قیمت لحظه ای ریپل امروز به تومان (XRP)

XRP

ریپل XRP

رتبه 6#
coin
$0.4144
1.54%

18,578 تومان

XRP  ریپل  XRP
Price:
$0.4144
  1.54%
حجم بازار
$21,053,900,506
1.54%
حجم بازار کاملا رقیق شده (FDV)
$41,441,740,044
1.54%
حجم معاملات
24h
$538,050,869
-1.25%
سکه در گردش
50,803,611,248 XRP
عرضه کل
100,000,000,000

قیمت ریپل امروز به تومان | قیمت XRP

قصد دارم در همین ابتدا به شما کاربر زوم ارزی عزیز اعلام کنم، قیمت ریپل یا قیمت XRP در همین لحظه معادل 0.4144 دلار است، که اگر قیمت دلار در کشور عزیزمان ایران معادل 44,830 تومان باشد، می توان گفت قیمت لحظه ای ریپل یا قیمت لحظه ای XRP، معادل 18,578 تومان است. شایان ذکر است که قیمت ارز ریپل در (زوم ارز | پایگاه جامع اطلاع رسانی ارز های دیجیتال و بلاکچین) به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.
ارز دیجیتال ریپل یا XRP در رتبه 6 از بازار های ارز دیجیتال قرار دارد. همچنین ارزش بازار ارز دیجیتال ریپل، 21.054 میلیارد دلار میلیارد دلار می باشد و حجم معاملات رمز ارز ریپل | XRP، 538.051 میلیون دلار میلیارد دلار می باشد. اگر بخواهیم درصد تغییرات قیمت ریپل را رصد کنیم، می توان گفت قیمت ریپل در 1 ساعت گذشته دچار -0.62% درصد تغییر بوده است و در 24 ساعت گذشته 1.54% درصد تغییر را تجریه کرده است، همچنین در 7 روز گذشته قیمت ارز ریپل 3.40% درصد تغییر کرده است. و قیمت ریپل در 30 روز گذشته و 60 روز گذشته و همچنین یکسال گذشته به ترتیب تغییرات 20.32%، 1.42%، 22.33% را تجربه کرده است. بالاترین قیمتی که ارز ریپل یا XRP در روز گذشته تجربه کرده است، مبلغ 0.42 دلار است، و پایین ترین قیمتی که رمز ارز ریپل یا XRP در 24 گذشته تجربه کرده است 0.41 دلار می باشد.
شایان ذکر است در حال حاضر بالاترین قیمتی را که ارز ریپل تجربه کرده است مبلغ 3.84 دلار است، به عبارتی می توان گفت قیمت 3.84 دلار برای ریپل، ATH در نظر گرفته می شود و همچنین کمترین قیمتی را که رمز ارز ریپل تا بحال تجربه کرده است، 0.0028 دلار می باشد.پس می توان گفت ATL ،ریپل تا این لحظه مبلغ 0.0028 دلار می باشد.
ریپل یا XRP که با نماد اختصاصی XRP نمایش داده می شود، ریپل یک ارز دیجیتال یا یک شکلی از دارایی ارز دیجیتال است که در بازار های مربوط به کریپتو مورد معامله قرار می گیرد.این ارز دیجیتال در تاریخ 2013-08-04 به وجود آمده است و همچنین قیمت ریپل با مبلغ 0.0059 دلار آغاز شده است. می توان گفت ارز ریپل از کد های 0 و 1 ایجاد شده است که این ارز های دیجیتال یک واحد برای تبادل می باشد، ولی اصلا ماهیت فیزیکی ندارند. شما می توانید با استفاده از ارز های دیجیتال پرداخت های آنی در سطح بین الملل را داشته باشید. دوستانی که هلدر یا تریدر ارز دیجیتال ریپل هستند، هر لحظه می خواهند قیمت لحظه ای ریپل یا XRP را دنبال کنند، به همین دلیل تیم زوم ارز در تلاش است که قیمت ها را به صورت لحظه ای آپدیت کند. همچنین تیم زوم ارز در تلاش است که در کوتاه ترین زمان، دقیق ترین قیمت ها و اطلاعات را در اختیار شما همراهان عزیز قرار دهد.

چرا قیمت لحظه ای ریپل XRP مهم است؟

چرا قیمت لحظه ای ریپل XRP مهم است؟

اطلاع از قیمت لحظه ای رمز ارز ریپل بیشتر برای کسانی مهم می باشد که قصد سرمایه گذاری در بستر آن را دارند و یا اینکه می خواهند رمز ارز ریپل خود را به فروش برسانند. زیرا آنها می توانند با اطلاع از قیمت لحظه ای راحت تر تصمیم بگیرند که رمز ارز خود را در چه نقطه ای از قیمت خریداری نمایند و یا اینکه بفروشند.

همچنین برای تحلیلگران نیز اطلاع از قیمت لحظه ای امری مهم تلقی می شود. با این کار آنها می توانند قیمت لحظه ای رمز ارز را به همراه تغییرات قیمت بررسی نموده و به راحتی به پیش بینی آینده قیمتی آن بپردازند.


نیم نگاهی به پروژه ریپل XRP و تاثیر پروژه بر قیمت ارز دیجیتال

نیم نگاهی به پروژه ریپل XRP و تاثیر پروژه بر قیمت ارز دیجیتالاول از همه لازم است بیان نماییم که ارز دیجیتال ریپل می باشد و ریپل Ripple یک شرکت بزرگ واقع در سانفراسیسکو آمریکا است. تاریخچه ریپل به سال 2004 یعنی چهار سال قبل از پیدایش بیت کوین بر می گردد. زمانی که رایان فوجر Ryan Fugger شرکتی را با نام ریپل پی Ripple Pay بنیانگذاری کرد. در سال 2011 جد مک کالب به تیم ریپل پیوست و این فرد در سال 2012 کریس لارسن را استخدام نمود و لارسن تا اکنون در نقش مدیریت اجرایی شرکت فعالیت می نماید. سپس در ژانویه سال 2013 ریپل توکن های خود را با عنوان XRP معرفی نمود.

لازم به ذکر است که که ریپل با ارز دیجیتال خود یعنی XRP متفاوت است. پروتکل ریپل در نظر دارد تا انتقال پول بین بانکی و بین المللی را سریعتر سازد و همچنین آنها را ارزان تر و غیرمتمرکزتر نماید. چند محصول مختلف برای بانک ها و موسسات مالی توسط ریپل طراحی شده که تنها یکی از آنها با رمز ارز XRP کار می کند.

XRP که یک ارز رمزنگاری شده می باشد، در شبکه ریپل XRP به منظور تسهیل انتقال پول بین ارزهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله مزایای پروتکل ریپل می توان به این موضوع اشاره کرد که به وسیله آن می توان مبالغ پول را سریع انتقال داد. در واقع انتقال سریع از جمله مزایای آن به شمار می رود. همچنین نرخ کارمزد ریپل بسیار کم است و از جمله اهداف اصلی پروژه می باشد. به طور کلی همه این موارد را می توان از جمله موارد تاثیر گذار بر قیمت رمز ارز ریپل دانست.

کیف پول های پشتیبانی کننده ریپل XRP

کیف پول هایی که در این قسمت به شما معرفی می نماییم می توانند برای ذخیره سازی رمز ارز XRP مورد استفاده قرار بگیرند. در واقع اینها کیف پول هایی می باشند که از ارز دیجیتال ریپل XRP پشتیبانی می کنند و شامل موارد زیر می باشند:

 • .کیف پول سخت افزاری لجر
 • .کیف پول توست Toast
 • .کیف پول کوینومی
 • .کیف پول اتمیک

صرافی های پشتیبانی کننده ریپل XRP

همانطور که می دانید خرید و فروش ارزهای دیجیتال در بستر صرافی ها انجام می پذیرد. شما می توانید از صرافی های ایرانی و خارجی که از ارز دیجیتال ریپل پشتیبانی می کنند برای خرید و فروش این رمز ارز استفاده نمایید. در ادامه به معرفی چند نمونه از صرافی های خارجی پشتیبانی کننده ارز دیجیتال ریپل XRP خواهیم پرداخت.

 • .صرافی بایننس
 • .صرافی بیت هامب
 • .صرافی کوکوین
 • .صرافی کوین وان
 • .صرافی هیوبی گلوبال
 • .صرافی کراکن
 • .صرافی بیترکس

روند قیمتی ریپل XRP

روند قیمتی ریپل XRP

عرضه رمز ارز ریپل در سال 2013 با قیمت هر واحد 0.005 دلار صورت گرفت. پس از آن در اوایل سال 2014 با قیمت 0.02746 دلار در بازار رمز ارزها معامله می شد. سپس قیمت این ارز دیجیتال تقریبا یک روند ثابتی را طی نموده و در سال 2017 با یک افزایش قیمت همراه بود. در سال 2018 این رمز ارز بیش از 70000 درصد افزایش قیمت داشته و با قیمت 3.8 دلار به فروش می رفت. در واقع باید بیان نمود که اوج قیمت ریپل در ژانویه سال 2018 صورت گرفته است.

پس از رسیدن به بالاترین قیمت و یا همان اوج قیمت، قیمت ریپل کاهش یافت و در اوایل سال 2019 قیمت آن برابر با 0.3602 بود. در ابتدای سال 2020 قیمت این رمز ارز برابر با 0.1935 دلار بود و در تاریخ 13 آپریل 2021 قیمت آن افزایش یافته و با مبلغ 1.794 دلار معامله می شد. در اوایل سال 2022 قیمت ریپل به 0.8591 دلار رسید.


تحلیل ریپل XRP

تحلیل ریپل XRP

اول از همه باید به شما کاربران عزیز بگوییم که تحلیل ارزهای دیجیتال توسط تحلیلگران انجام می شود تا آینده آن رمز ارز تا حدی پیش بینی شود. تحلیل رمز ارزها می تواند به روش های مختلفی انجام پذیرد. یکی از روش های رایج تحلیل تکنیکال است. تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال از دیگر روش ها هستند که در ادامه به شرح هر یک خواهیم پرداخت.

 • تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ریپل XRP

از جمله روش های رایج تحلیل در بازارهای مالی، تحلیل تکنیکال است. در این روش، تمرکز اصلی بر روی نمودارها و داده های بازار می باشد. همچنین در تحلیل تکنیکال برای پیش بینی آینده رمز ارز ریپل، الگوها و روندها شناسایی می شود تا بتوان به یک پیش بینی قابل اطمینانی از آینده دست پیدا کرد. به عبارت دیگر می توان بیان نمود تحلیل تکنیکال روشی برای پیش بینی قیمت بر اساس الگوهای تغییرات قیمت و تغییرات حجم معاملات می باشد.

 • تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال ریپل XRP

تحلیل فاندامنتال یا تحلیل بنیادی از روش های تحلیلی است که باعث شناخت ارزش حقیقی فعلی و احتمالی رمز ارز در آینده می شود. در این روش شرایط پروژه ارز دیجیتال از جنبه های گوناگون مورد بررسی قرار می گیرد. در واقع در تحلیل فاندامنتال تمامی عوامل موثر بر پروژه رمز ارز برای تشخیص ارزش ذاتی آن مورد بررسی قرار خواهد گرفت. از جمله مزایای تحلیل فاندامنتال این است، در صورتی که قصد سرمایه گذاری بلندمدت در رمز ارز ریپل را داشته باشید می تواند به شما کمک بزرگی بکند.

 • تحلیل سنتیمنتال ارز دیجیتال ریپل XRP

تحلیل سنتیمنتال را می توان به عنوان یکی از جدیدترین روش های تحلیل معرفی نمود. در این روش از تحلیل، احساسات ذهنی تریدرها نسبت به وضعیت بازار مورد بررسی قرار می گیرد. به صورت کلی می توان بیان نمود که تجزیه و تحلیل احساسات به منظور اندازه گیری و سنجش احساس سایر معامله گران نسبت به یک جفت ارز خاص صورت می پذیرد.

لازم به ذکر است که تحلیل سنتیمنتال بر پایه علم نوین اقتصاد و روانشناسی رفتاری بازار مالی شکل گرفته است و یک روش نوین می باشد.


عوامل موثر بر قیمت ریپل XRP

عوامل موثر بر قیمت ریپل XRP

در بازارهای مالی همچون بازار ارزهای دیجیتال عوامل مختلفی می تواند بر قیمت رمز ارزها تاثیر بگذارد. عواملی می تواند باعث افزایش قیمت ارز دیجیتال شود و یا برعکس این امر نیز می تواند اتفاق بیافتد. در واقع عواملی هم هستند که منجر به کاهش قیمت می شوند. در اینجا به بررسی عواملی خواهیم پرداخت که بر روی قیمت رمز ارز ریپل تاثیرگذار است:

 1. RippleNet که شبکه زیربنایی XRP است قادر به انتقال آنی پول در سراسر جهان است. به این ترتیب توسط تعداد زیادی از موسسات مالی پذیرفته شده است. این مشارکت های ریپل می تواند تاثیر بسزایی بر قیمت آن داشته باشد.
 2. در دنیای ارزهای دیجیتال تاثیرگذاری اخبار پخش شده در شبکه های اجتماعی امری مهم تلقی می شود. در واقع شبکه های اجتماعی را می توان از جمله عوامل تاثیر گذار بر قیمت رمز ارز ریپل دانست.

مهم ترین علت های ریزش قیمت ریپل XRP

عوامل مختلفی می تواند باعث کاهش قیمت رمز ارز ریپل شود. برای مثال زمانی که عرضه زیاد باشد و تقاضا کم، با کاهش قیمت ارز دیجیتال ریپل مواجه خواهیم بود. علاوه بر این، همانطور که در بالا اشاره نمودیم اخبار پخش شده در شبکه های اجتماعی بی تاثیر نیست. برای مثال زمانی که اخبار منفی درارتباط با رمز ارز ریپل در شبکه های اجتماعی پخش می شود، افراد زیادی آن را دنبال کرده و شما مشاهده خواهید کرد که قیمت رمز ارز ریپل کاهش می یابد. به طور کلی افزایش عرضه و پخش اخبار منفی را می توان از جمله مهم ترین علت های ریزش قیمت ریپل دانست.

مهم ترین علت های افزایش قیمت ریپل XRP

در اینجا به بررسی عواملی خواهیم پرداخت که به افزایش قیمت ارز دیجیتال ریپل کمک می نمایند:

 1. مشارکت ریپل با سایر موسسات می تواند به روند افزایش قیمت رمز ارز کمک نماید. در واقع زمانی که این مشارکت ها بیشتر می شود شاهد افزایش قیمت ریپل خواهیم بود.
 2. پخش اخبار مثبت در ارتباط با رمز ارز ریپل در رسانه های اجتماعی از دیگر عواملی است که باعث افزایش قیمت ریپل می شود. به طور کلی رسانه های اجتماعی نقش بسزایی دارند زیرا افراد زیادی در سراسر دنیا آن را دنبال می کنند.
 3. فعالیت نهنگ ها نیز می تواند به افزایش قیمت رمز ارز ریپل کمک نماید. این موضوع زمانی امکان پذیر است که این افراد یعنی نهنگ ها سرمایه قابل توجهی را وارد بازار می کنند و سپس شروع به خریداری رمز ارز می نمایند. در ادامه میزان تقاضا از عرضه بیشتر خواهد شد و در نهایت قیمت رمز ارز ریپل افزایش خواهد یافت.

رابطه قیمت ریپل XRP با متغیرهای اقتصادی

به طور کلی می توان گفت برای تحلیل قیمت رمز ارز ریپل و یا پیش بینی آینده قیمت آن، نمی توان متغیرهای اقتصادی را به عنوان یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت در نظر گرفت. برای بررسی آینده قیمت بهتر است عوامل دیگر در نظر گرفته شود. در واقع می توان بیان نمود که متغیرهای اقتصادی همچون طلا، دلار و … شاخص مناسبی نیستند.

محاسبه قیمت ریپل XRP به تومان

محاسبه قیمت ارز دیجیتال به تومان کار دشواری نمی باشد. تنها شما می توانید قیمت لحظه ای رمز ارز ریپل را به دلار در قیمت لحظه ای دلار به تومان ضرب نمایید. همچنین شما قادر خواهید بود از ماشین حساب ارز دیجیتال سایت زوم ارز برای این کار استفاده نمایید.


آینده قیمت ریپل XRP

آینده قیمت ریپل XRP

اول از همه لازم است بیان نماییم که بازار ارزهای دیجیتال همانند دیگر بازارهای مالی تا حدی قابل پیش بینی می باشد و همواره با نوساناتی همراه است. در اینجا به بررسی آینده رمز ارز ریپل خواهیم پرداخت.

همانطور که در بالا اشاره نمودیم، مشارکت ریپل با دیگر موسسات مالی می تواند یکی از عوامل تاثیرگذار باشد. اگر ریپل بتواند به روابط و مشارکت های خود ادامه دهد، می تواند از آینده خوبی برخوردار باشد. همچنین پیش بینی ها برای XRP بسته به تحلیل و دوره بسیار متفاوت است. پیش بینی خوش بینانه تقریبا در همه پیش بینی ها به افزایش پذیرش فناوری پرداخت ریپل بستگی دارد. علی رغم همه اینها انجام تحقیقات کافی قبل از سرمایه گذاری امری مهم است. این نکته را همیشه در نظر بگیرید که فقط چیزی را سرمایه گذاری کنید که توانایی از دست دادن آن را دارید.


سوالات متداول

کدام کیف پول ها برای رمز ارز ریپل مناسب هستند؟

پس از خریداری رمز ارز ریپل از صرافی ها، شما می توانید از کیف پول هایی همچون اتمیک، کوینومی و سیف پل برای ذخیره سازی این ارز دیجیتال استفاده نمایید.

رمز ارز ریپل را از چگونه می توان خریداری نمود؟

صرافی های خارجی بسیاری هستند که از ریپل پشتیبانی می کنند و می توان از طریق آنها این رمز ارز را خریداری نمود. اما به دلیل تحریمات موجود، ممکن است کاربران ایرانی نتوانند به راحتی از صرافی های خارجی استفاده نمایند. به همین دلیل آنها قادر خواهند بود از صرافی های ایرانی که از ارز دیجیتال ریپل پشتیبانی می کنند، به منظور خرید استفاده نمایند.

آیا خرید رمز ارز ریپل سودآور می باشد؟

به صورت کلی نمی توان جواب قاطعانه ای به این سول داد. زیرا بازارهای مالی از جمله بازار ارز دیجیتال همواره با نوساناتی همراه است. برای بررسی آینده آن کافیست تمامی عوامل تاثیرگذار را بررسی نمایید.

تکنیکال

نمودار عمق بازار بیت کوین

تاثیر عمق بازار ریپل

عمق خرید
$۲۱۹,۸۸۹,۷۲۴.۵۸
تاثیر قیمت
$۳۹,۸۲۷.۶۳
درصد تاثیر
% ۸۴۴.۲۹
میانگین قیمت
$۴۷.۱۷
عمق فروش
$۲,۶۰۰,۹۹۰,۹۷۲.۳۶
تاثیر قیمت
$۳۰۷,۷۴۴.۱۱
درصد تاثیر
% ۰.۸۸۵۲۹۰
میانگین قیمت
$۳۴۷,۶۱۹.۷۱
Date Open High Low Close Volume Market Cap
Nov 30,2022 $0.40 $0.41 $0.40 $0.41 $933,343,510.95 $20,555,697,300.43
Dec 01,2022 $0.41 $0.41 $0.40 $0.40 $742,091,190.65 $19,950,475,176.93
Dec 02,2022 $0.40 $0.40 $0.39 $0.40 $778,302,835.45 $19,916,879,145.90
Dec 03,2022 $0.40 $0.40 $0.39 $0.39 $496,500,335.50 $19,508,455,690.89
Dec 04,2022 $0.39 $0.39 $0.39 $0.39 $450,960,650.83 $19,638,535,967.26
Dec 05,2022 $0.39 $0.39 $0.38 $0.39 $890,179,719.01 $19,580,668,440.38
Dec 06,2022 $0.39 $0.39 $0.38 $0.39 $814,317,329.03 $19,706,800,625.31
Dec 07,2022 $0.39 $0.39 $0.38 $0.38 $839,949,038.43 $19,285,998,617.76
Dec 08,2022 $0.38 $0.40 $0.38 $0.39 $770,396,955.61 $19,829,987,451.52
Dec 09,2022 $0.39 $0.39 $0.39 $0.39 $693,718,602.75 $19,611,540,208.84
Dec 10,2022 $0.39 $0.39 $0.39 $0.39 $331,624,479.71 $19,487,806,148.84
Dec 11,2022 $0.39 $0.39 $0.38 $0.38 $366,643,113.97 $19,238,421,245.60
Dec 12,2022 $0.38 $0.39 $0.37 $0.39 $881,038,173.31 $19,522,893,731.68
Dec 13,2022 $0.39 $0.40 $0.38 $0.40 $1,137,292,765.03 $19,911,364,616.99
Dec 14,2022 $0.40 $0.40 $0.38 $0.39 $893,235,466.30 $19,473,497,663.67
Dec 15,2022 $0.39 $0.39 $0.38 $0.38 $739,736,056.50 $19,061,409,181.94
Dec 16,2022 $0.38 $0.38 $0.35 $0.35 $1,061,370,203.25 $17,720,304,136.65
Dec 17,2022 $0.35 $0.36 $0.35 $0.35 $590,468,249.51 $17,862,371,950.25
Dec 18,2022 $0.35 $0.35 $0.35 $0.35 $313,888,825.84 $17,633,841,639.89
Dec 19,2022 $0.35 $0.35 $0.33 $0.34 $986,711,247.34 $17,059,893,035.27
Dec 20,2022 $0.34 $0.35 $0.34 $0.35 $932,296,714.92 $17,588,658,613.46
Dec 21,2022 $0.35 $0.35 $0.34 $0.35 $743,732,203.95 $17,419,840,850.58
Dec 22,2022 $0.35 $0.35 $0.34 $0.35 $685,101,341.71 $17,600,066,502.82
Dec 23,2022 $0.35 $0.35 $0.35 $0.35 $577,979,156.36 $17,835,345,727.12
Dec 24,2022 $0.35 $0.35 $0.35 $0.35 $225,391,031.76 $17,729,913,120.82
Dec 25,2022 $0.35 $0.35 $0.34 $0.35 $323,700,210.23 $17,438,570,226.37
Dec 26,2022 $0.35 $0.37 $0.35 $0.37 $797,909,103.06 $18,411,763,327.88
Dec 27,2022 $0.37 $0.37 $0.36 $0.37 $905,248,563.36 $18,532,744,797.34
Dec 28,2022 $0.37 $0.37 $0.36 $0.36 $839,617,675.85 $17,949,002,163.47
Dec 29,2022 $0.36 $0.36 $0.34 $0.34 $898,022,518.40 $17,260,084,063.65
Dec 30,2022 $0.34 $0.35 $0.34 $0.35 $672,119,601.88 $17,369,345,853.33
Dec 31,2022 $0.35 $0.35 $0.34 $0.34 $337,167,277.68 $17,113,207,466.28
Jan 01,2023 $0.34 $0.34 $0.34 $0.34 $290,828,851.37 $17,054,534,692.06
Jan 02,2023 $0.34 $0.35 $0.32 $0.35 $1,325,787,125.82 $17,547,510,207.98
Jan 03,2023 $0.35 $0.35 $0.34 $0.34 $811,872,324.94 $17,385,025,779.38
Jan 04,2023 $0.34 $0.35 $0.34 $0.35 $803,671,745.47 $17,585,797,404.05
Jan 05,2023 $0.35 $0.35 $0.34 $0.34 $669,029,811.79 $17,092,550,653.28
Jan 06,2023 $0.34 $0.35 $0.33 $0.34 $741,263,419.78 $17,426,551,243.13
Jan 07,2023 $0.34 $0.35 $0.34 $0.34 $334,559,534.06 $17,407,484,300.96
Jan 08,2023 $0.34 $0.35 $0.34 $0.35 $515,669,684.01 $17,462,625,810.97
Jan 09,2023 $0.35 $0.36 $0.34 $0.35 $1,420,062,935.87 $17,684,746,759.32
Jan 10,2023 $0.35 $0.35 $0.35 $0.35 $815,342,810.14 $17,780,977,375.25
Jan 11,2023 $0.35 $0.38 $0.35 $0.37 $1,498,360,174.44 $18,941,118,475.11
Jan 12,2023 $0.37 $0.38 $0.37 $0.38 $1,226,464,922.49 $18,993,713,034.27
Jan 13,2023 $0.38 $0.39 $0.37 $0.39 $990,539,135.03 $19,565,403,264.97
Jan 14,2023 $0.39 $0.41 $0.39 $0.40 $1,601,102,465.54 $20,054,205,584.96
Jan 15,2023 $0.40 $0.40 $0.38 $0.38 $829,206,058.27 $19,518,617,705.86
Jan 16,2023 $0.38 $0.41 $0.38 $0.39 $1,454,332,113.49 $19,604,528,432.53
Jan 17,2023 $0.39 $0.40 $0.38 $0.39 $1,025,137,174.11 $19,662,095,659.20
Jan 18,2023 $0.39 $0.40 $0.37 $0.38 $1,484,076,131.64 $19,243,271,452.09
Jan 19,2023 $0.38 $0.40 $0.38 $0.39 $1,108,881,766.01 $19,970,150,795.05
Jan 20,2023 $0.39 $0.41 $0.39 $0.41 $1,053,958,522.26 $20,996,583,989.16
Jan 21,2023 $0.41 $0.42 $0.40 $0.40 $1,037,235,128.52 $20,498,230,600.26
Jan 22,2023 $0.40 $0.41 $0.40 $0.40 $780,764,703.98 $20,367,877,363.75
Jan 23,2023 $0.40 $0.43 $0.40 $0.42 $1,980,513,811.59 $21,585,790,614.33
Jan 24,2023 $0.42 $0.43 $0.41 $0.41 $1,265,360,172.08 $20,710,242,909.25
Jan 25,2023 $0.41 $0.42 $0.40 $0.42 $1,104,907,019.19 $21,217,485,483.14
Jan 26,2023 $0.42 $0.42 $0.41 $0.41 $892,174,686.66 $20,831,970,200.25
Jan 27,2023 $0.41 $0.41 $0.40 $0.41 $813,986,937.61 $20,971,290,062.67
Jan 28,2023 $0.41 $0.42 $0.41 $0.41 $508,978,346.93 $20,734,689,638.68
Source Pairs Price +2% Depth -2% Depth Volume Liquidity
Binance XRP/USDT $0.41 $1,534,770.36 $1,731,277.97 $64,138,798.54 743.00
Binance XRP/BUSD $0.41 $921,516.98 $1,243,389.92 $26,689,117.85 723.00
KuCoin XRP/USDT $0.41 $1,153,007.99 $1,099,472.47 $10,469,844.46 633.00
Binance XRP/BTC $0.41 $331,744.57 $452,588.65 $6,239,225.02 639.00
Bitstamp XRP/USD $0.41 $964,907.62 $1,210,473.01 $3,399,078.10 618.00
Bitstamp XRP/EUR $0.41 $713,783.98 $1,163,746.58 $1,615,478.90 623.00
Kraken XRP/USD $0.41 $1,479,751.94 $1,686,947.87 $1,565,236.24 704.00
Binance XRP/EUR $0.41 $84,778.99 $83,820.51 $1,562,186.16 594.00
Binance XRP/TRY $0.42 $82,826.80 $76,408.50 $1,083,093.88 575.00
Bitfinex XRP/USD $0.41 $758,682.09 $724,198.55 $1,066,246.05 547.00
KuCoin XRP/USDC $0.41 $174,211.73 $210,053.43 $1,051,979.95 560.00
Kraken XRP/EUR $0.41 $671,329.15 $852,002.98 $1,038,920.64 664.00
Binance XRP/ETH $0.41 $102,217.26 $111,162.33 $588,948.33 568.00
Binance XRP/BNB $0.41 $71,062.69 $66,460.60 $475,589.84 513.00
Binance XRP/AUD $0.42 $80,567.42 $84,952.69 $473,686.21 554.00
Binance XRP/GBP $0.41 $136,898.12 $87,745.62 $350,335.48 589.00
Bitfinex XRP/BTC $0.41 $349,778.79 $343,312.16 $261,526.74 462.00
KuCoin XRP/BTC $0.41 $48,722.51 $32,761.83 $195,230.58 432.00
Bitstamp XRP/BTC $0.41 $115,380.72 $159,829.15 $170,150.91 440.00
Bitfinex XRP/USDT $0.41 $647,247.24 $669,168.07 $165,462.59 524.00
Kraken XRP/XBT $0.41 $200,366.46 $204,732.61 $128,858.16 537.00
KuCoin XRP/ETH $0.41 $49,343.96 $87,342.43 $122,149.05 384.00
Binance XRP/BRL $0.42 $57,249.37 $28,407.66 $105,035.69 509.00
Kraken XRP/GBP $0.41 $113,696.67 $89,285.85 $96,618.13 552.00
Bitstamp XRP/GBP $0.41 $46,670.53 $91,936.52 $81,435.43 532.00
Binance XRP/BIDR $0.41 $22,137.03 $35,865.77 $80,071.67 550.19
Binance TRX/XRP $0.41 $13,451.81 $7,091.54 $79,377.62 635.42
Kraken XRP/USDT $0.41 $99,004.98 $96,147.64 $72,176.86 543.00
Kraken XRP/AUD $0.42 $50,277.67 $97,827.67 $60,637.10 470.00
Bitstamp XRP/USDT $0.41 $78,853.13 $62,923.31 $33,918.15 525.00
Kraken XRP/CAD $0.41 $70,903.84 $91,891.49 $23,414.43 449.00
KuCoin XRP/KCS $0.41 $4,810.97 $6,847.85 $18,878.59 321.00
Kraken XRP/ETH $0.41 $80,024.78 $76,069.63 $17,763.06 492.00
KuCoin XRP/TUSD $0.41 $5,308.90 $3,704.23 $17,143.55 247.00
Binance XRP/RUB $0.41 $28,948.26 $16,121.20 $16,743.33 638.08
Kraken XRP/JPY $0.42 $83,738.70 $132,719.43 $316.81 479.00
Bithumb XRP/KRW $0.42 $1,543,343.20 $1,682,711.64 $19,175,888.49 529.00
Bithumb XRP/BTC $0.41 $5,561.12 $2,722.35 $39,428.36 167.00
bitFlyer XRP/JPY $0.41 $107,335.79 $186,644.72 $1,076,690.62 482.00
PancakeSwap (V2) XRP/WBNB $0.42 $0.00 $0.00 $398,441.37 550.27
Bittrex XRP/BTC $0.41 $29,437.85 $34,904.49 $33,965.95 421.00
Bittrex XRP/USDT $0.41 $12,762.44 $38,379.17 $24,848.05 426.00
Bittrex XRP/USD $0.42 $12,008.54 $42,135.91 $20,074.75 371.00
Bittrex XRP/ETH $0.42 $106.72 $34,891.74 $12,059.36 259.00
Bittrex XRP/EUR $0.41 $2,333.21 $7,862.98 $2,917.68 346.00
PancakeSwap (V2) XRP/ADA $0.42 $0.00 $0.00 $623.95 263.27
PancakeSwap XRP/WBNB $0.41 $0.00 $0.00 $186.93 134.05
PancakeSwap (V2) XRP/BUSD $0.41 $0.00 $0.00 $20.30 13.76
PancakeSwap (V2) CAKE/XRP $0.42 $0.00 $0.00 $8.88 22.00
PancakeSwap (V2) XRP/USDT $0.41 $0.00 $0.00 $3.48 6.07
PancakeSwap (V2) XRP/ETH $0.42 $0.00 $0.00 $0.76 3.22
PancakeSwap (V2) XRP/USDC $0.41 $0.00 $0.00 $0.54 5.00
PancakeSwap CAKE/XRP $0.41 $0.00 $0.00 $0.42 1.97
Bybit XRP/USDT $0.41 $538,151.19 $653,146.11 $9,109,772.66 586.00
Poloniex XRP/USDT $0.41 $46,910.91 $37,698.65 $2,395,814.16 482.00
Huobi XRP/USDT $0.41 $207,407.77 $210,235.86 $2,169,638.97 584.00
Gate.io XRP/USDT $0.41 $1,107,042.67 $1,363,796.83 $983,273.43 408.00
ProBit Global XRP/USDT $0.42 $15,183.73 $49,894.45 $974,422.04 347.00
Gate.io XRP/USD $0.41 $30,711.44 $28,366.84 $553,584.28 405.00
Poloniex XRP/BTC $0.41 $6,483.38 $30,507.02 $414,980.76 416.00
Poloniex XRP/USDD $0.41 $752.17 $674.78 $100,134.23 184.00
Bybit XRP/USDC $0.41 $32,938.07 $28,942.36 $93,781.52 456.00
Bybit XRP/BTC $0.41 $32,595.02 $31,240.72 $89,763.57 408.00
ProBit Global XRP/BTC $0.41 $9,070.27 $308.44 $71,435.45 51.00
Huobi XRP/BTC $0.41 $42,390.30 $42,701.57 $58,572.01 486.00
Poloniex XRP/TRX $0.41 $9,923.53 $2,886.50 $38,451.23 317.00
Gate.io XRP/BTC $0.41 $5,870.51 $7,704.26 $10,464.00 309.00
Huobi XRP/HT $0.41 $1,219.94 $1,503.84 $6,157.25 260.00
Poloniex XRP/USDC $0.41 $2,461.43 $7,947.28 $4,389.60 82.00
Huobi XRP/USDC $0.41 $764.23 $594.95 $1,246.72 172.00
Gate.io XRP/TRY $0.42 $8,737.95 $9,024.54 $824.33 301.00
OKX XRP/USDT $0.41 $762,572.62 $905,546.08 $13,040,917.10 586.00
OKX XRP/BTC $0.41 $52,551.13 $61,807.51 $601,900.85 423.00
OKX XRP/USDC $0.41 $80,210.48 $86,145.05 $133,575.07 518.00
OKX XRP/ETH $0.41 $39,311.98 $33,566.05 $105,605.06 269.00
OKX XRP/OKB $0.41 $1,144.25 $897.29 $714.84 110.00
Bitget XRP/USDT $0.41 $3,637,292.34 $3,519,650.29 $6,076,435.29 559.00
Coinone XRP/KRW $0.42 $468,996.54 $460,455.10 $4,178,417.96 532.00
Crypto.com Exchange XRP/USDT $0.41 $387,879.04 $1,275,380.51 $1,574,352.86 583.00
Bitget XRP/USDC $0.41 $234,179.56 $237,628.75 $1,052,597.83 490.00
Crypto.com Exchange XRP/USD $0.41 $189,791.66 $264,557.24 $797,864.89 503.00
Bitget XRP/ETH $0.41 $128,149.56 $101,137.29 $254,276.69 303.00
Bitget XRP/BTC $0.41 $859,859.81 $831,632.88 $199,809.07 283.00
Crypto.com Exchange XRP/BTC $0.41 $236,577.82 $321,258.14 $27,241.97 476.00
Binance TR XRP/TRY $0.42 $84,805.52 $40,867.83 $784,937.54 299.00
Binance TR XRP/USDT $0.41 $1,587,173.47 $1,717,854.77 $452,766.36 524.00
Binance TR XRP/BUSD $0.41 $6,462,663,822.98 $5,406,638,943.75 $337,990.05 524.00
Bitvavo XRP/EUR $0.41 $334,179.36 $293,911.78 $2,488,128.62 498.00
EXMO XRP/BTC $0.41 $292,171.37 $240,901.50 $1,302,029.32 436.00
EXMO XRP/USD $0.45 $16,982.07 $17,181.86 $754,062.94 379.00
Bitso XRP/MXN $0.41 $479,987.28 $838,848.64 $661,842.28 581.00
EXMO XRP/USDT $0.41 $222,646.82 $224,895.89 $632,703.83 432.00
Bitso XRP/USD $0.41 $62,151.07 $194,833.00 $625,543.23 531.00
EXMO XRP/ETH $0.41 $375,861.41 $217,751.26 $440,810.30 353.00
Luno XRP/MYR $0.41 $44,673.54 $65,741.74 $440,064.24 471.00
Luno XRP/ZAR $0.42 $36,394.26 $97,924.02 $398,276.33 415.00
CoinEx XRP/USDT $0.41 $62,471.86 $79,636.07 $388,649.81 515.00
Bitkub XRP/THB $0.41 $80,861.20 $79,771.23 $364,969.67 475.00
EXMO XRP/RUB $0.43 $12,204.08 $18,061.00 $320,861.87 276.00
Luno XRP/XBT $0.41 $35,414.64 $8,993.58 $264,351.57 399.00
تعداد کل
0
تعداد فعال
0
ده هولدر برتر
%
بیست هولدر برتر
%
پنجاه هولدر برتر
%
صد هولدر برتر
%
# آدرس مقدار XRP درصد از مقدار کل

ماشین حساب ارز

XRP
USDT
تومان

جزییات ریپل

قیمت ریپل $0.4144
حجم کل بازار $21,053,900,506
حجم معاملات روزانه $538,050,869
رتبه در بازار #6
تغییرات یک ساعته -0.62%
تغییرات 24 ساعته 1.54%
تغییرات 7 روزه 3.40%
تغییرات 30 روزه 20.32%
تغییرات 60 روزه 1.42%
تغییرات 90 روزه -9.00080%
تغییرات دیروز -1.13%
تغییرات امسال 22.33%
تاریخ پیدایش 2013-08-04
قیمت شروع $ 0.0059
تغییرات حجم معاملات 24 ساعته -1.25%
بالاترین قیمت $ 3.84
تغییرات از بالاترین قیمت -89.21%
زمان بالاترین قیمت 2018-01-04
پایین ترین قیمت $ 0.0028
تغییرات از پایین ترین قیمت 14,688.21%
زمان پایین ترین قیمت 2014-07-07
پایین ترین قیمت دیروز $ 0.41
بالا ترین قیمت دیروز $ 0.42
ارز در دسترس 50,803,611,248 XRP
تعداد کل ارز 99,989,140,193 XRP

ارزهای مرتبط

oasis-network
oasis-network
$0.058
3.046%
0.07323232 ,0.07242600 ,0.07254121 ,0.07386601 ,0.07330339 ,0.07306055 ,0.07299739 ,0.07336504 ,0.07321176 ,0.07307064 ,0.07182626 ,0.07109103 ,0.07220240 ,0.07236417 ,0.07199436 ,0.07174876 ,0.07228023 ,0.07256093 ,0.07320845 ,0.07330665 ,0.07277765 ,0.07237574 ,0.07200773 ,0.07230688 ,0.07155745 ,0.07108869 ,0.07123033 ,0.07008797 ,0.06986700 ,0.07030785 ,0.06946472 ,0.06980426 ,0.06989704 ,0.06990974 ,0.06980639 ,0.06993718 ,0.06937083 ,0.06947233 ,0.06984105 ,0.07013179 ,0.06971648 ,0.06787533 ,0.06830133 ,0.06813406 ,0.06832151 ,0.06854242 ,0.06774029 ,0.06682493 ,0.06928571 ,0.06965867 ,0.06767001 ,0.06604796 ,0.06534946 ,0.06488667 ,0.06451818 ,0.06486518 ,0.06514256 ,0.06502779 ,0.06483184 ,0.06302055 ,0.06376619 ,0.06434673 ,0.06425435 ,0.06442794 ,0.06424275 ,0.06426271 ,0.06522014 ,0.06573209 ,0.06550293 ,0.06517225 ,0.06514643 ,0.06517531 ,0.06470603 ,0.06488881 ,0.06448377 ,0.06441642 ,0.06425516 ,0.06410207 ,0.06381466 ,0.06405028 ,0.06405311 ,0.06367150 ,0.06423510 ,0.06453956 ,0.06419987 ,0.06440546 ,0.06450051 ,0.06433923 ,0.06420677 ,0.06421109 ,0.06475194 ,0.06501200 ,0.06483744 ,0.06463966 ,0.06468273 ,0.06458430 ,0.06430814 ,0.06435740 ,0.06428187 ,0.06513764 ,0.06554167 ,0.06575485 ,0.06570432 ,0.06552127 ,0.06582911 ,0.06534796 ,0.06477287 ,0.06282367 ,0.06129211 ,0.06125910 ,0.06207763 ,0.06307140 ,0.06271654 ,0.06239705 ,0.06295240 ,0.06316126 ,0.06225127 ,0.06291104 ,0.06285299 ,0.06259674 ,0.06429919 ,0.06508352 ,0.06489376 ,0.06530125 ,0.06559351 ,0.06512128 ,0.06492359 ,0.06493963 ,0.06540731 ,0.06573888 ,0.06568994 ,0.06649514 ,0.06615650 ,0.06572879 ,0.06566180 ,0.06637125 ,0.06738326 ,0.06685655 ,0.06695541 ,0.06699403 ,0.06684569 ,0.06688824 ,0.06645771 ,0.06634721 ,0.06568663 ,0.06591224 ,0.06299571 ,0.06352409 ,0.06205382 ,0.06198688 ,0.06256291 ,0.06365736 ,0.06386044 ,0.06344457 ,0.06370093 ,0.06323880 ,0.06413328 ,0.06515356 ,0.06506026 ,0.06518431 ,0.06524888 ,0.06528270 ,0.06471040 ,0.06477296 ,0.06426986 ,0.06423061 ,0.06510542 ,0.06481473
blocknet
blocknet
$0.100
3.44%
0.19753427 ,0.19799511 ,0.19749221 ,0.19807443 ,0.19917218 ,0.19989854 ,0.19911832 ,0.19955123 ,0.19547921 ,0.19522114 ,0.19472426 ,0.20162414 ,0.20031011 ,0.20110463 ,0.20207283 ,0.20153035 ,0.20860147 ,0.20920935 ,0.20882259 ,0.20962874 ,0.20942331 ,0.20922934 ,0.19222119 ,0.19490321 ,0.21283765 ,0.21241417 ,0.21202719 ,0.21276913 ,0.21142074 ,0.21095011 ,0.21155794 ,0.21110198 ,0.21195975 ,0.21233500 ,0.20359714 ,0.20372049 ,0.20383378 ,0.20315024 ,0.20324665 ,0.20360796 ,0.20299370 ,0.20286077 ,0.20908070 ,0.20943551 ,0.20948823 ,0.20975552 ,0.20963593 ,0.20900965 ,0.20496581 ,0.20926078 ,0.21057705 ,0.20725134 ,0.20318994 ,0.20221229 ,0.20207598 ,0.20445676 ,0.20666799 ,0.20718593 ,0.20645148 ,0.20658518 ,0.20252654 ,0.20318196 ,0.20307648 ,0.20254734 ,0.20245267 ,0.20175025 ,0.20099099 ,0.20189178 ,0.20254977 ,0.20277334 ,0.20197884 ,0.20259097 ,0.20255970 ,0.20233135 ,0.20205917 ,0.20128982 ,0.20753442 ,0.20732702 ,0.20815214 ,0.20646056 ,0.19771414 ,0.19747311 ,0.19908924 ,0.20043450 ,0.20020035 ,0.19966046 ,0.20036796 ,0.20262907 ,0.20241988 ,0.20229834 ,0.20033660 ,0.20094288 ,0.20130725 ,0.20095584 ,0.19877637 ,0.19861197 ,0.19966502 ,0.19905440 ,0.19895610 ,0.19895490 ,0.20156917 ,0.20171553 ,0.20149594 ,0.20158140 ,0.20171063 ,0.20224323 ,0.20166792 ,0.20252152 ,0.19997481 ,0.19968911 ,0.19959186 ,0.20096229 ,0.20176173 ,0.20126062 ,0.19337805 ,0.19415975 ,0.19441864 ,0.19397972 ,0.19401211 ,0.19410613 ,0.19378204 ,0.19514397 ,0.20081615 ,0.20244271 ,0.19804066 ,0.19904234 ,0.19838571 ,0.20845357 ,0.20766941 ,0.20816174 ,0.20855627 ,0.20707334 ,0.20837281 ,0.20730592 ,0.20705434 ,0.20655227 ,0.20771105 ,0.20987036 ,0.20703041 ,0.20722543 ,0.20769578 ,0.20752988 ,0.20735214 ,0.20756945 ,0.20704529 ,0.19816605 ,0.19858961 ,0.19272224 ,0.19443002 ,0.19340087 ,0.19314383 ,0.19636969 ,0.19847617 ,0.19812616 ,0.19714207 ,0.19658153 ,0.19635565 ,0.19770151 ,0.19987980 ,0.20251108 ,0.20271179 ,0.20235050 ,0.20265591 ,0.20139553 ,0.20161290 ,0.20065219 ,0.20120332 ,0.20222228
yearn-finance
yearn-finance
$7,734.76
3.35%
9246.60 ,9263.08 ,9255.16 ,9427.53 ,9441.61 ,9363.16 ,9403.00 ,9540.47 ,9523.70 ,9478.26 ,9375.87 ,9353.52 ,9463.14 ,9509.43 ,9506.12 ,9504.73 ,9554.48 ,9575.06 ,9747.19 ,9881.57 ,10091.69 ,9968.62 ,10007.65 ,9985.82 ,9966.54 ,9907.82 ,10036.85 ,9861.06 ,9853.07 ,9915.91 ,9857.16 ,9910.84 ,9884.76 ,9846.10 ,9760.53 ,9816.01 ,9727.55 ,9727.35 ,9689.04 ,9654.14 ,9656.46 ,9436.91 ,9528.58 ,9509.50 ,9537.56 ,9556.91 ,9509.42 ,9421.01 ,9804.23 ,9760.71 ,9505.79 ,9330.50 ,9289.62 ,9202.86 ,9106.80 ,9123.11 ,9144.79 ,9128.02 ,9083.15 ,8966.99 ,9071.00 ,9076.10 ,9081.94 ,9086.63 ,9039.76 ,9019.52 ,9034.69 ,9098.40 ,9053.44 ,9053.22 ,9025.64 ,8984.56 ,8978.86 ,8935.06 ,8827.55 ,8797.07 ,8708.03 ,8723.15 ,8657.35 ,8724.64 ,8725.99 ,8668.89 ,8795.81 ,8794.98 ,8789.54 ,8840.28 ,8863.82 ,8831.77 ,8820.49 ,8866.33 ,8908.00 ,8940.94 ,8906.86 ,8862.79 ,8886.05 ,8903.09 ,8805.29 ,8825.66 ,8804.32 ,8868.15 ,8878.41 ,8872.21 ,8880.56 ,8846.58 ,8860.41 ,8775.02 ,8731.09 ,8517.71 ,8483.74 ,8506.38 ,8598.97 ,8662.60 ,8617.18 ,8587.16 ,8638.94 ,8633.64 ,8593.15 ,8607.65 ,8601.78 ,8613.71 ,8842.99 ,8893.36 ,8960.58 ,8927.17 ,8981.16 ,8984.71 ,8960.69 ,8946.97 ,8995.83 ,8993.12 ,9008.25 ,9106.60 ,9023.24 ,9007.02 ,9073.18 ,9126.09 ,9218.73 ,9194.16 ,9150.47 ,9185.79 ,9173.48 ,9178.00 ,9146.08 ,9209.95 ,9177.91 ,9249.22 ,8823.01 ,8909.30 ,8671.09 ,8643.20 ,8727.32 ,8927.05 ,8979.58 ,8897.89 ,8959.38 ,8879.50 ,9020.21 ,9082.31 ,9147.22 ,9159.32 ,9173.60 ,9175.45 ,9085.98 ,9082.54 ,9027.42 ,9016.10 ,9114.55 ,9064.93
sxp
sxp
$0.30
3.42%
0.40917354 ,0.40710823 ,0.40971109 ,0.41230919 ,0.41538466 ,0.41370548 ,0.41343929 ,0.41345533 ,0.41298973 ,0.41352897 ,0.40953452 ,0.40762998 ,0.40975136 ,0.41239671 ,0.41011490 ,0.40931607 ,0.40928867 ,0.41002382 ,0.41413804 ,0.41415405 ,0.41285283 ,0.41408770 ,0.41545039 ,0.41323695 ,0.41031591 ,0.40905431 ,0.41193915 ,0.40492632 ,0.40634169 ,0.40727122 ,0.40655604 ,0.40819889 ,0.40960676 ,0.40901496 ,0.40922955 ,0.40883344 ,0.40632348 ,0.40596321 ,0.40879284 ,0.40925458 ,0.40805369 ,0.39823333 ,0.40097187 ,0.39717505 ,0.39822792 ,0.39929677 ,0.39598306 ,0.39022687 ,0.40039851 ,0.40285092 ,0.39454401 ,0.38466560 ,0.38103731 ,0.38070298 ,0.37912322 ,0.37798397 ,0.37873933 ,0.37760773 ,0.37374531 ,0.36692519 ,0.36777424 ,0.36762701 ,0.36671017 ,0.36636720 ,0.36458471 ,0.36203256 ,0.36536548 ,0.36679359 ,0.36541474 ,0.36478776 ,0.36670203 ,0.36654189 ,0.36567599 ,0.36568152 ,0.36380784 ,0.36226355 ,0.36164700 ,0.36166970 ,0.36040996 ,0.36180440 ,0.36098521 ,0.36003062 ,0.36346136 ,0.36344996 ,0.36000474 ,0.36348337 ,0.36587162 ,0.36315771 ,0.36237678 ,0.36133528 ,0.36364995 ,0.36440281 ,0.36481858 ,0.36422848 ,0.36765146 ,0.36679480 ,0.36720666 ,0.36772919 ,0.36884628 ,0.37100263 ,0.37089361 ,0.37033363 ,0.37152655 ,0.37073983 ,0.37225526 ,0.36963327 ,0.36642985 ,0.36006185 ,0.35856810 ,0.35764996 ,0.36181110 ,0.36518124 ,0.36338439 ,0.36122231 ,0.36356872 ,0.36410381 ,0.36208196 ,0.36416574 ,0.36425355 ,0.36384306 ,0.36958613 ,0.37156933 ,0.37018549 ,0.37235751 ,0.37419678 ,0.37540396 ,0.37389628 ,0.37242145 ,0.37404409 ,0.37466218 ,0.37428916 ,0.37883765 ,0.37441128 ,0.37310038 ,0.37325224 ,0.37603509 ,0.38057658 ,0.38094212 ,0.37908544 ,0.38095694 ,0.38212783 ,0.38218048 ,0.37978450 ,0.37893388 ,0.37729445 ,0.37802285 ,0.36709179 ,0.36670304 ,0.36341784 ,0.36209975 ,0.36360837 ,0.36946414 ,0.37241367 ,0.36885796 ,0.36960560 ,0.36762567 ,0.37296052 ,0.37458927 ,0.37854153 ,0.37912740 ,0.37937636 ,0.38034586 ,0.37746468 ,0.37546675 ,0.37496426 ,0.37531985 ,0.37806092 ,0.37697750
اخبار فوری
همه
رابرت کیوساکی به خرید بیت کوین ادامه می‌دهد
4 ساعت پیش
3
12
رابرت کیوساکی، نویسنده کتاب پدر پولدار، پدر فقیر: در حال حاضر، ما در یک رکود جهانی به سر می‌بریم.
صرافی LBank در روز 20 آپریل 2022 توکن CTP را لیست خواهد کرد.
4 ساعت پیش
18
0
صرافی LBank در روز 30 ژانویه، متادوج را لیست خواهد کرد.
جلسه‌ای پیرامون بیت کوین با حضور 44 کشور در ال سالوادور
5 ساعت پیش
10
8
شهر بیت کوین ال سالوادور، برنده‌ی جایزه بین المللی طراحی شد.
شکایت: Yuga Labs سرمایه گذاران را فریب داده است
6 ساعت پیش
1
7
هم‌بنیان‌گذار پلتفرم Yuga Labs از سمت خود استعفا داد.
احتمال تعویق لایحه‌ی بررسی خطرات استیبل کوین‌ها تا سپتامبر
7 ساعت پیش
15
9
طی 44 روز گذشته، بیش از 3 میلیارد دلار از اکوسیستم بازار استیبل کوین‌ها از بین رفته است.
Robinhood چه تعداد شیبا هولد می‌کند؟
8 ساعت پیش
10
2
نرخ توکن سوزی شیبا، علی‌رغم فعالیت‌های گسترده جامعه، به میزان 63.85 درصد افت کرد.

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

نهنگ قدیمی ماتیک، دارایی خود را فروخت

نهنگ قدیمی ماتیک، دارایی خود را فروخت

دارایی سرقت شده در هک هارمونی در حال انتقال است

دارایی سرقت شده در هک هارمونی در حال انتقال است

میم کوین مشابه دوج کوین، بیش از 35 درصد رشد کرد

میم کوین مشابه دوج کوین، بیش از 35 درصد رشد کرد

هفته‌ی شلوغی برای کاردانو در راه است

هفته‌ی شلوغی برای کاردانو در راه است

ماسک بار دیگر به پذیرش دوج کوین توسط مک‌دونالد اشاره کرد

ماسک بار دیگر به پذیرش دوج کوین توسط مک‌دونالد اشاره کرد

نرخ توکن سوزی شیبا افت چشم‌گیری را تجربه کرد

نرخ توکن سوزی شیبا افت چشم‌گیری را تجربه کرد

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا