قیمت لحظه ای استلار امروز به تومان (XLM)

XLM

استلار XLM

رتبه 29#
coin
$0.0929
0.58%

4,185 تومان

XLM  استلار  XLM
Price:
$0.0929
  0.58%
حجم بازار
$2,446,123,971
0.58%
حجم بازار کاملا رقیق شده (FDV)
$4,647,390,545
0.58%
حجم معاملات
24h
$51,780,653
-18.70%
سکه در گردش
26,318,127,784 XLM
عرضه کل
50,001,806,812

قیمت استلار امروز به تومان | قیمت XLM

قصد دارم در همین ابتدا به شما کاربر زوم ارزی عزیز اعلام کنم، قیمت استلار یا قیمت XLM در همین لحظه معادل 0.0929 دلار است، که اگر قیمت دلار در کشور عزیزمان ایران معادل 45,026 تومان باشد، می توان گفت قیمت لحظه ای استلار یا قیمت لحظه ای XLM، معادل 4,185 تومان است. شایان ذکر است که قیمت ارز استلار در (زوم ارز | پایگاه جامع اطلاع رسانی ارز های دیجیتال و بلاکچین) به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.
ارز دیجیتال استلار یا XLM در رتبه 29 از بازار های ارز دیجیتال قرار دارد. همچنین ارزش بازار ارز دیجیتال استلار، 2.45 میلیارد دلار میلیارد دلار می باشد و حجم معاملات رمز ارز استلار | XLM، 51.78 میلیون دلار میلیارد دلار می باشد. اگر بخواهیم درصد تغییرات قیمت استلار را رصد کنیم، می توان گفت قیمت استلار در 1 ساعت گذشته دچار 0.077% درصد تغییر بوده است و در 24 ساعت گذشته 0.58% درصد تغییر را تجریه کرده است، همچنین در 7 روز گذشته قیمت ارز استلار -0.69% درصد تغییر کرده است. و قیمت استلار در 30 روز گذشته و 60 روز گذشته و همچنین یکسال گذشته به ترتیب تغییرات 27.11%، 8.57%، 28.16% را تجربه کرده است. بالاترین قیمتی که ارز استلار یا XLM در روز گذشته تجربه کرده است، مبلغ 0.093 دلار است، و پایین ترین قیمتی که رمز ارز استلار یا XLM در 24 گذشته تجربه کرده است 0.092 دلار می باشد.
شایان ذکر است در حال حاضر بالاترین قیمتی را که ارز استلار تجربه کرده است مبلغ 0.94 دلار است، به عبارتی می توان گفت قیمت 0.94 دلار برای استلار، ATH در نظر گرفته می شود و همچنین کمترین قیمتی را که رمز ارز استلار تا بحال تجربه کرده است، 0.0012 دلار می باشد.پس می توان گفت ATL ،استلار تا این لحظه مبلغ 0.0012 دلار می باشد.
استلار یا Stellar که با نماد اختصاصی XLM نمایش داده می شود، استلار یک ارز دیجیتال یا یک شکلی از دارایی ارز دیجیتال است که در بازار های مربوط به کریپتو مورد معامله قرار می گیرد.این ارز دیجیتال در تاریخ 2014-08-05 به وجود آمده است و همچنین قیمت استلار با مبلغ 0.0030 دلار آغاز شده است. می توان گفت ارز استلار از کد های 0 و 1 ایجاد شده است که این ارز های دیجیتال یک واحد برای تبادل می باشد، ولی اصلا ماهیت فیزیکی ندارند. شما می توانید با استفاده از ارز های دیجیتال پرداخت های آنی در سطح بین الملل را داشته باشید. دوستانی که هلدر یا تریدر ارز دیجیتال استلار هستند، هر لحظه می خواهند قیمت لحظه ای استلار یا XLM را دنبال کنند، به همین دلیل تیم زوم ارز در تلاش است که قیمت ها را به صورت لحظه ای آپدیت کند. همچنین تیم زوم ارز در تلاش است که در کوتاه ترین زمان، دقیق ترین قیمت ها و اطلاعات را در اختیار شما همراهان عزیز قرار دهد.

چرا قیمت لحظه ای ارز استلار مهم است؟

یکی از نکات با اهمیت در حوزه ارزهای دیجیتال مطلع بودن از قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال است. اگر شما یکی از فعالان این حوزه باشید، قطعا می دانید که برای مواردی همچون خرید و فروش و یا تبدیل ارزهای خود احتیاج به بررسی قیمت لحظه ای دارید. ارزهای دیجیتال به صورت لحظه ای قیمت آنها تعیین می شود که این نوسانات به هیجانات و حجم معاملات در آن رور بستگی دارد.
تیم زوم ارز برای دسترسی کاربرانش به قیمت لحظه ای صفحه ای را به نام قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال فراهم آورده است. شما کاربران زوم ارزی با ورود به صفحه قیمت لحظه ای ارز دیجیتال و کلیک بر روی ارز استلار می توانید صفحه https://www.zoomarz.com/coins/stellar/ قیمت لحظه ای استلار را مشاهده نمایید.


نیم نگاهی به ارز دیجیتال استلار و تاثیر قیمت آن بر ارزهای دیجیتال

نیم نگاهی به ارز دیجیتال استلار و تاثیر قیمت آن بر ارزهای دیجیتال

ارز دیجیتال استلار که بیشتر آن را با نماد اختصاری XLM می شناسید. این رمز ارز توسط آقای جد مک کالب که به عنوان یکی از توسعه دهندگان ریپل شناخته شده است پس از جدایی وی از پروژه ریپل ایجاد شد. وی توانست در سال 2014 این رمز ارز را ایجاد کند و در سال 2015 با تغییرات گسترده ای در این پروژه آن را بسیار متفاوت تر از ریپل ارائه دهد. پلتفرم این رمز ارز با هدف ایجاد و تسهیل سیستم های مالی و افراد بود.
ارز استلار به عنوان مجموعه ای از سرور های غیر متمرکز در سرتا سر جهان تشکیل شده و به عنوان یک دفتر کل توزیع شده فعالیت خود را انجام می دهد. همه اطلاعات و داده های این پلتفرم در دفتر کل توزیع شده ثبت می شود. یک کپی کامل از تمامی تراکنش ها در دفتر کل توزیع شده جهانی موجود می باشد، که این نسخه در تمامی سرور های شبکه استلار موجود است. هر کاربر این شبکه می تواند یک سرور ایجاد کند، هرچه تعداد سرورهای موجود در این شبکه افزایش یابد، این شبکه گسترده و پرقدرت تر می گردد.
در خصوص پلتفرم استلار می توان بگویم یک پروتکل منبع باز (Open Source ) می باشد. این پلتفرم قادر است تراکنش های بین جفت ارزهای دیجیتال را در سریعترین زمان ممکن انجام دهد. بهتر است بدانید این پروژه دارای یک توکن اختصاصی به نام لومن نیز می باشد که تمام عملیات های شبکه توسط آن صورت می گیرد.

آیا ارز استلار استخراج می شود؟

همانطور که اشاره کردیم ارز استلار به عنوان یک فورک از ارز ریپل ایجاد شد. ساختار اصلی این ارز با بکارگیری پروتکل اجماع استلار ایجاد شده است. به همین علت استخراج استلار مقدور نمی باشد. کاربران فقط می توانند ارز استلار را در صرافی های داخلی به ارزهای دیجیتالی قابل استخراج می باشند، تبدیل نمایید.

کیف پول های ارز استلار

همانطور که می دانید برای ذخیره ارزهای دیجیتال احتیاج به کیف پول های دیجیتال داریم. در این قسمت قصد داریم کیف پول هایی از ارز استلار پشتیبانی می کنند را ذکر نماییم.

 • کیف پول نرم افزاری Stargezer
 •  کیف پول گواردا Guarda
 • کیف پول هولد Stronghold
 • کیف پول Lobester

صرافی های ارز دیجیتال استلار

همانطور که می دانید برای تهیه ارز دیجیتال استلار می بایست به صرافی هایی که این رمز ارز را ارائه می دهند، مراجعه نماییم. در ادامه قصد داریم چند نمونه از صرافی های پشتیبانی کننده استلار را ذکر کنیم، بهتر است بدانید صرافی های متعددی این ارز را ارائه می دهند، که خیلی قابل اطمینان نیستند. در ادامه صرافی های معتبر را معرفی خواهیم کرد،با ما همراه باشید.

 • صرافی بایننس
 • صرافی بیترکس
 • صرافی هیوبی
 • صرافی کراکن
 • صرافی بیت فینکس


روند قیمتی ارز دیجیتال استلار

روند قیمتی ارز دیجیتال استلار

در این قسمت قصد داریم روند قیمتی ارز استلار از ابتدا تاکنون را بررسی کنیم. ارز استلار در آگوست 2014 در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت خود با محدوده قیمتی 0.002976 را آغاز کرد. پس از مدتی توانست رشد بسیار خوبی داشته باشد و محدوده قیمتی خود را به 0.009421 تغییر داد. پس از این صعود روند این رمز ارز کاملا نزولی شد تا جایی که قیمت این رمز ارز به پایین ترین حد خود یعنی محدوده قیمتی0.001483 در می 2016 رسید. این ارز به صورت خیلی آهسته روند صعودی را پیش گرفت و توانست در ژوئن 2018 به محدوده یک دلاری نزدیک شد. پس از این صعود حیرت انگیز روند قیمتی استلار دوباره نزولی شد و در مارس 2020 به محدوده قیمتی 0.031267 دلار رسید. همانطور که می دانید سال 2021 نقطه عطفی برای ارزهای دیجیتال بود و ارز استلار نیز بی نصیب نماند. و در می 2021 ارز استلار محدوده قیمتی 0.797800 دلاری را به ثبت رساند. ارز استلار بعد از ثبت این محدوده تا اکنون در حال ریزش قیمت می باشد.


تحلیل ارز استلار

تحلیل ارز استلار

یکی از اساسی ترین نکات در بازارهای مالی، توانایی تحلیل درست به منظور آشنایی با رفتار بازار در نهایت واکنش های به جا در بازار رمز ارزها از اهمیت خاصی برخوردار می باشد. تحلیل گران در حوزه بازار ارزدیجیتال سعی دارند مسیر بازار را برای کاربران روشن تر نمایند. تا کاربر بتواند تصمیم درست را هنگام سرمایه گذاری اتخاذ نماید. تحلیل گران برای ارائه رفتار بازار از سه نوع تحلیل به نام تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال کمک می گیرند.

 • تحلیل تکنیکال ارزدیجیتال استلار

تحلیل گران توسط ابزارهایی همچون نمودارها و اطلاع یابی درباره قیمت لحظه ای رمز ارزها و حجم معاملات روزانه به تحلیل تکنیکال بازار می پردازند. کاربران می توانند با تحلیل تکنیکال ارز مناسب را برای سرمایه گذاری پس از بررسی انتخاب نمایند. تحلیل تکنیکال یک تاریخچه از گذشته ارزهای دیجیتال از طریق تحلیل نمودار ارز استلار به کاربر ارائه می دهند و آینده رمز ارز استلار را برای کاربران توسط تحلیل تکنیکال روشن تر می سازند. بهتر است بدانید تحلیل گران تکنیکال از سه نمودار 1. نمودارخطی 2. نمودار میله ای 3. نمودار کندل استیک برای تحلیل های خود استفاده می نمایند.

 • تحلیل فامدامنتال ارزدیجیتال استلار

تحلیل گران در تحلیل فاندامنتال به جای رصد نمودارها و کندل ها به دنبال اخبار و رویکرد های مهم و تاثیر گذار در روند قیمتی پیرامون ارز استلار را مورد بررسی می کنند. در واقع بررسی همه جنبه های موثر و تاثیر گذار بر روی روند قیمتی ارز استلار و ارائه یک تحلیل درست از بازار تحلیل فاندامنتال را در بر دارد. بهتر است بدانید علاوه بر اخبار، عوامل سیاسی و اقتصادی و همچنین وضع قانون در مورد ارزهای دیجیتال می تواند در تحلیل فاندامنتال تاثیر گذار باشد.
در برخی از مواقع عوامل سیاسی و اقتصادی بر نوع تحلیل می تواند اثر گذار باشد. همانطور که می دانید کشورمان به علت تحریم از نظر سیاسی و برخی از کشورهای خاورمیانه و کشورهای دیگر درگیر جنگ می باشند، این عوامل می تواند در تحلیل فاندامنتال ارزهای دیجیتال اثر گذار باشند.
همانطور که اشاره کردیم تنظیم مقرارت در حوزه رمز ارزها در برخی از کشورها به عنوان مثال جرم محسوب شدن استخراج ارز دیجیتال و یا فعالیت در این بازار می تواند در تحلیل تکنیکال و همچنین کاهش میزان کاربران فعال در این بازارها تاثیر گذار باشد.

 • تحلیل سنتیمنتال ارز استلار

همانطور که می دانید تحلیل سنتیمنتال در واقع تلفیقی از دو تحلیل تکنیکال و فاندامنتال می باشد، یعنی تحلیل گران فعال در این حوزه هم به واسطه نمودار ها و کندل ها و همچنین اخبار ها و عوامل تاثیر گذار اقدام به تحلیل سنتیمنتال ارز استلار می کنند. بهتر است بدانید این نوع تحلیل با کمک از علم اقتصاد و بررسی روانشناسی رفتاری بازار های مالی انجام می شود.
این نوع تحلیل هم در زمان صعودی بودن بازار و هم نزولی بودن برای تحلیل گران بسیار کاربردی می باشد. همانطور که اشاره کردیم در تحلیل سنیمنتال بررسی حواشی و اخبار پیرامون رمز ارز استلار بسیار مهم و حیاتی می باشد. زیرا ممکن است انتشار یک خبر در حوزه ی رمز ارزها باعث کاهش حجم معاملات و در نهایت نزولی شدن روند قیمتی ارز استلار در روزهای آتی شود.


عوامل موثر بر قیمت ارزدیجیتال استلار

عوامل موثر بر قیمت ارزدیجیتال استلار

در این قسمت به بررسی عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت ارز دیجیتال استلار بپردازیم. هریک از این عوامل را ذکر و به بررسی آنها خواهیم پرداخت، ما را تاپایان این مطلب همراهی کنید.

 •  ارزش شبکه استلار:

همانطور که می دانید نام ارز شبکه استلار لومن می باشد. یکی از عوامل موثر بر نزولی و صعودی شدن قیمت ارز استلار حجم معاملات در شبکه استلار می باشد. یعنی هرچه بیشتر این شبکه مورد حمایت سرمایه گذاران اصلی و کاربران قرار بگیرد، در نهایت روند قیمتی ارز لومن تغییر خواهد کرد.

 •  عرضه و تقاضا:

همانطور که می دانید یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر قیمت میزان عرضه و تقاضا می باشد. اگر عرضه و یا تقاضا ارز استلار افزایش یابد، به سرعت قیمت این رمز ارز دچار نوسان خواهد شد.

 •  رقبا:

همانطور که می دانید در تمامی بازار های مالی بازار رقابت بین سرمایه گذاران اصلی بسیار پر تلاطم می باشد. بازار ارزهای دیجیتال نیز فضای رقابتی شدیدی را تجربه می کند و هر روز شاهد افزایش این فضای رقابتی هستیم. ارز استلار نیز دارای رقبای مختص به خود می باشدمانند بیت کوین است که دائما از همه جهات به بررسی این پلتفرم می پردازند.همواره توسعه دهندگان این رمز ارز نیز در پی ایجاد خدمات جدید برای کاربرانش می باشد تا بتواند کاربران بیشتری را به خود جذب نماید.

 • تحلیل گران:

تحلیگران نیز می توانند با تحلیل بازار ارز دیجیتال استلار با توجه به نمودارها، کندل ها، حجم معاملات و میزان سکهXLM در بازار گزارشی را مبنی بر صعودی یا نزولی بودن این ارز ارائه دهند. کاربران نیز با پیروی از این تحلیل به وارد شدن و یا خارج کردن سرمایه خود باعث ایجاد نوسان در قیمت ارز استلار می کنند.

مهم ترین علت های افزایش قیمت ارزدیجیتال استلار

 • افزایش قیمت شبکه استلار:

همواره یکی از عوامل تاثیر گذار بر رمز ارز دیجیتال شبکه اصلی آن ارز می باشد. شبکه استلار نیز رابطه مستقیمی بر رمز ارز XLM دارد هر چقدر حجم معاملات در این شبکه افزایش یابد. قیمت ارز XLM در بازار ارزهای دیجیتال روند صعودی را پیش خواهد گرفت.

 •  افزایش تقاضا:

همانطور که می دانید با افزایش میزان تقاضا و کاهش عرضه ارز دیجیتال استلار قیمت این رمز ارز افزایش خواهد یافت. تا زمانی که عرضه ارز استلار به روند عادی برنگردد. قیمت ارز XLM نیز افزایش قیمت را در پیش خواهد گرفت.

 • رقبا:

سرمایه گذاران فعال و هولدر ها در بازار رمز ارز استلار با افزایش سرمایه خود در این بازار حجم معاملات این بازار را فراتر می برند، در نهایت روند قیمتی صعودی بازار رمز ارز XLM را مشاهده خواهیم کرد.

 • افزایش قیمت توسط تحلیلگران:

تحلیل گران نیز می توانند قیمت رمز ارزها را همچون ارز استلار افزایش دهند. آنها با ارائه تحلیل هایی مبنی بر رشد اررز استلار در روزهای آتی می توانند کاربران را به این بازار جذب کنند و این امرباعث می شود، حجم معاملات در این بازار افزایش یابد و این رمز ارز قیمت صعودی را در پیش گیرد.

مهم ترین علت های ریزش قیمت ارزدیجیتال استلار

در این قسمت قصد داریم به بررسی عوامل تاثیر گذار بر ریزش قیمت ارز دیجیتال استلار (XLM) بپردازیم . در ادامه مقاله با بررسی این عوامل و چگونگی تاثیر گذاری هریک بر ارز دیجیتال استلار با ما همراه باشید.

 •  کاهش قیمت شبکه استلار:

همانطور که اشاره کردیم با کاهش قیمت شبکه استلار شاهد کاهش قیمت در رمز ارز XLM نیز خواهیم بود. یکی از عوامل موثر در کاهش روند قیمتی بازار کاهش حجم معاملات می باشد یعنی اگر سرمایه گذاران و کاربران ویژه رمز ارز XLM دارایی های خود را از بازار استلار خارج کنند، با کاهش حجم معاملات مواجه خواهیم شد، در نتیجه بازار روند نزولی را در پیش خواهد گرفت.

 • افزایش عرضه:

همانطور که اشاره کردیم افزایش عرضه ارز استلار نیزمی تواند در قیمت این ارز تاثیر بسزایی داشته باشد. هرچه عرضه ارز دیجیتال استلار در بازار افزایش یابد و در مقابل تقاضا برای خرید رمز ارز کم باشد، قیمت رمز ارز استلار کاهش خواهد یافت.

 • رقبا:

همانطور که می دانید پشتوانه هر بازار مالی سرمایه گذاران و هولدر های آن بازار محسوب می شوند. بهتر است بدانید بازار ارزهای دیجیتال نیز از این امر پیروی می کند. با کاهش سرمایه گذاران فعال ارز دیجیتال استلار با کاهش قیمت رمز ارز XLM مواجه خواهیم بود.

 •  تحلیل گران:

تحلیل گران فعال در حوزه ارزهای دیجیتال نیز می توانند با انتشار اخبار تحلیلی خود بنا بر آینده نه چندان پر رونق ارز استلار و نزولی بودن قیمت این رمز ارز در چند روز آتی در حوزه رمز ارزها می تواند، بازار این رمز ارز را نزولی کند؛ زیرا این امر سبب می شود که کاربران نسبت به آینده رمز ارز استلار بی اعتماد شوند و سرمایه خود را از بازار رمز ارز استلار خارج نمایند.

رابطه قیمت ارزدیجیتال استلار با متغیر های اقتصادی

همانطور که می دانید شاخص هایی همچون طلا، یورو و دلار بر روی کالا های بسیاری تاثیر می گذارند و گاها مشاهده شده روند قیمتی ارز استلار تحت تاثیر یکی از این شاخص ها قرار گرفته و در برخی از واقع نیز روندی بالعکس هریک از این شاخص را طی کرده است.

آیا قیمت دلار بر ارز دیجیتال استلار تاثیر گذار می باشد؟

کاربران ایرانی به دلیل تحریم ها نمی توانند ارز استلار را به صورت مستقیم خریداری کنند، می بایست ابتدا پول ریالی خود را به طلا و یا یک استیبل کوین تبدیل نمایند و سپس آنرا به ارز استلار تبدیل کنند. همانطور که می دانید دلار در کشور ما به صورت روزانه قیمت گذاری می شود. پس ارز استلار نیز به نسب افزایش و یا کاهش قیمت می تواند، برای کاربران ایرانی دچار نوسان قیمت شود.

آیا قیمت طلا بر ارز دیجیتال استلار تاثیر گذار می باشد؟

همانطور که می دانید طلا به عنوان یکی از شاخصه های تاثیر گذار بر روی دیگر کالاها به شمار می رود. اگر شما نرخ طلا و بازار ارزهای دیجیتال را دنبال می کنید، اغلب دیده اید که این دو شاخص روندی هم سو بایکدیگر را طی می کنند و در برخی از مواقع هریک مسیری جدا گانه را طی می نمایند. بهتر است بگوییم نمی توان به صورت خیلی دقیق گفت این دو شاخص بر یکدیگر تاثیر گذار هستند.

محاسبه قیمت ارز استلار به تومان

شما در صفحه قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال می توانید با کلیک بر روی رمز ارز استلار(XLM) وارد صفحه این رمز ارز شوید و قیمت لحظه ای و همچنین قیمت این رمز ارز را به دلار و تومان مشاهده کنید. همانطور که می دانید، کاربران ایرانی برای خرید و یا فروش می بایست رمز ارز خود را با تبدیل ارز ریالی خود را به تتر یا دلار خریداری کنند. طراحان تیم زوم ارز، قیمت لحظه ای این رمز ارز را به تتر نیز محاسبه و در معرض دید کاربران قرار داده اند. تا کاربران براحتی بتوانند نسبت به خرید ارز استلار اقدام نمایند. همچنین شما می توانید از ماشین حساب ارز دیجیتال طراحی شده در وب سایت زوم ارز نیز کمک بگیرید.


آینده قیمت ارزاستلار

آینده قیمت ارزاستلار

ارز استلار از سال 2015 وارد بازار کریپتوکارنسی شده است و توانست خود را در میان ارز های دیگر مطرح سازد. توسعه دهندگان این ارز با توسعه خدمات بر روی پلتفرم این ارز می توانند آینده بسیار روشنی را برای ارز استلار رقم بزنند. همانطور که اشاره کردیم این ارز بسار وابسته به کاربران می باشد یعنی هرچه کاربران بیشتری بروی پلتفرم ارز استلار فعالیت کنند، این ارز رشد بیشتری خواهد کرد.


سوالات متداول

1. چگونه ارز دیجیتال استلار را خریداری کنیم؟

همانطور که اشاره کردیم صرافی های متعددی این رمز ارز را ارائه می دهند، در میان آنها صرافی های متقلب زیادی وجود دارد بهتر است، ارز استلار را از صرافی های معتبر و قابل اطمینان که ذکر کردیم، خریداری کنید.

2. چگونه ارز دیجیتال استلار را بفروشیم؟

شما می توانید با مراجعه به صرافی های معتبر پشتیبانی کننده از ارز استلار  آن را به ارزفیات و ارز دیجیتال دیگر تبدیل نمایید.

3. نحوه ترید ارز دیجیتال استلار را شرح دهید؟

شما می توانید در بازار استلار به صورت بلند مدت سرمایه گذاری کنید زیرا این رمز ارز از ارزهایی می باشد که دچار نوسانات و هیجانات زیادی می باشد. بهتر است به صورت طولانی مدت بر روی این ارز سرمایه گذاری کنید.

4. اخبار مربوط به ارز دیجیتال استلار را چگونه به دست آوریم؟

شما کاربران زوم ارزی می توانید با مراجعه به وب سایت های خبری ارزهای دیجیتال و همچنین شبکه های اجتماعی معتبر اخبار و اطلاعات لازم را بدست آوردید. بهتر است بدانید تیم زوم ارز صفحه ای به نام اخبار فوری ارز دیجیتال طراحی کرده است کاربران می توانند از این طریق به اخبار حوزه ارزهای دیجیتال دسترسی یابند.

تکنیکال

نمودار عمق بازار بیت کوین

تاثیر عمق بازار استلار

عمق خرید
$۲۱۹,۸۸۹,۷۲۴.۵۸
تاثیر قیمت
$۳۹,۸۲۷.۶۳
درصد تاثیر
% ۸۴۴.۲۹
میانگین قیمت
$۴۷.۱۷
عمق فروش
$۲,۶۰۰,۹۹۰,۹۷۲.۳۶
تاثیر قیمت
$۳۰۷,۷۴۴.۱۱
درصد تاثیر
% ۰.۸۸۵۲۹۰
میانگین قیمت
$۳۴۷,۶۱۹.۷۱
Date Open High Low Close Volume Market Cap
Dec 05,2022 $0.09 $0.09 $0.09 $0.09 $41,711,473.04 $2,233,903,442.67
Dec 06,2022 $0.09 $0.09 $0.09 $0.09 $39,095,889.79 $2,214,846,150.60
Dec 07,2022 $0.09 $0.09 $0.08 $0.08 $42,437,133.25 $2,167,951,046.21
Dec 08,2022 $0.08 $0.09 $0.08 $0.09 $39,932,374.53 $2,202,138,990.89
Dec 09,2022 $0.09 $0.09 $0.08 $0.09 $37,724,779.86 $2,191,415,304.50
Dec 10,2022 $0.09 $0.09 $0.08 $0.09 $31,055,667.32 $2,194,227,657.65
Dec 11,2022 $0.09 $0.09 $0.08 $0.08 $35,042,646.90 $2,160,543,262.46
Dec 12,2022 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $46,022,907.06 $2,196,013,210.04
Dec 13,2022 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $70,334,081.54 $2,188,591,558.21
Dec 14,2022 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $46,514,963.03 $2,163,082,556.82
Dec 15,2022 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $64,921,345.37 $2,132,712,145.65
Dec 16,2022 $0.08 $0.08 $0.07 $0.07 $63,975,105.31 $1,943,707,417.36
Dec 17,2022 $0.07 $0.08 $0.07 $0.08 $42,453,929.44 $1,975,347,519.78
Dec 18,2022 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $25,751,299.06 $1,996,711,550.69
Dec 19,2022 $0.08 $0.08 $0.07 $0.07 $47,270,200.54 $1,913,013,722.87
Dec 20,2022 $0.07 $0.08 $0.07 $0.08 $48,710,105.07 $1,981,510,678.20
Dec 21,2022 $0.08 $0.08 $0.07 $0.08 $38,734,448.10 $1,957,921,372.12
Dec 22,2022 $0.08 $0.08 $0.07 $0.08 $34,853,252.31 $1,977,042,332.09
Dec 23,2022 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $34,375,089.56 $1,967,799,228.61
Dec 24,2022 $0.08 $0.08 $0.07 $0.07 $26,403,141.05 $1,942,257,217.51
Dec 25,2022 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $27,720,363.66 $1,928,352,970.45
Dec 26,2022 $0.07 $0.08 $0.07 $0.08 $32,654,991.95 $1,963,220,714.51
Dec 27,2022 $0.08 $0.08 $0.07 $0.07 $41,785,693.91 $1,935,674,402.25
Dec 28,2022 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $62,353,994.15 $1,874,126,584.26
Dec 29,2022 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $81,160,229.45 $1,880,733,772.71
Dec 30,2022 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $53,942,461.97 $1,888,841,942.18
Dec 31,2022 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $32,982,438.87 $1,857,625,608.43
Jan 01,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $34,017,235.62 $1,893,577,776.71
Jan 02,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $59,178,366.94 $1,926,297,105.72
Jan 03,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $41,886,098.90 $1,924,630,781.38
Jan 04,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $55,137,728.20 $1,929,590,978.64
Jan 05,2023 $0.07 $0.07 $0.07 $0.07 $44,495,591.37 $1,904,597,453.86
Jan 06,2023 $0.07 $0.08 $0.07 $0.08 $46,645,562.96 $1,961,315,688.86
Jan 07,2023 $0.08 $0.08 $0.07 $0.08 $33,268,080.46 $1,977,416,208.74
Jan 08,2023 $0.08 $0.08 $0.07 $0.08 $40,492,639.87 $2,016,906,754.58
Jan 09,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $74,040,999.48 $2,078,217,702.17
Jan 10,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $56,806,126.69 $2,080,637,403.42
Jan 11,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $87,202,663.08 $2,129,900,935.97
Jan 12,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $77,734,140.20 $2,137,594,402.64
Jan 13,2023 $0.08 $0.09 $0.08 $0.08 $78,033,541.93 $2,216,307,158.37
Jan 14,2023 $0.08 $0.09 $0.08 $0.09 $113,102,803.28 $2,287,488,823.91
Jan 15,2023 $0.09 $0.09 $0.09 $0.09 $72,040,392.60 $2,307,522,034.29
Jan 16,2023 $0.09 $0.09 $0.09 $0.09 $73,559,155.95 $2,300,021,260.37
Jan 17,2023 $0.09 $0.09 $0.09 $0.09 $57,706,348.56 $2,264,936,914.84
Jan 18,2023 $0.09 $0.09 $0.08 $0.08 $80,965,057.14 $2,165,069,339.08
Jan 19,2023 $0.08 $0.08 $0.08 $0.08 $50,986,508.83 $2,213,209,014.38
Jan 20,2023 $0.08 $0.09 $0.08 $0.09 $70,760,039.22 $2,332,017,236.13
Jan 21,2023 $0.09 $0.09 $0.09 $0.09 $96,407,620.88 $2,371,357,287.64
Jan 22,2023 $0.09 $0.09 $0.09 $0.09 $78,358,378.07 $2,388,430,167.29
Jan 23,2023 $0.09 $0.10 $0.09 $0.09 $92,698,305.32 $2,480,603,871.00
Jan 24,2023 $0.09 $0.10 $0.09 $0.09 $80,298,217.75 $2,376,311,997.31
Jan 25,2023 $0.09 $0.09 $0.09 $0.09 $71,658,729.86 $2,428,291,841.92
Jan 26,2023 $0.09 $0.09 $0.09 $0.09 $61,754,311.07 $2,415,829,883.63
Jan 27,2023 $0.09 $0.09 $0.09 $0.09 $55,775,721.29 $2,430,579,359.53
Jan 28,2023 $0.09 $0.09 $0.09 $0.09 $47,094,050.39 $2,437,097,426.82
Jan 29,2023 $0.09 $0.09 $0.09 $0.09 $54,571,771.74 $2,481,236,789.38
Jan 30,2023 $0.09 $0.09 $0.09 $0.09 $69,768,802.40 $2,363,092,802.94
Jan 31,2023 $0.09 $0.09 $0.09 $0.09 $57,213,806.38 $2,385,109,878.03
Feb 01,2023 $0.09 $0.09 $0.09 $0.09 $70,731,136.69 $2,426,143,736.94
Feb 02,2023 $0.09 $0.09 $0.09 $0.09 $73,101,972.67 $2,410,253,185.31
Feb 03,2023 $0.09 $0.09 $0.09 $0.09 $54,056,017.17 $2,442,555,842.79
Source Pairs Price +2% Depth -2% Depth Volume Liquidity
Coinbase Exchange XLM/USD $0.09 $328,491.88 $710,400.97 $4,973,405.01 693.00
Binance XLM/USDT $0.09 $251,922.97 $329,976.17 $4,247,285.26 584.00
KuCoin XLM/USDT $0.09 $187,201.47 $143,173.13 $1,361,324.84 576.00
Binance XLM/BUSD $0.09 $86,287.41 $109,722.59 $1,102,757.51 506.00
Bitstamp XLM/USD $0.09 $166,967.22 $180,912.49 $574,488.91 553.00
Binance XLM/BTC $0.09 $125,229.33 $124,834.14 $557,786.58 689.26
Bithumb XLM/KRW $0.09 $24,354.86 $35,741.30 $495,158.58 399.00
Kraken XLM/USD $0.09 $161,169.53 $237,216.97 $206,582.90 600.00
Kraken XLM/EUR $0.09 $270,842.46 $181,069.69 $197,993.92 602.00
Binance XLM/EUR $0.09 $48,262.90 $30,897.59 $98,601.11 580.34
Bitstamp XLM/EUR $0.09 $87,124.49 $67,502.02 $91,296.40 489.00
Coinbase Exchange XLM/EUR $0.09 $141,333.14 $92,360.71 $77,421.50 569.00
Bitfinex XLM/USD $0.09 $188,616.60 $288,870.20 $61,450.28 502.00
Binance XLM/TRY $0.09 $17,290.23 $9,988.31 $60,726.19 644.90
Kraken XLM/XBT $0.09 $59,936.22 $49,914.99 $53,005.66 408.00
Binance XLM/BNB $0.09 $20,128.30 $8,628.66 $44,133.82 513.76
Binance XLM/ETH $0.09 $13,492.23 $45,400.48 $40,956.08 582.84
KuCoin XLM/BTC $0.09 $42,951.65 $25,129.25 $39,859.39 468.00
Coinbase Exchange XLM/USDT $0.09 $16,007.80 $30,800.07 $22,184.75 405.00
Bitfinex XLM/BTC $0.09 $19,486.32 $16,791.68 $19,531.25 360.00
Coinbase Exchange XLM/BTC $0.09 $24,729.96 $29,735.45 $19,396.35 386.00
Kraken XLM/GBP $0.09 $13,869.10 $24,231.40 $12,907.14 424.00
KuCoin XLM/ETH $0.09 $20,811.61 $10,678.68 $11,348.47 384.00
Bitfinex XLM/USDT $0.09 $218,105.26 $176,196.84 $9,901.36 526.00
Bitstamp XLM/BTC $0.09 $38,045.55 $35,330.87 $4,143.24 320.00
Bitstamp XLM/GBP $0.09 $29,501.25 $22,592.96 $1,966.80 408.00
KuCoin XLM/KCS $0.09 $2,522.08 $2,444.36 $1,437.31 340.00
Kraken XLM/AUD $0.09 $421.85 $93.89 $438.48 194.00
bitFlyer XLM/JPY $0.09 $49,808.68 $66,458.77 $65,908.21 466.00
Bittrex XLM/USD $0.09 $4,718.80 $25,992.51 $46,981.98 353.00
Bittrex XLM/BTC $0.09 $292.65 $4,848.30 $7,173.99 95.00
Bittrex XLM/USDT $0.09 $12,338.81 $2,362.91 $4,608.68 314.00
Bittrex XLM/ETH $0.09 $11,005.91 $22,935.11 $4,386.98 185.00
Bittrex XLM/EUR $0.09 $113.08 $118.77 $1,156.88 58.00
OKX XLM/USDT $0.09 $48,187.01 $94,477.81 $907,510.52 521.00
Bybit XLM/USDT $0.09 $96,370.74 $88,262.85 $790,564.59 526.00
ProBit Global XLM/BTC $0.09 $2,414.57 $7,091.45 $412,516.91 243.00
ProBit Global XLM/USDT $0.09 $2,522.31 $4,027.04 $286,221.13 190.00
Huobi XLM/USDT $0.09 $25,290.06 $23,120.68 $284,692.50 489.00
OKX XLM/USDC $0.09 $8,754.43 $14,535.54 $168,231.99 383.00
Gate.io XLM/USDT $0.09 $16,109.42 $26,511.70 $89,330.74 475.00
OKX XLM/BTC $0.09 $4,077.18 $7,842.46 $34,274.26 260.00
Bybit XLM/USDC $0.09 $15,917.56 $16,497.34 $23,628.07 424.00
Stellarterm AQUA/XLM $0.09 $8,352.52 $34.10 $21,858.04 335.00
OKX XLM/ETH $0.09 $1,045.46 $2,973.63 $10,511.14 199.00
Bybit XLM/BTC $0.09 $1,495.78 $3,399.97 $9,979.16 296.00
Stellarterm TFT/XLM $0.09 $1,306.30 $52.56 $5,079.19 113.00
Poloniex STR/USDT $0.09 $2,350.18 $6,334.22 $4,078.93 211.00
Huobi XLM/BTC $0.09 $8,496.75 $4,040.12 $3,567.95 296.00
Gate.io XLM/ETH $0.09 $799.93 $2,090.09 $3,368.41 223.00
Gate.io XLM/BTC $0.09 $1,618.72 $3,011.68 $2,767.07 260.00
Poloniex STR/BTC $0.09 $76.12 $16,998.19 $1,942.36 257.00
Huobi XLM/ETH $0.09 $2,499.03 $1,861.10 $1,841.59 230.00
Huobi XLM/USDC $0.09 $3,139.10 $4,718.22 $1,050.13 151.00
Gate.io XLM/TRY $0.09 $3,259.96 $2,526.92 $818.92 191.00
Crypto.com Exchange XLM/USDT $0.09 $36,611.87 $34,590.75 $325,980.90 539.00
Binance.US XLM/USD $0.09 $45,513.16 $32,329.47 $85,115.17 610.36
Coinone XLM/KRW $0.09 $10,415.32 $10,739.85 $54,530.62 422.00
Binance TR XLM/TRY $0.09 $17,042.25 $8,643.40 $48,694.17 315.00
Crypto.com Exchange XLM/BTC $0.09 $291,084.43 $225,610.77 $14,615.09 435.00
Binance.US XLM/USDT $0.09 $20,107.12 $19,017.68 $10,375.04 597.11
Crypto.com Exchange XLM/USD $0.09 $119,909.62 $117,032.20 $9,181.76 322.00
EXMO XLM/RUB $0.09 $127.40 $596.60 $241,030.36 60.00
BtcTurk | Pro XLM/TRY $0.09 $26,805.07 $23,033.89 $157,004.54 335.00
Bitkub XLM/THB $0.09 $19,159.02 $27,809.76 $150,880.39 352.00
Bitvavo XLM/EUR $0.09 $68,750.79 $47,866.00 $134,560.34 455.00
EXMO XLM/USD $0.10 $2,148.46 $6,797.13 $107,982.79 266.00
LBank XLM/USDT $0.09 $745.53 $957.93 $86,123.49 110.00
EXMO XLM/BTC $0.09 $101,282.34 $204,506.94 $66,194.21 290.00
BtcTurk | Pro XLM/USDT $0.09 $4,469.94 $27,404.19 $49,292.48 237.00
CoinEx XLM/USDT $0.09 $4,291.38 $7,783.72 $30,478.14 367.00
Indodax XLM/IDR $0.09 $17,433.11 $13,233.83 $23,490.97 392.00
WazirX XLM/INR $0.09 $1,320.03 $525.14 $13,199.03 95.00
CoinEx XLM/BTC $0.09 $4,390.69 $4,280.21 $9,923.95 254.00
Tokocrypto XLM/USDT $0.09 $5.92 $7.66 $9,296.68 517.00
WazirX XLM/USDT $0.09 $151.91 $324.97 $1,946.66 92.00
BtcTurk | Pro XLM/BTC $0.09 $1,016.05 $236.80 $22.72 14.00
ProBit XLM/USDT $0.09 $14.04 $34.76 $7.89 5.00
Phemex XLM/USDT $0.09 $230,510.33 $474,883.14 $537,971.18 357.00
MEXC XLM/USDT $0.09 $268,608.14 $322,463.66 $225,146.69 433.00
AscendEX (BitMax) XLM/USDT $0.09 $4,073.19 $7,969.88 $127,680.44 230.00
Phemex XLM/USDC $0.09 $9,013.83 $11,854.01 $99,417.22 298.00
FMFW.io XLM/USD $0.09 $1,073,454.52 $719,792.25 $1,079,030.16 245.00
FMFW.io XLM/BTC $0.09 $415,091.39 $279,449.78 $85,904.14 177.00
FMFW.io XLM/ETH $0.09 $301,772.10 $219,546.15 $23,947.68 146.00
FMFW.io XLM/BCH $0.11 $0.01 $14.28 $0.00 1.00
Upbit XLM/KRW $0.09 $723,434.80 $997,776.92 $4,089,706.72 436.00
BitMart XLM/USDT $0.09 $265,634.98 $217,114.82 $3,027,180.73 489.00
Cryptology XLM/USD $0.09 $234,052.37 $1,787,981.54 $287,899.32 510.00
Bitbank XLM/JPY $0.09 $68,773.87 $108,523.04 $259,586.36 537.00
LATOKEN XLM/USDT $0.09 $9,724.38 $9,979.91 $236,557.77 333.00
BitMart XLM/USDC $0.09 $212,495.32 $119,193.61 $214,085.50 299.00
Dex-Trade XLM/USDT $0.09 $78,500.34 $78,865.95 $180,670.55 430.00
Cryptology XLM/BTC $0.09 $132,251.55 $123,078.65 $175,017.90 398.00
Bitci XLM/USDT $0.09 $4,723.36 $7,579.67 $153,664.46 213.00
Cryptology XLM/EUR $0.09 $38,105.41 $389,568.57 $138,003.91 496.00
Bitexen XLM/TRY $0.09 $2,735.19 $2,519.94 $119,752.73 249.00
Paribu XLM/TRY $0.09 $5,735.00 $9,007.45 $60,337.27 233.00
Dex-Trade XLM/BUSD $0.09 $7,285.38 $7,336.86 $55,290.79 294.00
Dex-Trade XLM/BTC $0.09 $14,009.02 $14,608.96 $44,630.71 261.00
تعداد کل
0
تعداد فعال
0
ده هولدر برتر
%
بیست هولدر برتر
%
پنجاه هولدر برتر
%
صد هولدر برتر
%
# آدرس مقدار XLM درصد از مقدار کل

ماشین حساب ارز

XLM
USDT
تومان

جزییات استلار

قیمت استلار $0.0929
حجم کل بازار $2,446,123,971
حجم معاملات روزانه $51,780,653
رتبه در بازار #29
تغییرات یک ساعته 0.077%
تغییرات 24 ساعته 0.58%
تغییرات 7 روزه -0.69%
تغییرات 30 روزه 27.11%
تغییرات 60 روزه 8.57%
تغییرات 90 روزه -17.94%
تغییرات دیروز 1.29%
تغییرات امسال 28.16%
تاریخ پیدایش 2014-08-05
قیمت شروع $ 0.0030
تغییرات حجم معاملات 24 ساعته -18.70%
بالاترین قیمت $ 0.94
تغییرات از بالاترین قیمت -90.090%
زمان بالاترین قیمت 2018-01-04
پایین ترین قیمت $ 0.0012
تغییرات از پایین ترین قیمت 7,474.32%
زمان پایین ترین قیمت 2014-11-18
پایین ترین قیمت دیروز $ 0.092
بالا ترین قیمت دیروز $ 0.093
ارز در دسترس 26,318,127,784 XLM
تعداد کل ارز 50,001,787,467 XLM

ارزهای مرتبط

oasis-network
oasis-network
$0.055
1.52%
0.07323232 ,0.07242600 ,0.07254121 ,0.07386601 ,0.07330339 ,0.07306055 ,0.07299739 ,0.07336504 ,0.07321176 ,0.07307064 ,0.07182626 ,0.07109103 ,0.07220240 ,0.07236417 ,0.07199436 ,0.07174876 ,0.07228023 ,0.07256093 ,0.07320845 ,0.07330665 ,0.07277765 ,0.07237574 ,0.07200773 ,0.07230688 ,0.07155745 ,0.07108869 ,0.07123033 ,0.07008797 ,0.06986700 ,0.07030785 ,0.06946472 ,0.06980426 ,0.06989704 ,0.06990974 ,0.06980639 ,0.06993718 ,0.06937083 ,0.06947233 ,0.06984105 ,0.07013179 ,0.06971648 ,0.06787533 ,0.06830133 ,0.06813406 ,0.06832151 ,0.06854242 ,0.06774029 ,0.06682493 ,0.06928571 ,0.06965867 ,0.06767001 ,0.06604796 ,0.06534946 ,0.06488667 ,0.06451818 ,0.06486518 ,0.06514256 ,0.06502779 ,0.06483184 ,0.06302055 ,0.06376619 ,0.06434673 ,0.06425435 ,0.06442794 ,0.06424275 ,0.06426271 ,0.06522014 ,0.06573209 ,0.06550293 ,0.06517225 ,0.06514643 ,0.06517531 ,0.06470603 ,0.06488881 ,0.06448377 ,0.06441642 ,0.06425516 ,0.06410207 ,0.06381466 ,0.06405028 ,0.06405311 ,0.06367150 ,0.06423510 ,0.06453956 ,0.06419987 ,0.06440546 ,0.06450051 ,0.06433923 ,0.06420677 ,0.06421109 ,0.06475194 ,0.06501200 ,0.06483744 ,0.06463966 ,0.06468273 ,0.06458430 ,0.06430814 ,0.06435740 ,0.06428187 ,0.06513764 ,0.06554167 ,0.06575485 ,0.06570432 ,0.06552127 ,0.06582911 ,0.06534796 ,0.06477287 ,0.06282367 ,0.06129211 ,0.06125910 ,0.06207763 ,0.06307140 ,0.06271654 ,0.06239705 ,0.06295240 ,0.06316126 ,0.06225127 ,0.06291104 ,0.06285299 ,0.06259674 ,0.06429919 ,0.06508352 ,0.06489376 ,0.06530125 ,0.06559351 ,0.06512128 ,0.06492359 ,0.06493963 ,0.06540731 ,0.06573888 ,0.06568994 ,0.06649514 ,0.06615650 ,0.06572879 ,0.06566180 ,0.06637125 ,0.06738326 ,0.06685655 ,0.06695541 ,0.06699403 ,0.06684569 ,0.06688824 ,0.06645771 ,0.06634721 ,0.06568663 ,0.06591224 ,0.06299571 ,0.06352409 ,0.06205382 ,0.06198688 ,0.06256291 ,0.06365736 ,0.06386044 ,0.06344457 ,0.06370093 ,0.06323880 ,0.06413328 ,0.06515356 ,0.06506026 ,0.06518431 ,0.06524888 ,0.06528270 ,0.06471040 ,0.06477296 ,0.06426986 ,0.06423061 ,0.06510542 ,0.06481473
blocknet
blocknet
$0.10
-3.31%
0.19753427 ,0.19799511 ,0.19749221 ,0.19807443 ,0.19917218 ,0.19989854 ,0.19911832 ,0.19955123 ,0.19547921 ,0.19522114 ,0.19472426 ,0.20162414 ,0.20031011 ,0.20110463 ,0.20207283 ,0.20153035 ,0.20860147 ,0.20920935 ,0.20882259 ,0.20962874 ,0.20942331 ,0.20922934 ,0.19222119 ,0.19490321 ,0.21283765 ,0.21241417 ,0.21202719 ,0.21276913 ,0.21142074 ,0.21095011 ,0.21155794 ,0.21110198 ,0.21195975 ,0.21233500 ,0.20359714 ,0.20372049 ,0.20383378 ,0.20315024 ,0.20324665 ,0.20360796 ,0.20299370 ,0.20286077 ,0.20908070 ,0.20943551 ,0.20948823 ,0.20975552 ,0.20963593 ,0.20900965 ,0.20496581 ,0.20926078 ,0.21057705 ,0.20725134 ,0.20318994 ,0.20221229 ,0.20207598 ,0.20445676 ,0.20666799 ,0.20718593 ,0.20645148 ,0.20658518 ,0.20252654 ,0.20318196 ,0.20307648 ,0.20254734 ,0.20245267 ,0.20175025 ,0.20099099 ,0.20189178 ,0.20254977 ,0.20277334 ,0.20197884 ,0.20259097 ,0.20255970 ,0.20233135 ,0.20205917 ,0.20128982 ,0.20753442 ,0.20732702 ,0.20815214 ,0.20646056 ,0.19771414 ,0.19747311 ,0.19908924 ,0.20043450 ,0.20020035 ,0.19966046 ,0.20036796 ,0.20262907 ,0.20241988 ,0.20229834 ,0.20033660 ,0.20094288 ,0.20130725 ,0.20095584 ,0.19877637 ,0.19861197 ,0.19966502 ,0.19905440 ,0.19895610 ,0.19895490 ,0.20156917 ,0.20171553 ,0.20149594 ,0.20158140 ,0.20171063 ,0.20224323 ,0.20166792 ,0.20252152 ,0.19997481 ,0.19968911 ,0.19959186 ,0.20096229 ,0.20176173 ,0.20126062 ,0.19337805 ,0.19415975 ,0.19441864 ,0.19397972 ,0.19401211 ,0.19410613 ,0.19378204 ,0.19514397 ,0.20081615 ,0.20244271 ,0.19804066 ,0.19904234 ,0.19838571 ,0.20845357 ,0.20766941 ,0.20816174 ,0.20855627 ,0.20707334 ,0.20837281 ,0.20730592 ,0.20705434 ,0.20655227 ,0.20771105 ,0.20987036 ,0.20703041 ,0.20722543 ,0.20769578 ,0.20752988 ,0.20735214 ,0.20756945 ,0.20704529 ,0.19816605 ,0.19858961 ,0.19272224 ,0.19443002 ,0.19340087 ,0.19314383 ,0.19636969 ,0.19847617 ,0.19812616 ,0.19714207 ,0.19658153 ,0.19635565 ,0.19770151 ,0.19987980 ,0.20251108 ,0.20271179 ,0.20235050 ,0.20265591 ,0.20139553 ,0.20161290 ,0.20065219 ,0.20120332 ,0.20222228
yearn-finance
yearn-finance
$7,947.12
3.42%
9246.60 ,9263.08 ,9255.16 ,9427.53 ,9441.61 ,9363.16 ,9403.00 ,9540.47 ,9523.70 ,9478.26 ,9375.87 ,9353.52 ,9463.14 ,9509.43 ,9506.12 ,9504.73 ,9554.48 ,9575.06 ,9747.19 ,9881.57 ,10091.69 ,9968.62 ,10007.65 ,9985.82 ,9966.54 ,9907.82 ,10036.85 ,9861.06 ,9853.07 ,9915.91 ,9857.16 ,9910.84 ,9884.76 ,9846.10 ,9760.53 ,9816.01 ,9727.55 ,9727.35 ,9689.04 ,9654.14 ,9656.46 ,9436.91 ,9528.58 ,9509.50 ,9537.56 ,9556.91 ,9509.42 ,9421.01 ,9804.23 ,9760.71 ,9505.79 ,9330.50 ,9289.62 ,9202.86 ,9106.80 ,9123.11 ,9144.79 ,9128.02 ,9083.15 ,8966.99 ,9071.00 ,9076.10 ,9081.94 ,9086.63 ,9039.76 ,9019.52 ,9034.69 ,9098.40 ,9053.44 ,9053.22 ,9025.64 ,8984.56 ,8978.86 ,8935.06 ,8827.55 ,8797.07 ,8708.03 ,8723.15 ,8657.35 ,8724.64 ,8725.99 ,8668.89 ,8795.81 ,8794.98 ,8789.54 ,8840.28 ,8863.82 ,8831.77 ,8820.49 ,8866.33 ,8908.00 ,8940.94 ,8906.86 ,8862.79 ,8886.05 ,8903.09 ,8805.29 ,8825.66 ,8804.32 ,8868.15 ,8878.41 ,8872.21 ,8880.56 ,8846.58 ,8860.41 ,8775.02 ,8731.09 ,8517.71 ,8483.74 ,8506.38 ,8598.97 ,8662.60 ,8617.18 ,8587.16 ,8638.94 ,8633.64 ,8593.15 ,8607.65 ,8601.78 ,8613.71 ,8842.99 ,8893.36 ,8960.58 ,8927.17 ,8981.16 ,8984.71 ,8960.69 ,8946.97 ,8995.83 ,8993.12 ,9008.25 ,9106.60 ,9023.24 ,9007.02 ,9073.18 ,9126.09 ,9218.73 ,9194.16 ,9150.47 ,9185.79 ,9173.48 ,9178.00 ,9146.08 ,9209.95 ,9177.91 ,9249.22 ,8823.01 ,8909.30 ,8671.09 ,8643.20 ,8727.32 ,8927.05 ,8979.58 ,8897.89 ,8959.38 ,8879.50 ,9020.21 ,9082.31 ,9147.22 ,9159.32 ,9173.60 ,9175.45 ,9085.98 ,9082.54 ,9027.42 ,9016.10 ,9114.55 ,9064.93
sxp
sxp
$0.31
3.59%
0.40917354 ,0.40710823 ,0.40971109 ,0.41230919 ,0.41538466 ,0.41370548 ,0.41343929 ,0.41345533 ,0.41298973 ,0.41352897 ,0.40953452 ,0.40762998 ,0.40975136 ,0.41239671 ,0.41011490 ,0.40931607 ,0.40928867 ,0.41002382 ,0.41413804 ,0.41415405 ,0.41285283 ,0.41408770 ,0.41545039 ,0.41323695 ,0.41031591 ,0.40905431 ,0.41193915 ,0.40492632 ,0.40634169 ,0.40727122 ,0.40655604 ,0.40819889 ,0.40960676 ,0.40901496 ,0.40922955 ,0.40883344 ,0.40632348 ,0.40596321 ,0.40879284 ,0.40925458 ,0.40805369 ,0.39823333 ,0.40097187 ,0.39717505 ,0.39822792 ,0.39929677 ,0.39598306 ,0.39022687 ,0.40039851 ,0.40285092 ,0.39454401 ,0.38466560 ,0.38103731 ,0.38070298 ,0.37912322 ,0.37798397 ,0.37873933 ,0.37760773 ,0.37374531 ,0.36692519 ,0.36777424 ,0.36762701 ,0.36671017 ,0.36636720 ,0.36458471 ,0.36203256 ,0.36536548 ,0.36679359 ,0.36541474 ,0.36478776 ,0.36670203 ,0.36654189 ,0.36567599 ,0.36568152 ,0.36380784 ,0.36226355 ,0.36164700 ,0.36166970 ,0.36040996 ,0.36180440 ,0.36098521 ,0.36003062 ,0.36346136 ,0.36344996 ,0.36000474 ,0.36348337 ,0.36587162 ,0.36315771 ,0.36237678 ,0.36133528 ,0.36364995 ,0.36440281 ,0.36481858 ,0.36422848 ,0.36765146 ,0.36679480 ,0.36720666 ,0.36772919 ,0.36884628 ,0.37100263 ,0.37089361 ,0.37033363 ,0.37152655 ,0.37073983 ,0.37225526 ,0.36963327 ,0.36642985 ,0.36006185 ,0.35856810 ,0.35764996 ,0.36181110 ,0.36518124 ,0.36338439 ,0.36122231 ,0.36356872 ,0.36410381 ,0.36208196 ,0.36416574 ,0.36425355 ,0.36384306 ,0.36958613 ,0.37156933 ,0.37018549 ,0.37235751 ,0.37419678 ,0.37540396 ,0.37389628 ,0.37242145 ,0.37404409 ,0.37466218 ,0.37428916 ,0.37883765 ,0.37441128 ,0.37310038 ,0.37325224 ,0.37603509 ,0.38057658 ,0.38094212 ,0.37908544 ,0.38095694 ,0.38212783 ,0.38218048 ,0.37978450 ,0.37893388 ,0.37729445 ,0.37802285 ,0.36709179 ,0.36670304 ,0.36341784 ,0.36209975 ,0.36360837 ,0.36946414 ,0.37241367 ,0.36885796 ,0.36960560 ,0.36762567 ,0.37296052 ,0.37458927 ,0.37854153 ,0.37912740 ,0.37937636 ,0.38034586 ,0.37746468 ,0.37546675 ,0.37496426 ,0.37531985 ,0.37806092 ,0.37697750
اخبار فوری
همه
33 دقیقه پیش
20
8
در حال حاضر، شخاص ترس و طمع بازار روی سطح 58 قرار دارد.
عملکرد لونا کلاسیک، برتر از صد رمز ارز بزرگ بازار
37 دقیقه پیش
20
9
طی شبانه روز اخیر در میان صد رمز ارز برتر بازار، لونا با 3.2 درصد، بیشترین افت را تجربه کرده است.
40 دقیقه پیش
6
5
طی شبانه روز اخیر در میان صد رمز ارز پیشتاز بازار، GMX با 13.9 درصد بیشترین رشد را تجربه کرده است.
43 دقیقه پیش
9
9
در این لحظه، اتریوم با 0.7 درصد رشد در شبانه روز گذشته، در سطح قیمت 1655 دلار معامله می‌شود.
واکنش قیمت بیت کوین به افزایش اخیر نرخ بهره چه بود؟
45 دقیقه پیش
5
3
در حال حاضر، بیت کوین با 0.5 درصد افت در 24 ساعت گذشته، در سطح قیمت 23328 دلار قرار دارد.
10000 بیت کوین، از کیف پول مرتبط با هک Mt. Gox، خارج شدند
5 ساعت پیش
24
11
پروتکل Orion طی هک انجام شده، 3 میلیون دلار خسارت دید.

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

مصادره‌ی NFT از کلاهبرداران رمز ارزی توسط پلیس FBI

مصادره‌ی NFT از کلاهبرداران رمز ارزی توسط پلیس FBI

بیت کوین برای اولین بار در 9 ماه گذشته از ناحیه ترس خارج شد

چگونه بیت کوین به سطح قیمت 24000 دلار رسید؟

Alameda مقدار 13 میلیون دلار رمز ارز دریافت کرد

Alameda مقدار 13 میلیون دلار رمز ارز دریافت کرد

270 میلیارد شیبا به بروکر Voyager ارسال شد

270 میلیارد شیبا به بروکر Voyager ارسال شد

مایکل بری حساب توییتر خود را پس از پیش‌بینی بازار، حذف کرد

مایکل بری حساب توییتر خود را پس از پیش‌بینی بازار، حذف کرد

دستیار وارن بافت، خواستار ممنوعیت بیت کوین شد

دستیار وارن بافت، خواستار ممنوعیت بیت کوین شد

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا