Coinbase Exchange NEAR/USDT $2.48 $63,924.84 $77,933.67 $210,721.92 453.00
KuCoin NEAR/USDC $2.48 $20,579.76 $19,091.68 $192,579.80 426.00
Binance NEAR/BNB $2.48 $4,700.39 $16,128.17 $167,581.71 673.98
Kraken NEAR/EUR $2.49 $37,184.77 $37,182.75 $117,654.97 424.00
Bitstamp NEAR/EUR $2.48 $16,971.88 $7,205.11 $105,072.47 362.00
Binance NEAR/ETH $2.48 $4,155.57 $15,947.51 $101,066.39 531.32
Bitfinex NEAR/USDT $2.48 $15,175.91 $17,299.44 $99,262.51 396.00
Bitstamp NEAR/USD $2.49 $30,742.16 $20,110.35 $99,191.62 398.00
Bitfinex NEAR/USD $2.48 $15,560.45 $18,711.04 $81,622.45 411.00
KuCoin NEAR/BTC $2.48 $5,742.93 $13,947.00 $32,625.97 388.00
Binance NEAR/RUB $2.49 $8,206.17 $7,276.23 $19,382.94 548.28
PancakeSwap (V2) NEAR/WBNB $2.49 $0.00 $0.00 $63,618.73 333.73
PancakeSwap (V2) NEAR/USDT $2.39 $0.00 $0.00 $3.69 4.70
OKX NEAR/USDT $2.48 $214,434.23 $135,160.12 $11,954,139.22 468.00
Gate.io NEAR/USDT $2.48 $58,657.34 $91,583.55 $1,698,126.99 524.00
Huobi NEAR/USDT $2.48 $36,658.90 $33,844.73 $1,584,924.10 491.00
Bybit NEAR/USDT $2.48 $46,800.43 $67,749.62 $936,960.80 520.00
OKX NEAR/USDC $2.48 $41,488.98 $29,437.90 $830,867.87 430.00
OKX NEAR/BTC $2.48 $6,908.17 $10,625.47 $253,393.31 396.00
Huobi NEAR/BTC $2.49 $1,551.91 $42,208.68 $44,291.73 304.00
OKX NEAR/ETH $2.48 $3,851.39 $5,815.58 $30,879.40 249.00
Gate.io NEAR/ETH $2.48 $15,365.85 $33,196.29 $27,145.45 387.00
Huobi NEAR/ETH $2.48 $1,194.93 $249.96 $18,996.73 156.00
Poloniex NEAR/USDT $2.46 $155.96 $9,880.15 $15,683.42 69.00
Huobi NEAR/USDC $2.49 $1,181.09 $1,655.35 $3,044.02 79.00
Poloniex NEAR/USDD $2.32 $31.23 $199.84 $0.00 1.00
Binance.US NEAR/USD $2.48 $95,513.05 $69,104.07 $1,874,231.29 556.72
Bitget NEAR/USDT $2.48 $598,257.26 $585,301.89 $1,055,663.65 503.00
Bitget NEAR/USDC $2.48 $208,404.80 $208,567.69 $357,621.02 400.00
Binance TR NEAR/TRY $2.51 $18,833.78 $70,414.11 $356,951.84 388.00
Binance.US NEAR/USDT $2.48 $54,465.05 $53,193.92 $263,018.82 509.74
Crypto.com Exchange NEAR/USDT $2.48 $420,694.51 $391,120.98 $175,417.07 475.00
Binance.US NEAR/BUSD $2.48 $41,213.88 $37,059.78 $57,198.93 662.46
Crypto.com Exchange NEAR/BTC $2.48 $96,381.91 $97,422.85 $4,464.74 372.00
Phemex NEAR/USDT $2.48 $53,866.72 $50,867.80 $2,358,272.54 422.00
Bitkub NEAR/THB $2.48 $85,385.38 $60,546.21 $2,024,632.45 491.00
LBank NEAR/USDT $2.48 $224,605.97 $220,568.04 $1,520,989.22 492.00
LBank NEAR/USDC $2.48 $19,944.80 $18,850.36 $901,638.15 364.00
Bitvavo NEAR/EUR $2.49 $55,747.86 $63,235.50 $352,921.56 438.00
BKEX NEAR/USDC $2.48 $52,967.71 $62,597.77 $203,930.56 441.00
Tokocrypto NEAR/BUSD $2.48 $372,611.82 $298,248.63 $101,718.56 336.00
CoinEx NEAR/USDT $2.48 $9,294.59 $9,943.71 $70,570.76 371.00
Indodax NEAR/IDR $2.48 $7,582.04 $5,321.37 $9,994.81 366.00
Tokocrypto NEAR/USDT $2.48 $161,506.70 $381,221.33 $7,022.24 336.00
EXMO NEAR/USDT $2.49 $2,054.57 $2,170.96 $6,524.58 280.00
CoinEx NEAR/BTC $2.47 $2,194.66 $2,531.55 $4,060.18 218.00
WazirX NEAR/USDT $2.49 $18.13 $2,102.74 $2,594.94 190.00
CoinEx NEAR/USDC $2.47 $5,039.63 $5,237.05 $2,584.04 184.00
Tokocrypto NEAR/BTC $2.48 $4,210,386.02 $4,577,522.83 $87.38 891.00
MEXC NEAR/USDT $2.48 $356,329.99 $362,391.03 $763,141.25 369.00
MEXC NEAR/USDC $2.48 $278,367.15 $317,637.45 $184,695.17 332.00
AscendEX (BitMax) NEAR/USDT $2.50 $1,280.62 $1,359.96 $106,601.06 236.00
FMFW.io NEAR/USDT $2.48 $1,340,814.09 $897,543.37 $6,814,243.60 229.00
FMFW.io NEAR/BTC $2.48 $523,851.25 $541,486.70 $293,698.64 143.00
FMFW.io NEAR/ETH $2.45 $329,783.76 $548,985.37 $0.00 110.00
Upbit NEAR/KRW $2.53 $220,520.38 $361,986.21 $19,405,839.57 483.00
Dex-Trade NEAR/USDT $2.48 $385,175.93 $387,816.63 $1,603,602.43 403.00
LATOKEN NEAR/USDT $2.49 $30,726.69 $29,625.55 $1,446,083.24 422.00
BitMart NEAR/USDT $2.49 $87,686.16 $83,352.88 $1,166,391.73 510.00
Bitbns NEAR/INR $2.80 $283,742.98 $346,174.90 $641,066.21 270.00
Dex-Trade NEAR/BTC $2.48 $18,303.43 $18,859.66 $59,278.63 430.00
BabySwap NEAR/USDT $2.49 $0.00 $0.00 $51,458.60 327.90
Cryptology NEAR/USDT $2.48 $19,774.46 $20,260.66 $25,907.92 432.00
CoinDCX NEAR/INR $2.60 $2,705.13 $1.42 $18,926.88 180.00
BabySwap NEAR/WBNB $2.48 $0.00 $0.00 $18,835.55 312.51
ApeSwap (BSC) NEAR/WBNB $2.49 $0.00 $0.00 $10,683.17 269.48
NovaDAX NEAR/BRL $2.48 $5,757.22 $5,584.40 $7,164.51 310.00
CoinDCX NEAR/USDT $2.48 $321,259.79 $363,658.14 $6,504.62 522.00
Coinmetro NEAR/EUR $2.48 $593,166.63 $593,166.63 $2,652.99 299.00
Nomiswap NEAR/BUSD $2.47 $0.00 $0.00 $1,901.26 150.85
Upbit NEAR/BTC $2.44 $4,556.85 $3,180.63 $394.74 221.00
ZebPay NEAR/INR $2.65 $26,296.04 $10,177.68 $170.95 199.00
CoinDCX NEAR/BTC $2.48 $81,837.93 $74,784.91 $2.68 540.00
Coinmetro NEAR/USD $2.48 $593,166.63 $617,260.74 $0.00 303.00
Bitrue NEAR/USDT $2.48 $399,801.39 $274,981.99 $13,786,035.98 478.00
Bitrue NEAR/USDC $2.48 $9,399.04 $10,222.70 $141,222.99 275.00
Bitrue NEAR/BUSD $2.48 $68,424.67 $29,297.90 $129,758.46 426.00
Pexpay NEAR/USDT $2.48 $345,948.69 $346,504.17 $60,789.75 439.00
Cryptonex NEAR/USDT $2.48 $26,388.62 $23,921.10 $1,099,991.86 95.00
KickEX NEAR/USDT $2.49 $8,015.39 $5,359.31 $315,765.01 175.00
WOO Network NEAR/USDT $2.48 $320,550.75 $357,189.98 $138,252.06 369.00
WhiteBIT NEAR/USDT $2.48 $151,297.63 $178,536.71 $540,269.61 332.00
digitalexchange.id NEAR/IDR $2.49 $297,416.91 $408,070.58 $23.58 401.00
Pionex NEAR/USDT $2.48 $230,869.81 $236,227.35 $480,025.41 435.00
Nominex NEAR/USDT $2.48 $319,514.87 $364,786.99 $89,981.91 463.00
Nominex NEAR/BUSD $2.48 $288,559.46 $297,455.40 $24,206.97 466.00
Hotcoin Global NEAR/USDT $2.48 $456,928.39 $427,032.30 $11,471,044.54 342.00
DIFX NEAR/USDT $2.48 $11,472.83 $18,234.33 $537,665.89 198.00
Biconomy Exchange NEAR/USDT $2.48 $427,026.38 $450,967.01 $32,523.71 405.00
DigiFinex NEAR/USDT $2.48 $2,490,190.16 $1,928,933.17 $7,425,615.62 526.00
Deepcoin NEAR/USDT $2.48 $665,980.97 $510,869.72 $1,241,175.05 411.00
Tapbit NEAR/USDT $2.48 $37,410.90 $54,966.15 $522,590.58 318.00
تعداد کل
0
تعداد فعال
0
ده هولدر برتر
%
بیست هولدر برتر
%
پنجاه هولدر برتر
%
صد هولدر برتر
%
# آدرس مقدار NEAR درصد از مقدار کل

ماشین حساب ارز

NEAR
USDT
تومان

جزییات نیر پروتکل

قیمت نیر پروتکل $2.48
حجم کل بازار $2,114,000,191
حجم معاملات روزانه $207,596,523
رتبه در بازار #32
تغییرات یک ساعته -0.099%
تغییرات 24 ساعته 10.47%
تغییرات 7 روزه -2.41%
تغییرات 30 روزه 86.47%
تغییرات 60 روزه 46.48%
تغییرات 90 روزه -23.089%
تغییرات دیروز 4.11%
تغییرات امسال 94.30%
تاریخ پیدایش 2020-08-11
قیمت شروع $ 1.21
تغییرات حجم معاملات 24 ساعته 36.42%
بالاترین قیمت $ 20.42
تغییرات از بالاترین قیمت -87.86%
زمان بالاترین قیمت 2022-01-16
پایین ترین قیمت $ 0.53
تغییرات از پایین ترین قیمت 371.31%
زمان پایین ترین قیمت 2020-11-04
پایین ترین قیمت دیروز $ 2.18
بالا ترین قیمت دیروز $ 2.43
ارز در دسترس 852,798,785 NEAR
تعداد کل ارز 1,000,000,000 NEAR

ارزهای مرتبط

oasis-network
oasis-network
$0.057
9.88%
0.07323232 ,0.07242600 ,0.07254121 ,0.07386601 ,0.07330339 ,0.07306055 ,0.07299739 ,0.07336504 ,0.07321176 ,0.07307064 ,0.07182626 ,0.07109103 ,0.07220240 ,0.07236417 ,0.07199436 ,0.07174876 ,0.07228023 ,0.07256093 ,0.07320845 ,0.07330665 ,0.07277765 ,0.07237574 ,0.07200773 ,0.07230688 ,0.07155745 ,0.07108869 ,0.07123033 ,0.07008797 ,0.06986700 ,0.07030785 ,0.06946472 ,0.06980426 ,0.06989704 ,0.06990974 ,0.06980639 ,0.06993718 ,0.06937083 ,0.06947233 ,0.06984105 ,0.07013179 ,0.06971648 ,0.06787533 ,0.06830133 ,0.06813406 ,0.06832151 ,0.06854242 ,0.06774029 ,0.06682493 ,0.06928571 ,0.06965867 ,0.06767001 ,0.06604796 ,0.06534946 ,0.06488667 ,0.06451818 ,0.06486518 ,0.06514256 ,0.06502779 ,0.06483184 ,0.06302055 ,0.06376619 ,0.06434673 ,0.06425435 ,0.06442794 ,0.06424275 ,0.06426271 ,0.06522014 ,0.06573209 ,0.06550293 ,0.06517225 ,0.06514643 ,0.06517531 ,0.06470603 ,0.06488881 ,0.06448377 ,0.06441642 ,0.06425516 ,0.06410207 ,0.06381466 ,0.06405028 ,0.06405311 ,0.06367150 ,0.06423510 ,0.06453956 ,0.06419987 ,0.06440546 ,0.06450051 ,0.06433923 ,0.06420677 ,0.06421109 ,0.06475194 ,0.06501200 ,0.06483744 ,0.06463966 ,0.06468273 ,0.06458430 ,0.06430814 ,0.06435740 ,0.06428187 ,0.06513764 ,0.06554167 ,0.06575485 ,0.06570432 ,0.06552127 ,0.06582911 ,0.06534796 ,0.06477287 ,0.06282367 ,0.06129211 ,0.06125910 ,0.06207763 ,0.06307140 ,0.06271654 ,0.06239705 ,0.06295240 ,0.06316126 ,0.06225127 ,0.06291104 ,0.06285299 ,0.06259674 ,0.06429919 ,0.06508352 ,0.06489376 ,0.06530125 ,0.06559351 ,0.06512128 ,0.06492359 ,0.06493963 ,0.06540731 ,0.06573888 ,0.06568994 ,0.06649514 ,0.06615650 ,0.06572879 ,0.06566180 ,0.06637125 ,0.06738326 ,0.06685655 ,0.06695541 ,0.06699403 ,0.06684569 ,0.06688824 ,0.06645771 ,0.06634721 ,0.06568663 ,0.06591224 ,0.06299571 ,0.06352409 ,0.06205382 ,0.06198688 ,0.06256291 ,0.06365736 ,0.06386044 ,0.06344457 ,0.06370093 ,0.06323880 ,0.06413328 ,0.06515356 ,0.06506026 ,0.06518431 ,0.06524888 ,0.06528270 ,0.06471040 ,0.06477296 ,0.06426986 ,0.06423061 ,0.06510542 ,0.06481473
blocknet
blocknet
$0.083
3.14%
0.19753427 ,0.19799511 ,0.19749221 ,0.19807443 ,0.19917218 ,0.19989854 ,0.19911832 ,0.19955123 ,0.19547921 ,0.19522114 ,0.19472426 ,0.20162414 ,0.20031011 ,0.20110463 ,0.20207283 ,0.20153035 ,0.20860147 ,0.20920935 ,0.20882259 ,0.20962874 ,0.20942331 ,0.20922934 ,0.19222119 ,0.19490321 ,0.21283765 ,0.21241417 ,0.21202719 ,0.21276913 ,0.21142074 ,0.21095011 ,0.21155794 ,0.21110198 ,0.21195975 ,0.21233500 ,0.20359714 ,0.20372049 ,0.20383378 ,0.20315024 ,0.20324665 ,0.20360796 ,0.20299370 ,0.20286077 ,0.20908070 ,0.20943551 ,0.20948823 ,0.20975552 ,0.20963593 ,0.20900965 ,0.20496581 ,0.20926078 ,0.21057705 ,0.20725134 ,0.20318994 ,0.20221229 ,0.20207598 ,0.20445676 ,0.20666799 ,0.20718593 ,0.20645148 ,0.20658518 ,0.20252654 ,0.20318196 ,0.20307648 ,0.20254734 ,0.20245267 ,0.20175025 ,0.20099099 ,0.20189178 ,0.20254977 ,0.20277334 ,0.20197884 ,0.20259097 ,0.20255970 ,0.20233135 ,0.20205917 ,0.20128982 ,0.20753442 ,0.20732702 ,0.20815214 ,0.20646056 ,0.19771414 ,0.19747311 ,0.19908924 ,0.20043450 ,0.20020035 ,0.19966046 ,0.20036796 ,0.20262907 ,0.20241988 ,0.20229834 ,0.20033660 ,0.20094288 ,0.20130725 ,0.20095584 ,0.19877637 ,0.19861197 ,0.19966502 ,0.19905440 ,0.19895610 ,0.19895490 ,0.20156917 ,0.20171553 ,0.20149594 ,0.20158140 ,0.20171063 ,0.20224323 ,0.20166792 ,0.20252152 ,0.19997481 ,0.19968911 ,0.19959186 ,0.20096229 ,0.20176173 ,0.20126062 ,0.19337805 ,0.19415975 ,0.19441864 ,0.19397972 ,0.19401211 ,0.19410613 ,0.19378204 ,0.19514397 ,0.20081615 ,0.20244271 ,0.19804066 ,0.19904234 ,0.19838571 ,0.20845357 ,0.20766941 ,0.20816174 ,0.20855627 ,0.20707334 ,0.20837281 ,0.20730592 ,0.20705434 ,0.20655227 ,0.20771105 ,0.20987036 ,0.20703041 ,0.20722543 ,0.20769578 ,0.20752988 ,0.20735214 ,0.20756945 ,0.20704529 ,0.19816605 ,0.19858961 ,0.19272224 ,0.19443002 ,0.19340087 ,0.19314383 ,0.19636969 ,0.19847617 ,0.19812616 ,0.19714207 ,0.19658153 ,0.19635565 ,0.19770151 ,0.19987980 ,0.20251108 ,0.20271179 ,0.20235050 ,0.20265591 ,0.20139553 ,0.20161290 ,0.20065219 ,0.20120332 ,0.20222228
yearn-finance
yearn-finance
$7,834.34
9.13%
9246.60 ,9263.08 ,9255.16 ,9427.53 ,9441.61 ,9363.16 ,9403.00 ,9540.47 ,9523.70 ,9478.26 ,9375.87 ,9353.52 ,9463.14 ,9509.43 ,9506.12 ,9504.73 ,9554.48 ,9575.06 ,9747.19 ,9881.57 ,10091.69 ,9968.62 ,10007.65 ,9985.82 ,9966.54 ,9907.82 ,10036.85 ,9861.06 ,9853.07 ,9915.91 ,9857.16 ,9910.84 ,9884.76 ,9846.10 ,9760.53 ,9816.01 ,9727.55 ,9727.35 ,9689.04 ,9654.14 ,9656.46 ,9436.91 ,9528.58 ,9509.50 ,9537.56 ,9556.91 ,9509.42 ,9421.01 ,9804.23 ,9760.71 ,9505.79 ,9330.50 ,9289.62 ,9202.86 ,9106.80 ,9123.11 ,9144.79 ,9128.02 ,9083.15 ,8966.99 ,9071.00 ,9076.10 ,9081.94 ,9086.63 ,9039.76 ,9019.52 ,9034.69 ,9098.40 ,9053.44 ,9053.22 ,9025.64 ,8984.56 ,8978.86 ,8935.06 ,8827.55 ,8797.07 ,8708.03 ,8723.15 ,8657.35 ,8724.64 ,8725.99 ,8668.89 ,8795.81 ,8794.98 ,8789.54 ,8840.28 ,8863.82 ,8831.77 ,8820.49 ,8866.33 ,8908.00 ,8940.94 ,8906.86 ,8862.79 ,8886.05 ,8903.09 ,8805.29 ,8825.66 ,8804.32 ,8868.15 ,8878.41 ,8872.21 ,8880.56 ,8846.58 ,8860.41 ,8775.02 ,8731.09 ,8517.71 ,8483.74 ,8506.38 ,8598.97 ,8662.60 ,8617.18 ,8587.16 ,8638.94 ,8633.64 ,8593.15 ,8607.65 ,8601.78 ,8613.71 ,8842.99 ,8893.36 ,8960.58 ,8927.17 ,8981.16 ,8984.71 ,8960.69 ,8946.97 ,8995.83 ,8993.12 ,9008.25 ,9106.60 ,9023.24 ,9007.02 ,9073.18 ,9126.09 ,9218.73 ,9194.16 ,9150.47 ,9185.79 ,9173.48 ,9178.00 ,9146.08 ,9209.95 ,9177.91 ,9249.22 ,8823.01 ,8909.30 ,8671.09 ,8643.20 ,8727.32 ,8927.05 ,8979.58 ,8897.89 ,8959.38 ,8879.50 ,9020.21 ,9082.31 ,9147.22 ,9159.32 ,9173.60 ,9175.45 ,9085.98 ,9082.54 ,9027.42 ,9016.10 ,9114.55 ,9064.93
sxp
sxp
$0.30
9.35%
0.40917354 ,0.40710823 ,0.40971109 ,0.41230919 ,0.41538466 ,0.41370548 ,0.41343929 ,0.41345533 ,0.41298973 ,0.41352897 ,0.40953452 ,0.40762998 ,0.40975136 ,0.41239671 ,0.41011490 ,0.40931607 ,0.40928867 ,0.41002382 ,0.41413804 ,0.41415405 ,0.41285283 ,0.41408770 ,0.41545039 ,0.41323695 ,0.41031591 ,0.40905431 ,0.41193915 ,0.40492632 ,0.40634169 ,0.40727122 ,0.40655604 ,0.40819889 ,0.40960676 ,0.40901496 ,0.40922955 ,0.40883344 ,0.40632348 ,0.40596321 ,0.40879284 ,0.40925458 ,0.40805369 ,0.39823333 ,0.40097187 ,0.39717505 ,0.39822792 ,0.39929677 ,0.39598306 ,0.39022687 ,0.40039851 ,0.40285092 ,0.39454401 ,0.38466560 ,0.38103731 ,0.38070298 ,0.37912322 ,0.37798397 ,0.37873933 ,0.37760773 ,0.37374531 ,0.36692519 ,0.36777424 ,0.36762701 ,0.36671017 ,0.36636720 ,0.36458471 ,0.36203256 ,0.36536548 ,0.36679359 ,0.36541474 ,0.36478776 ,0.36670203 ,0.36654189 ,0.36567599 ,0.36568152 ,0.36380784 ,0.36226355 ,0.36164700 ,0.36166970 ,0.36040996 ,0.36180440 ,0.36098521 ,0.36003062 ,0.36346136 ,0.36344996 ,0.36000474 ,0.36348337 ,0.36587162 ,0.36315771 ,0.36237678 ,0.36133528 ,0.36364995 ,0.36440281 ,0.36481858 ,0.36422848 ,0.36765146 ,0.36679480 ,0.36720666 ,0.36772919 ,0.36884628 ,0.37100263 ,0.37089361 ,0.37033363 ,0.37152655 ,0.37073983 ,0.37225526 ,0.36963327 ,0.36642985 ,0.36006185 ,0.35856810 ,0.35764996 ,0.36181110 ,0.36518124 ,0.36338439 ,0.36122231 ,0.36356872 ,0.36410381 ,0.36208196 ,0.36416574 ,0.36425355 ,0.36384306 ,0.36958613 ,0.37156933 ,0.37018549 ,0.37235751 ,0.37419678 ,0.37540396 ,0.37389628 ,0.37242145 ,0.37404409 ,0.37466218 ,0.37428916 ,0.37883765 ,0.37441128 ,0.37310038 ,0.37325224 ,0.37603509 ,0.38057658 ,0.38094212 ,0.37908544 ,0.38095694 ,0.38212783 ,0.38218048 ,0.37978450 ,0.37893388 ,0.37729445 ,0.37802285 ,0.36709179 ,0.36670304 ,0.36341784 ,0.36209975 ,0.36360837 ,0.36946414 ,0.37241367 ,0.36885796 ,0.36960560 ,0.36762567 ,0.37296052 ,0.37458927 ,0.37854153 ,0.37912740 ,0.37937636 ,0.38034586 ,0.37746468 ,0.37546675 ,0.37496426 ,0.37531985 ,0.37806092 ,0.37697750
اخبار فوری
همه
15 دقیقه پیش
4
8
در ماه ژانویه، ماتیک 50 درصد رشد را تجربه کرد و سود 5000 درصدی را برای نهنگ‌ها رقم زد.
بنکمن-فراید اقدام به برقراری ارتباط با شاهدان کرد
45 دقیقه پیش
7
7
قاضی فدرال، سم بنکمن-فراید، بنیان‌گذار بدنام صرافی FTX را از استفاده از اپلیکیشن سیگنال و برقراری تماس با کارمندان FTX و Alameda ممنوع کرد.
Rostec به دنبال آزمایش معاملات خارجی با رمز ارز در روسیه
1 ساعت پیش
5
8
خزانه داری آمریکا، کیف پول‌های رمز ارزی قاچاقچیان اسلحه در روسیه را تحریم کرد.
ماسک: توییتر دیگر نزدیک به ورشکستگی نیست
2 ساعت پیش
25
5
توییتر، پلتفرم تحت مالکیت ایلان ماسک، ابزار اهدای پاداش با استفاده از دوج کوین در این پلتفرم را به حالت تعلیق درآورد.
افزایش چشم‌گیر 225 درصدی نرخ توکن سوزی شیبا
2 ساعت پیش
5
9
در ماه ژانویه، تعداد 1.12 میلیارد توکن شیبا سوزانده شدند.
بوترین از موارد کاربرد هیجان انگیز اتریوم صحبت کرد
3 ساعت پیش
21
7
اتریوم جهت آمادگی برای ارتقا شانگهای، طی یک هفته 7 شبکه آزمایشی راه اندازی کرد.

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

270 میلیارد شیبا به بروکر Voyager ارسال شد

270 میلیارد شیبا به بروکر Voyager ارسال شد

مایکل بری حساب توییتر خود را پس از پیش‌بینی بازار، حذف کرد

مایکل بری حساب توییتر خود را پس از پیش‌بینی بازار، حذف کرد

دستیار وارن بافت، خواستار ممنوعیت بیت کوین شد

دستیار وارن بافت، خواستار ممنوعیت بیت کوین شد

مالک صرافی Bithumb در کره جنوبی به اتهام اختلاس، دستگیر شد

مالک صرافی Bithumb در کره جنوبی به اتهام اختلاس، دستگیر شد

واکنش قیمت بیت کوین به افزایش اخیر نرخ بهره چه بود؟

واکنش قیمت بیت کوین به افزایش اخیر نرخ بهره چه بود؟

رشد 5572 درصدی نرخ توکن سوزی شیبا، آنطور که به نظر می‌رسد نیست

رشد 5572 درصدی نرخ توکن سوزی شیبا، آنطور که به نظر می‌رسد نیست

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا