قیمت ماتیک | نمودار قیمت لحظه ای ماتیک امروز (MATIC)

MATIC

ماتیک MATIC

رتبه 13#
coin
$0.7465
1.17%

24,162 تومان

MATIC  ماتیک  MATIC
Price:
$0.7465
  1.17%
حجم بازار
$6,520,229,385
1.17%
حجم بازار کاملا رقیق شده (FDV)
$7,465,070,286
1.17%
حجم معاملات
24h
$410,433,424
61.39%
سکه در گردش
8,734,317,475 MATIC
عرضه کل
10,000,000,000

قیمت ماتیک | قیمت MATIC

قصد دارم در همین ابتدا به شما کاربر زوم ارزی عزیز اعلام کنم، قیمت ماتیک یا قیمت MATIC در همین لحظه معادل 0.7465 دلار است، که اگر قیمت دلار در کشور عزیزمان ایران معادل 32,367 تومان باشد، می توان گفت قیمت لحظه ای ماتیک یا قیمت لحظه ای MATIC، معادل 24,162 تومان است. شایان ذکر است که قیمت ارز ماتیک در (زوم ارز | پایگاه جامع اطلاع رسانی ارز های دیجیتال و بلاکچین) به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.
ارز دیجیتال ماتیک یا MATIC در رتبه 13 از بازار های ارز دیجیتال قرار دارد. همچنین ارزش بازار ارز دیجیتال ماتیک، 6.52 میلیارد دلار میلیارد دلار می باشد و حجم معاملات رمز ارز ماتیک | MATIC، 410.43 میلیون دلار میلیارد دلار می باشد. اگر بخواهیم درصد تغییرات قیمت ماتیک را رصد کنیم، می توان گفت قیمت ماتیک در 1 ساعت گذشته دچار -0.50% درصد تغییر بوده است و در 24 ساعت گذشته 1.17% درصد تغییر را تجریه کرده است، همچنین در 7 روز گذشته قیمت ارز ماتیک -2.76% درصد تغییر کرده است. و قیمت ماتیک در 30 روز گذشته و 60 روز گذشته و همچنین یکسال گذشته به ترتیب تغییرات -6.39%، -21.098%، -71.0071% را تجربه کرده است. بالاترین قیمتی که ارز ماتیک یا MATIC در روز گذشته تجربه کرده است، مبلغ 0.76 دلار است، و پایین ترین قیمتی که رمز ارز ماتیک یا MATIC در 24 گذشته تجربه کرده است 0.73 دلار می باشد.
شایان ذکر است در حال حاضر بالاترین قیمتی را که ارز ماتیک تجربه کرده است مبلغ 2.92 دلار است، به عبارتی می توان گفت قیمت 2.92 دلار برای ماتیک، ATH در نظر گرفته می شود و همچنین کمترین قیمتی را که رمز ارز ماتیک تا بحال تجربه کرده است، 0.0030 دلار می باشد.پس می توان گفت ATL ،ماتیک تا این لحظه مبلغ 0.0030 دلار می باشد.
ماتیک یا Polygon که با نماد اختصاصی MATIC نمایش داده می شود، ماتیک یک ارز دیجیتال یا یک شکلی از دارایی ارز دیجیتال است که در بازار های مربوط به کریپتو مورد معامله قرار می گیرد.این ارز دیجیتال در تاریخ 2019-04-28 به وجود آمده است و همچنین قیمت ماتیک با مبلغ 0.0045 دلار آغاز شده است. می توان گفت ارز ماتیک از کد های 0 و 1 ایجاد شده است که این ارز های دیجیتال یک واحد برای تبادل می باشد، ولی اصلا ماهیت فیزیکی ندارند. شما می توانید با استفاده از ارز های دیجیتال پرداخت های آنی در سطح بین الملل را داشته باشید. دوستانی که هلدر یا تریدر ارز دیجیتال ماتیک هستند، هر لحظه می خواهند قیمت لحظه ای ماتیک یا MATIC را دنبال کنند، به همین دلیل تیم زوم ارز در تلاش است که قیمت ها را به صورت لحظه ای آپدیت کند. همچنین تیم زوم ارز در تلاش است که در کوتاه ترین زمان، دقیق ترین قیمت ها و اطلاعات را در اختیار شما همراهان عزیز قرار دهد.

چرا قیمت لحظه ای ارز دیجیتال ماتیک مهم است؟

امروزه بسیاری از افراد به بازار ارزهای دیجیتال وارد شده اند و در قسمت های مختلف این بازار در حال فعالیت می باشند. اطلاع یافتن از قیمت لحظه ای رمز ارزها همچون اتریوم و بیت کوین که از رمز ارزهای مهم این بازار به شمار می روند، برای افراد فعال یکی از پر اهمیت ترین نکات می باشد. اطلاع داشتن از قیمت لحظه ای رمز ارز ها یکی از نکات مهم در امر خرید وفروش ارز های دیجیتالی می باشد.
تیم زوم ارز با ایجاد و طراحی صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال \’https://www.zoomarz.com/coins/polygon/\’ توانسته اند برای دسترسی سریع و آسان را برای کاربران فراهم آورند. کاربران با ورود به این صفحه از قیمت لحظه ای و صعودی یا نزولی بودن بازار اطلاعات مفیدی به دست آورند و علاوه بر آن ارز دیجیتال مناسب برای سرمایه گذاری را پیدا کنند.


نیم نگاهی به پروژه ارز دیجیتال ماتیک و تاثر پروژه بر قیمت ارز دیجیتال

نیم نگاهی به پروژه ارز دیجیتال ماتیک و تاثسر پروژه بر قیمت ارز دیجیتال

ارز دیجیتال ماتیک که امروزه بیشتر به نام پالی گان شناخته می شود در اکتبر سال 2017 توسط دو توسعه گر حرفه ای به نام Jaynti Kanani و Sandeep Nailwal در حوزه بلاکچین طراحی شد. Jaynti Kanani در حال حاضر به عنوان مدیر عامل پلتفرم پلی گان و Sandeep Nailwal
نیز به عنوان مدیر ارشد در حال فعالیت می باشند.
بهتر است بدانید Jaynti Kananiیکی از افراد مهم نقش آفرین درپیاده سازی پلاسما در پروژهای Web3 و Wallet connect در اتریوم می باشد.پلاسما در پروژه پالی گان چارچوبی را برای برنامه های غیرمتمرکز ایجاد کرد و توانست برنامه ها را بایگدیگر به صورت کاملا یکپارچه با یکدیگر ارتباط داشته باشند.
در واقع پلاسما از یکسری زنجیره متفاوت ساخته شده است، که ارتباط ها ی غیر ضروری با بلاکچین های دیگر را می کاهد و دارای یک زنجیره اصلی می باشند و زنجیره های کوچکتر به نام پلاسما شناخته شده اند. زنجیره های که حاوی پلاسما هستند، مجهز بهEVM می باشند که می توانند بلافاصله قراردادهای هوشمند را بر روی آنها پیاده سازی کرد.
ارز دیجیتال ماتیک یک توکن ERC -20 می باشد که برروی بلاکچین اتریوم قابل اجرا می باشد، پلتفرم این رمز ارز برای انجام چندین عملکرد اصلی طراحی گردیده است.
• ارز دیجیتال ماتیک به عنوان یک ارز در دنیای کریپتو قابل ترید می باشد.
• کاربران این پلتفرم می توانند با استفاده از این رمز ارز برای بهبود پلتفرم پالی گان نظر دهند.
• استیک کردن ارز دیجیتال ماتیک به امنیت پلتفرم پالی گان کمک می کند.
ازجمله اهداف پروژه پلی گان می توان به افزایش رضایت کاربران با ایجاد محیطی کاربر پسند و ایجاد یک بستری مطمئن برای توسعه برنماهای غیر متمرکز با افزایش مقیاس پذیری و کاهش هزینه های تراکنش می توان اشاره کرد.

کیف پول های ماتیک

همانطور که می دانید برای ذخیره رمز ارزهای دیجیتال می بایست کیف پول نرم افزاری یا سخت افزاری که از ارز مربوطه پشتیبانی می کند را تهیه نمایید و سپس اقدام به خرید رمز ارز کنید. در ادامه قصد داریم کیف پول های پشتیبانی کننده از ارز دیجیتال ماتیک را برشماریم.

 •  ترزور Terzor
 •  لجر Ledger3.
 • سیفپال Safepal
 •  والت کول واتCoolWallet
 •  مای ایترMyEther
 •  اتمیکAtomic

صرافی های پشتیبانی کننده از ارز دیجیتال ماتیک

شما می توانید رمز ارز ماتیک را از صرافی های معتبر و پشتیبانی کننده به صورت آنلاین خریداری و در صورت فروش رمز ارز اقدام نمایید. در ادامه شما مخاطبان زوم ارزی را با صرافی های پشتیبانی کننده این رمز ارز آشنا خواهیم کرد.

 •  یونی سو آپ(Uniswap)
 •  کوین بیس پروژه (Coinbase pro)
 • زیب پای (ZebPay)
 •  هات بیت Hotbit

روند قیمتی ارزدیجیتال ماتیک

روند قیمتی ارزدیجیتال ماتیک

در این قسمت قصد داریم روند قیمتی ارز دیجیتال ماتیک از ابتدا عرضه تا اکنون را بررسی نماییم. ارز دیجیتال ماتیک در تاریخ 8 مارس 2021 با محدوده قیمتی 0.025 دلاردر بازار کریپتو لیست گردید. طولی نکشید در همان ابتدا شروع کار اولین سقف قیمتی را در محدوده 2.47 دلاری به ثبت رساند. پس از ثبت این رکورد قیمتی بازار تا کف قیمتی 0.79 دلاری ریزش داشت و پس از این ریزش توانست رکورد قیمتی دیگری درماه دسامبر 2021 محدوده قیمتی 2.87 دلاری را تجربه کند، زین پس بازار ارز ماتیک همچنان در سیر نزولی قیمت به سر می برد.


تحلیل ارزدیجیتال ماتیک

تحلیل ارزدیجیتال ماتیک

یکی از اساسی ترین نکات در بازارهای مالی، توانایی تحلیل درست به منظور آشنایی با رفتار بازار در نهایت واکنش های به جا در بازار رمز ارزها از اهمیت خاصی برخوردار می باشد. تحلیل گران در حوزه بازار ارزدیجیتال سعی دارند مسیر بازار را برای کاربران روشن تر نمایند تا کاربر بتواند تصمیم درست را هنگام سرمایه گذاری اتخاذ نماید. تحلیل گران برای ارائه رفتار بازار از سه نوع تحلیل به نام تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال کمک می گیرند.

 • تحلیل تکنیکال ارزدیجیتال ماتیک

تحلیل گران توسط ابزارهایی همچون نمودارها و اطلاع یابی درباره قیمت لحظه ای رمز ارزها و حجم معاملات روزانه به تحلیل تکنیکال بازار می پردازند. کاربران می توانند با تحلیل تکنیکال ارز مناسب را برای سرمایه گذاری بیابند. تحلیل تکنیکال یک تاریخچه بصری از طریق تحلیل نمودار ارز ماتیک به کاربر ارائه می دهند و آینده رمز ارز ماتیک را برای کاربران توسط تحلیل تکنیکال روشن تر می سازند. بهتر است بدانید تحلیل گران تکنیکال از سه نمودار 1. نمودارخطی 2. نمودار میله ای 3. نمودار کندل استیک برای تحلیل های خود استفاده می نمایند.

 • تحلیل فامدامنتال ارزدیجیتال ماتیک

در تحلیل فاندامنتال تحلیل گران به جای رصد نمودارها و کندل ها به دنبال اخبار و رویکرد های مهم و تاثیر گذار در روند قیمتی ارز ماتیک را دنبال می کنند. در واقع بررسی همه جنبه های موثر و تاثیر گذار بر روی روند قیمتی ارز ماتیک و ارائه یک تحلیل درست از بازار تحلیل فاندامنتال را در پی دارد. علاوه بر اخبار، عوامل سیاسی و اقتصادی و همچنین وضع قانون در مورد ارزهای دیجیتال می تواند در تحلیل فاندامنتال تاثیر گذار باشد.
شاید برایتان سوال پیش آید که چگونه این اتفاق می افتد؟ همانطور که می دانید کشورمان به علت تحریم از نظر سیاسی و برخی از کشورهای خاورمیانه و کشورهای دیگر درگیر جنگ می باشد این عوامل می تواند در تحلیل فاندامنتال تاثیر خود را برجای بگذارد.
همانطور که اشاره کردیم تنظیم مقرارت در حوزه رمز ارزها به عنوان مثال جرم محسوب شدن استخراج ارز دیجیتال و یا فعالیت در این بازار می تواند در تحلیل تکنیکال و همچنین کاهش میزان کاربران فعال در این بازارها تاثیر گذار باشد.

 • تحلیل سنتیمنتال ارزدیجیتال ماتیک

این تحلیل در واقع تلفیقی از دو تحلیل تکنیکال و فاندامنتال می باشد، یعنی تحلیل گران فعال در این حوزه هم به واسطه نمودار ها و کندل ها و همچنین اخبار ها و عوامل تاثیر گذار اقدام به تحلیل سنتیمنتال می کنند. بهتر است بدانید این نوع تحلیل با کمک از علم اقتصاد و بررسی روانشناسی رفتاری بازار های مالی صورت می پذیرد.
این نوع تحلیل هم در زمان صعودی بودن بازار و هم نزولی بودن برای تحلیل گران بسیار کاربردی می باشد. همانطور که اشاره کردیم در این تحلیل نیز بررسی حواشی و اخبار پیرامون رمز ارز مدنظر بسیار مهم و حیاتی می باشد. زیرا ممکن است انتشار یک خبر در حوزه ی رمز ارزها باعث کاهش حجم معاملات و در نهایت نزولی شدن روند قیمتی بازار گردد.


عوامل موثر بر قیمت ارزدیجیتال ماتیک

عوامل موثر بر قیمت ارزدیجیتال ماتیک

در این قسمت به بررسی عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت ارز دیجیتال ماتیک خواهیم پرداخت. هریک از این عوامل را ذکر و به بررسی آنها خواهیم پرداخت.در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

• ارزش شبکه پلی گان:
همانطور که می دانید نام ارز شبکه پلی گان، ماتیک می باشد. یکی از عوامل موثر بر نزولی و صعودی شدن قیمت ارز ماتیک حجم معاملات در شبکه پلی گان می باشد. یعنی هرچه بیشتر این شبکه مورد حمایت سرمایه گذاران اصلی و کاربران قرار بگیرد، در نهایت روند قیمتی این ارز تغییر خواهد کرد.

• عرضه و تقاضا:
همانطور که می دانید یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر قیمت میزان عرضه و تقاضا می باشد و گاها مشاهده کردید که عرضه به مقدار کم در مورد یک کالا باعث افزایش قیمت کالای مدنظر می گردد. این امر در حوزه ی بازار ارزهای دیجیتال نیز صادق است، کاهش عرضه و افزایش تقاضا کاملا در روند قیمتی بازار بسیار تاثیر گذار می باشد.

• رقبا:
همانطور که می دانید در تمامی بازار های مالی بازار رقابت بین سرمایه گذاران اصلی بسیار داغ می باشد. بازار ارزهای دیجیتال نیز فضای رقابتی شدیدی را در خود گنجانده است و هر روز شاهد این فضای رقابتی می باشیم. اکثر رمز ارزها برای رسیدن به رتبه های اول جدول کریپتو با یکدیگر در رقابت می باشند.

• تحلیل گران:
تحلیگران نیز می توانند با تحلیل بازار ارزهای دیجیتال و ارائه واکنش بازار به اخبار و رویکرد های اقتصادی و سیاسی نیز می تواند تاثیر متقابلی بر روی روند قیمتی بازار داشته باشند.

• استخراج
امروزه افراد زیادی در حوزه ماینیگ رمز ارزهای دیجیتال فعال می باشند، شلوغی بستر بلاکچین باعث شده تا سختی شبکه نسبت به گذشته افزایش یابد و در مقابل میزان برق مصرفی برای استخراج نیز افزایش یابد در نتیجه این روند در افزایش روند قیمتی تاثیر بسزایی خواهد گذاشت.

مهم ترین علت های ریزش قیمت ارزدیجیتال ماتیک

در این قسمت قصد داریم به بررسی عوامل تاثیر گذار بر ریزش قیمت ارز دیجیتال ماتیک بپردازیم . در ادامه مقاله با بررسی این عوامل و چگونگی تاثیر گذاری هریک با ما همراه باشید.

• کاهش قیمت شبکه پلی گان:
همانطور که اشاره کردیم با کاهش قیمت شبکه پلی گان شاهد کاهش قیمت در رمز ارز ماتیک نیز خواهیم بود. یکی از عوامل موثر در کاهش روند قیمتی بازار کاهش حجم معاملات می باشد یعنی اگر سرمایه گذاران و کاربران ویژه رمز ارز ماتیک دارایی های خود را از این رمز ارز خارج نمایند، با کاهش حجم معاملات مواجه خواهیم شد، در نتیجه بازار روند نزولی را در پیش خواهد گرفت.

• افزایش عرضه:
در پی برشمردن عوامل اشاره ای به این موضوع داشتیم. هرچه عرضه ارز دیجیتال ماتیک و یا هر ارز دیجیتال دیگری در بازار افزایش یابد و در مقابل تقاضا برای خرید رمز ارز کم باشد قیمت رمز ارز ماتیک کاهش خواهد یافت.

• رقبا:
همانطور که می دانید پشتوانه هر بازار مالی سرمایه گذاران آن بازار به شمار می رود بهتر است بدانید بازار ارزهای دیجیتال نیز از این امر پیروی می کند. با کاهش سرمایه گذاران فعال ارز دیجیتال ماتیک با کاهش قیمت این رمز ارز مواجه خواهیم شد.

• تحلیل گران:
تحلیل گران فعال در حوزه ارزهای دیجیتال نیز می توانند با انتشار اخبار تحلیلی خود بنا بر آینده نه چندان فعال در حوزه رمز ارزها می تواند بازار این رمز ارز را نزولی کند؛ زیرا این امر سبب می شود که کاربران نسبت به آینده این رمز ارز اعتماد خود را از دست دهند و سرمایه خود را از بازار این رمز ارز خارج نمایند.

مهم ترین علت های افزایش قیمت ارزدیجیتال ماتیک

 

• افزایش قیمت شبکه پلی گان:
همواره یکی از عوامل تاثیر گذار بر رمز ارز دیجیتال شبکه اصلی آن ارز می باشد. شبکه پلی گان نیز رابطه مستقیمی بر رمز ارز ماتیک دارد هر چقدر حجم معاملات در این شبکه افزایش یابد. قیمت ارز ماتیک در بازار ارزهای دیجیتال روند صعودی را پیش خواهد گرفت.

• افزایش تقاضا:
همانطور که می دانید با افزایش میزان تقاضا و کاهش عرضه ارز دیجیتال ماتیک قیمت این رمز ارز افزایش خواهد یافت. تا زمانی که عرضه این رمز ارز متعادل گردد قیمت در همین رنج باقی خواهد ماند.

• رقبا:
سرمایه گذاران فعال در بازار رمز ارز ماتیک با افزایش سرمایه خود در این بازار حجم معاملات این بازار را افزایش می دهند، در نهایت روند قیمتی صعودی بازار رمز ارز ماتیک را مشاهده خواهیم کرد.

• افزایش قیمت توسط تحلیلگران:
تحلیل گران نیز می توانند قیمت رمز ارزها را همچون ارز ماتیک افزایش دهند. آنها با ارائه تحلیل هایی مثبت به بازار ارز دیجیتال ماتیک می توانند کاربران را به این بازار جذب کنند و این امر سبب می شود حجم معاملات در این بازار افزایش یابد و این رمز ارز قیمت صعودی را تجربه کند.

رابطه قیمت ارزدیجیتال ماتیک با متغیر های اقتصادی

همانطور که می دانید عواملی همچون تغییرات شدید در بازار ارزهای دیجیتال باعث شد تا کاربران به شناخت هر یک از این عوامل بپردازند. با بررسی و زیر نظر گرفتن بازار دریافتند که ممکن است عواملی همچون نوسان در قیمت جهانی طلا، دلار و یورو تاثیر مستقیمی بر بازار بگذارد و یا اینکه مسیر معکوسی را نسبت به بازار ارزهای دیجیتال را پیش بگیرند.

آیا قیمت دلار بر ارز دیجیتال ماتیک تاثیر گذار می باشد؟

همانطور که می دانید کاربران ایرانی برای خرید و یا فروش رمز ارز های دیجیتال اغلب می بایست پول ریالی را به دلار تبدیل نمایند و یا بالعکس این امر در افزایش یا کاهش قیمت رمز ارز ماتیک بسیار تاثیر گذار می باشد.

آیا قیمت طلا بر ارز دیجیتال ماتیک تاثیر گذار می باشد؟

در برخی از مواقع ممکن است روند قیمتی یکسانی را با یکدیگر طی نمایند و یا اینکه قیمت طلا و ارز دیجیتال ماتیک روند معکوس نسبت به یکدیگر در پیش بگیرند. حتی در برخی از مواقع مشاهده شده این دو عامل هیچ تاثیری بر یکدیگر نخواهند گذاشت.


محاسبه قیمت ارزدیجیتال ماتیک به تومان

شما در صفحه قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال می توانید با کلیک بر روی رمز ارز ماتیک وارد صفحه این رمز ارز شوید و قیمت لحظه ای و همچنین قیمت این رمز ارز را به دلار و تومان مشاهده کنید. همانطور که می دانید در اکثر مواقع کاربران می بایست رمز ارز خود را باتبدیل ارز ریالی خود به تتر خریداری کنند. طراحان گروه زوم ارز، قیمت لحظه ای این رمز ارز را به تتر نیز محاسبه و در معرض دید کاربر قرار داده اند. همچنین شما می توانید از ماشین حساب ارز دیجیتال طراحی شده در وب سایت زوم ارز نیز کمک بگیرید.


آینده قیمت ارزدیجیتال ماتیک

آینده قیمت ارزدیجیتال ماتیک

شما می توانید با مطالعه تحلیل تحلیل گران خبره درباره ارز دیجیتال ماتیک به اطلاعت مفیدی درباره این رمز ارز دست یابید. مانیز با اتکا بر تحلیل آنها پیش بینی می کنیم این رمز ارز آینده خوبی را در بین رمز ارزهای دیگر خواهد داشت و جایگاه خود را در بالای لیست کریپتو ثابت خواهد کرد. اکثر تحلیل گران بر این عقیده هستند که شراکت این رمز ارز و توسعه این رمز ارز در آینده باعث رشد روز افزون آن خواهد شد.


سوالات متداول

1. چگونه ارز دیجیتال ماتیک را خریداری کنیم؟
همانطور که می دانید برای خریداری رمز ارزهای دیجیتال می بایست این رمز ارز را از صرافی های پشتیبانی کننده این رمز ارز اقدام به خریداری آن کنیم. شما بعد از ثبت نام در صرافی ها می توانید با تبدیل ریال به استیبل کوین ها به رمز ارز ماتیک عملیات خرید را کامل نمایید.

2. چگونه ارز دیجیتال ماتیک را بفروشیم؟
شما می توانید از طریق صرافی های پشتیبانی کننده از رمز ارز ماتیک این ارز را به رمز ارز و یا ارز فیات دلخواه تبدیل نمایید.

3. نحوه ترید ارز دیجیتال ماتیک را شرح دهید؟
کاربرانی که قصد ترید در رمز ارزهای را دارند می بایست ابتدا اطلاعات جامع و کاملی در باره این بازار ارز دیجیتال ماتیک بدست آورند و همچنین تسلط کاملی بر تحلیل های فاندامنتال و تکنیکال داشته باشید، تا بتوانید با رفتارهای بازار آشنا و ترید خوب و سودمندی را تجربه نمایید. علاوه بر نکات ذکر شده می بایست قیمت لحظه ای رمز ارز ماتیک و اخبار فوری ارز دیجیتال مربوط به آن را پیگیری نمایید.

4. اخبار مربوط به ارز دیجیتال ماتیک را چگونه به دست آوریم؟
شما می توانید با مراجعه به وب سایت های خبری معتبر نسبت به اخذ خبرهای مهم در باره ارز ماتیک اقدام نمایید. همچنین کاربران زوم ارزی می توانند با مراجعه به صفحه اخبار فوری تمامی اخبار های مربوط به ارز ماتیک را به دست آورید.

تکنیکال

نمودار عمق بازار بیت کوین

تاثیر عمق بازار ماتیک

عمق خرید
$۲۱۹,۸۸۹,۷۲۴.۵۸
تاثیر قیمت
$۳۹,۸۲۷.۶۳
درصد تاثیر
% ۸۴۴.۲۹
میانگین قیمت
$۴۷.۱۷
عمق فروش
$۲,۶۰۰,۹۹۰,۹۷۲.۳۶
تاثیر قیمت
$۳۰۷,۷۴۴.۱۱
درصد تاثیر
% ۰.۸۸۵۲۹۰
میانگین قیمت
$۳۴۷,۶۱۹.۷۱
Date Open High Low Close Volume Market Cap
Jul 27,2022 $0.78 $0.90 $0.76 $0.90 $1,309,169,355.80 $7,194,053,411.23
Jul 28,2022 $0.90 $0.97 $0.86 $0.94 $1,720,898,181.00 $7,518,677,541.05
Jul 29,2022 $0.94 $0.99 $0.91 $0.94 $1,547,385,032.50 $7,542,604,600.61
Jul 30,2022 $0.94 $0.97 $0.92 $0.93 $902,081,407.14 $7,469,257,624.54
Jul 31,2022 $0.93 $1.00 $0.91 $0.93 $1,102,958,858.97 $7,458,425,920.59
Aug 01,2022 $0.93 $0.94 $0.88 $0.89 $722,759,639.75 $7,186,377,449.40
Aug 02,2022 $0.89 $0.90 $0.85 $0.88 $673,685,748.91 $7,063,853,750.76
Aug 03,2022 $0.88 $0.92 $0.86 $0.89 $555,479,858.81 $7,132,481,876.58
Aug 04,2022 $0.89 $0.91 $0.88 $0.89 $437,387,660.09 $7,166,077,511.64
Aug 05,2022 $0.89 $0.94 $0.89 $0.93 $485,360,585.69 $7,453,558,534.30
Aug 06,2022 $0.93 $0.94 $0.91 $0.91 $344,583,186.51 $7,290,269,379.65
Aug 07,2022 $0.91 $0.92 $0.90 $0.91 $253,514,512.15 $7,285,073,636.08
Aug 08,2022 $0.91 $0.95 $0.91 $0.92 $435,882,665.99 $7,404,476,554.23
Aug 09,2022 $0.92 $0.93 $0.87 $0.89 $359,259,095.98 $7,155,502,846.88
Aug 10,2022 $0.89 $0.94 $0.87 $0.94 $472,643,830.30 $7,531,716,897.12
Aug 11,2022 $0.94 $0.95 $0.92 $0.92 $416,497,615.17 $7,403,759,550.08
Aug 12,2022 $0.92 $0.93 $0.91 $0.93 $300,866,060.83 $7,504,233,676.20
Aug 13,2022 $0.93 $1.03 $0.93 $1.02 $881,678,148.05 $8,234,960,813.77
Aug 14,2022 $1.03 $1.05 $0.99 $1.00 $545,099,545.22 $8,042,610,047.27
Aug 15,2022 $1.00 $1.03 $0.94 $0.95 $560,505,267.83 $7,649,887,241.13
Aug 16,2022 $0.95 $0.97 $0.93 $0.94 $404,175,968.81 $7,519,407,000.80
Aug 17,2022 $0.94 $0.96 $0.88 $0.88 $474,243,132.29 $7,102,637,850.00
Aug 18,2022 $0.88 $0.91 $0.86 $0.86 $377,740,072.88 $6,913,428,808.26
Aug 19,2022 $0.86 $0.86 $0.77 $0.77 $733,235,258.22 $6,209,602,641.35
Aug 20,2022 $0.77 $0.81 $0.76 $0.79 $504,568,039.42 $6,328,251,536.57
Aug 21,2022 $0.79 $0.83 $0.78 $0.82 $398,602,155.66 $6,596,276,264.82
Aug 22,2022 $0.82 $0.82 $0.77 $0.81 $393,663,565.34 $6,516,860,033.49
Aug 23,2022 $0.81 $0.83 $0.79 $0.83 $381,832,173.47 $6,689,389,205.89
Aug 24,2022 $0.83 $0.84 $0.80 $0.81 $322,771,598.65 $6,542,999,280.43
Aug 25,2022 $0.81 $0.83 $0.81 $0.82 $287,070,102.25 $6,944,553,072.46
Aug 26,2022 $0.82 $0.84 $0.76 $0.76 $598,910,538.15 $6,477,994,535.74
Aug 27,2022 $0.76 $0.81 $0.76 $0.81 $494,847,399.98 $6,831,058,504.24
Aug 28,2022 $0.81 $0.83 $0.78 $0.78 $416,300,398.47 $6,652,117,597.23
Aug 29,2022 $0.78 $0.82 $0.76 $0.82 $471,278,671.52 $6,933,316,879.35
Aug 30,2022 $0.82 $0.84 $0.79 $0.81 $444,772,791.77 $6,909,000,094.42
Aug 31,2022 $0.81 $0.85 $0.81 $0.83 $424,995,292.77 $7,221,974,020.01
Sep 01,2022 $0.83 $0.89 $0.83 $0.89 $576,674,842.02 $7,687,418,965.28
Sep 02,2022 $0.89 $0.91 $0.87 $0.87 $503,166,472.55 $7,570,538,165.35
Sep 03,2022 $0.87 $0.89 $0.87 $0.89 $287,161,411.41 $7,720,796,320.96
Sep 04,2022 $0.89 $0.90 $0.87 $0.89 $264,242,142.09 $7,763,819,651.46
Sep 05,2022 $0.89 $0.90 $0.86 $0.88 $290,591,110.67 $7,698,701,432.36
Sep 06,2022 $0.88 $0.92 $0.82 $0.82 $601,374,311.48 $7,152,330,046.67
Sep 07,2022 $0.82 $0.85 $0.80 $0.84 $416,321,463.19 $7,344,212,740.89
Sep 08,2022 $0.84 $0.85 $0.82 $0.84 $358,768,227.33 $7,373,628,308.20
Sep 09,2022 $0.84 $0.90 $0.84 $0.89 $441,662,236.88 $7,786,715,361.11
Sep 10,2022 $0.89 $0.91 $0.88 $0.91 $384,193,061.59 $7,915,008,936.16
Sep 11,2022 $0.91 $0.92 $0.88 $0.89 $282,903,791.45 $7,813,837,574.47
Sep 12,2022 $0.89 $0.94 $0.88 $0.93 $676,653,495.86 $8,123,022,607.11
Sep 13,2022 $0.93 $0.94 $0.84 $0.85 $708,971,457.89 $7,462,718,852.03
Sep 14,2022 $0.85 $0.87 $0.84 $0.86 $414,726,282.71 $7,553,344,650.30
Sep 15,2022 $0.86 $0.87 $0.82 $0.82 $459,779,689.29 $7,199,690,329.08
Sep 16,2022 $0.82 $0.83 $0.79 $0.81 $362,934,299.37 $7,040,264,369.34
Sep 17,2022 $0.81 $0.83 $0.81 $0.83 $214,451,442.61 $7,244,979,964.98
Sep 18,2022 $0.83 $0.83 $0.75 $0.75 $341,411,324.90 $6,580,625,182.12
Sep 19,2022 $0.75 $0.77 $0.73 $0.77 $406,203,002.37 $6,690,823,355.02
Sep 20,2022 $0.77 $0.77 $0.73 $0.73 $319,496,345.22 $6,404,687,889.36
Sep 21,2022 $0.73 $0.77 $0.69 $0.70 $504,388,100.34 $6,150,916,343.53
Sep 22,2022 $0.70 $0.76 $0.70 $0.75 $385,955,163.29 $6,575,468,117.22
Sep 23,2022 $0.75 $0.78 $0.73 $0.78 $474,826,576.99 $6,801,499,268.03
Sep 24,2022 $0.78 $0.78 $0.75 $0.75 $293,756,031.32 $6,587,080,201.30
Sep 25,2022 $0.75 $0.77 $0.73 $0.74 $258,814,983.58 $6,465,041,548.81
Source Pairs Price +2% Depth -2% Depth Volume Liquidity
Binance MATIC/USDT $0.75 $1,412,572.14 $1,724,991.22 $51,758,426.92 773.00
Binance MATIC/BUSD $0.75 $546,260.26 $729,644.67 $29,865,751.67 723.00
Coinbase Exchange MATIC/USD $0.75 $964,513.44 $1,825,818.32 $25,319,759.89 682.00
FTX MATIC/USD $0.75 $542,668.74 $960,223.30 $11,459,409.04 640.00
KuCoin MATIC/USDT $0.75 $369,026.39 $681,778.05 $6,566,321.64 580.00
Huobi Global MATIC/USDT $0.75 $341,514.69 $527,805.77 $5,485,534.83 593.00
Binance MATIC/BTC $0.75 $144,265.01 $188,724.62 $5,145,483.01 619.00
Gate.io MATIC/USDT $0.75 $250,517.36 $520,234.02 $3,158,334.23 577.00
Binance.US MATIC/USD $0.75 $148,144.68 $274,478.40 $2,799,047.01 586.00
Binance MATIC/EUR $0.75 $35,867.39 $47,679.94 $1,267,093.50 527.00
FTX US MATIC/USD $0.75 $1,245,985.54 $1,575,848.09 $1,182,743.89 651.00
Kraken MATIC/USD $0.75 $760,381.45 $1,206,312.61 $1,048,524.93 658.00
Bithumb MATIC/KRW $0.75 $60,701.08 $55,217.75 $842,301.59 390.00
Binance MATIC/TRY $0.75 $36,759.75 $30,088.54 $648,109.07 716.40
KuCoin MATIC/BTC $0.75 $87,723.26 $95,254.88 $518,432.43 465.00
Poloniex MATIC/USDT $0.75 $216.51 $1,519.04 $498,680.94 225.00
Binance MATIC/BIDR $0.75 $28,676.17 $54,870.55 $488,872.13 562.00
Coinbase Exchange MATIC/EUR $0.75 $221,497.20 $307,913.78 $475,437.43 576.00
Gemini MATIC/USD $0.75 $98,686.60 $579,934.64 $443,447.19 554.00
Binance MATIC/GBP $0.74 $59,495.32 $29,956.07 $416,837.97 684.53
Coinbase Exchange MATIC/GBP $0.75 $38,154.41 $158,347.47 $385,251.65 514.00
Coinbase Exchange MATIC/USDT $0.75 $77,522.17 $114,777.00 $370,181.11 456.00
Binance MATIC/BNB $0.75 $33,459.26 $46,835.01 $324,488.23 509.00
Kraken MATIC/EUR $0.75 $233,991.32 $240,569.80 $316,090.04 582.00
Binance MATIC/AUD $0.75 $40,309.56 $29,060.34 $264,405.64 553.90
Binance MATIC/ETH $0.75 $51,759.84 $73,107.11 $252,266.59 564.00
KuCoin MATIC/USDC $0.75 $244,437.39 $222,873.87 $212,309.95 513.00
Binance.US MATIC/BUSD $0.75 $54,886.99 $63,175.20 $152,422.34 573.90
Binance.US MATIC/USDT $0.75 $83,735.22 $109,714.75 $131,338.52 832.83
Coinone MATIC/KRW $0.75 $22,932.55 $27,507.14 $94,866.73 403.00
Bitstamp MATIC/USD $0.75 $74,840.61 $64,871.05 $82,353.04 507.00
Coinbase Exchange MATIC/BTC $0.75 $35,766.97 $73,586.37 $64,735.23 475.00
Bitstamp MATIC/EUR $0.75 $71,012.14 $62,838.97 $53,647.08 495.00
Kraken MATIC/GBP $0.75 $119,373.85 $107,049.18 $53,242.03 502.00
Gate.io MATIC/ETH $0.75 $42,533.23 $81,796.38 $47,589.92 307.00
Binance MATIC/BRL $0.74 $26,834.29 $19,783.09 $45,706.52 597.23
Huobi Global MATIC/BTC $0.75 $41,373.53 $27,350.48 $40,688.01 393.00
Bittrex MATIC/USD $0.75 $5,133.41 $6,636.93 $38,912.71 352.00
FTX MATIC/BTC $0.75 $15,129.25 $27,949.89 $35,908.39 395.00
Kraken MATIC/XBT $0.75 $136,805.01 $148,294.00 $33,724.46 526.00
FTX US MATIC/BTC $0.75 $1,152,856.58 $1,327,997.30 $29,124.66 585.00
BitMEX MATIC/USDT $0.75 $340,443.62 $442,347.23 $24,593.38 487.00
Coinlist Pro MATIC/USD $0.75 $112,920.55 $119,211.50 $24,406.65 1.00
Binance.US MATIC/BTC $0.75 $82,025.40 $85,487.55 $21,906.81 713.36
Binance MATIC/RUB $0.76 $20,855.88 $15,562.88 $13,885.91 543.64
Coinlist Pro MATIC/USDT $0.75 $111,352.63 $140,079.67 $12,817.62 361.00
Bittrex MATIC/BTC $0.75 $9,149.09 $12,723.83 $9,673.04 375.00
Gate.io MATIC/USD $0.75 $33,186.00 $31,843.59 $9,125.21 471.00
Huobi Global MATIC/USDC $0.75 $1,767.64 $1,309.22 $8,300.32 268.00
Bittrex MATIC/USDT $0.75 $5,435.33 $11,430.30 $7,621.83 362.00
Bithumb MATIC/BTC $0.74 $1,520.75 $1,872.81 $3,100.49 125.00
Huobi Global MATIC/ETH $0.75 $39,097.38 $12,818.77 $2,637.40 362.00
Bittrex MATIC/ETH $0.75 $4,301.84 $14,525.84 $1,048.96 378.00
Poloniex MATIC/BTC $0.77 $422.87 $511.78 $253.74 62.00
Poloniex MATIC/TRX $0.75 $131.47 $126.88 $147.43 59.00
Poloniex MATIC/USDC $0.75 $15.48 $119.06 $100.81 17.00
Bitfinex MATIC/USD $0.75 $0.00 $0.00 $207,040.57 0.00
Bitfinex MATIC/USDT $0.75 $0.00 $0.00 $125,117.60 0.00
Uniswap (V2) MATIC/WETH $0.75 $0.00 $0.00 $31,757.92 502.13
Bitfinex MATIC/BTC $0.75 $0.00 $0.00 $15,522.25 0.00
Uniswap (V2) MATIC/USDT $0.75 $0.00 $0.00 $112.89 0.00
Uniswap (V2) WBTC/MATIC $0.75 $0.00 $0.00 $15.53 0.00
Phemex MATIC/USDT $0.75 $1,054,766.55 $1,445,448.41 $20,317,220.32 580.00
OKX MATIC/USDT $0.75 $491,316.64 $653,007.33 $12,131,366.07 535.00
Bybit MATIC/USDT $0.75 $97,525.31 $182,249.47 $5,361,253.70 564.00
OKX MATIC/USDC $0.75 $74,562.35 $111,340.08 $4,536,397.85 432.00
MEXC MATIC/USDT $0.75 $507,741.26 $702,071.33 $2,843,856.48 562.00
LBank MATIC/USDT $0.75 $104,040.91 $107,815.23 $1,732,083.78 416.00
AscendEX (BitMax) MATIC/USDT $0.75 $27,125.07 $89,973.11 $868,759.16 509.00
LBank MATIC/BUSD $0.75 $13,192.87 $13,906.89 $851,382.40 316.00
MEXC MATIC/USDC $0.75 $263,700.20 $524,442.67 $787,246.92 473.00
Crypto.com Exchange MATIC/USDT $0.75 $774,231.62 $898,189.11 $668,269.78 577.00
Phemex MATIC/USDC $0.74 $15,544.47 $43,230.61 $506,848.98 312.00
Binance TR MATIC/BUSD $0.75 $6,449.81 $6,437.55 $426,573.51 515.00
Tokocrypto MATIC/BIDR $0.75 $12,554,955.21 $22,158,568.59 $363,797.60 358.00
ProBit Global MATIC/USDT $0.75 $1,467.15 $2,350.15 $325,316.93 250.00
Binance TR MATIC/TRY $0.75 $1,523.91 $3,869.06 $310,934.66 458.00
ProBit Global MATIC/BTC $0.75 $549.50 $1,409.66 $185,918.86 136.00
Indodax MATIC/IDR $0.75 $143,559.62 $109,963.19 $77,148.05 447.00
Crypto.com Exchange MATIC/USDC $0.75 $223,902.35 $291,792.97 $47,208.30 304.00
Crypto.com Exchange MATIC/BTC $0.75 $38,669.62 $162,919.27 $32,277.59 402.00
Bybit MATIC/USDC $0.75 $34,871.13 $47,992.24 $23,013.84 384.00
Tokocrypto MATIC/USDT $0.75 $43,844.73 $9,865.55 $20,848.78 611.00
Bybit MATIC/BTC $0.75 $16,120.10 $19,465.04 $19,047.33 373.00
Tokocrypto MATIC/BUSD $0.75 $31,309.87 $56,315.01 $8,788.55 698.00
WazirX MATIC/INR $0.77 $3,763.52 $956.02 $8,394.07 204.00
IDEX MATIC/USDC $0.75 $349.39 $357.62 $4,768.53 212.00
WazirX MATIC/USDT $0.76 $4,970.46 $5,288.37 $4,016.55 295.00
Okcoin MATIC/USD $0.75 $66,543.45 $67,939.56 $3,687.39 499.00
IDEX MATIC/ETH $0.75 $1,618.52 $1,745.55 $1,182.93 282.00
WazirX MATIC/WRX $0.76 $496.24 $306.17 $899.21 133.00
Tokocrypto MATIC/BNB $0.75 $240,308.18 $67,764.60 $139.28 663.00
Tokocrypto MATIC/BTC $0.75 $156,094.73 $189,974.60 $29.78 836.00
WazirX MATIC/BTC $0.75 $5,709.00 $5,769.21 $6.75 203.00
FMFW.io MATIC/BTC $0.75 $1,104,748.54 $817,930.77 $2,584,222.34 251.00
Uniswap (V3) MATIC/WETH $0.74 $0.00 $0.00 $1,907,344.03 0.00
Uniswap (V3) MATIC/USDC $0.74 $0.00 $0.00 $48,684.63 0.00
Bancor Network MATIC/BNT $0.75 $0.00 $0.00 $3,015.59 0.00
SushiSwap MATIC/WETH $0.75 $0.00 $0.00 $2,499.00 0.00
PancakeSwap (V2) MATIC/BUSD $0.76 $0.00 $0.00 $16.12 0.00
تعداد کل
482,947
تعداد فعال
5,803
ده هولدر برتر
67.9%
بیست هولدر برتر
75.93%
پنجاه هولدر برتر
81.71%
صد هولدر برتر
86.78%
# آدرس مقدار MATIC درصد از مقدار کل
1 0x5e3ef299fddf15eaa0432e6e66473ace8c13d908 3,358,479,585.54 33.58%
2 0x401f6c983ea34274ec46f84d70b31c151321188b 748,040,834.96 7.48%
3 0xb316fa9fa91700d7084d377bfdc81eb9f232f5ff 679,877,708.72 6.8%
4 0xcd6507d87f605f5e95c12f7c4b1fc3279dc944ab 639,677,517.00 6.4%
5 0x50d669f43b484166680ecc3670e4766cdb0945ce 302,000,000.00 3.02%
6 0xcbfe11b78c2e6cb25c6eda2c6ff46cd4755c8fca 273,304,816.00 2.73%
7 0x5a52e96bacdabb82fd05763e25335261b270efcb 237,461,244.12 2.37%
8 0xf977814e90da44bfa03b6295a0616a897441acec 200,002,235.49 2%
9 0xb72b8c812376b5f8436d6854d41646a88aa88422 200,000,010.00 2%
10 0x767c4fbb16b67b90fab8fc28c3b5d3609b309607 152,073,413.07 1.52%
11 0x885f16e177d45fc9e7c87e1da9fd47a9cfce8e13 131,008,535.74 1.31%
12 0xa06a48652a7e359974aa53ed0ece3d28a20b11f1 125,001,000.00 1.25%
13 0x2f7e209e0f5f645c7612d7610193fe268f118b28 103,000,000.00 1.03%
14 0x3b7bb88db769923dc2ee1e9e6a83c00a74c407d2 100,000,100.00 1%
15 0xf190ef9828d214eaf63fc4f7499fa0d530e50db8 90,197,580.00 0.9%
16 0x57f1ad8d95ebd0ab51e7ab131d2fab89a15de3b1 60,000,010.00 0.6%
17 0x766ee93384795a08632e2cecc82a593e55bcf969 57,339,449.54 0.57%
18 0x8d6f396d210d385033b348bcae9e4f9ea4e045bd 47,165,000.00 0.47%
19 0x73af3bcf944a6559933396c1577b257e2054d935 47,101,424.00 0.47%
20 0x28c6c06298d514db089934071355e5743bf21d60 43,436,020.09 0.43%
21 0xda9dfa130df4de4673b89022ee50ff26f6ea73cf 40,000,000.00 0.4%
22 0x40730f34668afcb3884f050cbc3d376a444bbe44 35,821,537.31 0.36%
23 0xa83b11093c858c86321fbc4c20fe82cdbd58e09e 33,137,364.82 0.33%
24 0xee563f7b03dbff86f7bd2e550763c5bbaea89c34 26,575,424.10 0.27%
25 0xaa3bf68969e6f2d45eb4061c0090c483d166824b 26,041,667.00 0.26%
26 0xaa74e2185a0c9b1f2f1bbb887238926aefa304e4 25,000,000.00 0.25%
27 0x5e0adb67a926554873bd9bb6e75c755fba70de49 25,000,000.00 0.25%
28 0x2faf487a4414fe77e2327f0bf4ae2a264a776ad2 23,707,498.82 0.24%
29 0x14a1345bc7c2958d7344b030c25ee0b141fb31eb 23,378,470.34 0.23%
30 0xf60c2ea62edbfe808163751dd0d8693dcb30019c 22,127,120.97 0.22%
31 0x0305c18771cd11b36dcfa610bcc8837f814746f1 20,865,462.90 0.21%
32 0x9a79193eef8701f30126a53bf7c58dd3ec82a9dc 20,255,270.27 0.2%
33 0xdeeddf2d1bcb7c73046f6eac5d719e991c6b1982 17,900,456.30 0.18%
34 0x6262998ced04146fa42253a5c0af90ca02dfd2a3 17,875,037.71 0.18%
35 0x7abe0ce388281d2acf297cb089caef3819b13448 17,078,919.30 0.17%
36 0xaf790707f30fa44a280126eb2e6a583993aa217a 15,725,730.61 0.16%
37 0x3744da57184575064838bbc87a0fc791f5e39ea2 15,581,168.22 0.16%
38 0x5b7965f7b3bf77e81af06281e37580f89713234c 13,611,048.37 0.14%
39 0x7eeaa8f220cb72767d40da0a1b5783a5f8bd8e5e 13,500,004.00 0.14%
40 0x18974b337e23a05dfd28c9871840eab5e34d3f74 13,428,828.15 0.13%
41 0x2e49e6033345b237e590f1b1ebc666c03e15241d 13,400,000.00 0.13%
42 0xc2d1266205aa5c80984a3d56d3ffbc23c971fb05 13,400,000.00 0.13%
43 0xb6cf770bf5ef4e2429441bea7171164297b5f020 13,400,000.00 0.13%
44 0x29f006a76d7119342a59037765931a44200ee8fc 13,400,000.00 0.13%
45 0xfd9d44d1baebdcb4f65958a5bde71aabaf6cad58 13,400,000.00 0.13%
46 0x0a7775716024525ed2631f40e34e7d6c955d3ded 13,400,000.00 0.13%
47 0x082e7c7654ac9604e2093ceb9585af0a5383ddf5 13,400,000.00 0.13%
48 0x098e7f4ee518da646fe7b758da7254f72a008388 13,317,035.57 0.13%
49 0x8f70ad3e38d3434592276384c25e02bdfe858bc0 13,300,968.49 0.13%
50 0x46f80018211d5cbbc988e853a8683501fca4ee9b 13,160,627.82 0.13%
51 0x2d7c43bf987ccb5a16adba81507baf2e4e23481f 13,030,074.53 0.13%
52 0x07696a8156239d772f53bba5fd2affa345619c73 12,992,533.43 0.13%
53 0x9b0c45d46d386cedd98873168c36efd0dcba8d46 12,643,592.85 0.13%
54 0x307d32df725d3d4430c5f9b93aa42e5f7be4b240 12,169,911.89 0.12%
55 0x46ce00ec0866e7a045d2f2778558efee05c4fb08 12,150,967.75 0.12%
56 0x0061e117574a14bf730dea8e2e1708379c6c2d73 12,111,111.77 0.12%
57 0x9ef36f8046aebb0c55424290b51f8aa5e69a0af6 12,032,482.12 0.12%
58 0x9acc6cb2bc42e71626df680d41937b1841d16ad6 12,032,482.12 0.12%
59 0xfd162fa671d965719924e0eb047a248810f21451 12,032,482.12 0.12%
60 0xfebf45f12ada471b7afc6c27ff46c947c22d0a51 12,032,482.12 0.12%
61 0x7574c82481adfd10a85980c0d518504bd839613c 11,902,044.42 0.12%
62 0x145496e7c4abdf250f323f66824f1aa9e351d2c1 11,817,480.27 0.12%
63 0xa61118f9c41131917950a2edb4ba3fc20990c41e 11,758,203.82 0.12%
64 0xdc1487e092caba080c6badafaa75a58ce7a2ec34 11,645,538.00 0.12%
65 0x2bb5d27ab6c0fe540a85f2603a64e8ecd21e26f6 11,629,529.60 0.12%
66 0x10faa92edcd6ceb79ad2dc52356297a426c40abb 11,314,807.98 0.11%
67 0x5fcf1cae2f9b9f294553ffc54df4093ae18f2467 11,199,742.71 0.11%
68 0xac7beb028893727f4a10acc59ff811af1b4a78d4 11,161,811.36 0.11%
69 0xb813a9ee3aa5dedf6e8e98d970a30fc3771e58e4 11,060,263.91 0.11%
70 0xebf4dc6672823eb001a0a5b0c3bab31b4fa07bfa 11,060,263.91 0.11%
71 0xade5744ed28be001a78e1f928b1172cdbf82ecd7 11,060,263.91 0.11%
72 0x38dc28841f3e09ba058ef09c3e7ccf6c8aaa51c0 10,903,742.33 0.11%
73 0x9cda61edf2dc87346a141c3972c4ae49b221f5a3 10,883,654.78 0.11%
74 0x1421ee41b8ffdb909a08498506044644b7b25e95 10,818,697.37 0.11%
75 0xf216898a26daa289ce35b2201c13c799fbef1c11 10,204,083.00 0.1%
76 0x6cc5f688a315f3dc28a7781717a9a798a59fda7b 9,981,685.07 0.1%
77 0x43355a7a1afd41ba2004dde8c389e771a5684527 9,684,216.99 0.1%
78 0x4322fd98f95a219d2aae2bba6664e3574b4c3708 9,340,192.91 0.09%
79 0x742d35cc6634c0532925a3b844bc454e4438f44e 9,280,455.25 0.09%
80 0xaad7d510129e8d4003ebcb5d36ef27ddbe125033 9,233,132.91 0.09%
81 0x7a8a1cd0dc9d9a5c6a931a260c3320add159807e 9,233,132.91 0.09%
82 0xeb428a4443fc1bdc550b546367d3cfeb5c688add 9,233,132.91 0.09%
83 0x99b393ef15e29b5bc52d219714161b8c0b5b1f00 9,233,132.91 0.09%
84 0x836f1e95927f8acb3e8cbe9fd9e5f300c5e7078d 9,233,132.91 0.09%
85 0x98a6dec1f762eac1ced1b934c31dc18c38e71673 9,233,132.91 0.09%
86 0xde8a35e0e8859ced282103fd15d8dd72fd6bb862 9,233,132.91 0.09%
87 0xc19c11a4ecbad91b5a1748a0a3a21a8fd9309ac4 9,233,132.91 0.09%
88 0xaba347381803d17789f4e1bace7e74573005c251 9,045,927.95 0.09%
89 0x3f08f17973ab4124c73200135e2b675ab2d263d9 8,478,149.70 0.08%
90 0xffa5251081ae5c0dee3602cadf989878c8452abe 8,459,277.27 0.08%
91 0xbf4f84fd61e45ed37b01f6b6a2f9c9b387efe370 8,459,277.27 0.08%
92 0xc771433a596f33ff0c48f1ba3b52dfed79c45f63 8,459,277.27 0.08%
93 0x0b29f7f7cf34d2e1f4732a4e3592d375aec6c4c2 8,440,244.39 0.08%
94 0x641ce4240508eae5dcaeffe991f80941d683ad64 8,322,821.28 0.08%
95 0xfb0503bbc1b48579028517269da46a0ec22b971c 8,228,177.00 0.08%
96 0x893e11a9553d28bce5ef20d805fd36f6a693d25e 8,228,177.00 0.08%
97 0xcb31c93a6e408b113ea5e13b4772bfc805723c4b 8,228,177.00 0.08%
98 0xb030b99d6248bee8642e95c014e0e9a8cd8f6e5d 8,228,177.00 0.08%
99 0xb83a2b5177f6629121b2f42846fdd71f2669e903 8,228,177.00 0.08%
100 0x96117a3bbf5c4d424c2fbbc42efdc8d64af53626 8,040,157.20 0.08%

ماشین حساب ارز

MATIC
USDT
تومان

جزییات ماتیک

قیمت ماتیک $0.7465
حجم کل بازار $6,520,229,385
حجم معاملات روزانه $410,433,424
رتبه در بازار #13
تغییرات یک ساعته -0.50%
تغییرات 24 ساعته 1.17%
تغییرات 7 روزه -2.76%
تغییرات 30 روزه -6.39%
تغییرات 60 روزه -21.098%
تغییرات 90 روزه 43.31%
تغییرات دیروز -1.84%
تغییرات امسال -71.0071%
تاریخ پیدایش 2019-04-28
قیمت شروع $ 0.0045
تغییرات حجم معاملات 24 ساعته 61.39%
بالاترین قیمت $ 2.92
تغییرات از بالاترین قیمت -74.46%
زمان بالاترین قیمت 2021-12-27
پایین ترین قیمت $ 0.0030
تغییرات از پایین ترین قیمت 24,688.16%
زمان پایین ترین قیمت 2019-05-09
پایین ترین قیمت دیروز $ 0.73
بالا ترین قیمت دیروز $ 0.77
ارز در دسترس 8,734,317,475 MATIC
تعداد کل ارز 10,000,000,000 MATIC

ارزهای مرتبط

oasis-network
oasis-network
$0.061
2.32%
0.07323232 ,0.07242600 ,0.07254121 ,0.07386601 ,0.07330339 ,0.07306055 ,0.07299739 ,0.07336504 ,0.07321176 ,0.07307064 ,0.07182626 ,0.07109103 ,0.07220240 ,0.07236417 ,0.07199436 ,0.07174876 ,0.07228023 ,0.07256093 ,0.07320845 ,0.07330665 ,0.07277765 ,0.07237574 ,0.07200773 ,0.07230688 ,0.07155745 ,0.07108869 ,0.07123033 ,0.07008797 ,0.06986700 ,0.07030785 ,0.06946472 ,0.06980426 ,0.06989704 ,0.06990974 ,0.06980639 ,0.06993718 ,0.06937083 ,0.06947233 ,0.06984105 ,0.07013179 ,0.06971648 ,0.06787533 ,0.06830133 ,0.06813406 ,0.06832151 ,0.06854242 ,0.06774029 ,0.06682493 ,0.06928571 ,0.06965867 ,0.06767001 ,0.06604796 ,0.06534946 ,0.06488667 ,0.06451818 ,0.06486518 ,0.06514256 ,0.06502779 ,0.06483184 ,0.06302055 ,0.06376619 ,0.06434673 ,0.06425435 ,0.06442794 ,0.06424275 ,0.06426271 ,0.06522014 ,0.06573209 ,0.06550293 ,0.06517225 ,0.06514643 ,0.06517531 ,0.06470603 ,0.06488881 ,0.06448377 ,0.06441642 ,0.06425516 ,0.06410207 ,0.06381466 ,0.06405028 ,0.06405311 ,0.06367150 ,0.06423510 ,0.06453956 ,0.06419987 ,0.06440546 ,0.06450051 ,0.06433923 ,0.06420677 ,0.06421109 ,0.06475194 ,0.06501200 ,0.06483744 ,0.06463966 ,0.06468273 ,0.06458430 ,0.06430814 ,0.06435740 ,0.06428187 ,0.06513764 ,0.06554167 ,0.06575485 ,0.06570432 ,0.06552127 ,0.06582911 ,0.06534796 ,0.06477287 ,0.06282367 ,0.06129211 ,0.06125910 ,0.06207763 ,0.06307140 ,0.06271654 ,0.06239705 ,0.06295240 ,0.06316126 ,0.06225127 ,0.06291104 ,0.06285299 ,0.06259674 ,0.06429919 ,0.06508352 ,0.06489376 ,0.06530125 ,0.06559351 ,0.06512128 ,0.06492359 ,0.06493963 ,0.06540731 ,0.06573888 ,0.06568994 ,0.06649514 ,0.06615650 ,0.06572879 ,0.06566180 ,0.06637125 ,0.06738326 ,0.06685655 ,0.06695541 ,0.06699403 ,0.06684569 ,0.06688824 ,0.06645771 ,0.06634721 ,0.06568663 ,0.06591224 ,0.06299571 ,0.06352409 ,0.06205382 ,0.06198688 ,0.06256291 ,0.06365736 ,0.06386044 ,0.06344457 ,0.06370093 ,0.06323880 ,0.06413328 ,0.06515356 ,0.06506026 ,0.06518431 ,0.06524888 ,0.06528270 ,0.06471040 ,0.06477296 ,0.06426986 ,0.06423061 ,0.06510542 ,0.06481473
blocknet
blocknet
$0.22
49.70%
0.19753427 ,0.19799511 ,0.19749221 ,0.19807443 ,0.19917218 ,0.19989854 ,0.19911832 ,0.19955123 ,0.19547921 ,0.19522114 ,0.19472426 ,0.20162414 ,0.20031011 ,0.20110463 ,0.20207283 ,0.20153035 ,0.20860147 ,0.20920935 ,0.20882259 ,0.20962874 ,0.20942331 ,0.20922934 ,0.19222119 ,0.19490321 ,0.21283765 ,0.21241417 ,0.21202719 ,0.21276913 ,0.21142074 ,0.21095011 ,0.21155794 ,0.21110198 ,0.21195975 ,0.21233500 ,0.20359714 ,0.20372049 ,0.20383378 ,0.20315024 ,0.20324665 ,0.20360796 ,0.20299370 ,0.20286077 ,0.20908070 ,0.20943551 ,0.20948823 ,0.20975552 ,0.20963593 ,0.20900965 ,0.20496581 ,0.20926078 ,0.21057705 ,0.20725134 ,0.20318994 ,0.20221229 ,0.20207598 ,0.20445676 ,0.20666799 ,0.20718593 ,0.20645148 ,0.20658518 ,0.20252654 ,0.20318196 ,0.20307648 ,0.20254734 ,0.20245267 ,0.20175025 ,0.20099099 ,0.20189178 ,0.20254977 ,0.20277334 ,0.20197884 ,0.20259097 ,0.20255970 ,0.20233135 ,0.20205917 ,0.20128982 ,0.20753442 ,0.20732702 ,0.20815214 ,0.20646056 ,0.19771414 ,0.19747311 ,0.19908924 ,0.20043450 ,0.20020035 ,0.19966046 ,0.20036796 ,0.20262907 ,0.20241988 ,0.20229834 ,0.20033660 ,0.20094288 ,0.20130725 ,0.20095584 ,0.19877637 ,0.19861197 ,0.19966502 ,0.19905440 ,0.19895610 ,0.19895490 ,0.20156917 ,0.20171553 ,0.20149594 ,0.20158140 ,0.20171063 ,0.20224323 ,0.20166792 ,0.20252152 ,0.19997481 ,0.19968911 ,0.19959186 ,0.20096229 ,0.20176173 ,0.20126062 ,0.19337805 ,0.19415975 ,0.19441864 ,0.19397972 ,0.19401211 ,0.19410613 ,0.19378204 ,0.19514397 ,0.20081615 ,0.20244271 ,0.19804066 ,0.19904234 ,0.19838571 ,0.20845357 ,0.20766941 ,0.20816174 ,0.20855627 ,0.20707334 ,0.20837281 ,0.20730592 ,0.20705434 ,0.20655227 ,0.20771105 ,0.20987036 ,0.20703041 ,0.20722543 ,0.20769578 ,0.20752988 ,0.20735214 ,0.20756945 ,0.20704529 ,0.19816605 ,0.19858961 ,0.19272224 ,0.19443002 ,0.19340087 ,0.19314383 ,0.19636969 ,0.19847617 ,0.19812616 ,0.19714207 ,0.19658153 ,0.19635565 ,0.19770151 ,0.19987980 ,0.20251108 ,0.20271179 ,0.20235050 ,0.20265591 ,0.20139553 ,0.20161290 ,0.20065219 ,0.20120332 ,0.20222228
yearn-finance
yearn-finance
$8,249.69
1.72%
9246.60 ,9263.08 ,9255.16 ,9427.53 ,9441.61 ,9363.16 ,9403.00 ,9540.47 ,9523.70 ,9478.26 ,9375.87 ,9353.52 ,9463.14 ,9509.43 ,9506.12 ,9504.73 ,9554.48 ,9575.06 ,9747.19 ,9881.57 ,10091.69 ,9968.62 ,10007.65 ,9985.82 ,9966.54 ,9907.82 ,10036.85 ,9861.06 ,9853.07 ,9915.91 ,9857.16 ,9910.84 ,9884.76 ,9846.10 ,9760.53 ,9816.01 ,9727.55 ,9727.35 ,9689.04 ,9654.14 ,9656.46 ,9436.91 ,9528.58 ,9509.50 ,9537.56 ,9556.91 ,9509.42 ,9421.01 ,9804.23 ,9760.71 ,9505.79 ,9330.50 ,9289.62 ,9202.86 ,9106.80 ,9123.11 ,9144.79 ,9128.02 ,9083.15 ,8966.99 ,9071.00 ,9076.10 ,9081.94 ,9086.63 ,9039.76 ,9019.52 ,9034.69 ,9098.40 ,9053.44 ,9053.22 ,9025.64 ,8984.56 ,8978.86 ,8935.06 ,8827.55 ,8797.07 ,8708.03 ,8723.15 ,8657.35 ,8724.64 ,8725.99 ,8668.89 ,8795.81 ,8794.98 ,8789.54 ,8840.28 ,8863.82 ,8831.77 ,8820.49 ,8866.33 ,8908.00 ,8940.94 ,8906.86 ,8862.79 ,8886.05 ,8903.09 ,8805.29 ,8825.66 ,8804.32 ,8868.15 ,8878.41 ,8872.21 ,8880.56 ,8846.58 ,8860.41 ,8775.02 ,8731.09 ,8517.71 ,8483.74 ,8506.38 ,8598.97 ,8662.60 ,8617.18 ,8587.16 ,8638.94 ,8633.64 ,8593.15 ,8607.65 ,8601.78 ,8613.71 ,8842.99 ,8893.36 ,8960.58 ,8927.17 ,8981.16 ,8984.71 ,8960.69 ,8946.97 ,8995.83 ,8993.12 ,9008.25 ,9106.60 ,9023.24 ,9007.02 ,9073.18 ,9126.09 ,9218.73 ,9194.16 ,9150.47 ,9185.79 ,9173.48 ,9178.00 ,9146.08 ,9209.95 ,9177.91 ,9249.22 ,8823.01 ,8909.30 ,8671.09 ,8643.20 ,8727.32 ,8927.05 ,8979.58 ,8897.89 ,8959.38 ,8879.50 ,9020.21 ,9082.31 ,9147.22 ,9159.32 ,9173.60 ,9175.45 ,9085.98 ,9082.54 ,9027.42 ,9016.10 ,9114.55 ,9064.93
sxp
sxp
$0.35
1.32%
0.40917354 ,0.40710823 ,0.40971109 ,0.41230919 ,0.41538466 ,0.41370548 ,0.41343929 ,0.41345533 ,0.41298973 ,0.41352897 ,0.40953452 ,0.40762998 ,0.40975136 ,0.41239671 ,0.41011490 ,0.40931607 ,0.40928867 ,0.41002382 ,0.41413804 ,0.41415405 ,0.41285283 ,0.41408770 ,0.41545039 ,0.41323695 ,0.41031591 ,0.40905431 ,0.41193915 ,0.40492632 ,0.40634169 ,0.40727122 ,0.40655604 ,0.40819889 ,0.40960676 ,0.40901496 ,0.40922955 ,0.40883344 ,0.40632348 ,0.40596321 ,0.40879284 ,0.40925458 ,0.40805369 ,0.39823333 ,0.40097187 ,0.39717505 ,0.39822792 ,0.39929677 ,0.39598306 ,0.39022687 ,0.40039851 ,0.40285092 ,0.39454401 ,0.38466560 ,0.38103731 ,0.38070298 ,0.37912322 ,0.37798397 ,0.37873933 ,0.37760773 ,0.37374531 ,0.36692519 ,0.36777424 ,0.36762701 ,0.36671017 ,0.36636720 ,0.36458471 ,0.36203256 ,0.36536548 ,0.36679359 ,0.36541474 ,0.36478776 ,0.36670203 ,0.36654189 ,0.36567599 ,0.36568152 ,0.36380784 ,0.36226355 ,0.36164700 ,0.36166970 ,0.36040996 ,0.36180440 ,0.36098521 ,0.36003062 ,0.36346136 ,0.36344996 ,0.36000474 ,0.36348337 ,0.36587162 ,0.36315771 ,0.36237678 ,0.36133528 ,0.36364995 ,0.36440281 ,0.36481858 ,0.36422848 ,0.36765146 ,0.36679480 ,0.36720666 ,0.36772919 ,0.36884628 ,0.37100263 ,0.37089361 ,0.37033363 ,0.37152655 ,0.37073983 ,0.37225526 ,0.36963327 ,0.36642985 ,0.36006185 ,0.35856810 ,0.35764996 ,0.36181110 ,0.36518124 ,0.36338439 ,0.36122231 ,0.36356872 ,0.36410381 ,0.36208196 ,0.36416574 ,0.36425355 ,0.36384306 ,0.36958613 ,0.37156933 ,0.37018549 ,0.37235751 ,0.37419678 ,0.37540396 ,0.37389628 ,0.37242145 ,0.37404409 ,0.37466218 ,0.37428916 ,0.37883765 ,0.37441128 ,0.37310038 ,0.37325224 ,0.37603509 ,0.38057658 ,0.38094212 ,0.37908544 ,0.38095694 ,0.38212783 ,0.38218048 ,0.37978450 ,0.37893388 ,0.37729445 ,0.37802285 ,0.36709179 ,0.36670304 ,0.36341784 ,0.36209975 ,0.36360837 ,0.36946414 ,0.37241367 ,0.36885796 ,0.36960560 ,0.36762567 ,0.37296052 ,0.37458927 ,0.37854153 ,0.37912740 ,0.37937636 ,0.38034586 ,0.37746468 ,0.37546675 ,0.37496426 ,0.37531985 ,0.37806092 ,0.37697750
اخبار فوری
همه
امروز مهم‌ترین داده‌های موثر بر رمز ارزها منتشر خواهند شد
2 ساعت پیش
22
8
یک هکر، 950000 دلار رمز ارز از آدرس‌های بیهوده‌ی رمز ارزی که توسط ابزار Profanity ایجاد شدند، به سرقت برد.
پاسخ بایننس به قانونگذاران آفریقا جنوبی
3 ساعت پیش
23
6
صرافی بایننس، پس از گذشت 4 سال از ترک ژاپن، به دنبال کسب مجوز فعالیت در این کشور است.
با بروز احساسات ترس و وحشت از ریزش بازار، در دو ماه گذشته کمپانی‌های ارز دیجیتال بیش از 1500 نفر را اخراج کرده‌اند.
4 ساعت پیش
19
11
محققان باور دارند که تراکنش‌های برگشت پذیر، منجر به کاهش سرقت در عرصه رمز ارزها خواهد شد.
ممنوعیت پرداخت با رمز ارز در روسیه توسط پوتین اعمال شد
5 ساعت پیش
14
3
کارشناسان رمز ارزها خواستار تشکیل گروه کاری برای توسعه‌ی استاندارد بهینه برای استخراج رمز ارزها در روسیه هستند.
مصادره‌ی مرکز استخراج 790 هزار دلاری توسط دولت چین
5 ساعت پیش
1
4
با گذشت هفته‌ها از مرج اتریوم، قیمت کارت‌های گرافیک در چین افت پیدا کرده است.
دامنه‌ی NFTs.com به مبلغ هنگفت 15 میلیون دلار خریداری شد
6 ساعت پیش
17
12
شرکت دیزنی در جستجوی وکیل شرکتی، برای فناوری‌های نوظهور و NFTها است.

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

نرخ توکن سوزی شیبا، سه رقمی شد

نرخ توکن سوزی شیبا، سه رقمی شد

بررسی گذشته‌ی اتریوم توسط سه شخصیت محبوب رمز ارزها

بررسی گذشته‌ی اتریوم توسط سه شخصیت محبوب رمز ارزها

هاسکینسون: صحبت پیرامون کاردانو برای جامعه اتریوم جرم است

هاسکینسون: صحبت پیرامون کاردانو برای جامعه اتریوم جرم است

دارایی نهنگ‌های بیت کوین در پایین‌ترین سطح در 29 ماه اخیر

دارایی نهنگ‌های بیت کوین در پایین‌ترین سطح در 29 ماه اخیر

اپ استور اپل، امکان فروش NFTها را فراهم کرد

اپ استور اپل، امکان فروش NFTها را فراهم کرد

اعلامیه‌ی قرمز اینترپل برای کوان صادر شد

اعلامیه‌ی قرمز اینترپل برای کوان صادر شد

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا