قیمت لحظه ای ماتیک امروز به تومان (MATIC)

MATIC

ماتیک MATIC

رتبه 10#
coin
$1.17
3.64%

52,553 تومان

MATIC  ماتیک  MATIC
Price:
$1.17
  3.64%
حجم بازار
$10,232,114,140
3.64%
حجم بازار کاملا رقیق شده (FDV)
$11,714,841,106
3.64%
حجم معاملات
24h
$618,871,088
-5.51%
سکه در گردش
8,734,317,475 MATIC
عرضه کل
10,000,000,000

قیمت ماتیک امروز به تومان | قیمت MATIC

قصد دارم در همین ابتدا به شما کاربر زوم ارزی عزیز اعلام کنم، قیمت ماتیک یا قیمت MATIC در همین لحظه معادل 1.17 دلار است، که اگر قیمت دلار در کشور عزیزمان ایران معادل 44,860 تومان باشد، می توان گفت قیمت لحظه ای ماتیک یا قیمت لحظه ای MATIC، معادل 52,553 تومان است. شایان ذکر است که قیمت ارز ماتیک در (زوم ارز | پایگاه جامع اطلاع رسانی ارز های دیجیتال و بلاکچین) به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.
ارز دیجیتال ماتیک یا MATIC در رتبه 10 از بازار های ارز دیجیتال قرار دارد. همچنین ارزش بازار ارز دیجیتال ماتیک، 10.23 میلیارد دلار میلیارد دلار می باشد و حجم معاملات رمز ارز ماتیک | MATIC، 618.87 میلیون دلار میلیارد دلار می باشد. اگر بخواهیم درصد تغییرات قیمت ماتیک را رصد کنیم، می توان گفت قیمت ماتیک در 1 ساعت گذشته دچار -0.74% درصد تغییر بوده است و در 24 ساعت گذشته 3.64% درصد تغییر را تجریه کرده است، همچنین در 7 روز گذشته قیمت ارز ماتیک 19.0033% درصد تغییر کرده است. و قیمت ماتیک در 30 روز گذشته و 60 روز گذشته و همچنین یکسال گذشته به ترتیب تغییرات 54.33%، 27.38%، 54.15% را تجربه کرده است. بالاترین قیمتی که ارز ماتیک یا MATIC در روز گذشته تجربه کرده است، مبلغ 1.20 دلار است، و پایین ترین قیمتی که رمز ارز ماتیک یا MATIC در 24 گذشته تجربه کرده است 1.13 دلار می باشد.
شایان ذکر است در حال حاضر بالاترین قیمتی را که ارز ماتیک تجربه کرده است مبلغ 2.92 دلار است، به عبارتی می توان گفت قیمت 2.92 دلار برای ماتیک، ATH در نظر گرفته می شود و همچنین کمترین قیمتی را که رمز ارز ماتیک تا بحال تجربه کرده است، 0.0030 دلار می باشد.پس می توان گفت ATL ،ماتیک تا این لحظه مبلغ 0.0030 دلار می باشد.
ماتیک یا Polygon که با نماد اختصاصی MATIC نمایش داده می شود، ماتیک یک ارز دیجیتال یا یک شکلی از دارایی ارز دیجیتال است که در بازار های مربوط به کریپتو مورد معامله قرار می گیرد.این ارز دیجیتال در تاریخ 2019-04-28 به وجود آمده است و همچنین قیمت ماتیک با مبلغ 0.0045 دلار آغاز شده است. می توان گفت ارز ماتیک از کد های 0 و 1 ایجاد شده است که این ارز های دیجیتال یک واحد برای تبادل می باشد، ولی اصلا ماهیت فیزیکی ندارند. شما می توانید با استفاده از ارز های دیجیتال پرداخت های آنی در سطح بین الملل را داشته باشید. دوستانی که هلدر یا تریدر ارز دیجیتال ماتیک هستند، هر لحظه می خواهند قیمت لحظه ای ماتیک یا MATIC را دنبال کنند، به همین دلیل تیم زوم ارز در تلاش است که قیمت ها را به صورت لحظه ای آپدیت کند. همچنین تیم زوم ارز در تلاش است که در کوتاه ترین زمان، دقیق ترین قیمت ها و اطلاعات را در اختیار شما همراهان عزیز قرار دهد.

چرا قیمت لحظه ای ارز دیجیتال ماتیک مهم است؟

امروزه بسیاری از افراد به بازار ارزهای دیجیتال وارد شده اند و در قسمت های مختلف این بازار در حال فعالیت می باشند. اطلاع یافتن از قیمت لحظه ای رمز ارزها همچون اتریوم و بیت کوین که از رمز ارزهای مهم این بازار به شمار می روند، برای افراد فعال یکی از پر اهمیت ترین نکات می باشد. اطلاع داشتن از قیمت لحظه ای رمز ارز ها یکی از نکات مهم در امر خرید وفروش ارز های دیجیتالی می باشد.
تیم زوم ارز با ایجاد و طراحی صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال \’https://www.zoomarz.com/coins/polygon/\’ توانسته اند برای دسترسی سریع و آسان را برای کاربران فراهم آورند. کاربران با ورود به این صفحه از قیمت لحظه ای و صعودی یا نزولی بودن بازار اطلاعات مفیدی به دست آورند و علاوه بر آن ارز دیجیتال مناسب برای سرمایه گذاری را پیدا کنند.


نیم نگاهی به پروژه ارز دیجیتال ماتیک و تاثر پروژه بر قیمت ارز دیجیتال

نیم نگاهی به پروژه ارز دیجیتال ماتیک و تاثسر پروژه بر قیمت ارز دیجیتال

ارز دیجیتال ماتیک که امروزه بیشتر به نام پالی گان شناخته می شود در اکتبر سال 2017 توسط دو توسعه گر حرفه ای به نام Jaynti Kanani و Sandeep Nailwal در حوزه بلاکچین طراحی شد. Jaynti Kanani در حال حاضر به عنوان مدیر عامل پلتفرم پلی گان و Sandeep Nailwal
نیز به عنوان مدیر ارشد در حال فعالیت می باشند.
بهتر است بدانید Jaynti Kananiیکی از افراد مهم نقش آفرین درپیاده سازی پلاسما در پروژهای Web3 و Wallet connect در اتریوم می باشد.پلاسما در پروژه پالی گان چارچوبی را برای برنامه های غیرمتمرکز ایجاد کرد و توانست برنامه ها را بایگدیگر به صورت کاملا یکپارچه با یکدیگر ارتباط داشته باشند.
در واقع پلاسما از یکسری زنجیره متفاوت ساخته شده است، که ارتباط ها ی غیر ضروری با بلاکچین های دیگر را می کاهد و دارای یک زنجیره اصلی می باشند و زنجیره های کوچکتر به نام پلاسما شناخته شده اند. زنجیره های که حاوی پلاسما هستند، مجهز بهEVM می باشند که می توانند بلافاصله قراردادهای هوشمند را بر روی آنها پیاده سازی کرد.
ارز دیجیتال ماتیک یک توکن ERC -20 می باشد که برروی بلاکچین اتریوم قابل اجرا می باشد، پلتفرم این رمز ارز برای انجام چندین عملکرد اصلی طراحی گردیده است.
• ارز دیجیتال ماتیک به عنوان یک ارز در دنیای کریپتو قابل ترید می باشد.
• کاربران این پلتفرم می توانند با استفاده از این رمز ارز برای بهبود پلتفرم پالی گان نظر دهند.
• استیک کردن ارز دیجیتال ماتیک به امنیت پلتفرم پالی گان کمک می کند.
ازجمله اهداف پروژه پلی گان می توان به افزایش رضایت کاربران با ایجاد محیطی کاربر پسند و ایجاد یک بستری مطمئن برای توسعه برنماهای غیر متمرکز با افزایش مقیاس پذیری و کاهش هزینه های تراکنش می توان اشاره کرد.

کیف پول های ماتیک

همانطور که می دانید برای ذخیره رمز ارزهای دیجیتال می بایست کیف پول نرم افزاری یا سخت افزاری که از ارز مربوطه پشتیبانی می کند را تهیه نمایید و سپس اقدام به خرید رمز ارز کنید. در ادامه قصد داریم کیف پول های پشتیبانی کننده از ارز دیجیتال ماتیک را برشماریم.

 •  ترزور Terzor
 •  لجر Ledger3.
 • سیفپال Safepal
 •  والت کول واتCoolWallet
 •  مای ایترMyEther
 •  اتمیکAtomic

صرافی های پشتیبانی کننده از ارز دیجیتال ماتیک

شما می توانید رمز ارز ماتیک را از صرافی های معتبر و پشتیبانی کننده به صورت آنلاین خریداری و در صورت فروش رمز ارز اقدام نمایید. در ادامه شما مخاطبان زوم ارزی را با صرافی های پشتیبانی کننده این رمز ارز آشنا خواهیم کرد.

 •  یونی سو آپ(Uniswap)
 •  کوین بیس پروژه (Coinbase pro)
 • زیب پای (ZebPay)
 •  هات بیت Hotbit

روند قیمتی ارزدیجیتال ماتیک

روند قیمتی ارزدیجیتال ماتیک

در این قسمت قصد داریم روند قیمتی ارز دیجیتال ماتیک از ابتدا عرضه تا اکنون را بررسی نماییم. ارز دیجیتال ماتیک در تاریخ 8 مارس 2021 با محدوده قیمتی 0.025 دلاردر بازار کریپتو لیست گردید. طولی نکشید در همان ابتدا شروع کار اولین سقف قیمتی را در محدوده 2.47 دلاری به ثبت رساند. پس از ثبت این رکورد قیمتی بازار تا کف قیمتی 0.79 دلاری ریزش داشت و پس از این ریزش توانست رکورد قیمتی دیگری درماه دسامبر 2021 محدوده قیمتی 2.87 دلاری را تجربه کند، زین پس بازار ارز ماتیک همچنان در سیر نزولی قیمت به سر می برد.


تحلیل ارزدیجیتال ماتیک

تحلیل ارزدیجیتال ماتیک

یکی از اساسی ترین نکات در بازارهای مالی، توانایی تحلیل درست به منظور آشنایی با رفتار بازار در نهایت واکنش های به جا در بازار رمز ارزها از اهمیت خاصی برخوردار می باشد. تحلیل گران در حوزه بازار ارزدیجیتال سعی دارند مسیر بازار را برای کاربران روشن تر نمایند تا کاربر بتواند تصمیم درست را هنگام سرمایه گذاری اتخاذ نماید. تحلیل گران برای ارائه رفتار بازار از سه نوع تحلیل به نام تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال کمک می گیرند.

 • تحلیل تکنیکال ارزدیجیتال ماتیک

تحلیل گران توسط ابزارهایی همچون نمودارها و اطلاع یابی درباره قیمت لحظه ای رمز ارزها و حجم معاملات روزانه به تحلیل تکنیکال بازار می پردازند. کاربران می توانند با تحلیل تکنیکال ارز مناسب را برای سرمایه گذاری بیابند. تحلیل تکنیکال یک تاریخچه بصری از طریق تحلیل نمودار ارز ماتیک به کاربر ارائه می دهند و آینده رمز ارز ماتیک را برای کاربران توسط تحلیل تکنیکال روشن تر می سازند. بهتر است بدانید تحلیل گران تکنیکال از سه نمودار 1. نمودارخطی 2. نمودار میله ای 3. نمودار کندل استیک برای تحلیل های خود استفاده می نمایند.

 • تحلیل فامدامنتال ارزدیجیتال ماتیک

در تحلیل فاندامنتال تحلیل گران به جای رصد نمودارها و کندل ها به دنبال اخبار و رویکرد های مهم و تاثیر گذار در روند قیمتی ارز ماتیک را دنبال می کنند. در واقع بررسی همه جنبه های موثر و تاثیر گذار بر روی روند قیمتی ارز ماتیک و ارائه یک تحلیل درست از بازار تحلیل فاندامنتال را در پی دارد. علاوه بر اخبار، عوامل سیاسی و اقتصادی و همچنین وضع قانون در مورد ارزهای دیجیتال می تواند در تحلیل فاندامنتال تاثیر گذار باشد.
شاید برایتان سوال پیش آید که چگونه این اتفاق می افتد؟ همانطور که می دانید کشورمان به علت تحریم از نظر سیاسی و برخی از کشورهای خاورمیانه و کشورهای دیگر درگیر جنگ می باشد این عوامل می تواند در تحلیل فاندامنتال تاثیر خود را برجای بگذارد.
همانطور که اشاره کردیم تنظیم مقرارت در حوزه رمز ارزها به عنوان مثال جرم محسوب شدن استخراج ارز دیجیتال و یا فعالیت در این بازار می تواند در تحلیل تکنیکال و همچنین کاهش میزان کاربران فعال در این بازارها تاثیر گذار باشد.

 • تحلیل سنتیمنتال ارزدیجیتال ماتیک

این تحلیل در واقع تلفیقی از دو تحلیل تکنیکال و فاندامنتال می باشد، یعنی تحلیل گران فعال در این حوزه هم به واسطه نمودار ها و کندل ها و همچنین اخبار ها و عوامل تاثیر گذار اقدام به تحلیل سنتیمنتال می کنند. بهتر است بدانید این نوع تحلیل با کمک از علم اقتصاد و بررسی روانشناسی رفتاری بازار های مالی صورت می پذیرد.
این نوع تحلیل هم در زمان صعودی بودن بازار و هم نزولی بودن برای تحلیل گران بسیار کاربردی می باشد. همانطور که اشاره کردیم در این تحلیل نیز بررسی حواشی و اخبار پیرامون رمز ارز مدنظر بسیار مهم و حیاتی می باشد. زیرا ممکن است انتشار یک خبر در حوزه ی رمز ارزها باعث کاهش حجم معاملات و در نهایت نزولی شدن روند قیمتی بازار گردد.


عوامل موثر بر قیمت ارزدیجیتال ماتیک

عوامل موثر بر قیمت ارزدیجیتال ماتیک

در این قسمت به بررسی عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت ارز دیجیتال ماتیک خواهیم پرداخت. هریک از این عوامل را ذکر و به بررسی آنها خواهیم پرداخت.در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

• ارزش شبکه پلی گان:
همانطور که می دانید نام ارز شبکه پلی گان، ماتیک می باشد. یکی از عوامل موثر بر نزولی و صعودی شدن قیمت ارز ماتیک حجم معاملات در شبکه پلی گان می باشد. یعنی هرچه بیشتر این شبکه مورد حمایت سرمایه گذاران اصلی و کاربران قرار بگیرد، در نهایت روند قیمتی این ارز تغییر خواهد کرد.

• عرضه و تقاضا:
همانطور که می دانید یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر قیمت میزان عرضه و تقاضا می باشد و گاها مشاهده کردید که عرضه به مقدار کم در مورد یک کالا باعث افزایش قیمت کالای مدنظر می گردد. این امر در حوزه ی بازار ارزهای دیجیتال نیز صادق است، کاهش عرضه و افزایش تقاضا کاملا در روند قیمتی بازار بسیار تاثیر گذار می باشد.

• رقبا:
همانطور که می دانید در تمامی بازار های مالی بازار رقابت بین سرمایه گذاران اصلی بسیار داغ می باشد. بازار ارزهای دیجیتال نیز فضای رقابتی شدیدی را در خود گنجانده است و هر روز شاهد این فضای رقابتی می باشیم. اکثر رمز ارزها برای رسیدن به رتبه های اول جدول کریپتو با یکدیگر در رقابت می باشند.

• تحلیل گران:
تحلیگران نیز می توانند با تحلیل بازار ارزهای دیجیتال و ارائه واکنش بازار به اخبار و رویکرد های اقتصادی و سیاسی نیز می تواند تاثیر متقابلی بر روی روند قیمتی بازار داشته باشند.

• استخراج
امروزه افراد زیادی در حوزه ماینیگ رمز ارزهای دیجیتال فعال می باشند، شلوغی بستر بلاکچین باعث شده تا سختی شبکه نسبت به گذشته افزایش یابد و در مقابل میزان برق مصرفی برای استخراج نیز افزایش یابد در نتیجه این روند در افزایش روند قیمتی تاثیر بسزایی خواهد گذاشت.

مهم ترین علت های ریزش قیمت ارزدیجیتال ماتیک

در این قسمت قصد داریم به بررسی عوامل تاثیر گذار بر ریزش قیمت ارز دیجیتال ماتیک بپردازیم . در ادامه مقاله با بررسی این عوامل و چگونگی تاثیر گذاری هریک با ما همراه باشید.

• کاهش قیمت شبکه پلی گان:
همانطور که اشاره کردیم با کاهش قیمت شبکه پلی گان شاهد کاهش قیمت در رمز ارز ماتیک نیز خواهیم بود. یکی از عوامل موثر در کاهش روند قیمتی بازار کاهش حجم معاملات می باشد یعنی اگر سرمایه گذاران و کاربران ویژه رمز ارز ماتیک دارایی های خود را از این رمز ارز خارج نمایند، با کاهش حجم معاملات مواجه خواهیم شد، در نتیجه بازار روند نزولی را در پیش خواهد گرفت.

• افزایش عرضه:
در پی برشمردن عوامل اشاره ای به این موضوع داشتیم. هرچه عرضه ارز دیجیتال ماتیک و یا هر ارز دیجیتال دیگری در بازار افزایش یابد و در مقابل تقاضا برای خرید رمز ارز کم باشد قیمت رمز ارز ماتیک کاهش خواهد یافت.

• رقبا:
همانطور که می دانید پشتوانه هر بازار مالی سرمایه گذاران آن بازار به شمار می رود بهتر است بدانید بازار ارزهای دیجیتال نیز از این امر پیروی می کند. با کاهش سرمایه گذاران فعال ارز دیجیتال ماتیک با کاهش قیمت این رمز ارز مواجه خواهیم شد.

• تحلیل گران:
تحلیل گران فعال در حوزه ارزهای دیجیتال نیز می توانند با انتشار اخبار تحلیلی خود بنا بر آینده نه چندان فعال در حوزه رمز ارزها می تواند بازار این رمز ارز را نزولی کند؛ زیرا این امر سبب می شود که کاربران نسبت به آینده این رمز ارز اعتماد خود را از دست دهند و سرمایه خود را از بازار این رمز ارز خارج نمایند.

مهم ترین علت های افزایش قیمت ارزدیجیتال ماتیک

 

• افزایش قیمت شبکه پلی گان:
همواره یکی از عوامل تاثیر گذار بر رمز ارز دیجیتال شبکه اصلی آن ارز می باشد. شبکه پلی گان نیز رابطه مستقیمی بر رمز ارز ماتیک دارد هر چقدر حجم معاملات در این شبکه افزایش یابد. قیمت ارز ماتیک در بازار ارزهای دیجیتال روند صعودی را پیش خواهد گرفت.

• افزایش تقاضا:
همانطور که می دانید با افزایش میزان تقاضا و کاهش عرضه ارز دیجیتال ماتیک قیمت این رمز ارز افزایش خواهد یافت. تا زمانی که عرضه این رمز ارز متعادل گردد قیمت در همین رنج باقی خواهد ماند.

• رقبا:
سرمایه گذاران فعال در بازار رمز ارز ماتیک با افزایش سرمایه خود در این بازار حجم معاملات این بازار را افزایش می دهند، در نهایت روند قیمتی صعودی بازار رمز ارز ماتیک را مشاهده خواهیم کرد.

• افزایش قیمت توسط تحلیلگران:
تحلیل گران نیز می توانند قیمت رمز ارزها را همچون ارز ماتیک افزایش دهند. آنها با ارائه تحلیل هایی مثبت به بازار ارز دیجیتال ماتیک می توانند کاربران را به این بازار جذب کنند و این امر سبب می شود حجم معاملات در این بازار افزایش یابد و این رمز ارز قیمت صعودی را تجربه کند.

رابطه قیمت ارزدیجیتال ماتیک با متغیر های اقتصادی

همانطور که می دانید عواملی همچون تغییرات شدید در بازار ارزهای دیجیتال باعث شد تا کاربران به شناخت هر یک از این عوامل بپردازند. با بررسی و زیر نظر گرفتن بازار دریافتند که ممکن است عواملی همچون نوسان در قیمت جهانی طلا، دلار و یورو تاثیر مستقیمی بر بازار بگذارد و یا اینکه مسیر معکوسی را نسبت به بازار ارزهای دیجیتال را پیش بگیرند.

آیا قیمت دلار بر ارز دیجیتال ماتیک تاثیر گذار می باشد؟

همانطور که می دانید کاربران ایرانی برای خرید و یا فروش رمز ارز های دیجیتال اغلب می بایست پول ریالی را به دلار تبدیل نمایند و یا بالعکس این امر در افزایش یا کاهش قیمت رمز ارز ماتیک بسیار تاثیر گذار می باشد.

آیا قیمت طلا بر ارز دیجیتال ماتیک تاثیر گذار می باشد؟

در برخی از مواقع ممکن است روند قیمتی یکسانی را با یکدیگر طی نمایند و یا اینکه قیمت طلا و ارز دیجیتال ماتیک روند معکوس نسبت به یکدیگر در پیش بگیرند. حتی در برخی از مواقع مشاهده شده این دو عامل هیچ تاثیری بر یکدیگر نخواهند گذاشت.


محاسبه قیمت ارزدیجیتال ماتیک به تومان

شما در صفحه قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال می توانید با کلیک بر روی رمز ارز ماتیک وارد صفحه این رمز ارز شوید و قیمت لحظه ای و همچنین قیمت این رمز ارز را به دلار و تومان مشاهده کنید. همانطور که می دانید در اکثر مواقع کاربران می بایست رمز ارز خود را باتبدیل ارز ریالی خود به تتر خریداری کنند. طراحان گروه زوم ارز، قیمت لحظه ای این رمز ارز را به تتر نیز محاسبه و در معرض دید کاربر قرار داده اند. همچنین شما می توانید از ماشین حساب ارز دیجیتال طراحی شده در وب سایت زوم ارز نیز کمک بگیرید.


آینده قیمت ارزدیجیتال ماتیک

آینده قیمت ارزدیجیتال ماتیک

شما می توانید با مطالعه تحلیل تحلیل گران خبره درباره ارز دیجیتال ماتیک به اطلاعت مفیدی درباره این رمز ارز دست یابید. مانیز با اتکا بر تحلیل آنها پیش بینی می کنیم این رمز ارز آینده خوبی را در بین رمز ارزهای دیگر خواهد داشت و جایگاه خود را در بالای لیست کریپتو ثابت خواهد کرد. اکثر تحلیل گران بر این عقیده هستند که شراکت این رمز ارز و توسعه این رمز ارز در آینده باعث رشد روز افزون آن خواهد شد.


سوالات متداول

1. چگونه ارز دیجیتال ماتیک را خریداری کنیم؟
همانطور که می دانید برای خریداری رمز ارزهای دیجیتال می بایست این رمز ارز را از صرافی های پشتیبانی کننده این رمز ارز اقدام به خریداری آن کنیم. شما بعد از ثبت نام در صرافی ها می توانید با تبدیل ریال به استیبل کوین ها به رمز ارز ماتیک عملیات خرید را کامل نمایید.

2. چگونه ارز دیجیتال ماتیک را بفروشیم؟
شما می توانید از طریق صرافی های پشتیبانی کننده از رمز ارز ماتیک این ارز را به رمز ارز و یا ارز فیات دلخواه تبدیل نمایید.

3. نحوه ترید ارز دیجیتال ماتیک را شرح دهید؟
کاربرانی که قصد ترید در رمز ارزهای را دارند می بایست ابتدا اطلاعات جامع و کاملی در باره این بازار ارز دیجیتال ماتیک بدست آورند و همچنین تسلط کاملی بر تحلیل های فاندامنتال و تکنیکال داشته باشید، تا بتوانید با رفتارهای بازار آشنا و ترید خوب و سودمندی را تجربه نمایید. علاوه بر نکات ذکر شده می بایست قیمت لحظه ای رمز ارز ماتیک و اخبار فوری ارز دیجیتال مربوط به آن را پیگیری نمایید.

4. اخبار مربوط به ارز دیجیتال ماتیک را چگونه به دست آوریم؟
شما می توانید با مراجعه به وب سایت های خبری معتبر نسبت به اخذ خبرهای مهم در باره ارز ماتیک اقدام نمایید. همچنین کاربران زوم ارزی می توانند با مراجعه به صفحه اخبار فوری تمامی اخبار های مربوط به ارز ماتیک را به دست آورید.

تکنیکال

نمودار عمق بازار بیت کوین

تاثیر عمق بازار ماتیک

عمق خرید
$۲۱۹,۸۸۹,۷۲۴.۵۸
تاثیر قیمت
$۳۹,۸۲۷.۶۳
درصد تاثیر
% ۸۴۴.۲۹
میانگین قیمت
$۴۷.۱۷
عمق فروش
$۲,۶۰۰,۹۹۰,۹۷۲.۳۶
تاثیر قیمت
$۳۰۷,۷۴۴.۱۱
درصد تاثیر
% ۰.۸۸۵۲۹۰
میانگین قیمت
$۳۴۷,۶۱۹.۷۱
Date Open High Low Close Volume Market Cap
Nov 30,2022 $0.84 $0.94 $0.84 $0.94 $495,703,017.64 $8,184,020,314.34
Dec 01,2022 $0.94 $0.94 $0.91 $0.91 $468,978,302.83 $7,934,046,828.02
Dec 02,2022 $0.91 $0.95 $0.90 $0.95 $361,496,926.31 $8,264,396,158.46
Dec 03,2022 $0.95 $0.95 $0.90 $0.90 $224,283,182.34 $7,888,729,905.94
Dec 04,2022 $0.90 $0.92 $0.90 $0.92 $173,986,591.16 $8,054,081,647.03
Dec 05,2022 $0.92 $0.94 $0.90 $0.91 $317,851,609.50 $7,958,178,305.15
Dec 06,2022 $0.91 $0.92 $0.90 $0.92 $235,153,667.52 $8,012,763,172.15
Dec 07,2022 $0.92 $0.92 $0.88 $0.90 $297,194,794.22 $7,827,860,079.25
Dec 08,2022 $0.90 $0.93 $0.89 $0.93 $268,116,221.68 $8,103,530,059.35
Dec 09,2022 $0.93 $0.93 $0.91 $0.91 $221,578,412.16 $7,943,991,948.42
Dec 10,2022 $0.91 $0.92 $0.90 $0.91 $152,011,097.62 $7,932,957,073.41
Dec 11,2022 $0.91 $0.91 $0.89 $0.89 $141,914,042.78 $7,801,777,342.67
Dec 12,2022 $0.89 $0.91 $0.88 $0.91 $236,843,697.70 $7,953,234,754.88
Dec 13,2022 $0.91 $0.94 $0.88 $0.92 $422,558,229.96 $8,065,564,914.02
Dec 14,2022 $0.92 $0.94 $0.90 $0.90 $328,675,064.30 $7,890,122,578.14
Dec 15,2022 $0.90 $0.91 $0.87 $0.88 $243,269,083.62 $7,668,562,239.95
Dec 16,2022 $0.88 $0.89 $0.79 $0.80 $423,423,337.20 $6,950,722,282.21
Dec 17,2022 $0.80 $0.82 $0.79 $0.82 $291,109,286.31 $7,128,441,200.98
Dec 18,2022 $0.82 $0.82 $0.81 $0.81 $179,850,704.06 $7,108,547,487.79
Dec 19,2022 $0.81 $0.82 $0.77 $0.77 $346,669,175.13 $6,749,697,337.65
Dec 20,2022 $0.77 $0.81 $0.77 $0.80 $326,769,526.93 $7,010,787,481.28
Dec 21,2022 $0.80 $0.80 $0.79 $0.79 $187,415,141.88 $6,926,278,357.93
Dec 22,2022 $0.79 $0.80 $0.77 $0.80 $200,780,671.37 $6,950,144,380.96
Dec 23,2022 $0.80 $0.81 $0.79 $0.80 $166,134,841.52 $6,976,393,951.23
Dec 24,2022 $0.80 $0.80 $0.79 $0.80 $100,230,352.31 $6,952,464,465.68
Dec 25,2022 $0.80 $0.80 $0.79 $0.80 $118,950,074.26 $6,944,943,117.07
Dec 26,2022 $0.80 $0.82 $0.79 $0.81 $146,611,841.57 $7,105,512,020.07
Dec 27,2022 $0.81 $0.82 $0.80 $0.81 $182,445,576.21 $7,040,078,728.66
Dec 28,2022 $0.81 $0.81 $0.78 $0.78 $203,426,011.45 $6,837,493,058.43
Dec 29,2022 $0.78 $0.79 $0.77 $0.78 $171,915,602.38 $6,790,221,989.79
Dec 30,2022 $0.78 $0.78 $0.75 $0.76 $212,498,103.28 $6,642,736,838.19
Dec 31,2022 $0.76 $0.77 $0.76 $0.76 $119,298,994.36 $6,625,126,687.83
Jan 01,2023 $0.76 $0.76 $0.75 $0.76 $106,486,710.51 $6,637,843,574.09
Jan 02,2023 $0.76 $0.79 $0.75 $0.78 $194,853,753.73 $6,820,205,881.01
Jan 03,2023 $0.78 $0.79 $0.77 $0.78 $171,447,001.01 $6,813,436,724.62
Jan 04,2023 $0.78 $0.81 $0.78 $0.81 $304,446,233.30 $7,043,111,178.40
Jan 05,2023 $0.81 $0.81 $0.79 $0.79 $195,814,323.52 $6,887,248,873.97
Jan 06,2023 $0.79 $0.80 $0.77 $0.80 $217,674,580.71 $6,980,603,176.04
Jan 07,2023 $0.80 $0.81 $0.80 $0.81 $165,603,125.49 $7,046,283,079.78
Jan 08,2023 $0.81 $0.84 $0.80 $0.84 $221,262,874.77 $7,340,068,921.74
Jan 09,2023 $0.84 $0.87 $0.84 $0.84 $465,942,705.66 $7,373,807,900.90
Jan 10,2023 $0.84 $0.86 $0.84 $0.86 $250,740,720.85 $7,498,099,248.44
Jan 11,2023 $0.86 $0.90 $0.85 $0.89 $302,396,705.08 $7,803,485,705.53
Jan 12,2023 $0.90 $0.92 $0.87 $0.92 $577,693,594.63 $8,003,160,024.02
Jan 13,2023 $0.92 $0.94 $0.90 $0.93 $378,692,489.03 $8,132,542,560.19
Jan 14,2023 $0.93 $1.05 $0.93 $1.00 $978,285,806.07 $8,731,442,837.23
Jan 15,2023 $1.00 $1.00 $0.96 $0.98 $418,050,491.89 $8,590,354,227.14
Jan 16,2023 $0.98 $1.04 $0.97 $1.02 $688,279,193.47 $8,904,570,793.37
Jan 17,2023 $1.02 $1.03 $1.00 $1.00 $448,317,116.70 $8,699,480,921.01
Jan 18,2023 $1.00 $1.02 $0.94 $0.94 $547,193,064.85 $8,211,312,101.80
Jan 19,2023 $0.94 $0.95 $0.92 $0.95 $330,694,965.93 $8,322,843,983.65
Jan 20,2023 $0.95 $1.03 $0.94 $1.03 $435,529,191.82 $8,963,597,153.42
Jan 21,2023 $1.03 $1.04 $0.99 $0.99 $532,015,698.73 $8,646,770,322.77
Jan 22,2023 $0.99 $1.03 $0.98 $0.99 $461,378,413.86 $8,682,715,241.95
Jan 23,2023 $0.99 $1.01 $0.98 $1.00 $408,263,988.47 $8,692,293,216.33
Jan 24,2023 $0.99 $1.04 $0.95 $0.96 $508,536,623.57 $8,349,379,671.64
Jan 25,2023 $0.96 $1.01 $0.94 $0.99 $463,858,683.83 $8,678,620,448.31
Jan 26,2023 $0.99 $1.12 $0.99 $1.12 $983,939,565.66 $9,802,577,160.13
Jan 27,2023 $1.12 $1.19 $1.07 $1.16 $1,013,090,701.47 $10,116,730,207.05
Jan 28,2023 $1.16 $1.17 $1.10 $1.14 $624,675,428.25 $9,994,082,204.37
Source Pairs Price +2% Depth -2% Depth Volume Liquidity
Binance MATIC/USDT $1.17 $2,073,407.11 $1,798,117.50 $118,512,083.06 805.00
Binance MATIC/BUSD $1.17 $999,911.90 $999,290.31 $57,036,625.34 763.00
Coinbase Exchange MATIC/USD $1.17 $1,713,094.95 $2,228,824.62 $44,799,175.18 703.00
KuCoin MATIC/USDT $1.17 $784,933.57 $772,238.84 $18,229,373.50 594.00
Binance MATIC/BTC $1.17 $354,056.38 $404,687.74 $11,220,081.83 672.00
Kraken MATIC/USD $1.17 $982,984.89 $1,843,998.16 $5,723,115.04 674.00
Binance MATIC/ETH $1.17 $82,785.16 $87,034.68 $2,231,561.52 568.00
Coinbase Exchange MATIC/EUR $1.17 $229,945.94 $190,727.68 $1,881,313.08 601.00
Binance MATIC/TRY $1.19 $58,754.55 $48,012.71 $1,732,145.61 532.00
Binance MATIC/EUR $1.17 $77,827.97 $74,560.59 $1,726,137.00 574.00
Binance MATIC/BNB $1.17 $80,387.46 $112,940.05 $1,687,175.29 565.00
Bitfinex MATIC/USD $1.17 $526,007.12 $437,040.68 $1,666,974.10 560.00
Kraken MATIC/EUR $1.17 $248,798.06 $286,176.22 $1,209,439.13 599.00
Coinbase Exchange MATIC/USDT $1.17 $111,212.45 $132,561.07 $1,002,394.75 490.00
Coinbase Exchange MATIC/GBP $1.17 $68,837.35 $92,845.81 $882,434.80 542.00
Bitfinex MATIC/USDT $1.17 $377,392.40 $602,913.33 $761,174.04 518.00
Coinbase Exchange MATIC/BTC $1.17 $64,927.09 $106,825.50 $654,321.95 510.00
Bitstamp MATIC/USD $1.17 $76,640.78 $92,411.82 $623,708.01 536.00
KuCoin MATIC/USDC $1.17 $59,723.17 $52,257.11 $510,170.47 467.00
Binance MATIC/AUD $1.18 $44,891.58 $47,699.82 $495,051.82 515.00
Binance MATIC/BRL $1.17 $46,439.13 $26,496.67 $393,272.33 525.15
Binance MATIC/GBP $1.17 $53,512.59 $52,692.99 $307,258.45 527.00
KuCoin MATIC/BTC $1.17 $19,339.96 $21,199.58 $190,362.84 428.00
Binance MATIC/BIDR $1.17 $27,459.94 $43,681.28 $182,167.26 548.18
Bitstamp MATIC/EUR $1.17 $69,662.94 $67,696.11 $159,796.20 530.00
Kraken MATIC/USDT $1.17 $9,595.58 $23,531.44 $121,721.54 390.00
Bitfinex MATIC/BTC $1.17 $114,481.07 $216,854.54 $85,934.25 460.00
Kraken MATIC/XBT $1.17 $96,458.09 $104,379.05 $85,881.33 531.00
Uniswap (V2) MATIC/WETH $1.17 $0.00 $0.00 $72,543.14 433.76
Kraken MATIC/GBP $1.17 $65,842.31 $65,476.67 $31,477.97 506.00
Binance MATIC/RUB $1.15 $29,591.79 $18,891.66 $20,018.08 643.47
Uniswap (V2) MATIC/USDT $1.19 $0.00 $0.00 $289.30 130.68
Bithumb MATIC/KRW $1.19 $52,821.02 $84,694.21 $2,447,884.85 380.00
Bithumb MATIC/BTC $1.13 $3,599.02 $3,464.16 $47.28 73.00
Uniswap (V3) MATIC/WETH $1.17 $0.00 $0.00 $11,605,215.10 589.62
Uniswap (V3) MATIC/WETH $1.17 $0.00 $0.00 $1,234,041.70 483.44
Gemini MATIC/USD $1.17 $453,545.06 $139,936.20 $688,000.71 558.00
Uniswap (V3) MATIC/USDC $1.17 $0.00 $0.00 $174,778.42 393.18
Bittrex MATIC/USD $1.17 $12,731.61 $21,111.54 $56,125.23 325.00
Uniswap (V3) QNT/MATIC $1.17 $0.00 $0.00 $30,857.79 366.56
IDEX MATIC/ETH $1.17 $1,682.65 $1,732.69 $24,689.10 287.00
Bittrex MATIC/BTC $1.17 $1,943.79 $757.02 $23,879.20 214.00
Uniswap (V3) MATIC/USDT $1.18 $0.00 $0.00 $20,858.01 244.68
Bittrex MATIC/ETH $1.16 $448.27 $1,421.76 $11,060.26 114.00
SushiSwap MATIC/WETH $1.17 $0.00 $0.00 $8,342.49 262.20
Bittrex MATIC/USDT $1.19 $285.22 $208.67 $7,694.21 132.00
IDEX MATIC/USDC $1.18 $344.60 $354.72 $3,042.91 211.00
BitMEX MATIC/USDT $1.18 $244,065.43 $350,111.65 $330.60 344.00
PancakeSwap (V2) MATIC/BUSD $1.18 $0.00 $0.00 $98.56 42.07
PancakeSwap (V2) MATIC/CLO $1.17 $0.00 $0.00 $43.75 13.69
PancakeSwap (V2) ETH/MATIC $1.17 $0.00 $0.00 $20.59 25.76
SushiSwap MATIC/USDC $1.17 $0.00 $0.00 $10.99 11.42
PancakeSwap (V2) USDT/MATIC $1.17 $0.00 $0.00 $1.17 0.50
Bancor Network MATIC/BNT $1.19 $0.00 $0.00 $3,985.82 0.00
Bybit MATIC/USDT $1.17 $226,438.91 $252,863.54 $6,865,017.41 622.00
Gate.io MATIC/USDT $1.17 $973,635.55 $1,072,089.51 $4,015,092.18 599.00
Huobi MATIC/USDT $1.17 $92,565.19 $105,401.32 $2,155,712.95 536.00
Poloniex MATIC/USDT $1.17 $10,315.31 $10,412.34 $1,198,619.77 409.00
Huobi MATIC/USDD $1.17 $1,823.55 $3,012.96 $356,706.29 250.00
ProBit Global MATIC/BTC $1.17 $423.49 $1,351.53 $291,947.36 147.00
ProBit Global MATIC/USDT $1.17 $547.16 $1,029.26 $270,451.11 151.00
Bybit MATIC/USDC $1.17 $26,580.53 $27,145.42 $58,612.81 447.00
Bybit MATIC/BTC $1.17 $4,923.80 $5,573.13 $40,093.40 307.00
Huobi MATIC/ETH $1.17 $5,141.30 $2,792.52 $30,382.37 315.00
Gate.io MATIC/ETH $1.17 $59,684.87 $63,562.40 $24,478.46 340.00
Gate.io MATIC/USD $1.17 $5,962.71 $8,714.89 $17,997.46 335.00
Huobi MATIC/BTC $1.17 $1,782.67 $5,421.13 $13,056.08 278.00
Coinlist Pro MATIC/USD $1.17 $17,629.48 $8,312.75 $5,673.30 237.00
Balancer (V2) MATIC/WETH $1.17 $0.00 $0.00 $3,454.90 297.81
Balancer (V2) MATIC/WETH $1.18 $0.00 $0.00 $1,955.48 253.06
Poloniex MATIC/BTC $1.17 $1,422.44 $202.70 $854.53 153.00
Balancer (V2) MATIC/WETH $1.18 $0.00 $0.00 $781.60 223.95
Huobi MATIC/USDC $1.15 $1,537.54 $4,273.24 $705.39 232.00
Coinlist Pro MATIC/USDT $1.23 $19,246.83 $1,148.79 $141.05 244.00
Balancer (V2) MATIC/USDC $1.16 $0.00 $0.00 $60.56 222.38
Poloniex MATIC/TRX $1.17 $0.12 $145.36 $48.22 19.00
Poloniex MATIC/USDC $1.06 $1,417.92 $557.19 $0.00 32.00
OKX MATIC/USDT $1.17 $541,123.87 $355,560.54 $18,957,987.71 566.00
OKX MATIC/USDC $1.17 $52,583.42 $56,500.29 $1,729,499.47 466.00
Bitget MATIC/USDT $1.17 $1,018,094.38 $1,354,186.81 $4,909,362.82 597.00
Binance.US MATIC/USD $1.17 $478,619.53 $746,581.61 $4,819,835.80 636.00
Crypto.com Exchange MATIC/USDT $1.17 $442,338.95 $437,513.93 $1,250,643.90 533.00
Binance.US MATIC/USDT $1.17 $77,299.57 $73,193.97 $692,955.96 552.45
Bitget MATIC/USDC $1.17 $492,221.71 $309,548.66 $205,185.33 430.00
Coinone MATIC/KRW $1.19 $20,864.51 $6,756.80 $111,755.28 326.00
Binance.US MATIC/BUSD $1.17 $61,550.72 $43,873.38 $78,634.20 667.28
Binance.US MATIC/BTC $1.17 $61,814.39 $60,067.97 $77,121.59 630.12
Crypto.com Exchange MATIC/BTC $1.17 $202,139.36 $164,456.59 $50,563.25 445.00
Binance TR MATIC/TRY $1.19 $61,420.77 $53,410.64 $1,376,581.09 450.00
Binance TR MATIC/BUSD $1.17 $69,618.20 $49,854.79 $1,130,974.84 404.00
Bitvavo MATIC/EUR $1.17 $66,511.16 $67,944.84 $1,348,620.35 500.00
CoinEx MATIC/USDT $1.17 $92,781.65 $116,908.98 $556,972.19 548.00
Bitkub MATIC/THB $1.17 $64,170.08 $90,184.78 $486,411.15 496.00
Biswap WBNB/MATIC $1.17 $0.00 $0.00 $289,177.98 447.51
WazirX MATIC/INR $1.21 $20,164.91 $12,077.63 $140,795.21 323.00
Indodax MATIC/IDR $1.18 $106,151.65 $99,702.04 $89,774.22 407.00
Tokocrypto MATIC/BIDR $1.17 $264,315.27 $367,630.47 $75,540.76 63.00
Tokocrypto MATIC/USDT $1.17 $14,728,914.16 $18,115,303.75 $53,257.34 722.00
CoinEx MATIC/BTC $1.17 $2,254.92 $4,804.05 $32,745.90 281.00
Tokocrypto MATIC/BUSD $1.17 $3,180.89 $12,885.88 $20,001.54 679.00
تعداد کل
586,464
تعداد فعال
5,803
ده هولدر برتر
67.11%
بیست هولدر برتر
74.01%
پنجاه هولدر برتر
79.77%
صد هولدر برتر
85.37%
# آدرس مقدار MATIC درصد از مقدار کل
1 0x5e3ef299fddf15eaa0432e6e66473ace8c13d908 3,798,853,169.70 37.99%
2 0x401f6c983ea34274ec46f84d70b31c151321188b 892,029,853.08 8.92%
3 0xcd6507d87f605f5e95c12f7c4b1fc3279dc944ab 476,325,980.00 4.76%
4 0xb316fa9fa91700d7084d377bfdc81eb9f232f5ff 449,226,114.72 4.49%
5 0xcbfe11b78c2e6cb25c6eda2c6ff46cd4755c8fca 273,304,816.00 2.73%
6 0x50d669f43b484166680ecc3670e4766cdb0945ce 272,000,000.00 2.72%
7 0xb72b8c812376b5f8436d6854d41646a88aa88422 170,000,000.00 1.7%
8 0x885f16e177d45fc9e7c87e1da9fd47a9cfce8e13 131,132,050.16 1.31%
9 0xf1b3284fa0791f4d1bd2a5ffd3613665ac3ad1da 125,001,000.00 1.25%
10 0x4c569c1e541a19132ac893748e0ad54c7c989ff4 123,953,619.07 1.24%
11 0xa83b11093c858c86321fbc4c20fe82cdbd58e09e 109,815,910.30 1.1%
12 0x2f7e209e0f5f645c7612d7610193fe268f118b28 103,000,000.00 1.03%
13 0x3b7bb88db769923dc2ee1e9e6a83c00a74c407d2 100,000,100.00 1%
14 0x29baa8d3d1753bc8048b5380e9a34abb2b52f4ae 86,197,580.00 0.86%
15 0xf977814e90da44bfa03b6295a0616a897441acec 68,000,001.93 0.68%
16 0x47ac0fb4f2d84898e4d9e7b4dab3c24507a6d503 59,000,000.00 0.59%
17 0x28c6c06298d514db089934071355e5743bf21d60 48,404,619.96 0.48%
18 0x73af3bcf944a6559933396c1577b257e2054d935 42,967,341.28 0.43%
19 0x5a52e96bacdabb82fd05763e25335261b270efcb 37,461,244.12 0.37%
20 0x149090aefd763c3348dbf862bd9d7a2b53c54f97 36,053,734.67 0.36%
21 0x8d6f396d210d385033b348bcae9e4f9ea4e045bd 32,165,000.00 0.32%
22 0x2f4ee65d536c5a2dd72004778167b30aecb8719c 30,000,000.00 0.3%
23 0xcffad3200574698b78f32232aa9d63eabd290703 29,931,918.56 0.3%
24 0x40730f34668afcb3884f050cbc3d376a444bbe44 28,619,721.19 0.29%
25 0x13eed87d1d7b789edeb5165c487bbf3b64f38082 28,617,803.43 0.29%
26 0x7073783eee7e9b3e6e4ddac4d7f49dc46044dd9a 26,041,667.00 0.26%
27 0xa96a3d23a5749d438af9131df2e0eee41b5dd53d 25,200,520.53 0.25%
28 0xc865a52c3894025e0070b180b0e6e4e4731ee799 24,492,131.06 0.24%
29 0xfc644bab9ba488baa470139bb659dbacc087dc0d 23,378,470.34 0.23%
30 0x14363a8afeada7bbac85c4a7cacfd64d3fae7c20 21,220,827.30 0.21%
31 0x809303c2c1a34ed9301a62f8fcc30ded73bf8a94 20,941,702.52 0.21%
32 0xf53c0725cfd4ef6dc7eedf6afbf3fbb6f106dd6d 20,255,270.27 0.2%
33 0xdeeddf2d1bcb7c73046f6eac5d719e991c6b1982 19,162,361.74 0.19%
34 0xc04e338a44c1f8b085161123151554d9a7eaadad 18,654,751.00 0.19%
35 0xaac22b3c17d3b31c6d0d7a9b6dd7a0a797c40339 18,460,765.59 0.18%
36 0x3f08f17973ab4124c73200135e2b675ab2d263d9 17,732,932.32 0.18%
37 0x3744da57184575064838bbc87a0fc791f5e39ea2 17,551,257.02 0.18%
38 0x0305c18771cd11b36dcfa610bcc8837f814746f1 15,242,661.68 0.15%
39 0xd6216fc19db775df9774a6e33526131da7d19a2c 15,166,097.76 0.15%
40 0x742d35cc6634c0532925a3b844bc454e4438f44e 15,164,667.73 0.15%
41 0xb334b6c04d341faace597b6ba1e84fe78bda503b 14,438,727.40 0.14%
42 0x68bede1d0bc6be6d215f8f8ee4ee8f9fab97fe7a 14,006,905.48 0.14%
43 0x0f8883e5f299f921028a8e7cef3ecbe0aeeb1bb7 13,500,000.00 0.14%
44 0x0a7775716024525ed2631f40e34e7d6c955d3ded 13,400,000.00 0.13%
45 0x082e7c7654ac9604e2093ceb9585af0a5383ddf5 13,400,000.00 0.13%
46 0x07696a8156239d772f53bba5fd2affa345619c73 12,992,533.43 0.13%
47 0x57f1ad8d95ebd0ab51e7ab131d2fab89a15de3b1 12,349,050.02 0.12%
48 0x307d32df725d3d4430c5f9b93aa42e5f7be4b240 12,169,911.89 0.12%
49 0x360910e7134ca6b5aa200430f4859d4997ca9b69 12,152,777.00 0.12%
50 0x46ce00ec0866e7a045d2f2778558efee05c4fb08 12,150,967.75 0.12%
51 0x9b0c45d46d386cedd98873168c36efd0dcba8d46 12,143,592.85 0.12%
52 0x34ea4138580435b5a521e460035edb19df1938c1 12,140,299.34 0.12%
53 0x9ef36f8046aebb0c55424290b51f8aa5e69a0af6 12,032,482.12 0.12%
54 0x9acc6cb2bc42e71626df680d41937b1841d16ad6 12,032,482.12 0.12%
55 0xfd162fa671d965719924e0eb047a248810f21451 12,032,482.12 0.12%
56 0xfebf45f12ada471b7afc6c27ff46c947c22d0a51 12,032,482.12 0.12%
57 0x7574c82481adfd10a85980c0d518504bd839613c 11,902,044.42 0.12%
58 0x145496e7c4abdf250f323f66824f1aa9e351d2c1 11,817,480.27 0.12%
59 0xa61118f9c41131917950a2edb4ba3fc20990c41e 11,758,203.82 0.12%
60 0x5fcf1cae2f9b9f294553ffc54df4093ae18f2467 11,719,745.72 0.12%
61 0x2bb5d27ab6c0fe540a85f2603a64e8ecd21e26f6 11,629,529.60 0.12%
62 0xb813a9ee3aa5dedf6e8e98d970a30fc3771e58e4 11,338,519.50 0.11%
63 0x10faa92edcd6ceb79ad2dc52356297a426c40abb 11,314,807.98 0.11%
64 0x9cda61edf2dc87346a141c3972c4ae49b221f5a3 11,274,311.95 0.11%
65 0x1421ee41b8ffdb909a08498506044644b7b25e95 11,274,311.95 0.11%
66 0x38dc28841f3e09ba058ef09c3e7ccf6c8aaa51c0 11,274,311.95 0.11%
67 0x43355a7a1afd41ba2004dde8c389e771a5684527 11,274,311.95 0.11%
68 0xaad7d510129e8d4003ebcb5d36ef27ddbe125033 11,274,311.95 0.11%
69 0x7a8a1cd0dc9d9a5c6a931a260c3320add159807e 11,274,311.95 0.11%
70 0xeb428a4443fc1bdc550b546367d3cfeb5c688add 11,274,311.95 0.11%
71 0x99b393ef15e29b5bc52d219714161b8c0b5b1f00 11,274,311.95 0.11%
72 0x836f1e95927f8acb3e8cbe9fd9e5f300c5e7078d 11,274,311.95 0.11%
73 0x98a6dec1f762eac1ced1b934c31dc18c38e71673 11,274,311.95 0.11%
74 0xde8a35e0e8859ced282103fd15d8dd72fd6bb862 11,274,311.95 0.11%
75 0xc19c11a4ecbad91b5a1748a0a3a21a8fd9309ac4 11,274,311.95 0.11%
76 0xffa5251081ae5c0dee3602cadf989878c8452abe 11,274,311.95 0.11%
77 0xbf4f84fd61e45ed37b01f6b6a2f9c9b387efe370 11,274,311.95 0.11%
78 0xc771433a596f33ff0c48f1ba3b52dfed79c45f63 11,274,311.95 0.11%
79 0x0b29f7f7cf34d2e1f4732a4e3592d375aec6c4c2 11,274,311.95 0.11%
80 0x96117a3bbf5c4d424c2fbbc42efdc8d64af53626 11,274,311.95 0.11%
81 0xdd268676c4ee69059e76f9ebb36d92b9cd18e2cb 11,274,311.95 0.11%
82 0x1616f1c00cb375e0691477836a843d278901bd2a 11,274,311.95 0.11%
83 0x089971172541530c7f8780b578b0b4eba4db1d05 11,274,311.95 0.11%
84 0xd9c788f82d8c4c052e582799c353ebe1e7c1363d 11,274,311.95 0.11%
85 0x64278d16aa42481674fdd764713d38edf92d6afa 11,274,311.95 0.11%
86 0x31591d6fb69c7042c203f26f9a6d042c8fdce6d2 11,274,311.95 0.11%
87 0x4907b657984dc26c997e44e503ef2036d6e6768b 11,274,311.95 0.11%
88 0xedf0df63e6fff5fa738b51eb26cb607af3b5970c 11,274,311.95 0.11%
89 0x3b498f2e5b78dd497c2008bc67097749e673b4b5 11,274,311.95 0.11%
90 0xed680f7bd36990ed2be8e37eb2ded5c72ea14634 11,274,311.95 0.11%
91 0x3b38bed44c2d38407177c99b2f5e0d96c5d9ff01 11,274,311.95 0.11%
92 0x1015fc935a11de3ed3e17aff34b92ebf425b2d67 11,274,311.95 0.11%
93 0xbee369193e405e44de642425a89a8b76b8fa03ad 11,274,311.95 0.11%
94 0x9c44915c38f63959522c867588fb7bcec38413ae 11,274,311.95 0.11%
95 0xac7beb028893727f4a10acc59ff811af1b4a78d4 11,161,811.36 0.11%
96 0xdb100ee7bd3a25a3b037937fcc464b85c849c7df 11,139,003.89 0.11%
97 0xebf4dc6672823eb001a0a5b0c3bab31b4fa07bfa 11,060,263.91 0.11%
98 0xade5744ed28be001a78e1f928b1172cdbf82ecd7 11,060,263.91 0.11%
99 0x46f80018211d5cbbc988e853a8683501fca4ee9b 10,513,190.27 0.11%
100 0x87bc1b3e3db2a4c8d8def57817addc93afd5ea3f 10,007,026.94 0.1%

ماشین حساب ارز

MATIC
USDT
تومان

جزییات ماتیک

قیمت ماتیک $1.17
حجم کل بازار $10,232,114,140
حجم معاملات روزانه $618,871,088
رتبه در بازار #10
تغییرات یک ساعته -0.74%
تغییرات 24 ساعته 3.64%
تغییرات 7 روزه 19.0033%
تغییرات 30 روزه 54.33%
تغییرات 60 روزه 27.38%
تغییرات 90 روزه 29.99%
تغییرات دیروز -1.21%
تغییرات امسال 54.15%
تاریخ پیدایش 2019-04-28
قیمت شروع $ 0.0045
تغییرات حجم معاملات 24 ساعته -5.51%
بالاترین قیمت $ 2.92
تغییرات از بالاترین قیمت -59.93%
زمان بالاترین قیمت 2021-12-27
پایین ترین قیمت $ 0.0030
تغییرات از پایین ترین قیمت 38,799.74%
زمان پایین ترین قیمت 2019-05-09
پایین ترین قیمت دیروز $ 1.097
بالا ترین قیمت دیروز $ 1.17
ارز در دسترس 8,734,317,475 MATIC
تعداد کل ارز 10,000,000,000 MATIC

ارزهای مرتبط

oasis-network
oasis-network
$0.058
4.062%
0.07323232 ,0.07242600 ,0.07254121 ,0.07386601 ,0.07330339 ,0.07306055 ,0.07299739 ,0.07336504 ,0.07321176 ,0.07307064 ,0.07182626 ,0.07109103 ,0.07220240 ,0.07236417 ,0.07199436 ,0.07174876 ,0.07228023 ,0.07256093 ,0.07320845 ,0.07330665 ,0.07277765 ,0.07237574 ,0.07200773 ,0.07230688 ,0.07155745 ,0.07108869 ,0.07123033 ,0.07008797 ,0.06986700 ,0.07030785 ,0.06946472 ,0.06980426 ,0.06989704 ,0.06990974 ,0.06980639 ,0.06993718 ,0.06937083 ,0.06947233 ,0.06984105 ,0.07013179 ,0.06971648 ,0.06787533 ,0.06830133 ,0.06813406 ,0.06832151 ,0.06854242 ,0.06774029 ,0.06682493 ,0.06928571 ,0.06965867 ,0.06767001 ,0.06604796 ,0.06534946 ,0.06488667 ,0.06451818 ,0.06486518 ,0.06514256 ,0.06502779 ,0.06483184 ,0.06302055 ,0.06376619 ,0.06434673 ,0.06425435 ,0.06442794 ,0.06424275 ,0.06426271 ,0.06522014 ,0.06573209 ,0.06550293 ,0.06517225 ,0.06514643 ,0.06517531 ,0.06470603 ,0.06488881 ,0.06448377 ,0.06441642 ,0.06425516 ,0.06410207 ,0.06381466 ,0.06405028 ,0.06405311 ,0.06367150 ,0.06423510 ,0.06453956 ,0.06419987 ,0.06440546 ,0.06450051 ,0.06433923 ,0.06420677 ,0.06421109 ,0.06475194 ,0.06501200 ,0.06483744 ,0.06463966 ,0.06468273 ,0.06458430 ,0.06430814 ,0.06435740 ,0.06428187 ,0.06513764 ,0.06554167 ,0.06575485 ,0.06570432 ,0.06552127 ,0.06582911 ,0.06534796 ,0.06477287 ,0.06282367 ,0.06129211 ,0.06125910 ,0.06207763 ,0.06307140 ,0.06271654 ,0.06239705 ,0.06295240 ,0.06316126 ,0.06225127 ,0.06291104 ,0.06285299 ,0.06259674 ,0.06429919 ,0.06508352 ,0.06489376 ,0.06530125 ,0.06559351 ,0.06512128 ,0.06492359 ,0.06493963 ,0.06540731 ,0.06573888 ,0.06568994 ,0.06649514 ,0.06615650 ,0.06572879 ,0.06566180 ,0.06637125 ,0.06738326 ,0.06685655 ,0.06695541 ,0.06699403 ,0.06684569 ,0.06688824 ,0.06645771 ,0.06634721 ,0.06568663 ,0.06591224 ,0.06299571 ,0.06352409 ,0.06205382 ,0.06198688 ,0.06256291 ,0.06365736 ,0.06386044 ,0.06344457 ,0.06370093 ,0.06323880 ,0.06413328 ,0.06515356 ,0.06506026 ,0.06518431 ,0.06524888 ,0.06528270 ,0.06471040 ,0.06477296 ,0.06426986 ,0.06423061 ,0.06510542 ,0.06481473
blocknet
blocknet
$0.099
3.17%
0.19753427 ,0.19799511 ,0.19749221 ,0.19807443 ,0.19917218 ,0.19989854 ,0.19911832 ,0.19955123 ,0.19547921 ,0.19522114 ,0.19472426 ,0.20162414 ,0.20031011 ,0.20110463 ,0.20207283 ,0.20153035 ,0.20860147 ,0.20920935 ,0.20882259 ,0.20962874 ,0.20942331 ,0.20922934 ,0.19222119 ,0.19490321 ,0.21283765 ,0.21241417 ,0.21202719 ,0.21276913 ,0.21142074 ,0.21095011 ,0.21155794 ,0.21110198 ,0.21195975 ,0.21233500 ,0.20359714 ,0.20372049 ,0.20383378 ,0.20315024 ,0.20324665 ,0.20360796 ,0.20299370 ,0.20286077 ,0.20908070 ,0.20943551 ,0.20948823 ,0.20975552 ,0.20963593 ,0.20900965 ,0.20496581 ,0.20926078 ,0.21057705 ,0.20725134 ,0.20318994 ,0.20221229 ,0.20207598 ,0.20445676 ,0.20666799 ,0.20718593 ,0.20645148 ,0.20658518 ,0.20252654 ,0.20318196 ,0.20307648 ,0.20254734 ,0.20245267 ,0.20175025 ,0.20099099 ,0.20189178 ,0.20254977 ,0.20277334 ,0.20197884 ,0.20259097 ,0.20255970 ,0.20233135 ,0.20205917 ,0.20128982 ,0.20753442 ,0.20732702 ,0.20815214 ,0.20646056 ,0.19771414 ,0.19747311 ,0.19908924 ,0.20043450 ,0.20020035 ,0.19966046 ,0.20036796 ,0.20262907 ,0.20241988 ,0.20229834 ,0.20033660 ,0.20094288 ,0.20130725 ,0.20095584 ,0.19877637 ,0.19861197 ,0.19966502 ,0.19905440 ,0.19895610 ,0.19895490 ,0.20156917 ,0.20171553 ,0.20149594 ,0.20158140 ,0.20171063 ,0.20224323 ,0.20166792 ,0.20252152 ,0.19997481 ,0.19968911 ,0.19959186 ,0.20096229 ,0.20176173 ,0.20126062 ,0.19337805 ,0.19415975 ,0.19441864 ,0.19397972 ,0.19401211 ,0.19410613 ,0.19378204 ,0.19514397 ,0.20081615 ,0.20244271 ,0.19804066 ,0.19904234 ,0.19838571 ,0.20845357 ,0.20766941 ,0.20816174 ,0.20855627 ,0.20707334 ,0.20837281 ,0.20730592 ,0.20705434 ,0.20655227 ,0.20771105 ,0.20987036 ,0.20703041 ,0.20722543 ,0.20769578 ,0.20752988 ,0.20735214 ,0.20756945 ,0.20704529 ,0.19816605 ,0.19858961 ,0.19272224 ,0.19443002 ,0.19340087 ,0.19314383 ,0.19636969 ,0.19847617 ,0.19812616 ,0.19714207 ,0.19658153 ,0.19635565 ,0.19770151 ,0.19987980 ,0.20251108 ,0.20271179 ,0.20235050 ,0.20265591 ,0.20139553 ,0.20161290 ,0.20065219 ,0.20120332 ,0.20222228
yearn-finance
yearn-finance
$7,708.93
3.49%
9246.60 ,9263.08 ,9255.16 ,9427.53 ,9441.61 ,9363.16 ,9403.00 ,9540.47 ,9523.70 ,9478.26 ,9375.87 ,9353.52 ,9463.14 ,9509.43 ,9506.12 ,9504.73 ,9554.48 ,9575.06 ,9747.19 ,9881.57 ,10091.69 ,9968.62 ,10007.65 ,9985.82 ,9966.54 ,9907.82 ,10036.85 ,9861.06 ,9853.07 ,9915.91 ,9857.16 ,9910.84 ,9884.76 ,9846.10 ,9760.53 ,9816.01 ,9727.55 ,9727.35 ,9689.04 ,9654.14 ,9656.46 ,9436.91 ,9528.58 ,9509.50 ,9537.56 ,9556.91 ,9509.42 ,9421.01 ,9804.23 ,9760.71 ,9505.79 ,9330.50 ,9289.62 ,9202.86 ,9106.80 ,9123.11 ,9144.79 ,9128.02 ,9083.15 ,8966.99 ,9071.00 ,9076.10 ,9081.94 ,9086.63 ,9039.76 ,9019.52 ,9034.69 ,9098.40 ,9053.44 ,9053.22 ,9025.64 ,8984.56 ,8978.86 ,8935.06 ,8827.55 ,8797.07 ,8708.03 ,8723.15 ,8657.35 ,8724.64 ,8725.99 ,8668.89 ,8795.81 ,8794.98 ,8789.54 ,8840.28 ,8863.82 ,8831.77 ,8820.49 ,8866.33 ,8908.00 ,8940.94 ,8906.86 ,8862.79 ,8886.05 ,8903.09 ,8805.29 ,8825.66 ,8804.32 ,8868.15 ,8878.41 ,8872.21 ,8880.56 ,8846.58 ,8860.41 ,8775.02 ,8731.09 ,8517.71 ,8483.74 ,8506.38 ,8598.97 ,8662.60 ,8617.18 ,8587.16 ,8638.94 ,8633.64 ,8593.15 ,8607.65 ,8601.78 ,8613.71 ,8842.99 ,8893.36 ,8960.58 ,8927.17 ,8981.16 ,8984.71 ,8960.69 ,8946.97 ,8995.83 ,8993.12 ,9008.25 ,9106.60 ,9023.24 ,9007.02 ,9073.18 ,9126.09 ,9218.73 ,9194.16 ,9150.47 ,9185.79 ,9173.48 ,9178.00 ,9146.08 ,9209.95 ,9177.91 ,9249.22 ,8823.01 ,8909.30 ,8671.09 ,8643.20 ,8727.32 ,8927.05 ,8979.58 ,8897.89 ,8959.38 ,8879.50 ,9020.21 ,9082.31 ,9147.22 ,9159.32 ,9173.60 ,9175.45 ,9085.98 ,9082.54 ,9027.42 ,9016.10 ,9114.55 ,9064.93
sxp
sxp
$0.30
3.51%
0.40917354 ,0.40710823 ,0.40971109 ,0.41230919 ,0.41538466 ,0.41370548 ,0.41343929 ,0.41345533 ,0.41298973 ,0.41352897 ,0.40953452 ,0.40762998 ,0.40975136 ,0.41239671 ,0.41011490 ,0.40931607 ,0.40928867 ,0.41002382 ,0.41413804 ,0.41415405 ,0.41285283 ,0.41408770 ,0.41545039 ,0.41323695 ,0.41031591 ,0.40905431 ,0.41193915 ,0.40492632 ,0.40634169 ,0.40727122 ,0.40655604 ,0.40819889 ,0.40960676 ,0.40901496 ,0.40922955 ,0.40883344 ,0.40632348 ,0.40596321 ,0.40879284 ,0.40925458 ,0.40805369 ,0.39823333 ,0.40097187 ,0.39717505 ,0.39822792 ,0.39929677 ,0.39598306 ,0.39022687 ,0.40039851 ,0.40285092 ,0.39454401 ,0.38466560 ,0.38103731 ,0.38070298 ,0.37912322 ,0.37798397 ,0.37873933 ,0.37760773 ,0.37374531 ,0.36692519 ,0.36777424 ,0.36762701 ,0.36671017 ,0.36636720 ,0.36458471 ,0.36203256 ,0.36536548 ,0.36679359 ,0.36541474 ,0.36478776 ,0.36670203 ,0.36654189 ,0.36567599 ,0.36568152 ,0.36380784 ,0.36226355 ,0.36164700 ,0.36166970 ,0.36040996 ,0.36180440 ,0.36098521 ,0.36003062 ,0.36346136 ,0.36344996 ,0.36000474 ,0.36348337 ,0.36587162 ,0.36315771 ,0.36237678 ,0.36133528 ,0.36364995 ,0.36440281 ,0.36481858 ,0.36422848 ,0.36765146 ,0.36679480 ,0.36720666 ,0.36772919 ,0.36884628 ,0.37100263 ,0.37089361 ,0.37033363 ,0.37152655 ,0.37073983 ,0.37225526 ,0.36963327 ,0.36642985 ,0.36006185 ,0.35856810 ,0.35764996 ,0.36181110 ,0.36518124 ,0.36338439 ,0.36122231 ,0.36356872 ,0.36410381 ,0.36208196 ,0.36416574 ,0.36425355 ,0.36384306 ,0.36958613 ,0.37156933 ,0.37018549 ,0.37235751 ,0.37419678 ,0.37540396 ,0.37389628 ,0.37242145 ,0.37404409 ,0.37466218 ,0.37428916 ,0.37883765 ,0.37441128 ,0.37310038 ,0.37325224 ,0.37603509 ,0.38057658 ,0.38094212 ,0.37908544 ,0.38095694 ,0.38212783 ,0.38218048 ,0.37978450 ,0.37893388 ,0.37729445 ,0.37802285 ,0.36709179 ,0.36670304 ,0.36341784 ,0.36209975 ,0.36360837 ,0.36946414 ,0.37241367 ,0.36885796 ,0.36960560 ,0.36762567 ,0.37296052 ,0.37458927 ,0.37854153 ,0.37912740 ,0.37937636 ,0.38034586 ,0.37746468 ,0.37546675 ,0.37496426 ,0.37531985 ,0.37806092 ,0.37697750
اخبار فوری
همه
رابرت کیوساکی به خرید بیت کوین ادامه می‌دهد
5 ساعت پیش
3
12
رابرت کیوساکی، نویسنده کتاب پدر پولدار، پدر فقیر: در حال حاضر، ما در یک رکود جهانی به سر می‌بریم.
صرافی LBank در روز 20 آپریل 2022 توکن CTP را لیست خواهد کرد.
5 ساعت پیش
18
0
صرافی LBank در روز 30 ژانویه، متادوج را لیست خواهد کرد.
جلسه‌ای پیرامون بیت کوین با حضور 44 کشور در ال سالوادور
6 ساعت پیش
10
8
شهر بیت کوین ال سالوادور، برنده‌ی جایزه بین المللی طراحی شد.
شکایت: Yuga Labs سرمایه گذاران را فریب داده است
7 ساعت پیش
1
7
هم‌بنیان‌گذار پلتفرم Yuga Labs از سمت خود استعفا داد.
احتمال تعویق لایحه‌ی بررسی خطرات استیبل کوین‌ها تا سپتامبر
8 ساعت پیش
15
9
طی 44 روز گذشته، بیش از 3 میلیارد دلار از اکوسیستم بازار استیبل کوین‌ها از بین رفته است.
Robinhood چه تعداد شیبا هولد می‌کند؟
9 ساعت پیش
10
2
نرخ توکن سوزی شیبا، علی‌رغم فعالیت‌های گسترده جامعه، به میزان 63.85 درصد افت کرد.

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

نهنگ قدیمی ماتیک، دارایی خود را فروخت

نهنگ قدیمی ماتیک، دارایی خود را فروخت

دارایی سرقت شده در هک هارمونی در حال انتقال است

دارایی سرقت شده در هک هارمونی در حال انتقال است

میم کوین مشابه دوج کوین، بیش از 35 درصد رشد کرد

میم کوین مشابه دوج کوین، بیش از 35 درصد رشد کرد

هفته‌ی شلوغی برای کاردانو در راه است

هفته‌ی شلوغی برای کاردانو در راه است

ماسک بار دیگر به پذیرش دوج کوین توسط مک‌دونالد اشاره کرد

ماسک بار دیگر به پذیرش دوج کوین توسط مک‌دونالد اشاره کرد

نرخ توکن سوزی شیبا افت چشم‌گیری را تجربه کرد

نرخ توکن سوزی شیبا افت چشم‌گیری را تجربه کرد

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا