قیمت شیبا اینو | نمودار قیمت لحظه ای شیبا اینو امروز (SHIB)

SHIB

شیبا اینو SHIB

رتبه 14#
token
$0.00001111
-2.59%

0 تومان

SHIB  شیبا اینو  SHIB
Price:
$0.00001111
  -2.59%
حجم بازار
$6,102,210,157
-2.59%
حجم بازار کاملا رقیق شده (FDV)
$6,554,230,142
-2.59%
حجم معاملات
24h
$308,356,147
-51.33%
سکه در گردش
549,063,278,876,302 SHIB
عرضه کل
0

قیمت شیبا اینو | قیمت SHIB

قصد دارم در همین ابتدا به شما کاربر زوم ارزی عزیز اعلام کنم، قیمت شیبا اینو یا قیمت SHIB در همین لحظه معادل 0.00001111 دلار است، که اگر قیمت دلار در کشور عزیزمان ایران معادل 32,399 تومان باشد، می توان گفت قیمت لحظه ای شیبا اینو یا قیمت لحظه ای SHIB، معادل 0 تومان است. شایان ذکر است که قیمت ارز شیبا اینو در (زوم ارز | پایگاه جامع اطلاع رسانی ارز های دیجیتال و بلاکچین) به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.
ارز دیجیتال شیبا اینو یا SHIB در رتبه 14 از بازار های ارز دیجیتال قرار دارد. همچنین ارزش بازار ارز دیجیتال شیبا اینو، 6.10 میلیارد دلار میلیارد دلار می باشد و حجم معاملات رمز ارز شیبا اینو | SHIB، 308.36 میلیون دلار میلیارد دلار می باشد. اگر بخواهیم درصد تغییرات قیمت شیبا اینو را رصد کنیم، می توان گفت قیمت شیبا اینو در 1 ساعت گذشته دچار 0.35% درصد تغییر بوده است و در 24 ساعت گذشته -2.59% درصد تغییر را تجریه کرده است، همچنین در 7 روز گذشته قیمت ارز شیبا اینو 4.78% درصد تغییر کرده است. و قیمت شیبا اینو در 30 روز گذشته و 60 روز گذشته و همچنین یکسال گذشته به ترتیب تغییرات -10.29%، -1.70%، -67.44% را تجربه کرده است. بالاترین قیمتی که ارز شیبا اینو یا SHIB در روز گذشته تجربه کرده است، مبلغ 0.000012 دلار است، و پایین ترین قیمتی که رمز ارز شیبا اینو یا SHIB در 24 گذشته تجربه کرده است 0.000011 دلار می باشد.
شایان ذکر است در حال حاضر بالاترین قیمتی را که ارز شیبا اینو تجربه کرده است مبلغ 0.000088 دلار است، به عبارتی می توان گفت قیمت 0.000088 دلار برای شیبا اینو، ATH در نظر گرفته می شود و همچنین کمترین قیمتی را که رمز ارز شیبا اینو تا بحال تجربه کرده است، 0.000000000082 دلار می باشد.پس می توان گفت ATL ،شیبا اینو تا این لحظه مبلغ 0.000000000082 دلار می باشد.
شیبا اینو یا Shiba Inu که با نماد اختصاصی SHIB نمایش داده می شود، شیبا اینو یک ارز دیجیتال یا یک شکلی از دارایی ارز دیجیتال است که در بازار های مربوط به کریپتو مورد معامله قرار می گیرد.این ارز دیجیتال در تاریخ 2020-08-01 به وجود آمده است و همچنین قیمت شیبا اینو با مبلغ 0.0000000016 دلار آغاز شده است. می توان گفت ارز شیبا اینو از کد های 0 و 1 ایجاد شده است که این ارز های دیجیتال یک واحد برای تبادل می باشد، ولی اصلا ماهیت فیزیکی ندارند. شما می توانید با استفاده از ارز های دیجیتال پرداخت های آنی در سطح بین الملل را داشته باشید. دوستانی که هلدر یا تریدر ارز دیجیتال شیبا اینو هستند، هر لحظه می خواهند قیمت لحظه ای شیبا اینو یا SHIB را دنبال کنند، به همین دلیل تیم زوم ارز در تلاش است که قیمت ها را به صورت لحظه ای آپدیت کند. همچنین تیم زوم ارز در تلاش است که در کوتاه ترین زمان، دقیق ترین قیمت ها و اطلاعات را در اختیار شما همراهان عزیز قرار دهد.

چرا قیمت لحظه ای ارز شیبا مهم است؟

اگر شما کاربران زوم ارزی قصد ترید در دنیای ارزهای دیجیتال داشته باشید، باید از قیمت لحظه دائما با خبر باشید تا بتوانید یک ترید موفق را تجربه کنید و هنگامی که شما قصد خرید یا فروش ارز شیبا را دارید می بایست از قیمت لحظه ای آن اطلاع داشته باشید. شما کاربران زوم ارزی می توانید با مراجعه به صفحه https://www.zoomarz.com/coins/shiba-inu/ در وب سایت زوم ارز از قیمت لحظه ای ارز شیبا مطلع گردید.


نیم نگاهی به ارز دیجیتال شیبا و تاثیر قیمت آن بر دیگر ارزهای دیجیتال

نیم نگاهی به ارز دیجیتال شیبا و تاثیر قیمت آن بر دیگر ارزهای دیجیتال

 

ارز دیجیتال شیبا با نماد اختصاری SHIB شناخته شده است. این رمز ارز در آگوست سال 2020 توسط شخص یا گروهی به نام ریوشی به بازار ارزهای دیجیتال طراحی و در جولای سال 2020 در بازار کریتوکارنسی لیست گردید. این رمز ارز بر بستر بلاکچین اتریوم به عنوان یک توکن ERC – 20 به وجود آمد. بهتر است بدانید بزرگترین سرمایه گذار این رمز ارز ویتالیک بوترین شناخته شده است. او در ابتدا عرضه این رمز ارز طی اقدامی 90 درصد ارز شیبا خود را سوزاند و ادعا او بعد از این عمل این بود که نمی خواهد چنین قدرتی را در اختیار داشته باشد.
بهتر است بدانید شیبا اینو تنها یک توکن نیست بلکه یک توکن ابزاری است و توسعه دهندگان از همان ابتدا بر روی توسعه پلتفرم شیبا در حال تحقیق و اجرایی کردن یکسری از خدمات بودند. که اغلب آنها همچون متاورس و صرافی غیر متمرکز شیبا امروزه بسیار مورد پسند کاربران قرار گرفته اند.
همانطور که می دانید شیبا یک توکن مبنتی بر بلاکچین اتریوم می باشد. بهتر است بدانید علاوه بر سازگار بودن با بلاکچین اتریوم، از بلاکچین اتریوم می توان به عنوان یک میزبان برای ورود به شیبا استفاده کرد.
بهتر است بدانید ساختار شیبا اینو از سه توکن ایجاد شده است و به کاربرانش اجازه می دهد، تا از خدمات گوناگون آنها استفاده نمایند. در ادامه این سه توکن را ذکر خواهیم کرد.

 • شیبا اینو (SHIB)

شیبا ارز اصلی این پروژه شناخته شده است و کل بلاکچین اصلی را توکن شیبا اینو تشکیل می دهد.

 • لیش (LEASH)

لیش به عنوان دومین توکن این پروژه شناخته شده است و نشان دهنده طرف دیگر ارز شیبا می باشد.

 • بون (BONE)

توکن بون به عنوان توکن بلاکچین شیبا اینو شناخته شده است و قرار است، در آینده امکان شراکت در پروژهای غیر متمرکز را برای فعالان در این رمز ارز را فراهم نماید.

آیا ارز شیبا استخراج می شود؟

همانطور که می دانید برای استخراج ارزهای دیجیتال می بایست رمز ارزها در ساختار اصلی خود از الگوریتم اثبات کار به کار بگیرند، اما ارز شیبا در ساختار خود از الگوریتم اثبات سهام به کار گرفته است به همین دلیل این رمز ارز قابلیت استخراج ندارد.

کیف پول های ارز شیبا

همانطور که می دانید قبل از خرید ارز دیجیتال مدنظر می بایست اقدام به خرید و یا تهیه کیف پول دیجیتالی پشتیبانی از ارز مربوطه کنید. در این قسمت قصد داریم چند نمونه از کیف پول هایی را که از ارز شیبا پشتیبانی می کنند را ذکر نماییم.

 • کیف پول کوین بیسCoinbase
 • کیف پول تراست Trust wallet
 • کیف پول متامسک META MASK
 • کیف پول اتمیک ATOMIC Wallet

صرافی های پشتیبانی کننده از ارز شیبا

همانطور که می دانید برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال باید به صرافی های پشتیبانی کننده از ارز مدنظر مراجعه کنیم. شما کاربران زوم ارزی می توانید با مراجعه به وب سایت کوین مارکت گپ لیست کاملی از صرافی های پشتیبانی کننده ارز شیبا را مشاهده نمایید. در ادامه قصد داریم برخی از صرافی های پشتیبانی کننده ارز شیبا را نام ببریم با ما همراه باشید.

 • صرافی 1inch
 • صرافی Coin Bene
 • صرافی OX
 • صرافی یونی سو آپUni Swap
 • صرافی Poloniex
 • صرافی Hoo
 • صرافی Hotbit
 • صرافی Bilaxy

روند قیمتی ارز شیبا

روند قیمتی ارز شیبا

در این قسمت قصد داریم به بررسی روند قیمتی ارز شیبا بپردازیم در حال حاضر این رمز ارز رتبه 13 بازار کریپتوکارنسی را به خود اختصاص داده است. رمز ارز شیبا اینو درمی سال 2021 در بازار ارزهای دیجیتال با محدوده قیمتی 0.00001238 لیست شده است و بعد از اینکه این ارز وارد بازار ارز دیجیتال شد به صورت ناگهانی صعود کرد و بعد از آن با افت قیمت در محدوده 0.00000507 رو به رو شد. در همان ابتدا کاربران توانستند. از این بازار سود خوبی دریافت کنند. ارز شیبا در اکتبر 2021 بالاترین محدوده قیمتی را در سطح 0.00003098 به ثبت رساند و پس از آن بازار روند کاملا نزولی به خود گرفت تا جایی که در ژوئن 2022 به پایین ترین حد خود یعنی 0.00000713 رسید و درحال حاضر بازار در مسیر نزولی و صعودی در یک کانال مشخص می باشد.


تحلیل ارز شیبا

تحلیل ارز شیبا

توصیه می کنیم قبل از ورود به بازار های ارز دیجیتال کاملا با روش تحلیل بازار ارزهای دیجیتال آشنا شوید. زیرا اگر قصد سرمایه گذاری در این بازار ارز شیبا را دارید، می بایست از قدرت تحلیل بالایی از بازار برخوردار باشید. تا بتوانید با تحلیل از بازار ارز با رفتار کندل ها و نمودار رفتار های آینده بازار را پیش بینی کنید، در نهایت به سود خوبی از بازار دست یابید.

 • تحلیل تکنیکال ارز شیبا

تحلیل تکنیکال یکی از پرکاربرد ترین تحلیل ها در بازار ارزهای دیجیتال و تریدرها محسوب می شود. تحلیل گران با بررسی حجم معاملات، نمودار ها و کندل های ارز شیبا اقدام به تهیه گزارشی مبنی بر صعودی بودن و یا نزولی بودن قیمت بازار این رمز ارز می کنند. برای تحلیل تکنیکال ارز شیبا و یا هر ارز دیگری آشنایی با رفتارهای بازار یک امر مهم محسوب می شود. ممکن است روند قیمتی ارز شیبا علاوه بر صعودی و یا نزولی رفتاری همچون افزایش و یا کاهش قیمت در یک کانال خاص را تجربه نماید.

 • تحلیل فاندامنتال ارز شیبا

تحلیل فاندامنتال روشی است که تحلیل گران بازار ارز شیبا را با توجه به عوامل اقتصادی و حواشی اخبار در حیطه این رمز ارز آن را بررسی می نمایند، تا بتوانند گزارشی مناسب براساس رفتار بازار مبنی بر صعودی یا نزولی بودن بازار را ارائه دهند. تحلیل گرا بر این عقیده هستند عوامل اقتصادی و سیاسی تاثیر زیادی بر نوع تحلیل فاندامنتال دارد.
به عنوان مثال جنگ روسیه و اوکران تاثیر بسزایی در کاهش قیمت ارزهای دیجیتال در حال حضر گذاشته است.

 • تحلیل سنتیمنتال ارز شیبا

امروزه با پیشترفت قابل ملاحظه تحلیل در دنیای ارزهای دیجیتال معاملات به صورت حرفه ای تر و آگاهانه صورت می گیرد. اغلب کاربران فعال در حوزه ترید دستی بر تحلیل بازار دارند و این امر باعث شده آنها رفتار بازار در آینده به خوبی پیش بینی کنند. تحلیل سنتیمنتال در واقع تحلیلی است که به بررسی رفتار و روانشناسی سرمایه گذاران فعال در این حوزه می پردازند. تحلیلگران می بایست آشنایی دقیقی بر چگونگی رفتار سرمایه گذاران شیبا داشته باشند تا بتوانند تحلیلی درست از این بازار ارائه دهند. به صورت کلی تحلیل سنتیمنتال تلفیق بسیار خوبی از از دو تحلیل تکنیکال و فاندامنتال می باشد.


عوامل موثر بر قیمت شبکه شیبا

عوامل موثر بر قیمت شبکه شیبا
 •  ارزش شبکه:

همانطور که می دانید با افزایش حجم معاملات در شبکه اصلی یک ارز موجب افزایش قیمت آن می شود. اگر حجم معاملات در بازار ارز دیجیتال شیبا افزایش یا کاهش یابد تاثیر مستقیمی بر روی ارز شیبا خواهد گذاشت.

 •  عرضه و تقاضا:

همانطور که می دانید عرضه و تقاضا دو رکن اساسی در بازارهای مالی و کالا محسوب می شوند. هرگاه یکی از این دو عامل بر دیگری پیشی بگیرد، بازار با افزایش و کاهش قیمت روبه رو خواهد شد.

 • رقبا:

رقابت در حوزه بازار های ارز دیجیتال یکی از عوامل رشد و شکوفایی بر شمرده می شود. زیرا توسعه گران و سازندگان ارزهای دیجیتال برای بقا و ارتقا در این بازارا می بایست نظر کاربران را با توسعه ارزها و ارائه خدمات بیشتر توسط آن ها بیش از بیش جلب نمایند. اما گاها نیز مشاهده شده این رقابت به صورت ناجوانمردانه ای باعث حذف و یا کمرنگ شدن یک ارز شده است.

 • تحلیل گران:

تحلیل گران با ارائه گزارشی نسبت به روند قیمتی بازار در روزهای آینده با بررسی نمودارها و کندل های روزانه می توانند، کاربران را به سمت یک رمز ارز سمت و سو بدهند.

مهمترین علت های افزایش قیمت شبکه شیبا

 • افزایش ارزش شبکه شیبا:

اگر در بازار حجم معاملات شبکه شیبا ازایش یابد یکی سرمایه گذاران و هولدر های بزرگ بازار این رمز ارز را حمایت کنند شاهد افزایش قیمت شبکه شیبا و در نهایت افزایش قیمت ارز شیبا خواهیم بود.

 • افزایش تقاضا:

همانطور که گفتیم پیشی گرفتن دو عامل تقاضا و عرضه باعث نوسان قیمت در بازار می شود. اگر در بازار ارز شیبا به صورت کم عرضه شود اما تقاضا برای خرید این رمز ارز از سمت کاربران افزایش یابد. در این هنگام شاهد افزایش قیمت ارز شیبا خواهیم بود.

 • رقبا:

در بازار ارزهای دیجیتال توسعه دهندگان برای افزایش میزان حجم معاملات خود دائما در حال افزایش خدمات و سرعت بخشیدن به بلاکچین مدنظر خود هستند تا از این طریق بتوانند با افزایش حجم معاملات قیمت رمز ارز خود را افزایش دهند.

 •  تحلیل گران:

تحلیل گران ارز های دیجیتال با بررسی کندل ها و نمودارهای ارز شیبا با وجه به اخبار و حواشی پیرامون این رمز ارز تا مدتی روند قیمتی این رمز ارز را صعودی گزارش می دهند و این امر باعث سرازیر شدن تعداد زیادی کاربر برای سرمایه گذاری در این رمز ارز می شود در نهایت شاهد افزایش قیمت ارز شیبا خواهیم بود.

مهمترین علت های کاهش قیمت شبکه شیبا

 •  کاهش ارزش شبکه شیبا :

همانطور که می دانید کاهش حجم معاملات در شبکه اصلی ارز شیبا می تواند، تاثیر مستقیمی بر کاهشحجم معاملات و در نهایت قیمت ارز شیبا بگذارد.

 •  افزایش عرضه:

اگر در بازار ارزهای دیجیتال با افزایش عرضه ارز دیجیتال مواجه شویم، اما میزان تقاضا به نسبت به میزان عرضه کمتر باشد. در این مواقع ارز شیبا با کاهش قیمت مواجه خواهد شد.

 • رقبا:

همانطور که گفتیم گاهی در بازار ارزهای دیجیتال رقابت کاملا سازنده می باشد. اما گاهی اوقات توسعه دهندگان دیگر رمز ارزها برای افزایش رتبه و جایگاه خود در این بازار اقدام به پخش اخبار و ایجاد حواشی می کنند تا به عنوان مثال به ساختار اصلی ارز شیبا ضربه بزنند تا مانع از توسعه و فعالیت این ارز در این بازارشوند .

 • تحلیل گران:

همانطور که گفتیم تحلیل گران با ارائه گزارش های خود نسبت به روند بازار می توانند، در قیمت ارز تاثیر گذار باشند به عنوان مثال اگر جمعی از تحلیل گران با گزارشی را مبنی بر نزولی بودن روند قیمتی بازار ارز شیبا گزارش دهند، کاربران با اعتماد به این گزارش برای جلوگیری از ضرر های آتی اقدام به خروج سرمایه خود از بازار ارز شیبا می کنند. در نتیجه روند قیمتی ارز شیبا شیب نزولی را به خود می گیرد.

رابطه قیمت ارز شیبا با متغیر های اقتصادی

همانطور که می دانید در بازار های مالی گاها مشاهده شده تغییر قیمت در سه عنصر طلا، یورو و دلار می تواند تاثیر مستقیمی بر دیگر کالاها و همچنین ارز دیجیتال داشته باشد. اما اگر شما از افرادی هستید که هر روز بازار های مالی را رصد می کنید احتمالا مشاهده کرده اید که گاها این عناصر بر بازار ارزهای دیجیتال تاثیر می گذارند و در برخی مواقع نیز آنها روندی برعکس به یکدیگر را طی می کنند.

آیا قیمت طلا بر قیمت ارز شیبا اثر دارد؟

اگر شما یکی از افرادی هستید که به صورت روزانه بازار ارز شیبا و طلا را با یکدیگر رصد می کنید، احتمالا مشاهده کرده اید، که گاها روند این دو شاخص در یک مسیر و یا در برخی از مواقع بر عکس یکدیگر می باشد. پس نمی توانیم بگوییم که این دو شاخص بر یکدیگر تاثیر می گذارند.

آیا قیمت دلار بر قیمت ارز شیبا اثر دارد؟

همانطور که می دانید کاربران ایرانی برای خرید ارز شیبا می بایست ابتدا در یک صرافی ایرانی اقدام به ثبت نام و تبدیل ارز ریالی به دلار یا استیبل کوین مد نظر کنند و سپس در یک صرافی خارجی ثبت نام و اقدام به خرید ارز شیبا کنند. همانطور که گفتیم کاربران برای خرید ارزهای دیجیتال می بایست دلار را با نرخ روز تهیه کنند این امر بر قیمت ارز شیبا تاثیر گذار است.

محاسبه قیمت ارز شیبا به تومان

شما کاربران زوم ارزی با مراجعه به صفحه قیمت لحظه ای می توانید از قیمت ارز شیبا به صورت لحظه به تومان باخبر شوید. علاوه برآن تیم زوم ارز ماشین حساب ارزدیجیتال را برای دسترسی و محاسبه راحت قیمت ارز شیبا به تومان و دیگر ارزها را فراهم آورده است.


آینده قیمت ارز شیبا

آینده قیمت ارز شیبا

همانطور که می دانید این توکن بیشتر تحت حمایت اینفلوئسرها و سلبریتی ها و سلبریتی ها می باشد که بیشتر به عنوان یک توکن کاربر محور شناخته شده است. توسعه دهنده این رمز ارز با استفاده از نام نژاد سگ دوج کوین در ارز خود توانست طرفداران دوج را به سمت شیبا اینو هدایت کند. این توکن به واسطه کاربران شبکه های اجتماعی و جذب کاربران بی شمار توانست آن صعود قابل ملاحظه را به ثبت برساند. پس این رمز ارز می واند توسط این دو اهرم دوباره رشد کند و این امر خارج از انتظار نیست.


سوالات متداول

 1. چگونه ارز شیبا بخریم؟

شما می توانید با مراجعه به صرافی های معتبر و ثبت نام در این صرافی ها اقدام به خرید ارز شیبا کنید. اما کاربران ایراانی قبل از خرید می بایست پول ریالی خود را به دلار تبدیل نمایند برای این کار بهتر است، ابتدا در یک صرافی ایرانی ثبت نام و پول خود را به دلار تبدیل کنند. بقیه مراحل را توسط یک صرافی خارجی انجام دهند زیرا کارمزد صرافی های خارجی بسیار کمتر از صرافی های ایرانی می باشد.

 1. چگونه ارز شیبا را بفروشیم؟

برای فروش ارز شیبا نیز باید به صرافی های پشتیبانی کننده از این رمز ارز مراجعه کنید. شما می توانید رمز ارز خود را به ارز فیات و یا هر ارز دیجیتال دیگری در ین صرافی ها تبدیل نمایید.

 1. چگونه با ارز شیبا ترید کنیم؟

تحلیلگران بر این باورند ترید درحوزه  ارز شیبا را می بایست به صورت بلند مدت انجام داد. زیرا ممکن است بعد از سوزاندن مقدار زیادی از رمز ارز دوباره شاهد رشد آن باشیم و کاربران در این زمان سود مناسبی را از این بازار دریافت نمایند.

 1. چگونه اخبار مربوط به ارز شیبا را بیابیم؟

برای بدست آوردن اخبار می بایست به سایت های معتبر مراجعه کنید، تا بتوانید اطلاعاتی درست در رابطه با ارز دیجیتال شیبا بدست آورید. تیم زوم ارز با طراحی صفحه ای به نام اخبار فوری ارز دیجیتال توانسته اخبار را ارز شیبا و دیگر ارزها را به صورت لحظه ای در اختیار کاربران خود قرار دهد. امیدواریم با اشتراک گذاشتن اخبار در حوزه دیجیتال به شما کمک شایانی کرده باشیم.

 

تکنیکال

نمودار عمق بازار بیت کوین

تاثیر عمق بازار شیبا اینو

عمق خرید
$۲۱۹,۸۸۹,۷۲۴.۵۸
تاثیر قیمت
$۳۹,۸۲۷.۶۳
درصد تاثیر
% ۸۴۴.۲۹
میانگین قیمت
$۴۷.۱۷
عمق فروش
$۲,۶۰۰,۹۹۰,۹۷۲.۳۶
تاثیر قیمت
$۳۰۷,۷۴۴.۱۱
درصد تاثیر
% ۰.۸۸۵۲۹۰
میانگین قیمت
$۳۴۷,۶۱۹.۷۱
Date Open High Low Close Volume Market Cap
Jul 27,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $497,164,432.26 $6,307,655,999.30
Jul 28,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $675,002,933.55 $6,507,185,583.05
Jul 29,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $576,891,147.75 $6,454,630,567.40
Jul 30,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $683,137,653.24 $6,542,610,633.75
Jul 31,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $421,765,443.32 $6,430,388,289.44
Aug 01,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $616,917,563.04 $6,587,015,628.27
Aug 02,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $395,081,059.51 $6,467,873,022.54
Aug 03,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $317,439,051.96 $6,499,990,160.80
Aug 04,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $301,914,202.15 $6,496,580,261.51
Aug 05,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $337,423,840.85 $6,656,955,385.45
Aug 06,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $278,723,005.01 $6,569,970,024.10
Aug 07,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $225,119,696.26 $6,607,752,112.40
Aug 08,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $553,334,119.47 $6,748,176,298.86
Aug 09,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $590,838,988.41 $6,615,882,909.16
Aug 10,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $418,731,354.83 $6,788,650,859.19
Aug 11,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $496,656,655.81 $6,763,845,633.18
Aug 12,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $331,254,897.71 $6,961,518,436.41
Aug 13,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $350,167,368.59 $6,935,316,084.16
Aug 14,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $3,873,103,860.49 $9,285,829,503.27
Aug 15,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $2,327,359,499.41 $8,400,812,581.60
Aug 16,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $1,302,891,507.01 $8,690,636,446.51
Aug 17,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $1,047,374,796.67 $8,104,709,843.03
Aug 18,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $557,409,408.21 $7,428,212,229.29
Aug 19,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $1,128,117,927.17 $7,240,497,353.68
Aug 20,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $745,673,615.34 $7,080,738,740.86
Aug 21,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $432,719,643.50 $7,412,142,560.04
Aug 22,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $447,215,232.88 $7,233,988,538.78
Aug 23,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $401,297,299.42 $7,309,311,392.28
Aug 24,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $397,540,278.02 $7,164,144,816.87
Aug 25,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $959,400,150.90 $7,649,876,525.96
Aug 26,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $819,192,697.34 $6,814,154,872.86
Aug 27,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $437,249,950.27 $6,676,895,629.89
Aug 28,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $328,030,701.67 $6,463,109,789.49
Aug 29,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $393,463,237.27 $6,861,615,992.80
Aug 30,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $378,833,439.03 $6,687,319,233.79
Aug 31,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $290,944,041.17 $6,641,897,869.55
Sep 01,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $284,561,702.91 $6,753,252,613.14
Sep 02,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $295,889,010.86 $6,684,012,898.39
Sep 03,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $219,322,328.80 $6,757,780,215.99
Sep 04,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $553,998,914.58 $7,043,373,460.54
Sep 05,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $322,249,005.66 $6,920,911,551.45
Sep 06,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $502,320,542.60 $6,592,194,985.10
Sep 07,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $322,581,606.51 $6,731,341,097.42
Sep 08,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $323,307,667.72 $6,708,969,181.84
Sep 09,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $906,904,714.53 $7,108,878,784.18
Sep 10,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $650,509,216.48 $7,297,974,098.36
Sep 11,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $539,982,449.72 $7,139,366,303.57
Sep 12,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $502,161,292.19 $7,070,122,699.39
Sep 13,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $455,179,754.57 $6,734,560,679.35
Sep 14,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $323,663,526.67 $6,696,948,367.07
Sep 15,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $321,682,028.03 $6,424,992,401.53
Sep 16,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $240,124,970.78 $6,344,519,176.46
Sep 17,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $191,744,548.68 $6,561,214,020.30
Sep 18,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $277,027,590.05 $5,832,050,551.52
Sep 19,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $346,595,419.32 $6,039,140,337.31
Sep 20,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $233,231,568.05 $5,780,346,200.16
Sep 21,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $345,248,632.95 $5,719,399,827.43
Sep 22,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $216,459,758.22 $5,960,047,339.09
Sep 23,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $337,933,781.31 $6,081,444,331.86
Sep 24,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $713,605,265.42 $6,177,862,514.07
Sep 25,2022 $0.00 $0.00 $0.00 $0.00 $298,521,656.75 $6,047,944,320.57
Source Pairs Price +2% Depth -2% Depth Volume Liquidity
Binance SHIB/USDT $0.00 $1,280,831.32 $1,251,495.31 $50,216,868.55 655.00
Binance SHIB/BUSD $0.00 $485,255.43 $578,276.58 $21,135,987.95 610.00
Coinbase Exchange SHIB/USD $0.00 $1,096,277.17 $1,259,497.21 $17,914,023.65 597.00
Binance SHIB/TRY $0.00 $113,644.33 $101,104.45 $11,420,934.50 651.00
KuCoin SHIB/USDT $0.00 $238,790.62 $361,366.95 $5,480,935.14 430.00
Gate.io SHIB/USDT $0.00 $224,043.60 $321,850.77 $5,237,305.61 568.00
Huobi Global SHIB/USDT $0.00 $107,910.59 $269,440.62 $1,659,342.83 423.00
Binance.US SHIB/USDT $0.00 $136,671.19 $171,968.06 $952,556.99 695.54
Binance SHIB/EUR $0.00 $36,746.63 $53,486.41 $815,620.95 663.94
Kraken SHIB/USD $0.00 $326,887.49 $560,107.66 $501,118.55 555.00
Binance SHIB/DOGE $0.00 $40,495.28 $36,767.51 $339,671.57 513.00
FTX SHIB/USD $0.00 $20,599.70 $44,486.20 $292,541.48 410.00
Binance SHIB/BRL $0.00 $22,263.98 $21,201.10 $229,191.51 725.48
Coinbase Exchange SHIB/EUR $0.00 $169,106.94 $233,979.29 $219,031.46 495.00
Poloniex SHIB/USDT $0.00 $21,400.92 $14,733.67 $204,563.75 420.00
Coinbase Exchange SHIB/GBP $0.00 $56,111.64 $75,192.58 $183,281.21 452.00
Kraken SHIB/EUR $0.00 $203,801.50 $225,282.30 $112,336.88 518.00
Poloniex SHIB/USDD $0.00 $341.51 $670.82 $101,835.18 174.00
Binance SHIB/AUD $0.00 $24,802.09 $25,012.10 $96,841.80 758.55
Coinbase Exchange SHIB/USDT $0.00 $68,599.48 $90,471.07 $87,097.07 337.00
Gemini SHIB/USD $0.00 $64,131.20 $45,366.82 $85,401.69 498.00
KuCoin SHIB/USDC $0.00 $35,715.78 $48,266.25 $72,753.47 386.00
Binance SHIB/GBP $0.00 $1,524.88 $3,503.31 $51,927.59 888.91
Binance.US SHIB/BUSD $0.00 $49,319.87 $42,882.41 $34,864.15 700.95
FTX US SHIB/USD $0.00 $21,955.42 $20,313.91 $19,562.83 367.00
Gate.io SHIB/USD $0.00 $22,001.95 $15,351.40 $14,000.17 447.00
Huobi Global SHIB/USDC $0.00 $1,874.00 $1,113.61 $13,267.81 142.00
KuCoin SHIB/DOGE $0.00 $10,540.37 $7,552.54 $4,952.24 356.00
Poloniex SHIB/USDC $0.00 $1,294.78 $1,295.19 $2,697.21 179.00
Bittrex SHIB/USD $0.00 $304.92 $1,795.73 $2,653.77 148.00
Gate.io SHIB/TRY $0.00 $10,695.01 $9,856.35 $1,187.03 301.00
Uniswap (V2) SHIB/WETH $0.00 $0.00 $0.00 $363,369.23 621.83
Bitfinex SHIB/USD $0.00 $0.00 $0.00 $138,044.31 0.00
Bitfinex SHIB/USDT $0.00 $0.00 $0.00 $73,618.19 0.00
Uniswap (V2) ELON/SHIB $0.00 $0.00 $0.00 $102.69 0.00
Uniswap (V2) SHIB/TSUKA $0.00 $0.00 $0.00 $11.40 0.00
MEXC SHIB/USDT $0.00 $1,996,713.16 $1,917,671.09 $24,955,773.77 473.00
Phemex SHIB/USDT $0.00 $0.11 $0.10 $9,300,073.69 1.00
OKX SHIB/USDT $0.00 $350,602.16 $725,681.27 $7,438,796.61 411.00
Binance TR SHIB/TRY $0.00 $119,416.98 $103,012.99 $7,070,509.77 581.00
LBank SHIB/USDT $0.00 $142,071.75 $264,714.87 $3,437,208.12 585.00
OKX SHIB/USDC $0.00 $46,226.41 $57,651.96 $2,708,793.70 387.00
MEXC SHIB/USDC $0.00 $1,262,825.46 $1,165,258.46 $1,880,819.74 410.00
LBank SHIB/BUSD $0.00 $28,525.97 $46,135.25 $429,520.77 370.00
Crypto.com Exchange SHIB/USDT $0.00 $577,327.89 $589,656.88 $425,286.90 527.00
Bybit SHIB/USDT $0.00 $114,075.15 $179,695.17 $298,449.61 518.00
LBank SHIB/USDC $0.00 $838.30 $880.40 $171,758.24 157.00
Tokocrypto SHIB/USDT $0.00 $0.35 $0.20 $129,111.49 370.00
Indodax SHIB/USDT $0.00 $67,808.00 $5,089.80 $91,023.65 333.00
Bybit SHIB/USDC $0.00 $67,344.53 $77,130.29 $83,092.42 417.00
Phemex SHIB/USDC $0.00 $0.00 $0.00 $74,522.02 1.00
ProBit Global SHIB/USDT $0.00 $347.61 $159.33 $67,955.48 10.00
Tokocrypto SHIB/BUSD $0.00 $0.58 $0.88 $67,594.00 554.00
Crypto.com Exchange SHIB/USDC $0.00 $179,828.98 $228,769.04 $65,500.58 510.00
WazirX SHIB/INR $0.00 $2,195.04 $1,477.10 $64,079.09 171.00
AscendEX (BitMax) SHIB/USDT $0.00 $6,874.88 $10,251.56 $42,253.08 245.00
WazirX SHIB/USDT $0.00 $9,958.68 $4,468.31 $16,104.29 129.00
MEXC SHIB/DOGE $0.00 $36,424.22 $35,610.31 $11,969.65 429.00
Okcoin SHIB/USD $0.00 $31,348.71 $49,326.82 $7,798.00 394.00
Tokocrypto SHIB/DOGE $0.00 $30,070.38 $34,832.89 $1,491.42 434.00
WazirX SHIB/WRX $0.00 $24.47 $860.43 $390.92 85.00
FMFW.io SHIB/USD $0.00 $1,521,600.98 $612,663.45 $13,358,330.44 270.00
Uniswap (V3) SHIB/WETH $0.00 $0.00 $0.00 $1,435,914.85 0.00
BitGlobal SHIB/USDT $0.00 $210.50 $277.04 $274,736.01 4.00
FMFW.io SHIB/BTC $0.00 $406,855.38 $525,172.84 $7,553.72 17.00
WhiteBIT SHIB/USDT $0.00 $241,497.10 $296,173.69 $11,994,373.75 322.00
BtcTurk | Pro SHIB/TRY $0.00 $82,524.53 $87,672.96 $4,056,626.79 503.00
Paribu SHIB/TRY $0.00 $543,256.61 $137,525.23 $2,462,756.82 420.00
BTCEX SHIB/USDT $0.00 $69,542.93 $262,769.46 $2,019,696.50 385.00
Bitvavo SHIB/EUR $0.00 $171,480.33 $187,131.45 $1,563,441.35 494.00
Currency.com SHIB/USD $0.00 $8,644.11 $3,710.40 $1,136,308.04 211.00
BtcTurk | Pro SHIB/USDT $0.00 $45,496.21 $54,869.00 $1,024,979.29 348.00
CoinEx SHIB/USDT $0.00 $133,827.64 $196,047.70 $1,003,532.53 528.00
Bitbns SHIB/INR $0.00 $161,531.32 $25,088.66 $837,302.13 314.00
Bitrue SHIB/BUSD $0.00 $18,807.86 $17,874.95 $808,561.68 351.00
Bitrue SHIB/USDT $0.00 $674,755.43 $243,013.13 $491,474.80 437.00
Bitrue SHIB/USDC $0.00 $21,588.67 $19,706.81 $474,902.18 268.00
Bitrue SHIB/BTR $0.00 $213.82 $136.31 $177,887.33 115.00
Txbit SHIB/USDT $0.00 $133,263.80 $5.68 $169,632.14 323.00
CoinDCX SHIB/INR $0.00 $1,192.95 $15,623.72 $127,640.34 258.00
Reku SHIB/IDR $0.00 $1,003.38 $901.73 $82,790.27 163.00
Bitci SHIB/TRY $0.00 $1,382.85 $305.92 $66,502.18 162.00
NovaDAX SHIB/BRL $0.00 $6,641.34 $8,569.39 $53,447.73 244.00
CoinDCX SHIB/USDT $0.00 $1,286,961.19 $1,324,471.69 $47,037.03 451.00
Bitpanda Pro SHIB/EUR $0.00 $89,423.49 $61,617.18 $27,225.41 404.00
ZebPay SHIB/INR $0.00 $4,713.35 $1,322.10 $10,387.95 246.00
MAX Exchange SHIB/TWD $0.00 $2,461.05 $2,036.29 $9,244.36 179.00
CEX.IO SHIB/USD $0.00 $243.19 $413.52 $8,004.64 113.00
BitoPro SHIB/TWD $0.00 $3,569.04 $18,922.14 $5,376.99 307.00
CoinDCX SHIB/BUSD $0.00 $507,234.21 $562,112.29 $4,674.05 451.00
Kuna SHIB/UAH $0.00 $2,153.62 $662.22 $4,665.62 169.00
EXMO SHIB/USDT $0.00 $171.76 $498.07 $3,896.39 148.00
Foxbit SHIB/BRL $0.00 $17,907.54 $2,473.20 $3,531.68 147.00
MAX Exchange SHIB/USDT $0.00 $1,047.10 $2,161.34 $3,329.19 167.00
CoinEx SHIB/USDC $0.00 $2,967.22 $3,114.56 $2,393.73 256.00
NovaDAX SHIB/USDT $0.00 $2,111.94 $1,897.47 $2,005.27 211.00
CEX.IO SHIB/USDT $0.00 $241.98 $247.73 $1,045.43 59.00
BitTurk SHIB/TRY $0.00 $646.01 $6,831.71 $1,034.83 148.00
CEX.IO SHIB/GBP $0.00 $237.06 $244.26 $1,001.62 55.00
CEX.IO SHIB/EUR $0.00 $238.96 $246.87 $379.83 78.00
تعداد کل
1,228,038
تعداد فعال
14,645
ده هولدر برتر
62.94%
بیست هولدر برتر
70.94%
پنجاه هولدر برتر
78.75%
صد هولدر برتر
81.81%
# آدرس مقدار SHIB درصد از مقدار کل
1 0xdead000000000000000042069420694206942069 410,331,597,990,501.19 41.03%
2 0x5a52e96bacdabb82fd05763e25335261b270efcb 45,732,607,971,750.43 4.57%
3 0xf977814e90da44bfa03b6295a0616a897441acec 39,790,356,064,950.00 3.98%
4 0x72a53cdbbcc1b9efa39c834a540550e23463aacb 32,931,511,996,001.00 3.29%
5 0xb4a81261b16b92af0b9f7c4a83f1e885132d81e4 29,864,495,907,067.03 2.99%
6 0xcffad3200574698b78f32232aa9d63eabd290703 24,270,793,824,370.63 2.43%
7 0x73af3bcf944a6559933396c1577b257e2054d935 15,153,517,433,225.00 1.52%
8 0x422193843fe209faa94f5cc1780e04965e77cb7f 11,063,398,724,484.30 1.11%
9 0x1406899696adb2fa7a95ea68e80d4f9c82fcdedd 10,200,003,370,217.05 1.02%
10 0xf28d22c8b25ff8fa961e305bba701918ddc3339a 10,000,001,252,958.15 1%
11 0xc1cae0a347db30cf2cbbd80127fe2182804f8a9e 10,000,000,317,405.11 1%
12 0x99c1406452470cfce0fadd355c41077593680e76 10,000,000,199,911.00 1%
13 0x31987132665ae1cbbb64b73f728cc81340486cef 10,000,000,199,210.11 1%
14 0x5ee8e72d606779a6f3cd8bba1c6bd4818b8bad0f 10,000,000,000,837.50 1%
15 0x09eab02d34393d2ac666fd9525443dba9713b155 10,000,000,000,008.00 1%
16 0x6cc5f688a315f3dc28a7781717a9a798a59fda7b 8,009,776,026,833.97 0.8%
17 0x500a746c9a44f68fe6aa86a92e7b3af4f322ae66 7,002,938,980,535.93 0.7%
18 0x2d7af085f2256f114c8a9f540969f0e0ab1c2e5e 5,000,004,289,798.58 0.5%
19 0xe1474359c74e78fa8387d9cb58f393693e378de3 5,000,000,000,062.11 0.5%
20 0xc35fff873c5751b04f64e565058acdf7f080a557 5,000,000,000,000.00 0.5%
21 0x127f19e9e3dac0f00f2e7f2affe2ccf972062df0 5,000,000,000,000.00 0.5%
22 0x6feb9b158262aac3e01549692fd3723a7d29c93e 5,000,000,000,000.00 0.5%
23 0xfd54ea5842fefc9e0df4ede3b4bb9950d4ede13e 5,000,000,000,000.00 0.5%
24 0x19184ab45c40c2920b0e0e31413b9434abd243ed 4,447,730,012,151.00 0.44%
25 0xd6216fc19db775df9774a6e33526131da7d19a2c 4,258,006,680,671.65 0.43%
26 0x16769e533352798deb664ba570230a758346ca1a 3,914,263,607,418.07 0.39%
27 0xf7e13d922ebd2582021a4600b2b188bea2e33bbf 3,329,135,785,600.73 0.33%
28 0x34ea4138580435b5a521e460035edb19df1938c1 3,239,409,469,474.07 0.32%
29 0x1c4b70a3968436b9a0a9cf5205c787eb81bb558c 3,000,000,000,000.00 0.3%
30 0xd6bc559a59b24a58a82f274555d152d67f15a7a6 2,997,070,611,459.46 0.3%
31 0x16e6ecadf3a5eaaf18e57118f97fbc7530c8ab67 2,871,107,077,474.00 0.29%
32 0x28c6c06298d514db089934071355e5743bf21d60 2,759,490,883,038.66 0.28%
33 0x2efb50e952580f4ff32d8d2122853432bbf2e204 2,646,158,224,698.09 0.26%
34 0x6d0cf1f651f5ae585d24dcaa188d44e389e93d26 2,449,696,277,663.60 0.24%
35 0x042c8f602e6f77f1c7a4dcd2a893a791429d82e1 2,247,355,246,569.59 0.22%
36 0x203520f4ec42ea39b03f62b20e20cf17db5fdfa7 1,941,314,796,242.15 0.19%
37 0xdc1487e092caba080c6badafaa75a58ce7a2ec34 1,926,012,849,342.37 0.19%
38 0xdbed368cbb8c51acc0725eec38a389b23cf91c1c 1,920,298,469,247.79 0.19%
39 0xabd73bb7192dacbe30451e2921d6520328d92bec 1,920,298,469,247.79 0.19%
40 0x199c8fa06a978c0c92e25da636cffc391b694f1b 1,891,925,423,143.84 0.19%
41 0x06fed18718975d9e178e0c0fea35c18eac794c3f 1,841,257,811,507.31 0.18%
42 0x6262998ced04146fa42253a5c0af90ca02dfd2a3 1,816,157,711,267.19 0.18%
43 0x9acbb72cf67103a30333a32cd203459c6a9c3311 1,775,389,752,128.87 0.18%
44 0x817167a0e3b528136be56643b7a593cfb95d5907 1,729,235,734,962.19 0.17%
45 0x8f509a90c2e47779ca408fe00d7a72e359229ada 1,669,607,771,150.00 0.17%
46 0x187e3534f461d7c59a7d6899a983a5305b48f93f 1,621,905,832,516.49 0.16%
47 0x7abe0ce388281d2acf297cb089caef3819b13448 1,473,371,914,803.04 0.15%
48 0x46533f26eb4080e2050e3f8a3014aedf7b5fdb12 1,249,999,038,731.00 0.13%
49 0x0b925b1dc9b9b9709092bbccbfb32f14db81981d 1,220,000,000,000.00 0.12%
50 0x91dca37856240e5e1906222ec79278b16420dc92 1,160,749,199,543.00 0.12%
51 0x46f80018211d5cbbc988e853a8683501fca4ee9b 1,151,519,982,917.23 0.12%
52 0x8d6f396d210d385033b348bcae9e4f9ea4e045bd 1,120,000,000,000.00 0.11%
53 0xed6ec8381406640f88d3fbd486bf4bc0d2b50e9b 1,060,594,914,048.90 0.11%
54 0x870a59d67ab9739ca0e4cd6da453f158b157c808 1,060,594,914,048.90 0.11%
55 0x1d6e21e6a411ffc1d522382146ee263b5a10b59b 1,060,594,914,048.90 0.11%
56 0xa4b089fb22ad0219e03cc0551b51d2e0db6ecf91 1,060,594,914,048.90 0.11%
57 0xaeb9ecc186466cc6c18bb1331ecf1beef461daa2 1,060,594,914,048.90 0.11%
58 0x1f641c1c2b6e6f4d53aee022a008e63f2d96d588 1,060,594,914,048.90 0.11%
59 0xb83d579ce028e90f187a9efa815ce812ff50b657 1,060,594,914,048.90 0.11%
60 0xcabbd8bb4c27983e6a1348ee3d87ac7d71f0198a 1,005,599,811,619.19 0.1%
61 0x176066996850702a18158b4230f2b224dea2ca39 998,990,375,094.77 0.1%
62 0xbaf0261b8399343d90de8fe20859048ca3a46ff6 845,138,572,830.30 0.08%
63 0xd138803a44fd82f379bbfe6c307b2709391c8ee3 789,988,551,831.06 0.08%
64 0xab2b6c7786be4f8fd06e69836f953f881fd4516b 781,120,072,746.25 0.08%
65 0x3f08f17973ab4124c73200135e2b675ab2d263d9 763,836,694,557.78 0.08%
66 0xed55d1b71b6bfa952ddbc4f24375c91652878560 693,178,844,659.77 0.07%
67 0x5d7f34372fa8708e09689d400a613eee67f75543 667,085,349,067.29 0.07%
68 0xa910f92acdaf488fa6ef02174fb86208ad7722ba 644,255,394,280.21 0.06%
69 0xa9d1e08c7793af67e9d92fe308d5697fb81d3e43 607,228,130,723.94 0.06%
70 0xd40e8cee01a147f0a24524d725ef1f0297ba6b06 606,357,106,247.00 0.06%
71 0xa3def964c5a4131446af311662161694499e2042 585,091,122,905.60 0.06%
72 0x1bc972db7b169c2d79719485803af1a23645108d 565,662,792,107.29 0.06%
73 0x3d8fc1cffaa110f7a7f9f8bc237b73d54c4abf61 560,755,176,275.31 0.06%
74 0xf35a6bd6e0459a4b53a27862c51a2a7292b383d1 556,696,373,293.00 0.06%
75 0x6cc8dcbca746a6e4fdefb98e1d0df903b107fd21 541,914,848,565.73 0.05%
76 0xc882b111a75c0c657fc507c04fbfcd2cc984f071 541,321,360,143.55 0.05%
77 0xf60c2ea62edbfe808163751dd0d8693dcb30019c 498,899,928,835.10 0.05%
78 0x2407b9b9662d970ece2224a0403d3b15c7e4d1fe 496,586,506,865.00 0.05%
79 0x2c548c8afa3768778e6d8ec91c33447681fc98bc 461,613,181,968.00 0.05%
80 0xa929022c9107643515f5c777ce9a910f0d1e490c 435,033,537,017.00 0.04%
81 0x0d0707963952f2fba59dd06f2b425ace40b492fe 431,591,318,098.85 0.04%
82 0x590ff6c88e453bbbef2d8afde9f95871df987018 429,999,010,000.00 0.04%
83 0x294b9b133ca7bc8ed2cdd03ba661a4c6d3a834d9 429,936,414,511.32 0.04%
84 0xa53c361a3f8ca620b425fdb919d4cc4057038d24 424,560,941,170.24 0.04%
85 0x21a31ee1afc51d94c2efccaa2092ad1028285549 407,101,039,177.22 0.04%
86 0x17a678c673fbb5b2f3294ef35e18c0ef8cc3e64f 400,173,898,072.00 0.04%
87 0x94540318f83a4dd8f79cc94172a259ed7003181a 400,042,996,943.31 0.04%
88 0x611f32e5d7f6640ecaf3e66759318abb9cbece64 400,000,000,000.00 0.04%
89 0xf89d7b9c864f589bbf53a82105107622b35eaa40 368,909,034,382.84 0.04%
90 0x562680a4dc50ed2f14d75bf31f494cfe0b8d10a1 345,736,933,536.29 0.03%
91 0xc3994d720fdfe79275baa89df2121757f4a0c43d 344,465,309,808.75 0.03%
92 0xf16e9b0d03470827a95cdfd0cb8a8a3b46969b91 340,120,807,275.44 0.03%
93 0xdfd5293d8e347dfe59e90efd55b2956a1343963d 334,703,319,545.93 0.03%
94 0x3b73b8733b49feb4f1540afe521c966e5d353f03 332,416,734,165.01 0.03%
95 0xcf6daab95c476106eca715d48de4b13287ffdeaa 332,011,781,625.65 0.03%
96 0x5f65f7b609678448494de4c87521cdf6cef1e932 322,121,475,564.92 0.03%
97 0x3cc936b795a188f0e246cbb2d74c5bd190aecf18 321,787,135,437.89 0.03%
98 0xb8d2b921c0ea0ca27266fa63907a079ef25084d0 314,680,126,842.00 0.03%
99 0xb8ba36e591facee901ffd3d5d82df491551ad7ef 302,513,202,814.10 0.03%
100 0xda7de6d62b87f288dacac49bf91f715cd519cb7e 298,466,028,696.00 0.03%

ماشین حساب ارز

SHIB
USDT
تومان

جزییات شیبا اینو

قیمت شیبا اینو $0.00001111
حجم کل بازار $6,102,210,157
حجم معاملات روزانه $308,356,147
رتبه در بازار #14
تغییرات یک ساعته 0.35%
تغییرات 24 ساعته -2.59%
تغییرات 7 روزه 4.78%
تغییرات 30 روزه -10.29%
تغییرات 60 روزه -1.70%
تغییرات 90 روزه 0.54%
تغییرات دیروز -2.10%
تغییرات امسال -67.44%
تاریخ پیدایش 2020-08-01
قیمت شروع $ 0.00000000
تغییرات حجم معاملات 24 ساعته -51.33%
بالاترین قیمت $ 0.000088
تغییرات از بالاترین قیمت -87.43%
زمان بالاترین قیمت 2021-10-28
پایین ترین قیمت $ 0.000000000082
تغییرات از پایین ترین قیمت 13,612,137.86%
زمان پایین ترین قیمت 2020-09-01
پایین ترین قیمت دیروز $ 0.000011
بالا ترین قیمت دیروز $ 0.000012
ارز در دسترس 549,063,278,876,302 SHIB
تعداد کل ارز 589,735,030,408,323 SHIB

ارزهای مرتبط

oasis-network
oasis-network
$0.063
2.81%
0.07323232 ,0.07242600 ,0.07254121 ,0.07386601 ,0.07330339 ,0.07306055 ,0.07299739 ,0.07336504 ,0.07321176 ,0.07307064 ,0.07182626 ,0.07109103 ,0.07220240 ,0.07236417 ,0.07199436 ,0.07174876 ,0.07228023 ,0.07256093 ,0.07320845 ,0.07330665 ,0.07277765 ,0.07237574 ,0.07200773 ,0.07230688 ,0.07155745 ,0.07108869 ,0.07123033 ,0.07008797 ,0.06986700 ,0.07030785 ,0.06946472 ,0.06980426 ,0.06989704 ,0.06990974 ,0.06980639 ,0.06993718 ,0.06937083 ,0.06947233 ,0.06984105 ,0.07013179 ,0.06971648 ,0.06787533 ,0.06830133 ,0.06813406 ,0.06832151 ,0.06854242 ,0.06774029 ,0.06682493 ,0.06928571 ,0.06965867 ,0.06767001 ,0.06604796 ,0.06534946 ,0.06488667 ,0.06451818 ,0.06486518 ,0.06514256 ,0.06502779 ,0.06483184 ,0.06302055 ,0.06376619 ,0.06434673 ,0.06425435 ,0.06442794 ,0.06424275 ,0.06426271 ,0.06522014 ,0.06573209 ,0.06550293 ,0.06517225 ,0.06514643 ,0.06517531 ,0.06470603 ,0.06488881 ,0.06448377 ,0.06441642 ,0.06425516 ,0.06410207 ,0.06381466 ,0.06405028 ,0.06405311 ,0.06367150 ,0.06423510 ,0.06453956 ,0.06419987 ,0.06440546 ,0.06450051 ,0.06433923 ,0.06420677 ,0.06421109 ,0.06475194 ,0.06501200 ,0.06483744 ,0.06463966 ,0.06468273 ,0.06458430 ,0.06430814 ,0.06435740 ,0.06428187 ,0.06513764 ,0.06554167 ,0.06575485 ,0.06570432 ,0.06552127 ,0.06582911 ,0.06534796 ,0.06477287 ,0.06282367 ,0.06129211 ,0.06125910 ,0.06207763 ,0.06307140 ,0.06271654 ,0.06239705 ,0.06295240 ,0.06316126 ,0.06225127 ,0.06291104 ,0.06285299 ,0.06259674 ,0.06429919 ,0.06508352 ,0.06489376 ,0.06530125 ,0.06559351 ,0.06512128 ,0.06492359 ,0.06493963 ,0.06540731 ,0.06573888 ,0.06568994 ,0.06649514 ,0.06615650 ,0.06572879 ,0.06566180 ,0.06637125 ,0.06738326 ,0.06685655 ,0.06695541 ,0.06699403 ,0.06684569 ,0.06688824 ,0.06645771 ,0.06634721 ,0.06568663 ,0.06591224 ,0.06299571 ,0.06352409 ,0.06205382 ,0.06198688 ,0.06256291 ,0.06365736 ,0.06386044 ,0.06344457 ,0.06370093 ,0.06323880 ,0.06413328 ,0.06515356 ,0.06506026 ,0.06518431 ,0.06524888 ,0.06528270 ,0.06471040 ,0.06477296 ,0.06426986 ,0.06423061 ,0.06510542 ,0.06481473
blocknet
blocknet
$0.19
33.14%
0.19753427 ,0.19799511 ,0.19749221 ,0.19807443 ,0.19917218 ,0.19989854 ,0.19911832 ,0.19955123 ,0.19547921 ,0.19522114 ,0.19472426 ,0.20162414 ,0.20031011 ,0.20110463 ,0.20207283 ,0.20153035 ,0.20860147 ,0.20920935 ,0.20882259 ,0.20962874 ,0.20942331 ,0.20922934 ,0.19222119 ,0.19490321 ,0.21283765 ,0.21241417 ,0.21202719 ,0.21276913 ,0.21142074 ,0.21095011 ,0.21155794 ,0.21110198 ,0.21195975 ,0.21233500 ,0.20359714 ,0.20372049 ,0.20383378 ,0.20315024 ,0.20324665 ,0.20360796 ,0.20299370 ,0.20286077 ,0.20908070 ,0.20943551 ,0.20948823 ,0.20975552 ,0.20963593 ,0.20900965 ,0.20496581 ,0.20926078 ,0.21057705 ,0.20725134 ,0.20318994 ,0.20221229 ,0.20207598 ,0.20445676 ,0.20666799 ,0.20718593 ,0.20645148 ,0.20658518 ,0.20252654 ,0.20318196 ,0.20307648 ,0.20254734 ,0.20245267 ,0.20175025 ,0.20099099 ,0.20189178 ,0.20254977 ,0.20277334 ,0.20197884 ,0.20259097 ,0.20255970 ,0.20233135 ,0.20205917 ,0.20128982 ,0.20753442 ,0.20732702 ,0.20815214 ,0.20646056 ,0.19771414 ,0.19747311 ,0.19908924 ,0.20043450 ,0.20020035 ,0.19966046 ,0.20036796 ,0.20262907 ,0.20241988 ,0.20229834 ,0.20033660 ,0.20094288 ,0.20130725 ,0.20095584 ,0.19877637 ,0.19861197 ,0.19966502 ,0.19905440 ,0.19895610 ,0.19895490 ,0.20156917 ,0.20171553 ,0.20149594 ,0.20158140 ,0.20171063 ,0.20224323 ,0.20166792 ,0.20252152 ,0.19997481 ,0.19968911 ,0.19959186 ,0.20096229 ,0.20176173 ,0.20126062 ,0.19337805 ,0.19415975 ,0.19441864 ,0.19397972 ,0.19401211 ,0.19410613 ,0.19378204 ,0.19514397 ,0.20081615 ,0.20244271 ,0.19804066 ,0.19904234 ,0.19838571 ,0.20845357 ,0.20766941 ,0.20816174 ,0.20855627 ,0.20707334 ,0.20837281 ,0.20730592 ,0.20705434 ,0.20655227 ,0.20771105 ,0.20987036 ,0.20703041 ,0.20722543 ,0.20769578 ,0.20752988 ,0.20735214 ,0.20756945 ,0.20704529 ,0.19816605 ,0.19858961 ,0.19272224 ,0.19443002 ,0.19340087 ,0.19314383 ,0.19636969 ,0.19847617 ,0.19812616 ,0.19714207 ,0.19658153 ,0.19635565 ,0.19770151 ,0.19987980 ,0.20251108 ,0.20271179 ,0.20235050 ,0.20265591 ,0.20139553 ,0.20161290 ,0.20065219 ,0.20120332 ,0.20222228
yearn-finance
yearn-finance
$8,203.99
-1.37%
9246.60 ,9263.08 ,9255.16 ,9427.53 ,9441.61 ,9363.16 ,9403.00 ,9540.47 ,9523.70 ,9478.26 ,9375.87 ,9353.52 ,9463.14 ,9509.43 ,9506.12 ,9504.73 ,9554.48 ,9575.06 ,9747.19 ,9881.57 ,10091.69 ,9968.62 ,10007.65 ,9985.82 ,9966.54 ,9907.82 ,10036.85 ,9861.06 ,9853.07 ,9915.91 ,9857.16 ,9910.84 ,9884.76 ,9846.10 ,9760.53 ,9816.01 ,9727.55 ,9727.35 ,9689.04 ,9654.14 ,9656.46 ,9436.91 ,9528.58 ,9509.50 ,9537.56 ,9556.91 ,9509.42 ,9421.01 ,9804.23 ,9760.71 ,9505.79 ,9330.50 ,9289.62 ,9202.86 ,9106.80 ,9123.11 ,9144.79 ,9128.02 ,9083.15 ,8966.99 ,9071.00 ,9076.10 ,9081.94 ,9086.63 ,9039.76 ,9019.52 ,9034.69 ,9098.40 ,9053.44 ,9053.22 ,9025.64 ,8984.56 ,8978.86 ,8935.06 ,8827.55 ,8797.07 ,8708.03 ,8723.15 ,8657.35 ,8724.64 ,8725.99 ,8668.89 ,8795.81 ,8794.98 ,8789.54 ,8840.28 ,8863.82 ,8831.77 ,8820.49 ,8866.33 ,8908.00 ,8940.94 ,8906.86 ,8862.79 ,8886.05 ,8903.09 ,8805.29 ,8825.66 ,8804.32 ,8868.15 ,8878.41 ,8872.21 ,8880.56 ,8846.58 ,8860.41 ,8775.02 ,8731.09 ,8517.71 ,8483.74 ,8506.38 ,8598.97 ,8662.60 ,8617.18 ,8587.16 ,8638.94 ,8633.64 ,8593.15 ,8607.65 ,8601.78 ,8613.71 ,8842.99 ,8893.36 ,8960.58 ,8927.17 ,8981.16 ,8984.71 ,8960.69 ,8946.97 ,8995.83 ,8993.12 ,9008.25 ,9106.60 ,9023.24 ,9007.02 ,9073.18 ,9126.09 ,9218.73 ,9194.16 ,9150.47 ,9185.79 ,9173.48 ,9178.00 ,9146.08 ,9209.95 ,9177.91 ,9249.22 ,8823.01 ,8909.30 ,8671.09 ,8643.20 ,8727.32 ,8927.05 ,8979.58 ,8897.89 ,8959.38 ,8879.50 ,9020.21 ,9082.31 ,9147.22 ,9159.32 ,9173.60 ,9175.45 ,9085.98 ,9082.54 ,9027.42 ,9016.10 ,9114.55 ,9064.93
sxp
sxp
$0.34
-1.99%
0.40917354 ,0.40710823 ,0.40971109 ,0.41230919 ,0.41538466 ,0.41370548 ,0.41343929 ,0.41345533 ,0.41298973 ,0.41352897 ,0.40953452 ,0.40762998 ,0.40975136 ,0.41239671 ,0.41011490 ,0.40931607 ,0.40928867 ,0.41002382 ,0.41413804 ,0.41415405 ,0.41285283 ,0.41408770 ,0.41545039 ,0.41323695 ,0.41031591 ,0.40905431 ,0.41193915 ,0.40492632 ,0.40634169 ,0.40727122 ,0.40655604 ,0.40819889 ,0.40960676 ,0.40901496 ,0.40922955 ,0.40883344 ,0.40632348 ,0.40596321 ,0.40879284 ,0.40925458 ,0.40805369 ,0.39823333 ,0.40097187 ,0.39717505 ,0.39822792 ,0.39929677 ,0.39598306 ,0.39022687 ,0.40039851 ,0.40285092 ,0.39454401 ,0.38466560 ,0.38103731 ,0.38070298 ,0.37912322 ,0.37798397 ,0.37873933 ,0.37760773 ,0.37374531 ,0.36692519 ,0.36777424 ,0.36762701 ,0.36671017 ,0.36636720 ,0.36458471 ,0.36203256 ,0.36536548 ,0.36679359 ,0.36541474 ,0.36478776 ,0.36670203 ,0.36654189 ,0.36567599 ,0.36568152 ,0.36380784 ,0.36226355 ,0.36164700 ,0.36166970 ,0.36040996 ,0.36180440 ,0.36098521 ,0.36003062 ,0.36346136 ,0.36344996 ,0.36000474 ,0.36348337 ,0.36587162 ,0.36315771 ,0.36237678 ,0.36133528 ,0.36364995 ,0.36440281 ,0.36481858 ,0.36422848 ,0.36765146 ,0.36679480 ,0.36720666 ,0.36772919 ,0.36884628 ,0.37100263 ,0.37089361 ,0.37033363 ,0.37152655 ,0.37073983 ,0.37225526 ,0.36963327 ,0.36642985 ,0.36006185 ,0.35856810 ,0.35764996 ,0.36181110 ,0.36518124 ,0.36338439 ,0.36122231 ,0.36356872 ,0.36410381 ,0.36208196 ,0.36416574 ,0.36425355 ,0.36384306 ,0.36958613 ,0.37156933 ,0.37018549 ,0.37235751 ,0.37419678 ,0.37540396 ,0.37389628 ,0.37242145 ,0.37404409 ,0.37466218 ,0.37428916 ,0.37883765 ,0.37441128 ,0.37310038 ,0.37325224 ,0.37603509 ,0.38057658 ,0.38094212 ,0.37908544 ,0.38095694 ,0.38212783 ,0.38218048 ,0.37978450 ,0.37893388 ,0.37729445 ,0.37802285 ,0.36709179 ,0.36670304 ,0.36341784 ,0.36209975 ,0.36360837 ,0.36946414 ,0.37241367 ,0.36885796 ,0.36960560 ,0.36762567 ,0.37296052 ,0.37458927 ,0.37854153 ,0.37912740 ,0.37937636 ,0.38034586 ,0.37746468 ,0.37546675 ,0.37496426 ,0.37531985 ,0.37806092 ,0.37697750
اخبار فوری
همه
حجم معاملات لونا رشدی 200 درصدی را به خود دیده است.
30 دقیقه پیش
0
4
لونا کلاسیک به رمز ارز با کمترین میزان سوددهی در میان صد ارز دیجیتال پیشتاز بازار، تبدیل شد.
Coinbase، علی‌رغم افت بازار، به دنبال گسترش در اروپا است
60 دقیقه پیش
11
5
غول رمز ارزی Coinbase به اتهام نقض قانون در ارتباط با پتنت فناوری، با شکایتی 350 میلیون دلاری مواجه شد.
احتمالا رمز ارز با سیستم مالی آینده، یکپارچه خواهد شد
3 ساعت پیش
22
1
در حال حاضر، شاخص ترس و طمع بازار روی سطح 21 قرار دارد.
افت قیمت تاریخی توکن جدید لونا ثبت شد
3 ساعت پیش
1
4
طی 24 ساعت گذشته بین صد رمز ارز پیشتاز بازار، لونا کلاسیک با 19.7 درصد، بیشترین افت را تجربه کرده است.
تحلیل آیوتا IOTA
3 ساعت پیش
2
8
طی شبانه روز گذشته بین صد رمز ارز برتر بازار، آیوتا با 7.6 درصد، بیشترین رشد را تجربه کرده است.
حجم معاملات 24 ساعته‌ی بازار حدود 119 میلیارد دلار محاسبه می‌شود.
3 ساعت پیش
20
0
هم اکنون، ارزش کل بازار با افتی 1.5 درصدی در شبانه روز گذشته، در سطح 959 میلیارد دلار قرار دارد.

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

دارایی نهنگ‌های بیت کوین در پایین‌ترین سطح در 29 ماه اخیر

دارایی نهنگ‌های بیت کوین در پایین‌ترین سطح در 29 ماه اخیر

اپ استور اپل، امکان فروش NFTها را فراهم کرد

اپ استور اپل، امکان فروش NFTها را فراهم کرد

اعلامیه‌ی قرمز اینترپل برای کوان صادر شد

اعلامیه‌ی قرمز اینترپل برای کوان صادر شد

هاسکینسون تولد کاردانو را جشن گرفت

هاسکینسون تولد کاردانو را جشن گرفت

نهنگ‌های بزرگ 4.5 تریلیارد شیبا خریداری کرده‌اند

نهنگ‌های بزرگ 4.5 تریلیارد شیبا خریداری کرده‌اند

بوترین: دوج کوین باید به گواه سهام تغییر یابد

بوترین: دوج کوین باید به گواه سهام تغییر یابد

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا